Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

+50
AlinaJ.Bijoux
elenaveronica
Serban Valentina
MagdaMarin
valentinadof
michelinebeaulieu
Celya_f40
piciul
Geta_63
Giobsy
adriuta
Si1ver
mia and me
bisisica bijuterii
CCristinaC
Ducess
AcidoR
irish05
SilviaDumitrescu
Giorgi
Day
Dorulet
Tache Marilena
dragan mirela
Gabica
danniela
ema
sorinamircov
plapandika
fizicuta
clara birau
Adelaida
dorinamisov
Greteledelweiss
diblaru maria
mimiady63
tantza_m
europolis
Ladia
brunics
vyky2010
mariposa.romania
myky7robc
iuliana72
dorina narita
rivka
barbin
despina13cucli
canadianca50
pufoi
54 participanți

Pagina 17 din 31 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Day Joi 09 Ian 2014, 9:07 am

Buna dimi! La mine iar e ceata,dar e ok Smile Ieri m-am zumbait din nou si-mi placeeeeeee,imi da o stare excelenta,foarte tonica :)Ce bine ca mi-a venit ideea exact cand eram cam "picata"...
Asa,acum ceva de dimineata pentru voi Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de ema Joi 09 Ian 2014, 9:26 am

Buna dimineata fetele La mine e inca intuneric afara dar e foarte cald Termometrul din balcon arata 16 grade
Sunt tare trista Ieri am primit o veste foarte rea care m-a rascolit si ce e mai rau e ca nu pot nici macar incuraja persoana raspectiva Orice as spune ar suna ca o minciuna, ca o bataie de joc atata timp cat IRM-ul a confirmat extinderea bolii la nivelul creierului Ieri plangea si mi-a strigat disperata ca moare Sunt complet depasita de situatie
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Gabica Joi 09 Ian 2014, 10:58 am

Bună dimineaţa
Ema, nu ştiu unde a făcut acea persoană IRM-ul; ieri îmi povestea soţul de un coleg care acum câţiva ani a primit informaţia că are cancer într-o fază avansată.
A mers în Bucureşti la un laborator, unde i s-a comunicat că nu are nici un fel de cancer.
Acum trăieşte şi e cât de cât sănătos, munceşte în continuare.

Fiicei mele acum câţiva ani de la un laborator mi-au spus că are tenie!!!
La reverificare erau de fapt chisturi de giardia!!!
Poate face această analiză în altă parte?
Doamne ajută!


Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de ema Joi 09 Ian 2014, 11:19 am

Gabica, e stabilita de vreo 13 ani la Londra
E cancer de plaman (zice ca nu a avut simptome)cu metastaze osoase Ieri imi spunea ca i s-au deplasat oasele soldurilor si nu poate merge Ca sa nu mai vorbim de durerile cumplite din oase si coloana vertebrala Diagnosticul e confirmat in mai multe centre medicale A refuzat chimioterapia (a facut doar radioterapie) facand tratamente naturiste si de bioenergie S-a simtit mai binisor o vreme, tumorile vechi au scazut cu 2mm dar au aparut cele de la creier (are momente scurte de pierdere a memoriei cand nu stie unde e si ce ora e )
Deci ce sa-i mai spun? A gasit recent un tratament cu ulei de canepa si spera miracole de la asta
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Gabica Joi 09 Ian 2014, 11:42 am

Ema îmi pare rău, chiar nu ştiu ce să mai zic.....
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Giorgi Joi 09 Ian 2014, 11:57 am

ema ,am trecut printr-o situatie similara si am iesit ravasita din asta dupa ce ,clar ,m-a depasit total.Nu am stiut ce sa spun ,ce sa fac ,pentru ca orice ai spune sau face nu ai siguranta ca e un lucru bun.Oricum ar fi ,eu zic sa vorbesti cu acea persoana ,sa vorbesti mereu ,sa incerci sa ii dai sperante ,sa-i intaresti credinta intr-un miracol chiar daca el nu o sa vina .Stiu ca suna aiurea ce-ti spun ,cum sa-i spui o minciuna ,ceva in care nici tu nu crezi?
Asta am ajuns la concluzia ca trebuia sa fac ,oricum prietena mea a murit cerand implorare ,cerand viata .
Nu am vazut-o niciodata ,o sa-mi reprosez tot timpul asta .Dupa ce a murit am plecat pe o caldura de 40* ,cu un autobuz de groaza ,aproape o zi de mers ,la mormantul ei .Asa ne-am cunoscut ,eu de-o parte a crucii ei ,cu niste flori in mana si cu regrete tarzii.
Ea are nevoie de credinta ,o credinta si speranta in orice ,si in amaratele alea de seminte de canepa.
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de danniela Joi 09 Ian 2014, 1:09 pm

Ema.....e groaznic si asa e, cuvintele par goale, orice ai spune..... e tare aiurea!!!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Day Joi 09 Ian 2014, 3:30 pm

Nu e adevarat...cuvintele nu sunt niciodata goale...intotdeauna aduc ceva cu ele.Ce ai putea sa-i spui?Ca crezi in ea.Si crezi ca viata ei,atat cat va fi,trebuie sa fie vesela.Nu fericita,caci e imposibil,dar a infrunta moartea cu zambetul pe buze ,crede-ma,e echivalentul a isi demonstra forta interioara.Petrece timp cu ea,fa-o sa rada din cele mai idioate motive,dar radeti impreuna....Va va ajuta pe amandoua Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de ema Vin 10 Ian 2014, 9:52 am

Iar e vineri Ati plecat deja in weekend?
Oricum ar fi eu va spun buna dimineata si o zi buna
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de danniela Vin 10 Ian 2014, 10:01 am

Unde sunteti ostenii mei zicea Stefan candva.....

Ce weekend Ema???? Poate cateva doamne de pe aici, dar nu toate, iti zic eu!!! O fi ceata mai depresiva.
Eu sunt deja la paharul de apa, cafeaua s-a dus demult.
Mi s-a stricat ''tilifonul'', azi ma duc sa il iau de la reparat. aveam niste poze de facut sa ma laud si eu cu ce am primit de la mos Craciun (adica eu), no, nu imi placea mie caramida, dar acu ii simt lipsa.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Gabica Vin 10 Ian 2014, 10:09 am

Eu sunt aici, la datorie, dar am răsfoit puţin înainte să vă salut.
Ema, eşti mai bine?
Sper că da...
Danniela, ştii cum este: rău cu rău dar mai rău fără rău.

Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de ema Vin 10 Ian 2014, 11:27 am

Pai Danni, mai e vorba? Abia astept sa vad ce ti-a adus mosulica
Gabica ma doare capul de mor Simt ca o presiune in tample si in crestet si ma ia cu greata Asa m-a trezit omul meu dimineata Plangeam in somn Am visat ca ma intorsesem acasa si era asa pustiu si trist Parca parintii nu mai erau si...ma coplesea tristetea Visez din ce in ce mai des chestia asta Sper sa nu se intample ceva rau
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Gabica Vin 10 Ian 2014, 1:51 pm

Ema, ciudat...
Azi dimineaţă pe la ora 9 aveam exact aceleaşi simptome...
Am băut un ceai de sunătoare cu puţină mentă, acum îmi e mai bine...
Mai am doar o presiune în ceafă dar îmi fac repede un automasaj...

Suntem telepatice?
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de ema Vin 10 Ian 2014, 2:00 pm

Mie mi-e la fel de rau Mi-am masat ceafa si gatul Parca se intaresc venele gatului  si ma dor si cand masez in jos parca trag durerea din cap E o durere ciudata Apare periodic si nu are legatura cu nimic
Posibil sa fim si telepatice Sunt anumite lucruri putin cunoscute si care chiar exista
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de dragan mirela Vin 10 Ian 2014, 2:37 pm

buna ziua.cragele mele beau si eu o cafea cu voi si mai citesc ceva noutati de pe sit,va doresc sanatate si sa aveti un weekend linistit kiss 
dragan mirela
dragan mirela
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 272
Varsta : 51
Localizare : craiova
Data de inscriere : 16/11/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de danniela Sam 11 Ian 2014, 8:48 am

Poate asa veniti la cafea
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Tache Marilena Sam 11 Ian 2014, 8:53 am

Buna dimineata!
Haideti aproape cu cescutele ca vine cafeluta fierbinte!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  " />

Dupa ce termin cafeaua de servit cu voi, imi fac bagajul si plec la parinti mei la tara. Tot este vreme frumoasa, sa le fac curat curat si al meu sa le taie lemne. Mai ajungem si noi la 90 de ani? Slabe sperante...
Week-end placut tuturor!  kiss

P.S. Danny baiatul tau a fost mai iute cu cafeaua decat mine!!! rade 
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Dorulet Sam 11 Ian 2014, 8:57 am

Buna dimineata!Ce bine am nimerit,cu cafea dupa placul inimii,multumiiiiiiiim!
O zi frumoasa,doamnelor!(si domnilor,tot uit)
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4774
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Day Sam 11 Ian 2014, 9:09 am

Neataaaaa! Sa fie buna toata ziua si tot weekendul!Eu sunt racita cobza..n-am mai racit de un secol si m-a gasit acum,si asa ma enerveaza sa am nasul infundat si sinusurile umflateee Sad Sa nu mai zic de stressul asta de barbat de care nu pot sa fac nimic,ca imediat ce incep ceva ii trebuie lui neaparat altceva,si nu pot sa fac nimic....si am chef de Fimo,si idei,doar n-am loc de lighioana,zici ca-i sta pe creieri cand ma vede ca fac ceva din ce vreau eu....Ma rog...s-ar putea swa exagerez(nu prea cred) din cauza de raceala Smile
In rest sa fim sanatoase ca vad si un pic de soare la mine,si cativa ghiocei in gradina Smile Cand ies din casa le fac poza si vi-i aduc aici,da ?
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Giorgi Sam 11 Ian 2014, 9:24 am

Buna dimineata !
Multa sanatate Day!Sa ne arati ghioceii!
Desi nu ne-am bucurat de iarna mie imi e dor de primavara .
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de danniela Sam 11 Ian 2014, 9:39 am

Day, sanatate multa, cat despre ''lighioana'', doamne ce nume i-ai dat  rade rade rade  nu numai ca seamana cu rumanul meu din batatura , dar si cu tata. Da, da!!! Asa natii de oameni nu am vazut!!! Culmea ca am gasit unul care sa semene fix cu tata, D-zeu sa il ierte!!
Eu am avut un cosmar.....m-am trezit de o pocnitura, cred ca ceva mobila de la aerul conditionat ca il folosesc numai pe noapte iar ziua aerul e mai umed. Si am avut impresia ca langa pat e un copil, cam cum arata fecior-miu acu 2-3 ani. Cred ca mi-a luat ceva secunde sa ma dezmeticesc si sa vad cum imaginea disparea asa ca nisipul. Am vazut prea multe filme nu???  rade rade 
Dupa ce m-am trezit de-a binelea, a inceput inima sa bata cu putere, de dimineata ma durea pieptul pe partea stanga si aveam o oboseala in corp de nu va spun.


Ultima editare efectuata de catre danniela in Sam 11 Ian 2014, 10:04 am, editata de 1 ori
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 11 Ian 2014, 9:58 am

Buna dimineata!
Va pup si va imbratisez cu drag! Am baut cafeau cu voi si acum ma tirez in casa ca a venit M si isi ia serviciul inprimire.
Sa avem o zi cu spor si realizari!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Day Sam 11 Ian 2014, 10:42 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ia uitati-va ce curajos! Smile De fapt nu e singurul,si un rand intreg,in fata ferestrei mele Smile
Danni,problema e in cromozomul Y ,nu in asemanarea cu tatii nostri(btw,si eu l-am luat tot dupa chipul si asemanarea.... ,haha)
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de danniela Sam 11 Ian 2014, 11:05 am

Dragul de el!!! Sper sa nu inghete!!!
Day draga, cromozom necromozom cu astia defilam!!!!
Al meu calatoreste mult, is o fericita nu??? Da' si cat sta acasa, doamneeeee, cred ca recupeeaza  rade rade rade 
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Day Sam 11 Ian 2014, 12:46 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Hai ca mai merge una,asa,de dupa amiaza,ca doar e weekend Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 31 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB