Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

+42
macanetu
flori de camp
europolis
Andata
ancaanca
mama2008
Tigrisor
Floren
tantza_m
Giobsy
michelinebeaulieu
Danutzaaa
stejara
tomari
aurishta
dragan mirela
barbin
AcidoR
Karina33
irish05
ema
Gabica
Dorulet
Day
piciul
danniela
Gianina4ever
valentinadof
AlinaJ.Bijoux
Cristache
Geta_63
silva115
MagdaMarin
Greteledelweiss
Lumaria
Tache Marilena
lacrisel
Celya_f40
SilviaDumitrescu
bobitica
Giorgi
anna_sandu
46 participanți

Pagina 28 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Mier 30 Iul 2014, 6:10 am

Buna dimineata!
Nimic nu se compara cu orele de dimineata vara! E racoare, pasarile se trezesc ciripind si soarele incepe sa arunce razele, una si una, pana caldura lui torida te anunta ca deja e ora 8. E liniste si pot face micul dejun pentru toti, fara sa ma incurc de ei prin bucatarie si apoi pot sa ma relaxez, band cafeaua, facand un rebus, citind aici pe forum si ziua deja incepe bine!  hug
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
O zi buna!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Dorulet Mier 30 Iul 2014, 7:12 am

Buna dimineata,doamnelor!
Ai dreptate,piciule,e tare frumoasa dimineata!
Sa avem o zi minunata ! prietenie 
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4791
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de mihulmic Mier 30 Iul 2014, 8:22 am

buna - buna - dimineata kiss
mihulmic
mihulmic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 163
Localizare : Aici :)
Data de inscriere : 12/07/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 30 Iul 2014, 9:57 am

Buna dimineata!
da ce matinala esti picioule! Pe mine daca ma scoli la ora 6... trebuie musai sa fie treaba importanta. uh ca puturoasa sunt  wink Sa avem o fumoasa!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 30 Iul 2014, 11:06 am

Buna dimi ca inca mai e, zic eu. O fi frumoasa dimineata dar nu pt. mine, Eu a-si sta toata noaptea si a-si dormi ziua. Asa sunt eu. Dar poate ma trezesc cand merg la mare sa vad rasaritul.
Gata ma dic sa ma imbrac si apoi merg in magazin.
Va las ceva dulce pe masa.
Vad ca se cam inoreaza afara!!! hug 

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Mier 30 Iul 2014, 12:04 pm

'neata!
Ora mea e 7. La ora asta ma trezesc. prima data cafeaua si apoi restul, noi mancam mic dejun tarziu sau deloc. Daca e sa merg la munca atunci beau cafeaua la munca.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de ema Mier 30 Iul 2014, 12:53 pm

Buna ziua ca dimineata a trecut deja
O zi frumoasa, cu soare va doresc
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 30 Iul 2014, 1:02 pm

Eu ma trezesc pe la 9-10 cateodata si 8 (asta doar daca e musai) iar ora de culcare e destul de tarzie 00-0.30.
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Joi 31 Iul 2014, 6:12 am

Buna dimineata! Fiecare cu bioritmul lui! Asa ne-a facut natura, ca sa nu se plictiseasca  wink 
Curaj si credinta, celor care acum se lupta cu ploile...nu ei sunt cei care au defrisat padurile in amonte....padurile, care tineau suvoaiele sa nu vina peste case!
Minte luminata, celor din zonele de razboi pentru a nu mai face jocul puterii intunecate!
Iar noi, sa avem spor in toate oriunde ne-am afla! Sanatate!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Joi 31 Iul 2014, 7:55 am

Buna dimineata,dragelor! Azi plec acasa pentru o saptamana,iupiiiii kiss 
Ciudata rasa si omul..cand sunt acasa vreau departe,cand sunt plecata vreau acasa..ce sa mai inteleg,ca,de fapt,nu stiu ce vreau???
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de valentinadof Joi 31 Iul 2014, 9:05 am

Neata fete!Si mie imi place sa ma trezesc dimineata.Fie ca sunt libera sau in concediu ma trezesc la 6 si ceva sa-mi beau cafeaua cu sotul care de regula e liber doar in week-end.Nu prea ne potrivim cu concediile in acelasi timp(doar sapt viitoare sa putem pleca si noi putin)si prefer sa ma trezesc devreme sa nu-mi beau cafeaua singura.Vara nu reusesc sa ma bag in pat mai devreme de 22,30 si-adorm dupa 23,00.Eu nu sunt de-acord cu statul noaptea si dormitul pana la 9-10.Chiar daca sunt in vacanta fetele mele tot dimineata le trezesc si si-au format si ele asa un ritm,doar cea mica o mai prinde ora 9 in pat.Tot le spun ca cei care se trezesc dimineata sunt oameni de succes! Smile 
Day, si mie mi se intampla sa vreau acasa cand sunt plecata departe si invers.Ma gandesc numai la florile mele ,la legume si toate celelalte nu cumva sa sufere de ceva! Smile 

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de ema Joi 31 Iul 2014, 9:36 am

Buna dimineata
A trecut vacanta de nici nu am vazut-o Au ramas nostalgiile si dorul de cei dragi
O zi linistita cu spor la treburi
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Joi 31 Iul 2014, 11:05 am

Neataaa!!!!
Trezit - netrezit dimineata... oricum, sa ne bem cafeaua Smile
Eu TOT TIMPUL cnd sunt acasa VREAU IN CONCEDIU  rade  rade  rade  rade  rade 
invers... numai cateodata  wink 

Azi bag acte la serviciu ca am de recuperat ziua de marti cand am fost sa-mi iau fetele de la mare...
Am prins si eu o zi la marele nostru litoral... DEZAMAGIRE CRUNTA!!!! Inca nu am trecut de nivelul de natie cu cearceaful la plaja... nu ma refer aici strict la sensul practic al expresiei, nu am nimic impotriva cearceafului la plaja, dar totusi sa ne comportam pe plaja ca si cand nu am fi in intimitatea dormitorului nostru... ci sa ne comportam CIVILIZAT!!! Si sa ii invatam si pe cei mici sa se comporte asa...
Era plin de caini care treaceau uzi peste cearcefurile intinse unul in altul... daca nu stai sa iti pazesti cearceaful vine altul si ti-l muta ca cica nu are loc... copiii nu pot fi invatati sa respecte cearceaful vecinului????....ca sa nu mai zic de comentariile ocupantilor cerceafurilor... offfffff
Repet, nu ma refer aici strict la cei care isi pun cearceaful pe plaja, nici cei de pe sezlonguri nu sunt mai departe, dar sunt cu 10 cm deasupra nisipului Smile

Spor in toate si o vacanta faina celor care o au !!!
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de ema Joi 31 Iul 2014, 11:45 am

Fac pauza de cafea pentru ca m-am enervat. Mi-am adus de acasa printre altele si niste butasi de leustean, menta si caprifoi Le-am pus in ghivece, am udat usor si ...dimineata le gasesc uscate Abia acum am inteles ce bricola al meu ieri seara pe balcon Credeam ca uda rezonabil florile si ce a mai ramas din rosii De unde: chifteste pamantul de apa Ori a udat ori nu Am sa-i pun o palnie in gura si am sa torn apa sa-l umflu de apa ca sa vada cum e (dimineata vroia sa le ude iar inainte de a pleca la serviciu) ca degeaba ii tot spun ca o planta e ca un om: are suflet si nevoie de grija deosebita
Am ajuns si noi prin Bran, Rucar, cheile Dambovicioarei si dupa ce ne-am intarziat peste masura am tras la caderea noptii la o pensiune vai de mama ei Daca mai mergeam vreo 3 km dadeam peste ceva ca lumea (am mers la plesneala) Ciudat e ca era plin de straini (ajunsi si ei tot la plesneala) dar care sigur nu vor mai reveni la aceeasi pensiune (pensiunea ca si proprietarul ei) Unde nu as avea o pensiune in asa frumusete de loc...
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Joi 31 Iul 2014, 1:30 pm

Corect! Peste tot exista asa situatii, nu doar la mare Sad
Ca sa nu incep sa vorbesc despre profesionalismul si amabilitatea personalului de la receptia hotelului unde au fost cazate mama si fetele - hotel care se vrea a fi de 4 stele... bleac!!!!

Si totusi, de ce cum trecem granita, daca ai o nemultumire cu privire la orice intr-un hotel, personalul face tot posibilul sa te ajute si asta CU ZAMBETUL PE BUZE!!!!!
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Vin 01 Aug 2014, 6:34 am

Buna dimineata!
Ati uitat nu e rau fara bine..sau bine fara rau!  scratch 
Cine a fost in concediu: bine ati venit sanatosi!, cine pleaca in concediu: vreme buna si distractie maxima!
Eu aici, cu cafeaua si deja soarele isi arunca razele! O zi buna tuturor!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de macanetu Vin 01 Aug 2014, 7:25 am

Buna dimineata !
Un sfarsit de saptamana minunat si plin de voie buna va doresc tuturor . Nu scriu mereu dar va citesc zilnic si imi sunteti foarte dragi cu toate ,sunteti foarte tonice . kiss 
Ca o paranteza....ce este cu "robotel mesaje ".....e ceva de pe forum ....am vazut ca apare pe mai toate paginile ??????????
macanetu
macanetu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 585
Varsta : 50
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Dorulet Vin 01 Aug 2014, 8:05 am

Buna dimineata,doamnelor!
Multumesc de cafea,piciule,chiar am nevoie ca-s tare grabita.Cine vine la Cluj,ma gaseste in Piata Unirii(statuia lui Matei Corvin)pana duminica,avem un targ al asociatiei.Va astept!Sper sa nu mai ploaie azi,ca aseara ne-a prins o torentiala care m-a udat pana la piele.
O zi frumoasa si un sfarsit de saptamana minunat! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4791
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Vin 01 Aug 2014, 8:20 am

Neataaaaaaaaaaa! Gata,sunt acasa si mie (si) mai bine :)Mi s-au copt rosiile,multe si buneeee,prunele au fost un deliciu(ca le-am hapait pe toate aseara,sa vezi bolboroceala ce-o sa fie azi la mine),verdeata cat cuprinde...ce sa mai zic,sunt in raiul meu personal Smile
Asa va doresc si voua,sa va gasiti coltisorul de rai zilnic si sa fiti fericite! O zi superba tuturor!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Vin 01 Aug 2014, 11:24 am

Neataaaaaa!!!!!!!!!!

Nu mai stiu cum sunt rosiile coapte din gradina mea... de vreo 2 ani... Nici anul trecut nu s-au copt si se pare ca si anul acesta voi face dulceata de gogonele cu nuci... mmmmmmmmmmm....
Totusi la fasole ii merge bine si sfecla o sa am ce manca la iarna Smile

Ca o paranteza si pe mine ma enerveaza robotelul... tot imi vine sa dau clik acolo Smile
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de macanetu Vin 01 Aug 2014, 11:34 am

Nu am auzit pana acum de dulceata de gogonele cu nuci ....chiar exista sau e gluma  Smile ?
Fetelor va rog lamuriti-ma si pe mine ,aveam ceva de terminat si am lucrat un pic astazi pana au tabarat pe mine mamicile ( mama si soacra ) ca astazi este sarbatoare ...stiu ca e Ziua Crucii dar nu e nici o cruce in calendar  si taman azi m-a palit si lucratul ,am si spalat.....offfff.... zid
macanetu
macanetu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 585
Varsta : 50
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Vin 01 Aug 2014, 11:59 am

Cum sa fie gluma??????? E una dintre cele mai bune!!!!
Seamana la gust cu cea de nuci verzi.

Uite aici un link cum se face:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

sau:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Deja imi lasa gura apa....
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de macanetu Vin 01 Aug 2014, 12:40 pm

Scuze eu nu prea ma dau cu dulceata ,dar ai dreptate cel putin la cea de'al doilea link ,arata asa de bine de chiar imi ploua'n gura . Eu mai mereu fac doar de capsuni,afine zmeura( e preferata sotului ....zice ca e delicatesa Smile ) . De gogonele nu am facut....dar este o idee . Nici de nuci nu m-am incumetat pana acum sa incerc....nici sa fac...si nici nu am gustat ,am auzit ca si aceea e super buna . Noi nu mancam dulceata decat la clatite .
macanetu
macanetu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 585
Varsta : 50
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Vin 01 Aug 2014, 1:30 pm

Ei, daca e vorba de clatite, recomad altceva: DULCEATA DE LAPTE!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Am facut cu vanilie si alta cu cacao si nesquick sa le dau fetelor in loc de Nutela... offfff, mi se face o foame...
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Celya_f40 Vin 01 Aug 2014, 1:57 pm

Dorulet a scris:Buna dimineata,doamnelor!
Multumesc de cafea,piciule,chiar am nevoie ca-s tare grabita.Cine vine la Cluj,ma gaseste in Piata Unirii(statuia lui Matei Corvin)pana duminica,avem un targ al asociatiei.Va astept!Sper sa nu mai ploaie azi,ca aseara ne-a prins o torentiala care m-a udat pana la piele.
O zi frumoasa si un sfarsit de saptamana minunat! prietenie
Ooooh, Doruleeeet! Ce m-as mai duce!  kiss 
Cel putin cu Ikuta sigur te intalnesti. Sa aveti vanzare buna!  hug sunny 
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB