Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS SARAFAN - VOTAREA

+53
macanetu
gabriela1554
zsofia
nico1206
CarmenClaudia
danabarbu2007
fulguta28
michelinebeaulieu
Danutzaaa
Elspethalexia
danniela
Giobsy
MihaelaT
barbin
geany
valentinadof
aurishta
onuca28
petruta55
Buburuza
Pui_dEuropolis
europolis
stefaniab
SilviaDumitrescu
DANIELA.I
gaza
loriem77
Adelle23
mihaelatodoran
vyky2010
Michelle88
Day
Juliete
nsh0207
lidiamlidia
cosmina46
Greteledelweiss
diada
amnro
Floren
Tache Marilena
mlizeta
Fraise
Gabica
victoriacus
oliv
lenutastan
Giorgi
Adorama
Dorulet
Ginet
mar_ysa_28
Admina
57 participanți

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Votati cel mai bun sarafan!

CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 4 ]
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap12%CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 12% 
[ 30 ]
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap3%CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 3% 
[ 7 ]
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap27%CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 27% 
[ 69 ]
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 4 ]
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap12%CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 12% 
[ 30 ]
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap7%CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 7% 
[ 18 ]
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap26%CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 26% 
[ 66 ]
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap5%CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 5% 
[ 12 ]
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
 
Total voturi : 251
 
 
Sondaj inchis

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de Andata Mar 07 Oct 2014, 9:42 pm

Eu va multumesc tuturor, adminelor care au facut posibil acest concurs si care au facut fata cu brio si fara resentimente nemultumirilor (inclusiv ale mele) Merci , sponsorilor concursului, membrelor forumului care mi-au apreciat creatia si mi-au oferit votul lor si mai ales, membrelor juriului care mi-au acordat note... prietenie
Dana Barbu si Barbin, felicitari pentru premii ura .
Felicit si celelalte concurente pentru participare. Fiecare creatie e deosebita, indiferent ca s-a pliat sau nu pe tema concursului.
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de CarmenClaudia Mar 07 Oct 2014, 10:49 pm

Felicitari castigatoarelor si succes si pe mai departe! Multumiri juriului , adminelor si sponsorului.
CarmenClaudia
CarmenClaudia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 304
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 10/10/2012

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de danniela Mier 08 Oct 2014, 11:07 am

Nu credeam ca e Dana Barbu!!!! Felicitari draga mea, sincer nu am stiut ca faci asa lucruri frumoase. Pe Barbin am mai urmarit-o, felicitari si tie Barbin!!!
Foarte frumoase creatii!!!
Admina, felicitari pentru decizia corecta! Ia partea buna din comentariile negative, mereu va fi o lectie in ceva!!!
Felicitari concurentelor pentru munca depusa, a-ti ramas cu un obiect de imbracaminte, ce n-as da sa am si eu manute ca ale voastre!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Mier 08 Oct 2014, 12:22 pm

Nu uitati de adrese va rog! Am o adresa.

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de Adelle23 Mier 08 Oct 2014, 5:45 pm

Felicitari Danabarbu! E forte feminin sarafanul. Se vede inventivitatea!
Felicitari castigatoarelor!
Adelle23
Adelle23
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 159
Localizare : Mures
Data de inscriere : 29/04/2012

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Joi 09 Oct 2014, 6:24 am

Felicitari,castigatoarelor,sa puneti premiile la treaba! love
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de nico1206 Joi 09 Oct 2014, 9:07 am

Felicitari fetelor! Barbin, sarafanul tau mi-a placut foarte mult! Sa-l porti cu placere!


Ultima editare efectuata de catre nico1206 in Joi 09 Oct 2014, 10:49 am, editata de 1 ori (Motiv : confuzie)
nico1206
nico1206
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Varsta : 41
Localizare : magurele - ilfov
Data de inscriere : 11/08/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de zsofia Joi 09 Oct 2014, 7:42 pm

Felicitari fetelor !!! Flowers sa o folositi premiile cu spor,si faceti multe, multe lucruri frumoase.
La mine problema a fost ,ca rochia a fost facuta in graba,fara sa dau seama ce fac,eu care nu stie ce inseamna Sarafan,si chiar am facut si sarafan cand am facut rochia asta,dar era prea tarziu cand am dat seama,si nici atunci nu ma suparam daca nu punea pozele ca stiu am gresit si nici Adminele nu sant vinovate ca Sarafanele ajungea prea tarziu la ele,si pentru ele era suficient de ajuns sa se grabeasca sa deschida concursul.Multumim mult pentru rabdarea lor si pentru tote ce ne face noua,o sa mai fie concursuri si sus capul fetelor,deja am castigat ca am avut curaj sa concuram,chiar daca nu am facut Sarafan alta data o sa fim mai atente,si felicitari la toate concurente !!! Flowers
zsofia
zsofia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 56
Localizare : Sfantu Gheorghe
Data de inscriere : 13/11/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de aurishta Vin 10 Oct 2014, 11:49 am

zsofia a scris:
La mine problema a fost ,ca rochia a fost facuta in graba,fara sa dau seama ce fac,eu care nu stie ce inseamna Sarafan,si chiar am facut si sarafan cand am facut rochia asta,dar era prea tarziu  cand am dat seama...
Am fost sigura ca asta a fost cauza.....tu chiar lucrezi mereu sarafane, deci n-ar fi fost o problema! Oricum, ai facut o rochie foarte frumoasa, la fel cu tot ceea ce lucrezi! kiss
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de zsofia Vin 10 Oct 2014, 7:17 pm

Multumesc mult aurishta ! kiss am sa atasez sarafane pe sectiune,numai sa fac alt cont ca nu pot incarca poze
zsofia
zsofia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 56
Localizare : Sfantu Gheorghe
Data de inscriere : 13/11/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de gabriela1554 Sam 11 Oct 2014, 3:49 pm

eu de ce nu pot vota?
gabriela1554
gabriela1554
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 622
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 06/08/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de lenutastan Sam 11 Oct 2014, 4:21 pm

Pentru ca s-a incheiat votarea de saptamana trecuta, s-au dat si premiile!
lenutastan
lenutastan
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 37
Varsta : 54
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Dum 12 Oct 2014, 8:34 am

Revenim asupra premiilor. Concurenta care a iesit pe locul II, Barbin renunta la premiu asa ca o sa decalam premiile astfel:

Locul III primeste Locul II -Andata
si Locul IV primeste Locul III - CarmenClaudia

CarmenClaudia, te rog sa-mi trimiti adresa ta si nr de telefon.

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de macanetu Joi 16 Oct 2014, 10:17 am

Felicitari castigatoarelor si de ce nu felicitari tuturor participantelor .
Felicitari organizatorilor pentru concurs si mai ales pentru rabdare si felicitari sponsorilor pentru asa premii minunate .
Toate au in garderoba ceva nou si ideal ar fi sa fie si purtate creatiile ....(iertati-mi comentariul dar cred ca nu va fi asa la unele ) . Nu inteleg de ce trebuie sa existe mereu discutii ....de ce voi care stiti sa croitoriti Smile si o faceti super -super unele dintre voi ...veniti la urma cu comentarii aiurea ( asta ca sa nu ma exprim altfel ) . Stiu ca s-a mai spus dar cerintele eu am vazut si cred ca au fost destul de clare si pe intelesul tuturor .
Oricum ma bucur ca a castigat preferatul meu . Spor tuturor in tot ceea ce faceti si creativitate maxima .
macanetu
macanetu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 585
Varsta : 50
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de CarmenClaudia Vin 17 Oct 2014, 3:19 pm

Am primit astazi premiul. Multumesc organizatorilor concursului, sponsorului si nu in ultimul rand celor din juriu.
CarmenClaudia
CarmenClaudia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 304
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 10/10/2012

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de Andata Lun 20 Oct 2014, 5:11 pm

Am primit si eu premiul azi. Multumesc din suflet organizatoarelor si sponsorilor si multumesc din suflet, Barbin, ca mi-ai lasat mie bucuria de a lua atele si ghergheful de brodat.
Deci, e o adevarata nebunie de culori, sponsorii au fost fantastici in alegerea nuantelor (MULTUMESC MULT, BRO ROM SIBIU) asa ca acum caut tutoriale despre punctele folosite in broderie, ca e prima oara cand incerc. Trebuie sa intru si pe topic la broderie manuala sa invat de acolo.
Acesta e minunatul premiu pentru locul 2, care de drept i se cuvine lui Barbin, dar care a fost incredibil de generoasa si a renuntat la premiu
CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 25f5atz
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Lun 20 Oct 2014, 6:23 pm

Andata, felicitarile mele! Flowers  Tu ai demonstrat ca se poate sa astigi, chiar daca ai cusut de mana. Ai ales un model care ti se potriveste, l-ai executat bine si l-ai finisat frumos, chiar daca nu ai folosit masina de cusut.
Ma bucur ca ai dat un exemplu bun, tuturor celor care isi doresc o masina de cusut.

Mi-am adus aminte ca nu am postat sugestiile si comentariile membrelor juriului (cele care au avut, pe langa votare). Le postez aici, fara sa specific de la cine sunt:
"
1. concurenta nr.5- 10 pct.-respecta conditiile (material compatibil cu desig-nul din cerinta),  cusaturile de imbinare pe aceeasi linie a carourillor, finisaj estetic.

2. concurenta nr.10- 9 pct.-partea suprapusa scoate in evidenta diferenta alinierii (imprimeul)

3. concurenta nr.8 - 8 pct.-croi simplu cu detalii aplicate care il scot in evidenta; de apreciat calitatea imbinarii pieselor

4. concurenta nr.13- 7 pct.-croi simplu cu aplicatie dantelata, potrivit persoanei insarcinate  

5. concurentele nr.3-4 - 6 pct. - croi identic:
- concurenta 3 material compatibil, finisaj detaliu- scoate in evidenta cusatura inestetica
- concurenta 4, material elastic incompatibil cu combinatia imitatiei de piele?, finisaj
 calitativ bun, cute inestetice la prezentare

6. concurenta nr.1- 5 pct.-material calitativ cu imprimeu placut, croi si asamblare inestetice in special la partea superioara.

7. concurenta nr.12- 4 pct.-croi dificil, materiale fara tinuta (necesita captuseala), cusaturi inestetice la imbinarea partilor fara descalcarea acestora (chiar daca s-au facut manual), resturi de ate.

Concurentele 2,6,7,9,11 in viziunea mea au prezentat rochii"

"Nr 10 are 10 puncte (cel mai corect si complex sarafan din concurs)
Nr 5 are 8 puncte (e o problema cu culoarea casptuselii si la bentita neagra de la gat este incretit)
Nr 3 are 7 puncte (problema cu decolteul care face 'gusa' si unde-a prins buzunarele s-a intins stofa)
Nr 1 are 6 puncte (la partea de bust n-are nicio treaba cu croitoria, nu sta deloc bine, plus ca nu-i captusit si-n jos)"

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de Andata Lun 20 Oct 2014, 9:18 pm

Admina, multumesc mult Merci hug
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de barbin Lun 20 Oct 2014, 10:17 pm

Andanta, felicitari! Meritai, mai ales ca iti place sa cosi de mana, eu am omis aspectul asta, dar este destul de important.. Bravo!!!
Pe facebook este o pagina superba, "Semne cusute in actiune" cu tot felul de modele artizanale de broderie romaneasca..
Si mai ai si o pagina cu o lectie despre cum se coase punctul in cruce: link.
Deocamdata este suficient pentru a incepe..
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 38
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de piciul Mar 21 Oct 2014, 6:33 am

Nu stiu cum ai realizat cordonul din flori, dar mie mi-a bucurat privirea si am zambit odata cu fata pictata! Sa-l porti sanatoasa si sa poti coase cat mai multe bucurii!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de Andata Mar 21 Oct 2014, 2:57 pm

Barbin, Merci kiss Multumesc tare mult, in grupul acela vad ca sunt , cred ca m-a inscris una din prietenele mele. Voi intra sa vad mai multe informatii. Celalalt link e super. Acum mi-am adus aminte, vazand imaginile, ca acum vreo 3 decenii, in generala, am invatat punctele acestea. Imi iesise total din minte, pentru ca de obicei la orele de lucru manual eu faceam doar cateva cruciulite si le termina mama acasa. Eram un real antitalent pe vremea aceea rade
Cat despre felicitari... multumesc mult, desi... ai auzit vreodata de sindromul bomboanei amare?

Piciul, mi-ai inseninat ziua cu comentariul tau. Multumesc din suflet! Merci kiss Florile sunt facute simplu, banda de material incretita jos, stransa si cusuta, cu margelute in centru, cateva fundite de organza, o piesa fimo la baza si niste margelute si putin lant... totul pe o baza din fetru
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Sam 25 Oct 2014, 2:56 pm

Am primit si eu masinuta de cusut care arata super si m-am simtit ca un copil in ziua de Craciun cand primeste cadouri....si bonus am primit si cartea de croitorie de la orhapetru ...a fost un rasfat si un dezmat total. Va multumesc tuturor, adminelor, juriului si sponsorilor care fac asa surprize frumoase. Iar tie Petru iti multumesc deasemenea pentru aceasta bucurie! kiss Pe seara pun si poze.
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Lun 27 Oct 2014, 9:12 pm

In sfarsit m-am tot rugat de sotul meu sa imi faca poze asa ca am sa va arat cat sunt de bucuroasa alaturi de masinuta mea delicata de la concurs si de carticica super de la Petru. Va multumesc mmmmuuuulllt!!!!!!!!!!!!!!!!CONCURS SARAFAN - VOTAREA - Pagina 5 07ffc3a8-e287-49d2-b5cd-d41c5dae7ac1_zpse21543c4
AAAAAA si off topic - aceasta este masa mea de lucru ....o inchiriez de la fii-mea cand doarme!!!!!!! wink kiss
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de orhapetru Lun 27 Oct 2014, 9:35 pm

Felicitari !!!
sa te bucuri masina si sa faci lucruri frumoase pentru printesa ta.........iar cartea daca daca te ajuta, atunci sa o folosesti cu placere
kiss kiss kiss
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de gaza Lun 27 Oct 2014, 10:28 pm

Felicitari castigatoarelor! Se pare ca pana la urma totul s-a terminat cu bine. Astept cu nerabdare urmatorul concurs! Poate, cine stie, imi voi gasi si eu timp sa particip. Deja, datorita acestui concurs, mi-am croit un sarafan. Dar sper sa am si timp sa-l  si termin. Si desigur il voi posta la locul lui. wink
gaza
gaza
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 371
Varsta : 49
Localizare : pe aici
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS SARAFAN - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB