Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

+15
claudde
crixuta
miki72
alessia
bee_tralala
juliennej
avr_dana
livia1981
Admina
ramomic
Roxy
an-deea
deiutza23
andreea_2008
arime
19 participanți

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Joi 09 Apr 2009, 1:57 am

Roxy a scris:Arime, cum merge painica ?

Ramo, te astept kiss

o sa ma prinda dimineata cu ea la dospit, ca tre' s-o las 1h 30'

'neata ramo kiss
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de Roxy Joi 09 Apr 2009, 1:59 am

arime a scris:
Roxy a scris:Arime, cum merge painica ?

Ramo, te astept kiss

o sa ma prinda dimineata cu ea la dospit, ca tre' s-o las 1h 30'

'neata ramo kiss

pfiuuu, mai bine nu te apucai atat de tarziu !

uite la ce ore suntem noi active !
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Joi 09 Apr 2009, 2:05 am

m-am luat de ea tarziu ca sa-l intampin pe sot cu painea calda cand ajunge acasa wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de Roxy Joi 09 Apr 2009, 2:06 am

asa asa, cu paine si sare !
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Joi 09 Apr 2009, 2:08 am

Roxy a scris:asa asa, cu paine si sare !

si sarea am vrut sa spun, ca oricum nu i-am mai gatit nimic azi... bataia mea nu o ia nimeni peace
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de Roxy Joi 09 Apr 2009, 2:10 am

ehe, eu zic ca painea cald face totul ! sigur ca se va bucura Smile


Eu am retrag ca nu am terminat fisele astea inca si e tarziu. Sa ne pui poze cu painica.

kiss kiss kiss fetele ! Noapte buna !
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Joi 09 Apr 2009, 2:12 am

Roxy a scris:ehe, eu zic ca painea cald face totul ! sigur ca se va bucura Smile


Eu am retrag ca nu am terminat fisele astea inca si e tarziu. Sa ne pui poze cu painica.

kiss kiss kiss fetele ! Noapte buna !

Sper sa se bucure, daca nu este treaba lui! dama
spor la fise si Buna noapte roxy pupi
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de ramomic Joi 09 Apr 2009, 2:18 am

Noapte buna ROXA hug si vise frumoase. Vroiam sa vad cat am mancat azi, dar nu reusesc sa calculez Rolling Eyes .
Cred ca merg si eu la somn acum.
ARIME dar pe la cat ajunge sotul? Dospeste painica pana atunci? pupi
Noapte buna fetelor si vorbim maine pupi
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Joi 09 Apr 2009, 8:23 am

Neata tuturor!!!! Arime, aseara am mai stat la birou un pic peste program, pana pe la 6.20, nu neaparat ca aveam treaba, dar ma dureau groaznic picioarele de la tocuri si am stat sa-l astept pe un coleg care sta aproape de mine si ma lasa fix la scara blocului Smile
Admina, eu tin Monti si deocamdata vad ca rezist foarte bine (iau si niste suplimente pentru combaterea poftelor ;) ). eu imi pun ticker dupa weekend, sa ma cantaresc sa vad la ce nivel sunt mai exact
Livia, bun venit! Smile
ieri am fost din nou cumintica la cina, am papat cina glucidica: o portocala inainte de masa, iar apoi un fel de biscuiti din faina integrala, putine tarate, ca nu mai aveam mai multe, srojdie si sare. biscuitii au iesit super crocanti, cu mai putine tarate, dar nu ii pot papa cu grasimi. (oricum aproape s-au terminat, ca am facut cam jumatate de tava Smile si am papat si azi la MD. Va doresc o zi cat mai frumoasa!!!!!
kiss
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 09 Apr 2009, 9:50 am

buna dim fetelor :D.
RAPORT ZIUA 8-FRUCTE
-cafea cu zaharina
-1 portocala
-1/2 salata din 3 banane,4 kiwi si 567 g compot de ananas
-1 mar
-cealalata 1/2 salata+1 mar
-40 g pufuleti zid ,1 banana+2 kiwi.
SPORT: 110 min bicicleta si frecat baia si toata mobila si lambriurile din casa Flowers .

am vrut ieri sa fac ceva mai multa curatenie,dar am fost fara nici o vlaga si aseara pt prima data in viata mea mi-a fost atat de foame de nu puteam sa adorm,aveam in gura un gust de "nimic",nu stiu cum sa va explic,cred ca de la multa apa pe care am baut-o sa nu mananc,a fost o senzatie atat de naspa si sper sa nu mai simt asta vreodata,dar oricum am mancat pe la 19 pufuleti,n-am vrut sa mai intru in frigider,ca nu mai ieseam in graba Sad .
azi am proteine,sper sa fie mai bine.
ADMINA multumim de primire,sper sa nu deranjam pe nimeni pupi .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Joi 09 Apr 2009, 10:57 am

'neata tuturor! Flowers
Sunt putin ametita ca nu am dormit prea mult! Buburuza paine este de vina si nici nu mi-a iesit la aspect cum doream. De vina a fost cu siguranta faptul ca am pus drojdie Dr. Oetker si nu drojdie de bere. Prima oara nu am avut probleme cu aluatul si am folosit drojdia de bere, acum mi-a dat de cap si sunt convinsa ca de la drojdia asta este cauza zid La gust este dementiala pofta
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 09 Apr 2009, 11:12 am

te cred ca este buna,vreau si eu reteta,ca am faina de la tara cata vreau,de gratis si mi-ar prinde bine sa fac eu paine si sa mai salvez niste bani.nu o fac eu in forma de buburuza,dar macar sa iasa buna :D.
eu fac o ciorba pt baieti,cu vacuta si legume si apoi dupa ce-l culc pe Edy musai sa fac iar bicicleta.


m-am cantarit la o vecina ca am intalnit-o jos la magazin,acum nu stiu cat de exact e cantarul ei,mi-a aratat undeva intre 58,5 si 59,nu schimb ticker,dar e incurajator oricum love .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Joi 09 Apr 2009, 11:36 am

Stai linistita An-deea, noi am reusit pana la urma sa iesim la plimbare si oricum, ne revedem noi cat de curand pupi

Deiutza ma bucur pt. tine si sper sa scapi cat mai repede de kg. astea nedorite wink Nu stiu cum rezisti sa papi ultima masa atat de devreme, bravo... eu una n-as putea Smile

Reteta de aluat o gasesti aici link (doar ca este sub forma de testoasa) Laughing
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Joi 09 Apr 2009, 11:59 am

Buna fetelor!
Noi n-am plecat inca, trebuie sa o astept pe mama si pana atunci cred ca-l culc pe Stefan si plecam dupa ce se trezeste.
Arime ai pus poze cu buburuza? wink
Deiutza felicitari pt ca ai rezistat ieri! pupi
Eu azi am papat pana cum un mar si 100g curmale. Sper sa nu fac prostii, trebuie sa ma tin tare. Mai tarziu o sa ma umflu cu compot... Embarassed
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Joi 09 Apr 2009, 12:15 pm

livia1981 a scris:Buna fetelor!
Noi n-am plecat inca, trebuie sa o astept pe mama si pana atunci cred ca-l culc pe Stefan si plecam dupa ce se trezeste.
Arime ai pus poze cu buburuza? wink

Ziua buna livia prietenie
Somnic linistit la pitic Sleep

link cu buburuza painica aici link
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Joi 09 Apr 2009, 12:23 pm

Sooper buburuza!!! cheers
Balaurul bee ce face?
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Joi 09 Apr 2009, 12:26 pm

livia1981 a scris:Sooper buburuza!!! cheers
Balaurul bee ce face?

merci pupi o refac cat de curand si sper atunci sa nu mai fie atat de plata rade

dezordine prin casa, daca nu strange lucrusoarele ce tocmai le-a imprastiat nu iesim la plimbare, negociem Cool
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 09 Apr 2009, 12:31 pm

mi-am notat reteta de aluat,ms pupi .
arata super buburuza,chiar dc e mai plata wink ,mie imi place,fac si eu azi sau maine,dar fac paine fara forme,nu am chef de asta,nu mai am rabdare de la atata stat in casa Sad .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Joi 09 Apr 2009, 12:32 pm

Poate a fost aluatul mai moale...Ma gandeam ca ar merge corpul buburuzei in forma rotunda( sa cresca in sus) si apoi sa-i prinzi capul cu o scobitoare. Trebuie sa incerc si eu, dar asta inseama ca si pap Smile

Bine ca ai cu cine negocia, Stefan acum imi sterge vitrinele si geamurile de la usi cu mainile, dupa ce ieri le-am sters eu... zid
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Joi 09 Apr 2009, 12:41 pm

buburuza este si usor de facut si rapid de modelat deiutza. Ai mei de acum incolo numai buburuze o sa manance rade

Livia ai dreptate in ce priveste aluatul. Normal m-am riscat cand am facut buburuza cu aluatul asta de testoasa. Mai am o reteta si urmatoarea buburuza o s-o fac cu aluatul acela... sa vedem daca o sa iasa cum trebuie.
Bravo lui ca te ajuta, o sa fie de un real ajutor in casa piticul love
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Joi 09 Apr 2009, 12:49 pm

Mda halal ajutor, pot sa le iau din nou la sters...el o folosit "bale" ca solutie pt curatat... wink
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Joi 09 Apr 2009, 12:54 pm

livia1981 a scris:Mda halal ajutor, pot sa le iau din nou la sters...el o folosit "bale" ca solutie pt curatat... wink

te inteleg perfect, balaurul meu zilele trecute mi-a aplicat branza topita pe geamurile de la "vitrina", noroc ca nu erau sterse de mine inainte rade
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Joi 09 Apr 2009, 1:00 pm

Am mai patit asa sptamana trecuta, dar atunci a fost mult mai rau decat acum.
I-am dat la pranz spanac cu ficatei apoi l-am culcat. Am iesit din camera maxim 5 minute si m-am intors sa vad daca doarme.
El intre timp si-o dat sosetele jos, cred ca le-o mancat putin pt ca erau ude, probabil si-o facut greata si mi-o varstat tot spanacul. Cum n-avea somn o inceput sa picteze tarcul, peretele de langa tarc, masa de infasat si ce mai era in jur cu spanac...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 09 Apr 2009, 1:07 pm

rade rade rade faini bebei aveti hug .

eu am mancat pana acum
-cafea+250 ml lapte love ,o zi din 4 ma rasfat cu lapte
-1 kiwi
-75 g graham+3 ochiuri+o gogonea mare in otet.
tre sa ma pun la biciclit,dar mai stau putin sa se aseze mancarea wink .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Joi 09 Apr 2009, 1:08 pm

wow livia, noi n-avem povesti atat de picante rade Cand o sa fie mare o sa aveti ce sa-i povestiti wink love
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB