Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

+23
LRodica
Day
nicolae68daniela
Cristache
valentinadof
flori balteanu
filipoidana
tomari
trandafiras78
Delicii
victoriacus
flori de camp
Muravka
Gabica
piciul
mihulmic
Greteledelweiss
danniela
Michelle88
macanetu
cristi970
Lumaria
lacrisel
27 participanți

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de Greteledelweiss Mar 04 Noi 2014, 6:40 pm

Mie personal imi place f mult cea lucrata de Flori Balteanu si cred ca este potrivita pt inceputurile calde de toamna din septembrie si cam pana prin octombrie. Amintiti-va ca eram si la tricou in perioada aceea! De ce era musai din fire groase ca doar nu vine gerul bobotezei toamna ... sau poate vroiati sa fiti ca Baba Dochia rade Sper sa nu-mi iau bataie pe aici, si celelalte sunt dragute, dar fiecare cu pata lui. wink
Greteledelweiss
Greteledelweiss
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 606
Varsta : 49
Localizare : ro/ constanta-braila
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de victoriacus Mar 04 Noi 2014, 8:28 pm

Toate sunt frumoase. dar, cum burtica este atat de frumoasa,devin subiectiva si o votez pe prima kiss  michelle88
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de LRodica Mar 04 Noi 2014, 9:24 pm

Cel mai mult imi place cea lucrata de Michelle.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3643
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de kitty_1973 Mar 04 Noi 2014, 10:34 pm

Felicit toate cele trei doamne pentru efortul depus! Smile
Votez Michelle88 Flowers
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de Celya_f40 Mier 05 Noi 2014, 9:04 am

Alb-negru ....Coco Chanel....Michelle88 ...votat!
Felicitari fetelor!
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de lacrisel Mier 05 Noi 2014, 9:48 am

Neata!!!!!!!!!!!!

Cu 7 voturi pentru, o declar castigatoare pe................. MICEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Multumesc din nou participantelor ca si-au gasit timp sa-mi raspunda provocarii si multumesc tuturor ca m-ati ajutat sa premiez un proiect frumos!!!!
Va pup pe toate!!!!! prietenie

Michelle, te rog da-mi pe pm adresa unde pot trimite premiul.
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de flori de camp Mier 05 Noi 2014, 12:28 pm

Câştig binemeritat! Felicitări, Michelle! Flowers
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de Michelle88 Mier 05 Noi 2014, 2:56 pm

multumesc mult. sincer nu ma asteptam. eu sunt foarte ocupata cu bebe momentan, sambata il botezam si ne luptam cu colici. imi pare rau ca nu am reusit sa termin si al 2-lea sacou, la care mai am manecile de facut. dar imi fac eu timp si pentru el. si ca tot veni vorba, am ramas datoare cu o poza fara burtica si o poza cu burtica.
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 DSCN04511_zps28f3588b
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 DSCN04491_zps84cc54a1
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 DSCN04362222_zpseb4f9d38
Michelle88
Michelle88
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 36
Localizare : Chirnogi
Data de inscriere : 21/02/2012

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de lacrisel Mier 05 Noi 2014, 3:20 pm

Felicitari Michelle!!!

Si pentru premiu si pentru bebe! E un scump! Si imi place si caciulita Smile
Sacoul vine bine si fara burtica!!!! Dar are si burtica farmecul ei Smile

Zilele astea ma duc la posta sa trimit coletul. Sper sa fie pe gustul tau Smile
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de macanetu Mier 05 Noi 2014, 4:37 pm

Deci am avut dreptate , iti vine f bine . Felicitari Michelle .
Pup nasuc:kisss: de bebe frumos , sa fi cuminte si sa cresti frumos si sanatos .
macanetu
macanetu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 585
Varsta : 50
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de flori de camp Mier 05 Noi 2014, 9:09 pm

Să vă trăiască scumpetea aıa mıcă! Nici nu zici că eşti după o sarcină! wink
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de Michelle88 Joi 06 Noi 2014, 9:26 am

sacoul a fost gandit pe aceasta idee. asa am fost mereu. fara burta.multumim, sanatate multa si voua.
Michelle88
Michelle88
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 36
Localizare : Chirnogi
Data de inscriere : 21/02/2012

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de lacrisel Joi 06 Noi 2014, 9:36 am

Ei, Michelle, acum sunt curioasa la ce ne vei provoca!!!
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de danniela Joi 06 Noi 2014, 10:49 am

Felicitari Michelle!!! Si pentru premiu si pentru bebe!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de Michelle88 Lun 10 Noi 2014, 10:22 am

multumim. gata ne-a botezat tata popa, nu am plans foarte mult, am avut o multime de invitati, am primit un sac de cadouri :d si a tinut petrecerea toata noaptea. maine o sa postez provocarea. inca nu m-am hotarat 100% cu ce sa ne rasfatam de data aceasta.
Michelle88
Michelle88
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 36
Localizare : Chirnogi
Data de inscriere : 21/02/2012

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de lacrisel Lun 10 Noi 2014, 10:30 am

Super!!!!
Pune si poze la Noi si familiile noastre!!!!
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de gretty Lun 10 Noi 2014, 1:27 pm

Michelle88, te felicit pt premiul obtinut (si pt dulceata de bebelus) dar vreau sa-ti dau un sfat la jacheta, daca bineinteles nu supar prea tare: Inainte de a face bordura alba era bine sa bordezi cu un rand de picioruse scurte cu negru, care ar fi ascuns imperfectiunile liniei de contact intre culori; si chiar impiedica marginea sa se lase sau sa se onduleze; apoi poti face garnitura alba a carei linie de contact cu randul negru iese mult mai ordonata, mai regulata. Poti sa tii cont pe viitor de sfatul asta, daca il crezi important. Daca nu, cer mii de scuze...
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de flori de camp Lun 10 Noi 2014, 2:35 pm

Aha! D-aia n-arată bine la schimbarea culorii. Vorbesc din punctul meu de vedere. Sper doar să nu uit sfatul tău, Gretty, până când voi mai face ceva croşetat. pupi
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de lacrisel Lun 10 Noi 2014, 4:28 pm

Of, mai Gretty, de ce n-ai venit mai repede cu sfatul????? Si eu am facut si nu prea a iesit f bine... se vede schimbarea de culoare...

Eu propun sa realizezi tu un topic care sa sune cam asa: Sfaturi de la Gretty! Trebuie sa mi le iau pe toate ce la gasesc pe-aici de la tine si sa le salvez intr-un word, sa nu le uit! Sa-mi fie iertat! Merci love kiss
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de gretty Lun 10 Noi 2014, 5:08 pm

Am un astfel de topic pe alt forum, unde fetele mi l-au botezat "Academia lui Grety"... rade

Peste tot pe unde intru las tot felul de sfaturi si indrumari, mie mi-e drag sa invat si pe altele lucruri pe care eu le-am invatat si experimentat in timp, dar trebuie sa fie de acord Silvia... si mai ales nimeni sa nu mi-o ia in genul "face pe desteapta" ...
( si sigur o sa ma certe ca sunt off topic )
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de Michelle88 Lun 10 Noi 2014, 7:30 pm

eu chiar am asteptat sa spuna cineva ceva, daca este sau nu este bine. uite asa am mai invatat ceva. nu ma supar, nu sunt genul,  sunt incepatoare. toate sfaturile sunt foarte bine venite. pe viitor poate fac ceva si mai frumos si mai aspectuos. se vad anii de experienta.
cu ocazia aceasta pot sa il lucrez mai bine pe celalalt, la cre inca nu i-am facut bordura. ;)
Michelle88
Michelle88
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 36
Localizare : Chirnogi
Data de inscriere : 21/02/2012

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de gretty Lun 10 Noi 2014, 7:58 pm

Multumesc ca nu te-ai suparat...
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 11 Noi 2014, 5:30 pm

gretty a scris:.......dar trebuie sa fie de acord Silvia...
se pare ca nu doar pentru noile membre sunt bau-bau-ul forumului, ci ca in continuare am ramas aceasi bau-barita pentru unele dintre voi.
Grety daca nu stiai nu eu sunt administratora acestui forum. Eu sunt doar una din "femeile in casa" a forumului, care pune la locul lor lucrurile pe care le gaseste puse alan-dala. .
Nu eu trebuie sa imi dau eu acordul pentru nimic pe acest forum.
Sper ca de data aceasta sa fiu bine inteleasa, pentru ca chiar m-a suparat aceasta afirmatie.
Sa aveti o seara frumoasa!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de gretty Mar 11 Noi 2014, 7:28 pm

Silvia, eu nu te consider bau-bau. retinerea mea se leaga de o mai veche intamplare in care am fost pedepsita ca am incalcat regulamentul cand inca nu ma prinsesem cum functioneaza un forum. Aveam eu data infiintarii veche dar muuulta vreme n-am intrat, abia invatam sa umblu cu un calculator. (Contul mi-l facuse feciorul meu) Dar am recunoscut ca am gresit si mi-am insusit lectia... eu nu am nimic, dar absolut nimic cu tine, te stiu insa moderatoare si n-as vrea sa fac ceva care sa-mi atraga iar sanctiuni. As oferi cu placere sfaturi intr-un topic, nu cu numele meu dar adunate intr-un singur loc sa gaseasca fetele repede la nevoie. Deci, decizia e la tine... sau la admine.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 11 Noi 2014, 7:57 pm

Nu sunt persoana care decide pe acest forum. Pentru mai multe lamuriri poti intreba administratorele acestui forum.
Dupa parerea mea cred ca poti posta cu succes la ajutor invatam sa crosetam , sau aici link, sau poti face un video pe care sa il trimiti Adminei sau lui Diada sa il editeze si sa il posteze aici link.
Sau poti deschide subiect nou, mie imi este indiferent. Numai ca acel nou subiect se va transforma la un moment dat in subiect cu de toate si clar ca atunci cand cineva va cauta ceva nu va gasi sau nu va avea timp sau rabdare, sau chef sa caute si va pune intrebarea in cu totul alta parte si iar si iar si tot asa.
Deci nu sunt sefa, nu iau decizii, nu comand, nu este forumul meu. Si acestea fiind spuse inchei aici aceasta discutie pentru ca nu vreau sa transform provocarea.
Va doresc spor la lucru si cat mai multe provocari frumoase duse la sfarsit.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 6 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB