Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

+52
decusut.ro
dorina narita
Karina33
Uca
mnarcisa
aurishta
Floren
AlinaJ.Bijoux
Buza ildiko Emese
michelinebeaulieu
fulguta28
Elenik
danae
MihaelaT
barbin
CarmenClaudia
despina13cucli
dominiq
Adelle23
kitty_1973
emmancita
corina corina
clodi
AcidoR
orhapetru
bobitica
Serban Valentina
Panea Laura
Dodo-pui
claudine
danniela
valentinadof
Motzu
gabriela1554
Giorgi
anasia
arielas
scoobbyy
zsofia
nico1206
Camy
bisisica bijuterii
victoriacus
Gabica
piciul
vyky2010
cayetana
europolis
diada
pisi
ioana soare
Admina
56 participanți

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Votati cea mai reusita tinuta barbateasca!

CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap31%CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 31% 
[ 79 ]
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap13%CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 13% 
[ 34 ]
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap31%CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 31% 
[ 78 ]
CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap25%CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 25% 
[ 64 ]
 
Total voturi : 255
 
 

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de clodi Vin 18 Oct 2013, 11:08 am

Aurishta, ma bucura bucuria ta :)Felicitari pentru creatii!
Te inteleg perfect: cerinta celui care urmeaza sa poarte hainele primeaza pentru ca altfel munca este in zadar. Al meu e un mofturos, la fiecare chestie mica ce nu ii convine spune 'nu o port daca...'scratch si chiar daca ma chinui cateodata le fac asa cum ii plac pentru ca scopul final este sa le poarte. Bucuria mea este sa il vad ca imbraca cu placere hainele facute de mine.

Fulguta, multumesc pentru apreciere:love: 
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Vin 18 Oct 2013, 12:16 pm

Aura, sa folosesti cu spor lucrurile castigate la concurs si sa fi sanatoasa sa le lucrezi celor dragi, in continuare. hug 
Asta cred ca e ceva general, tuturor ne place tineretul, sa-l admiram, sa se imbrace altii ca "el". Dar cand vine vremea sa ne imbracam noi sau pe ai nostri, tot la clasic revenim. Si eu am  fost "criticata" sau mai bine zis dojenita, ca port fuste lungi si nu port scurt, la varsta mea. Nu ma simt bine in scurt (nu ma simt in siguranta sa imi pazesc fundul, cand ma aplec, fiind prea scurta rochia/ fusta). Prefer sa merg la nudisti, la plaja, decat sa ma imbrac in chestii scurte, in oras. rade E o chestiune de gusturi.wink Care cica nu se discuta.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de olguta cusma Vin 18 Oct 2013, 7:22 pm

Aveti dreptate fetelor , eu m-am incapatanat sa le mai lucrez odraslelor si dupa gustul meu si vorba ta Clodi am muncit in zadar zid ,a mea fiica nu a purtat niciodata nici fusta (in doua trei culori) de la provocare si nici rochita cu volane Sad .
Nu am fost impacata nici cu materialele alese pantru concurs , eu as fi vrut cu totul altceva dar nu puteam sa risc. Intr-un final a iesit bine si ma bucur ca-i plac:love: 
olguta cusma
olguta cusma
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 163
Varsta : 54
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/02/2012

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Sam 19 Oct 2013, 11:16 am

eu cred ca nimic n-a lipsit  aurishtei,nimic nu putea adaugat sau schimbat,lumina de interior a fost prea bine,destul de bine sa se vada corect,modelul-model,ce problema sa aiba corpul zvelt al baiatului???

problema ar fi sa nu mai dam premii...postmortem(??!! wink wink wink )

si totusi,daca te-ai bucurat,aurishta,atunci e bine,sa zicem ca asa trebuia sa fie,pentru ca pentru tine sa vina mos craciun.
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Sam 19 Oct 2013, 11:40 am

michelinebeaulieu a scris:e

problema ar fi sa nu mai dam premii...postmortem(??!! wink wink wink )
Adica? Poti sa fii mai clara? Cu sau fara 3 bucati de wink .

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Sam 19 Oct 2013, 11:45 am

si eu m-am gandit mult la ce a vrut sa zica, o las sa explice rade 

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de valentinadof Sam 19 Oct 2013, 12:24 pm

Cat pe ce sa sar si eu dar am decriptat mesajul pana la urma.Cred ca vrea sa spuna, sa nu se mai zica dupa incheierea concursului:erai de locul 1,meritai premiul 1!
Eu cred ca la asta se refera.Nu-i prima data cand,si pe mine, mesajele lui Michelin ma baga in ceata!Smile 

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de Floren Sam 19 Oct 2013, 5:30 pm

Bai , nene !!! Post - mortem e dupa moarte , nu ???!!! Ce puii mei vrea sa zica ?
Micheline , nu vrei sa vorbesti cu litere mari , ca sa intelegem si noi , cei prosti ?
Scuze , dar eu cu ...filozofiaaaaa.... nu prea !
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de Uca Sam 19 Oct 2013, 5:44 pm

Valentina, felicitări!!!
Mi-a plăcut mult ținuta realizată de tine, deasemenea și fotografiile ce relatau o poveste foarte frumoasă!
Clodi , felicitări și bine ai revenit! Mi-a plăcut mult și ținuta cusută de tine. Foarte îngrijit lucrată și finisată!
Aura, felicitări ! Îi stă foarte bine fiului tău. Tot ce i-ai lucrat a prezentat cu mare mândrie. Se vede că e încântat de ținută și de tot ceea ce-i lucrezi.
Olguța,felicitări!
Da, chiar așa, Micheline ce-ai vrut să exprimi? scratch

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Sam 19 Oct 2013, 7:25 pm

Ei, hai sa nu ne chinuim sa scoatem o piatra din apa, degeaba. Suspect Creatiile postate au fost facute de forumiste care si-au demonstrat nu odata priceperea si faptul ca toate au primit premiu, arata ca a fost apreciata munca lor. Singura diferenta a fost de stiluri, prezentare a pozelor, etc. si era normal sa fie ceva diferente, chiar daca nu au fost toate pe locul I. Nu asta conteaza, ci experienta castigata, hainele facute cadou cuiva drag, curajul de a lucra pe viitor, haine pentru domnii din viata noastra.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Dum 20 Oct 2013, 8:17 am

micheline a dormit bustean pana acuma!(  Sleep Sleep Sleep    )

scuze,n-am vrut sa va bag in ceata,am zis "postmortem" pentru ca asa era,murise(???)...concursul si nu mai era,bietul de el,"viu",activ, ca sa o mai putem desemna pe aurishta castigatoare(asa cum a zis valentina),ca,iata,ne place.
am vrut sa spun sa ne gandim bine-bine cat putem face ceva.

PS.  1.  nu mai dat in mine cu...ce dati,ca si voi oti fi inlocuit vreodata vreun termen cu altul ca sa exprimati mai bine ceva,si nu mai departe ca sa spuneti,ca si in cazul meu: "mortul de la groapa nu se mai intoarce", "a se da de ceasul mortii",etc.
      2.  daca as fi avut un baiat,asa il imbracam,doar ca aurishta(daca voia el,ca eu voiam!!!).
felicitari,aurishta,in primul rand pentru gusturile baiatului,pentru ca executia hainelor tale este mereu perfecta! Flowers
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de aurishta Dum 20 Oct 2013, 9:03 am

Multumesc Smile Merci Merci pupi 
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de Karina33 Dum 20 Oct 2013, 5:01 pm

Micheline te-ai gandit macar o clipa ca nu toata lumea a avut chef sau a crezut de cuviinta sa justifice votul?
Eu am votat-o pe Clodi. Din punctul meu de vedere este cel mai complex si cel mai corect executat costum din concurs. Singura nemultumire este tiparul ales la sacou, dar stiu ca asa era modelul din Burda. Mie una mi se pare ca se aseaza mai bine sacourile cu rever lung.
La Valentina mi-a placut mult camasa, impecabil executata si ii vine super domnului, dar nu-mi plac de loc pantalonii cum se aseaza. Trebuia rectificat putin tiparul, face cute cam multe la spate.
La Aura mi-a sarit in ochi ca nu-i surfilata camasa (in poza cu produsele pe dos), pantalonii puteau avea talia putin mai coborata in fata (lasata la fel in spate, se aseaza perfect pe fund) si la fel modificat putin tiparul ca parca trage la spate pe picior.
La Olguta nu-mi plac 'neam' pantalonii si m-a dezgustat (puteti da cu rosii, da' de gradina sa fie!) poza cu camasa descheiata.

Felicitari tuturor ca v-ati mobilizat sa lucrati ceva pentru barbati! Sa va folositi la maxim premiile! Multumiri sponsorului si adminelor pentru concurs si premii!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de aurishta Dum 20 Oct 2013, 5:10 pm

Hai, mai Karina, ca am surfilat camasa, cum sa o lasa asa?...numai ca am surfilat cu ata alba , ca dosul materialului. Ulterior am regretat ca nu am folosit ata alba si la bobina inferioara pentru celelalte detalii, caci nu imi place deloc culoarea contrastanta de pe dos!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de dorina narita Dum 20 Oct 2013, 7:06 pm

Vai Karina, dupa ce am citit comentariul tau mi-am dat seama cat sunt de ignoranta. Si eu am votat costumul fiindca mi s-a parut cel mai greu de executat, dar mi-au placut toate tinutele.
Karina vreau sa-ti spun ca nici nu intelegeam ce ai scris, a trebuit sa ma uit din nou la poze sa le gasesc cusururile pe care tu le-ai vazut din prima (nu le-am prea gasit). Felicitari, esti o profesionista!
dorina narita
dorina narita
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 378
Varsta : 60
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/09/2012

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de Karina33 Dum 20 Oct 2013, 9:23 pm

Aura imi pare rau! Dar eu am salvat si marit poza atunci si zau ca n-am vazut festonul, oi fi chioara, dar atunci inseamna ca ai lasat prea mari rezervele, in mod normal nu se mai vad crestaturile dupa surfilare. Oricum nu asta a contat, ma gandeam eu ca n-ai lasat camasa festonata hug  , era vorba de ce se vede sau nu in poza.
Felicitari baiatului pentru stilul clasic, merge si asta putin-putin modernizat, dar mai ales pentru trupul bine lucrat prin sport! Nu te supara pe mine pupi 
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de olguta cusma Dum 20 Oct 2013, 10:17 pm

Karina,daca tot m-ai criticat cel mai aspru Sad Sad Sad spune-mi te rog ce am gresit la pantaloni de nu ti-au placut deloc , sa sti ca materialul a fost foarte batos , iar camasa am descheiat-o pentru detaliu. Sad 
olguta cusma
olguta cusma
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 163
Varsta : 54
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/02/2012

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Dum 20 Oct 2013, 11:16 pm

Scuze, dar momentan nu se vad pozele Olgutei, au fost mutate in album si maine le voi reposta la subiect.
Micheline, mesajul tau s-a inteles negativ la adresa votarii, la adresa concurentelor, nu cred ca a deranjat doar folosirea expresiei "post-mortem". Cred ca in scris e oricum greu sa ne exprimam exact cum vrem, dar trebuie putina diplomatie, ca sa nu supram pe cei din aceiasi comunitate. Daca verbal se intelege o ironie sau o gluma, in scris se intelege totul ad litteram.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de aurishta Lun 21 Oct 2013, 9:24 am

Karina33 a scris:Aura imi pare rau! Dar eu am salvat si marit poza atunci si zau ca n-am vazut festonul, oi fi chioara, dar atunci inseamna ca ai lasat prea mari rezervele, in mod normal nu se mai vad crestaturile dupa surfilare. Oricum nu asta a contat, ma gandeam eu ca n-ai lasat camasa festonata hug  , era vorba de ce se vede sau nu in poza.
Felicitari baiatului pentru stilul clasic, merge si asta putin-putin modernizat, dar mai ales pentru trupul bine lucrat prin sport! Nu te supara pe mine pupi 
Nu ma supar pupi , cum asa?... doar am venit cu precizari Smile  Eu apreciez mult comentariile tale fiindca vii cu observatii pertinente....este constructiv:) 
Cu surfilatul mi-am cam "pierdut mana" Smile  de cand mi s-a stricat triplokul wink ......    m-am invatat repede la boierie wink
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de valentinadof Lun 21 Oct 2013, 1:45 pm

Mereu mai avem de invatat cate ceva!hug 

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Lun 21 Oct 2013, 9:30 pm

daca ma mai starniti in comentarii,iar voi spune ca m-am indragostit de ce a facut aurishta,EU,nu celelalte,deci nu comentez voturile,nici vorba,doar ca veneau multi cu aprecieri dupa ce nu mai era concursul,probabil ca veneau cu aprecieri cei care au votat-o deja,asa ca din punctul acesta de vedere,imi cer iertare daca s-a inteles asa;cat despre modelul de pantalon modern,cu talie joasa(daca pun ghilimele la cuvantul modern,iar imi spuneti ca vreau sa zic nu stiu ce?),nu-mi place deloc,mi se pare indecent,pentru ca accentueaza anumite parti ale corpului care sunt personale,nu publice(insist sa ma intelegeti la modul general,e plina piata de pantaloni de care spuneti voi si nu ma doare capul ca exista,fiecare barbat poarta ce vrea si fiecare femeie isi imbraca cum vrea barbatul propriu,mie imi place stilul clasic;frumos,elegant,cu prestanta,domnie curata).

valentinadof a scris:Mereu mai avem de invatat cate ceva!hug
si mereu mai apare cate cineva care face lucrurile altfel decat altii,si se lasa incantati de un alt fel de a "face";ei sunt deschizatorii de noi drumuri sau primitori de rosii,depinde.
eu,de exemplu,ultima gaselnita e sa reusesc sa fac un sarafan cu doua fete pentru mine si ema,acelasi model pentru amandoua.trebuie ca au mai facut si altii pe undeva,n-o sa descopar america eu,dar de obicei hainele au o singura fata.deci,e o noutate,ce ziceti de asta?
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de zsofia Mier 23 Oct 2013, 5:51 pm

Felicitari Valentina si mult succes:kiss: sa o folosesti cu spor aceasta masina
Felicitari la toate concurente ati fost foarte curajoase si ati lucrat foarte calitativ fiecare a les un model elegant mi-a placut toate foarte mult,mult succes pentru voi:flowers: 
zsofia
zsofia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 56
Localizare : Sfantu Gheorghe
Data de inscriere : 13/11/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de decusut.ro Vin 25 Oct 2013, 3:08 pm

Felicitari tuturor celor care au participat la concurs. Ne bucuram ca am putut fi si de aceasta data alaturi de voi cu premii. kiss 
Cu stima echipa http://www.decusut.ro/
cos
decusut.ro
decusut.ro
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 17/09/2013

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de olguta cusma Vin 01 Noi 2013, 6:22 pm

Fetelor , voi ati primit premiile ?
olguta cusma
olguta cusma
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 163
Varsta : 54
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/02/2012

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de valentinadof Vin 01 Noi 2013, 7:33 pm

Pe mine m-au sunat pe 22 oct,m-au felicitat si mi-au spus ca vor trimite coletul prin curier.Eu astept!wink 

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS TINUTA PENTRU DOMNI - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB