Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

+42
macanetu
flori de camp
europolis
Andata
ancaanca
mama2008
Tigrisor
Floren
tantza_m
Giobsy
michelinebeaulieu
Danutzaaa
stejara
tomari
aurishta
dragan mirela
barbin
AcidoR
Karina33
irish05
ema
Gabica
Dorulet
Day
piciul
danniela
Gianina4ever
valentinadof
AlinaJ.Bijoux
Cristache
Geta_63
silva115
MagdaMarin
Greteledelweiss
Lumaria
Tache Marilena
lacrisel
Celya_f40
SilviaDumitrescu
bobitica
Giorgi
anna_sandu
46 participanți

Pagina 26 din 30 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Mar 22 Iul 2014, 6:08 am

Buna dimineata!
Sufocare aseara....ceva irespirabil....noroc ca s-a racorit peste noapte si acum ai dormi leganat in hamac!
O zi buna!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Dorulet Mar 22 Iul 2014, 6:38 am

Buna dimineata,doamnelor!
Multumim,piciule,pentru cafea!Azi-noapte am vazut fulgerand foarte departe,dar la noi n-a ajuns nicio picatura de ploaie(inca).
O zi dupa placul sufletului! prietenie 
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4774
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Mar 22 Iul 2014, 11:55 am

neata!!
Pai la voi cand a plouat a plouat prea mult acum e seceta!!! Tare mult s-a stricat vremea in ultimul timp. Si aici la fel, este prea rece fata de alti ani. Temperatura nu a coborat sunb 20 grd C si acum sunt si 19 chiar 18 grd C. Asta noaptea ca ziua se mentin la 26-30.
O zi faina va doresc!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Mier 23 Iul 2014, 6:50 am

Buna dimineata!
Ploua e si seceta...fulgera si tuna...e si senin...o vara foarte capricioasa!
Sa bem o cafea repede cu ochii pe ceas si sa gandim adanc! O zi buna tuturor!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Dorulet Mier 23 Iul 2014, 7:02 am

Buna dimineata!
Stii,piciule,"de-o fi una,de-o fi alta..."ca omul e sub vremuri...
Aduc si eu,sa fie pentru toata lumea:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
O zi cat se poate de buna! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4774
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Mier 23 Iul 2014, 8:07 am

Buna dimineata,fete Smile Cafea repede ,cu ochii pe ceas nu vreau(eh...se intampla cateodata)...mie-mi place sa o savurez,sa o descant,sa ma dezmeticesc in voie Smile
Sa aveti o dimineata relaxata si o zi cu spor!!!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Mier 23 Iul 2014, 10:25 am

NEATA!
Si mie la fel imi place sa o descant, sa stau in fata ei vreme de doua ceasuri, dar uneori nu prea e timp de asa ceva, depinde cum o iei sau cum iti faci programul. Daca ar fi sa nu am timp probabil mi-as pune cafeaua intr-o sticla si as mai trage o dusca, numai asa de dragul de a o bea in timp!!  rade rade rade rade 
Is ciudata, nu ma bagati in seama!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Mier 23 Iul 2014, 11:39 am

Neataaaa!!!!
Am casa pustie!!!!! Ieri am dus fetele a mare cu mama pentru o saptamana... Acum am alta problema: cine imi mai face mie dezordine in casa? Parca e prea liniste, prea curat, prea.... Of, abia astept sa se intoarca Smile
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Joi 24 Iul 2014, 6:02 am

Buna dimineata!
Si eu imi doresc sa beau cafeaua in liniste si sa fur o clipa de liniste din timpul zilei! E momentul meu, aici cu voi si cafeaua...apoi fuga, ca iar e tarziu  wink 
Lacrisel profita si tricoteaza, croseteaza, coase si asculta muzica, vezi filme, citeste carti si gandurile indrepta-le spre tot binele! Acum sosesc fetele!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Joi 24 Iul 2014, 9:47 am

Neataaaaaaaa!Sa bem cafeaua in liniste,zic si eu...la ine e o larma de nedescris,mi-a plecat matusa probabil la cumparaturi si cainii urlaaaaaaaaaaaaa...de vreo 20 de minute.Stiti cum urla 26-30 de caini,toti odata???Iti taie orice chef.Ba nu,mi se dezvolta vocabularul de injuraturi,ca deja le incrucisez :P
Hai sa avem o zi frumoasa Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Joi 24 Iul 2014, 10:09 am

Da ce le da de mancare la atatia??? Sau probabil ii tine de aiz pe maine de urla???
'neata!
Eu am inceput cu o sedinta de evaluare, 29 de capete am evaluat. Acum stau la o cafea!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Joi 24 Iul 2014, 11:00 am

Neata!
Day, ai putea sa ii dresezi sa urle controlat!!! Adica pe voci, asa ca un cor... Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dau si eu o cafea maaaaaare, poate imi vine cheful de munca... ca imi cine sa arunc toate actele pe geaaaaaaam!!!!!!

Cu crosetatul ma oftic!!!! Am pierdut croseta cu care faceam rochita de la concurs pe drumul inapoi de la mare!!!!!!! Iar acum, ca cica daca suntem singuri, omul meu vrea atentie...  wink 
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Joi 24 Iul 2014, 1:50 pm

Pai da-i omului ce vrea,sa te lase linistita sa crosetezi Smile Gasesti tu alta croseta,sunt convinsa Smile
Danni,bafta la evaluat,sper ca ai exemplare faine si interesante in fata ochilor,macar sa faci cu placere asta Smile
De mancat mananca bine animalele,toata pensia ei se duce pe mancare speciala....nu urla de foame,asa fac cand pleaca de acasa,sa impresioneze,parca plang Sad Bietele animale,cu ele n-am nimic,ca nu-s vinovate ca sunt pe lume,ci cu matusa am ce am...cum naiba sa tii atatia caini in oras,intr-o curte de 500 mp???Ma rog...e neam cu mine deci mai bine tac,ca cine stie ce pitici mi-or veni si mie la batraneti :P
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Joi 24 Iul 2014, 1:56 pm

Day a scris:Pai da-i omului ce vrea,sa te lase linistita sa crosetezi Smile :P

 rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade 

Pai cat???????????????????????? Exista si alt topic pe tema asta??? Nu de alta, dar sa nu fim  off topic 
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Joi 24 Iul 2014, 2:25 pm

Nu esti, la cafea discuti orice!!!
Day, vai de capul meu, am niste specimeneeeee dar mai bine tac. Ma bucur cand ii invat ceva, cand raman cu ceva constructiv in minte. In ultima vreme toate fetele vin elegante  wink wink  o mai dau ele de gard cu vreo bluza de nunta, dar per total le vezi ca isi dau silinta!
Lacrisel, macar tu ai partenerul de racamier langa tine, eu mi-s singura cuc, nici vecini nu am, acum au venit, cred ca vecinul singur s-a intors din India si seful tot singur. Dar tot cuc sunt!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Joi 24 Iul 2014, 2:43 pm

Si nu puteti sa stati amandoi sa fiti 2 cuci???

Uite Day are vreo 30 de cani pe langa si daca vrea isi poate pune in cap sa ii invete sa cante, ca voce am inteles ca au  beat Daca le arunci peste gard ceva paine inmuiata cu votca oare tac?  Shocked 
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Joi 24 Iul 2014, 3:10 pm

Hahahaha,hai ca asta e buna! Al meu incepe sa faca tuica,asa ca ar fi de unde,fara cheltuiala,dar daca fac pe urma si mai urat,cine naiba stie cum se manifesta cainii mahmuri  rade rade rade 
Danni,indian zici?Nu vrei tu sa ma teleportez io o vreme la tine,sa-ti tin de urat?Scap si de caini,stam amandoua ca doua (matra)cuce :P ...si dau de alte belele,hahaha
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Tache Marilena Vin 25 Iul 2014, 8:04 am

Buna dimineata!
Am intrat si n-am gasit cafeluta. Am inramas si eu in concediu si n-am cu cine servi cafeluta!  Hai trezirea!

Astept meseriasul Azi imi pune faianta in bucatarie. M-am saturat de atata santier!

O zi frumoasa va doresc!


Ultima editare efectuata de catre Tache Marilena in Vin 25 Iul 2014, 8:41 am, editata de 1 ori (Motiv : Scos videoclip. Nu a vrut sa cante cocosul!!!)
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Vin 25 Iul 2014, 8:34 am

Neata!!

Bine, bine Marilena, uite dau eu un frappe de vacanta... sa fie mai light, ca in concediu nu ne trebuie sa fi nprea treji...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Vin 25 Iul 2014, 8:49 am

Pai si cu mine ce faceti?Ca eu sunt tot un concediu,permanent :P Buna dimi sa fie,si o cafea tare pentru cele ce vor sa mai si vada in jur(ca mine,ca-s bezmetica)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Dorulet Vin 25 Iul 2014, 8:52 am

Buna dimineata,doamnelor!
Toate neplacerile vietii trec atunci cand iti poti bea cafeaua impreuna cu prietenele!
O zi minunata,fie concediu,fie nu! prietenie
Multumim,Day!Am inteles de ce ne-am ciocnit.Fara urmari,fara sa pierdem o picatura din pretiosul lichid.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4774
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Tache Marilena Vin 25 Iul 2014, 8:55 am

Multumesc frumos pt cafelute!
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Vin 25 Iul 2014, 9:08 am

OOOoooooo nu, nu sunt in concediu Sad As vrea .....

Imi place cana cu box... sa inteleg ca daca nu te trezeste cafeaua din cana sigur te trezeste un box in fata Smile sau macar amenintarea Smile
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 25 Iul 2014, 9:13 am

Buna dimineata fetelor!
De multa vreme nu am mai baut cafeau cu voi. M-am sculat intr-o ceartaaaa.... ca la usa cortului , dar in italiana  rade Vecina se certa cu concubinul italian   wink si cum geamurile sunt deschise, si camera unde dorm este exact in dreptul locului unde se gasisera astia sa se certe... mai dormi Silvio daca mai poti. Asa ca incep ziua si termin saptamana in forta .
Sa avem o zi linistita !
PS scuze lacrisel sper ca nu te-am lovit

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Vin 25 Iul 2014, 9:23 am

'neata!!!
Mava.....zise italianul Silviuta sau madam vecina???  rade rade rade 

Nu Lacrisel, rumanul meu lucreaza mai mult in deplasare doarme mai mult prin hoteluri. Cica vine sambata...in trecere...ca se duce sa puna barcile la apa ca vin ''safii'' de pe unde au fost plecati.

sI EU M-AM TREZIT.....brrr, am visat ca m-am mutat intr-o casoaie maaaaaare si cu muuuuulte camere si murdare. Cred ca unde is eu singura la fel intr-o casoaie mare, dar pe cuvant ca am curat, ca nu face nimeni mizerie  rade rade rade 
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 30 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB