Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Decoratiuni interioare pt casa (6)

+68
yahdira
fiorenza70@yahoo.it
Samarineanca
diada
Lucyjuke
victoriacus
Michelle88
cocav
francu
gabriela1554
danniela
ppisic
greieras
arielas
michelinebeaulieu
AcidoR
Greteledelweiss
mlizeta
dadah
codryna
anc@
LRodica
Uca
vlad_mom
orhapetru
valentinadof
32vali
Dorulet
MagdaMarin
deeoxana
Gabica
gaza
danabarbu2007
piciul
kabunta
ioana soare
Giorgi
Gianina4ever
tomari
Karina33
iriclau
alexandra_bogdan
nico21
myky7robc
elena.habasescu
mar_ysa_28
clauditzuka
Buburuza
feerya
cosmina46
nico1206
mnarcisa
rosita
CarmenClaudia
SilviaDumitrescu
adina_lg
filipoidana
musetel
fiordaliso
Floren
Danutzaaa
Admina
corina corina
canadianca50
i.xell
geanina_scumpica
dorina narita
norelif
72 participanți

Pagina 5 din 17 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Urmatorul

In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de piciul Sam 21 Feb 2015, 7:51 am

Kabunta, cu bulinele preferate, ai adus "veselie" lucrurilor dragi tie! Sa te tina cat mai mult timp!
Danabarbu2007 , ma bucur ca ai reusit, chiar daca ai cusut si de mana! A iesit fain!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de danabarbu2007 Sam 21 Feb 2015, 12:12 pm

Va multumesc fetelor pentru aprecieri...asat ma indeamna sa mai fac...as ca va mai arat una proaspata!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de gaza Sam 21 Feb 2015, 5:08 pm

kabunta foarte frumoase ti-au iesit, si vesele! Felicitari!

danabarbu2007faci lucruri foarte frumoase. Imi plac mult lenjeriile. Bravo!
gaza
gaza
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 371
Varsta : 49
Localizare : pe aici
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de Gabica Lun 23 Feb 2015, 10:36 am

Vin şi eu cu ceva modest.
Am primit câteva bucăţi de pânză pentru lenjerie. Am diverse mărimi şi culori.
Pentru că aveam deja feţele de pernă şi cearceaful pentru plapumă portocaliu închis am cusut acest cearceaf:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de danabarbu2007 Lun 23 Feb 2015, 11:22 am

Gabica este foarte frumos! Daca ma crezi eu nu am fost in stare sa imi fac si pentru mine....cred ca azi ma mobilizez ca am niste bumbac pentru cearceaf...ca desi am cateva chestii de facut nu am materie prima....iar cum din casa tot nu ies...macar sa ma aleg cu ceva si pentru noi.
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de orhapetru Joi 12 Mar 2015, 9:06 pm

Nu stiu unde sa incadrez urmatorul post....poate merge aici wink
Ca sa nu arunc un scaun bun, doar din cauza musamalei ( piele ecologica rade rade rade ) m-am hotarat sa ii schimb aspectul. Am cautat prin toata casa si nu am mai gasit decat 2 bucati de blug negru, pe care le-am cusut impreuna si apoi matlasat cu vatelina si cu ata rezistenta filament continuu ( seamana cu ata de cusut pielea, cred ca grosimea e ca si cea de 60 ).
am demontat scaunul, am scos capsele, am pus materialul nou si l-am capsat din nou, apoi am taiat cat de cat surplusul, la fabrica cred ca au sabloane, masuri cat sa fie materialul, dar la cum arata de urat  musamaua aia taiata si capsata...cred ca se lucreaza cu mare " spor" sa nu zic graba....
daca tot am demontat scaunul l-am si uns pe la "incheieturi", scartaia cand se lasa spatarul, iar rotile erau pline de ate infasurate.....
cam asta a iesit :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

arata cat de cat bine...macar nu se mai lipeste de piele cand stau pe el in tricou sau pantaloni scurti wink
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de deeoxana Joi 12 Mar 2015, 9:21 pm

fff fain rezultatul si mult mai modern in jeans! wink intradevar cred ca e mai placut pt piele. Si eu am capsator si face toti banii am imbracat si canapele, fotolii, scaune dupa placul meu. Plus usor de folosit.
deeoxana
deeoxana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 122
Varsta : 37
Localizare : hateg
Data de inscriere : 06/03/2013

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 12 Mar 2015, 10:02 pm

Si eu trebuie sa retapitez scaunul ergonomic de la masina de cusut.S-a tocit tesatura originala.E o idee cu buna cu blugul.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de Dorulet Vin 13 Mar 2015, 7:18 am

I-ai dat eleganta,pe langa utilitate,felicitari!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4774
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de 32vali Vin 13 Mar 2015, 9:07 am

Arata foarte bine! Si eu am un scaun in aceeasi situatie si trebuie sa il retapitam. Avem capsator si blugi vechi, trebuie sa ne ocupam de el.
32vali
32vali
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de orhapetru Vin 13 Mar 2015, 11:12 am

nu este complicat....demult tot vroiam sa il desfac sa il ung ca scartaia...si sa ii schimb "pielea" aia rosie....nu a iesit cine site ce...dar eu nici nu ma pricep si am refacut tapiteria din resturi...sunt cam zgarcit din fire, iar tot ce am postat pe forum facute pentru mine sunt din bucati, cupoane, resturi de material ramase de la alte "chestii " cusute.
Cred ca era mai simplu sa cumpar alt scaun, ca sa faci un scaun pe bucati ( suportul stea, roti, piston, sistem de prindere, fara sezut sau spatar ) costa 180 lei, cand se gasesc scaune de birou/reglabile/ergonomice de la 150 lei incolo...
cam asta a iesit ( i-am tras o poza in balcon la lumina naturala ) :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de valentinadof Vin 13 Mar 2015, 12:40 pm

Ti-a iesit tare bine,Petru!Sa-l folosesti cu spor!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de Uca Vin 13 Mar 2015, 12:57 pm

Tu zici că nu a ieşit bine, eu îl văd reuşit. Nici măcar nu se observă că a fost făcut din resturi. E foarte fain şi datorită faptului că ai pus un material natural ca şi tapiţerie îl face şi prietenos cu pielea. Nici mie nu-mi plac muşamalele.

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de orhapetru Vin 13 Mar 2015, 3:22 pm

A iesit ceva folositor, imi place sa mai repar una alta, nu fac chestii complicate caci nu stiu si nici nu sunt prea migalos in ceea ce fac, matlasarea e din mana, nu am trasat nimic, nu am pus distantier/ghidaj de matlasare...la partea de sezut i-am pus vatelina mai groasa si de aceea am matlasat patratele de aprox.  2x2cm.
Ma suna acum o ora ca sa ii fac repede o perna ( tip sac, para, etc )
asa:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sau asa :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si am ales versiunea a doua...se coase mult mai usor iar rezultatul este asta :
din matlasat raman de la pilote:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

cu umplutura ( "rame" tocate ) :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

de remarcat "contrastul " subtil....nu am gasit prin casa nici un fermoar alb mai rezistent ( doar fermoar ascuns, care e destul de firav...cand o sa se arunce pe perna s-ar fi desfacut urgent)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


i-am facut si o husa din materialul asta....dar deja e plecata perna si nu am mai avut timp de poze Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

M-am pus si eu pe perna.....si rezista, la cat sunt de slab nici nu e de mirare, dar e pentru o fetita de 3 ani, asa ca sigur va rezista la zbenguieli repetate Smile

----------------------------
cine stie cum se coase asa o perna ( tip para ) ma gandesc ca are si partea de jos, circulara, ca sa stea mai frumos si sa se distribuie greutatea uniform
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de valentinadof Vin 13 Mar 2015, 3:56 pm

Suuuuper!Dar de unde ai ramele alea?

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de orhapetru Vin 13 Mar 2015, 4:24 pm

valentinadof a scris: de unde ai ramele alea?

din gradina din fata blocului..... rade rade rade

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

glumesc, este latex tip spaghetti si umplutura o am de la magazinul de la care cumpar umplutura pentru perne, dar umplutura pentru scaun/fotoliu sau ce o mai fi sacul ala....este facut din bilute/perle de polistiren :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

am gasit un fel de tutorial cum s-ar coase.....si se vede ca este umplut cu bilute de polistiren :


iar aici o domnisoara ne arata cum se foloseste.... wink  wink  wink  ( de fapt e o husa uriasa de perna ) rade


am sa caut umplutura de polisitren sa vad ce preturi sunt , sau unde gasesc mai ieftin...sper sa nu vanda doar la "tona "...
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Vin 13 Mar 2015, 8:00 pm

Foarte tare ideea cu blug pentru tapitat, am s-o retin.
Fotoliul in forma de para a avut tipar intr-o burda( nu mai tin minte care), fundul este hexagon, 6 fasii tip cosciug si un hexagon mic la partea de sus. Ma iertati ca n-am alta poza mai buna:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Eu am facut si husa cu fermuar dupa acelasi tipar, l-am umplut cu bile de polistiren, materialul e bumbac gen cearsaf (in urma cu 5-6 ani m-a costat de 3 ori mai putin decit fotoliul de gata si m-am ales si cu 2 pernute umplute cu bilele ramase).

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4625
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de Uca Sam 14 Mar 2015, 12:34 pm

orhapetru a scris:
valentinadof a scris: de unde ai ramele alea?

din gradina din fata blocului..... rade rade rade

...


rade rade rade  

Ţi-a ieşit faină şi perna. Felicitări!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de orhapetru Sam 14 Mar 2015, 3:19 pm

multumesc tuturor....acum sunt in cautare de  bilute/perle de polisitiren, daca stie cineva sau a cumparat recent va rog un pm cu un link sau magazin wink
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de diada Sam 14 Mar 2015, 4:31 pm

Imi place maxim cum ti-a iesit! Si scaunul de birou este foarte reusit.

Sa ma anunti si pe mine daca gasesti bile, as vrea sa fac si eu copiilor mei.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de orhapetru Sam 14 Mar 2015, 4:48 pm

inca caut bile/perle de polistiren......cel mai bun pret pana acum 46 lei/sac, problema e ca snt mai mici ( 3 mm ) sau uneori in amestec (2-6 mm )
acum au sosit pozele cu "posesoarea"...sacului la cateva minute de cand s-a trezit :[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

e nepotica mea favorita si se numeste Joy , un nume neaoș romanesc...autohton rade rade rade
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de LRodica Sam 14 Mar 2015, 4:56 pm

E frumusica nepotica ta, si pare si incantata. Sa o foloseasca sanatoasa. Asa ma tenteaza si pe mine sa intra la masina de cusut cand vad atatea lucruri frumoase (si utile) facute de voi. Eu in afara de mers drept la lenjerii de pat sau perdea nu am facut. Gata ca prea multe vreau. Smile Spor in continuare.flower
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3643
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de anc@ Vin 27 Mar 2015, 8:24 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

-fete de perna decorative!!!

Petru e tare frumos scaunul textil,iar posesoarea tare fericita!!!
anc@
anc@
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 950
Localizare : acasa
Data de inscriere : 08/11/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de LRodica Vin 27 Mar 2015, 9:21 pm

Foarte dragute pernutele tale Anca.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3643
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de codryna Dum 19 Apr 2015, 11:43 pm

Am si eu un fotoliu tip para facut de mine. Baza e un hexagon (mi s-a parut prea complicat cercul) iar bilele de polistiren luate de la Dedeman, cam 30 lei sacul (am folosit aproape 2 saci). Copilasii care vin la mine in vizita se bat pt el si il folosesc pe post de orice mai putin fotoliu Laughing

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]" />

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]" />
codryna
codryna
helper
helper

Numarul mesajelor : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/07/2011

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 6 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 17 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB