Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Hainute pentru copiii nostri (17)

+42
mariag
teisoara
Giobsy
valentinadof
diada
alessia2007
gabriela1554
kitty_1973
mar_ysa_28
Motzu
ismi3ismi
Admina
MihaelaT
nico21
Panea Laura
ancuta_ancuta
Dodo-pui
olguta cusma
marabr
Adelle23
ANCA ECATERINA
tiana
dandana
aurishta
marina40
Butterfly_Amalia
aidil
mariposa.romania
Gabica
rosita
fulguta28
mnarcisa
CarmenClaudia
cleobejan
Karina33
piciul
adriuta
i.xell
Adela Ispas
Gianina4ever
michelinebeaulieu
scoobbyy
46 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de ANCA ECATERINA Joi 17 Oct 2013, 10:14 pm

Sigur, imediat, Embarassed iar am facut-o de oaie Embarassed 
ANCA ECATERINA
ANCA ECATERINA
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 44
Localizare : romania, satu mare
Data de inscriere : 07/10/2012

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de fulguta28 Joi 17 Oct 2013, 10:23 pm

Si inca o tinuta pentru Maruta cea gingasa!
Este o rochita dintr-o catifea de bumbac si ornamentata cu floricele din catifea.
Fata
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Spate
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de CarmenClaudia Joi 17 Oct 2013, 10:36 pm

Ai o frumusete de fata Fulguta! Sa iti traiasca si sa ii faci cat mai multe hainute , muuuuuuuuulti ani de acum inainte!
CarmenClaudia
CarmenClaudia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 304
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 10/10/2012

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de mar_ysa_28 Joi 17 Oct 2013, 10:36 pm

Vai....cate minunatii regasesc pe aici! Bravo fetelor!
Noi am fost 3 luni plecati insa cum imi fac putin timp promit ca pun si eu poze cu ce am mai lucret! Va pup!
mar_ysa_28
mar_ysa_28
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 147
Varsta : 37
Localizare : internet
Data de inscriere : 06/10/2012

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de gabriela1554 Joi 17 Oct 2013, 10:37 pm

Doamne ce scumpa e. foarte dragute si rochita si sarafanul
gabriela1554
gabriela1554
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 622
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 06/08/2011

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de scoobbyy Vin 18 Oct 2013, 7:35 am

Fulguta arata tare bine rochițele tale.
Iar "manechina" nu mai spun....dar ai tuns-o sau e doar o parere matinala de-a mea?
Sa le poate cu mare drag! Iar pentru mami felicitări!
scoobbyy
scoobbyy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 340
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/10/2012

https://www.facebook.com/povesteaUmerasului

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de ANCA ECATERINA Vin 18 Oct 2013, 8:26 am

Fulguta e o scumpete de fetita love  love  love , si rochita e frumosasa dar fetita mi-a luat ochii.
ANCA ECATERINA
ANCA ECATERINA
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 44
Localizare : romania, satu mare
Data de inscriere : 07/10/2012

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de fulguta28 Vin 18 Oct 2013, 8:32 am

Neata! Multumesc pentru aprecieri. Scoobbyy, da, am tuns-o pe Mara inainte sa inceapa gradinita.
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de i.xell Vin 18 Oct 2013, 8:54 am

Parca e o zana in miniatura Mara. Este o fetita tare dulce si din ce vad eu ii place sa pozeze iar mamica ii pune in valoare frumusetea cu tot felul de rochite wink. Mult spor Fulguta!

p.s.: daca nu ma insel tatal este fotograf nu? atunci si tati ii pune in valoare talentul de fotomodel Smile 
i.xell
i.xell
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 611
Localizare : between cities
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de fulguta28 Vin 18 Oct 2013, 10:52 am

Ii place la nebunie sa pozeze si sa faca mutrite la camera foto.
Da, taticul ei este fotograf de evenimente deosebite in week-end si  cand face mami cate ceva pentru cei mici, este fotograf de mini fashion baby. Smile
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de tiana Vin 18 Oct 2013, 7:01 pm

dragute foc sarafanele Marei! sa le poarte sanatoasa!
avatar
tiana
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 223
Localizare : constanta
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de Karina33 Mar 22 Oct 2013, 10:03 pm

Fulguta e tare gingasa vrabiuta! Dar...ca vreau sa arate mai profi sarafanul, nu-mi place cum ai finisat la decolteu si maneci. Incearca sau sa pui banda pe bie sau sa faci cu ceva ascuns. Asa cu bucata pe drept cred ca si jeneaza toata chestia aia ingrosata la subrat.

Azi am lucrat pentru fetita unei prietene doua sarafane de mers la camin.
Am avut libertate in alegerea materialelor si-a detaliilor, singura cerinta era sa mearga cu un pardesiu rosu.
Asa ca am facut unul simplu din stofa albastra cu carouri(este si captusit), cu nasturel la spate:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si unul din doc bordo pe care-am aplicat niste bentita in carouri alb/rosu luata anul trecut de pe la lidl si niste inimioare tot asa albe si rosii. Sper sa-i placa fetitei, mama era sigur incantata ca are in ce-o trimite imbracata (face greva daca nu este in rochita/sarafan)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de fulguta28 Mier 23 Oct 2013, 12:30 am

Foarte delicate sarafanele! Am desfacut si am pus banda bie si nici nu am mai finisat pe spate de mana, Am surfilat-o si am lasat-o asa.Smile) Nu ma certa, dar nu stiu cum naiba sa finisez pe spate frumos. Din pozele tale nu-mi dau seama cum ai facut pentru ca rochitele sunt inchise la culoare.
Poti sa ma iei la trei pazeste, dar te rog explica-mi si mie la Scoala de Croitorie cum faci ca sa se vada frumos si pe dos.
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de Motzu Mier 23 Oct 2013, 7:00 am

Tare frumoase sarafanele, abia astept sa fac si eu cateva pentru o prietena. Deocamdata ma laud cu haine de baieti. Din 2 perechi de pantaloni de trening de adult i-am facut lui Armin pantaloni pt sport si dintr-un finet moale i-am facut lui pijama si nepotului si mie pantaloni de pijama.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Motzu
Motzu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 48
Localizare : Rimnicu Vilcea
Data de inscriere : 26/12/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de gabriela1554 Mier 23 Oct 2013, 8:45 pm

foarte frumoase. foarte dragalas baietelul. sa le poarte sanatos
gabriela1554
gabriela1554
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 622
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 06/08/2011

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de diada Joi 24 Oct 2013, 6:26 am

Si mi e imi plac pijamalele de finet. Eu nu mai gasesc finet moale si pufos pentru pijamale! sa le poarte sanatos!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de gabriela1554 Joi 24 Oct 2013, 9:02 pm

Eu nu am copil, dar i-am facut unei fetite dragi mie, o hainuta. Desi tiparul e pentru baietei, cu putine modificari a iesit bun si pentru fetita :D Urmeaza sa ii fac si nepotelului meu
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
am cusut chiar si eticheta si compozitie
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
gabriela1554
gabriela1554
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 622
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 06/08/2011

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de ANCA ECATERINA Sam 26 Oct 2013, 10:11 pm

Karina tu nu mai ai nevoie de laude, ce iese din mana ta e minunat.
Motzu frumoase pijamalutele, sa le poarte sanatos

Gabriela e tare frumusica hainuta, sa ne spui daca i-a placut fetitei.

Eu am facut ieri o rochita Alexandrei ( e tare incantata de ea), material de la Cami.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ANCA ECATERINA
ANCA ECATERINA
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 44
Localizare : romania, satu mare
Data de inscriere : 07/10/2012

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de fulguta28 Sam 26 Oct 2013, 11:22 pm

Ce tare este rochita! Superba Alexandra in rochita ei cea noua!
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de Adela Ispas Vin 01 Noi 2013, 10:38 am

Si eu am mai cate ceva pentru fiica mea. Deacum va trebui sa invat sa fac si hainute de baieti...
Asta e un sarafan simplu, materialul e elastic dar tot va trebui sa pun si un fermoar la spate ca il imbracam cam greu...
[url=[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]]
si asta am facut-o dintr-un costumas de pe vremea bunicii, a purtat-o cu drag la o nunta:<br />[url=<a href=[/img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/url]][URL=https://s1141.photobucket.com/user/adela82/media/IMG_0" />
Adela Ispas
Adela Ispas
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 120
Localizare : reghin
Data de inscriere : 09/07/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de adriuta Vin 01 Noi 2013, 5:21 pm

De fiecare data cand intru aici, ma delectez cu copilasi superbi si hainute minunate.

Anca, camasuta fetitei este foarte reusita si calduroasa. Vise frumoase si nopti linisttite. Si rochita mi-a placut mult.

Mi-a placut vesta lui scoobbyy , calduroasa si nastureii foarte ingeniosi.

Lidia, foarte practice ideile cu transformarea camasutelor cand vine iarna. Insa rochita este tare frumos realizata.

Fulguta, foarte reusit si frumos sarafanul. Insa si rochita imi place enorm, iar papusica ta firava este perfecta.

Karina- reusite foc rochitele, imi plac mult.

Motzu esti super la transformat haine. Eu nici nu m-as fi gandit la asa ceva ...ce minunati sunt pantalonii de sport.

Gabriela, sacoul a iesit tare frumos, sa-l poarte sanatos baiatul.

Adela, tare bine realizate rochitele.

Sa fiti sanatoase toate. kiss
adriuta
adriuta
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 242
Localizare : acasa
Data de inscriere : 17/09/2011

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de fulguta28 Vin 01 Noi 2013, 6:47 pm

Adriuta, multumim pentru cuvintele frumos alese pentru fiecare.
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de marabr Dum 03 Noi 2013, 1:27 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

marabr
marabr
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 850
Localizare : baragan
Data de inscriere : 18/01/2010

http://fmbijoux.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de olguta cusma Mier 06 Noi 2013, 8:53 pm

Ce lucrusoare frumoase vad si aici , mi-e si jena parca sa va arat marea "realizare "care mi-a luat aproape doua saptamani zid Este o vestuta din polar pentru un pusti de 9 ani .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

olguta cusma
olguta cusma
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 163
Varsta : 54
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/02/2012

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de diada Dum 10 Noi 2013, 7:55 am

Nu am mai postat demult aici si ar fi fost cazul! Insa acum am facut ceva pentru o zi de nastere. Este fi-miu invitat la o aniversare si cum eu nu stiu ce sa cumpar unei fetite m-am gandit sa-i lucrez ceva. Initial vroiam colanti, ca eu sunt experta in colanti rade dar a venit Mnarcisa cu ideie sa-i fac un..... TU TU. Mie nu imi plac tu tu-urile innodate, asa ca eu l-am cusut.

Am folosit 3m de tul roz(desi am cumparat 6m) am taiat la dimensiuni diferite bucatile de tul, cam la 1-2 cm diferenta intre ele, nu am vrut sa se ridice prea mult. Sunt 5 straturi de tul roz, am incretit dupa metoda Karinei. Am facut captuseala, am incheiat-o, am impartit-o in 4, apoi am dat iar jumatatea la partile alea 4. Am prins in ace primul strat de tul pe captuseala si intre ace am facut cute cute cu mana , se fac foarte usor. Asa am facut toate stratiurile, doar puneam tulul in ace, se aranjeaza singur. La ultimile 2 traturi a fost mai greu, era infoiata rau pe masina, eu nu prea am spatiu unde lucrez. Pentru ultimul strat am luat tul cu sclipici, MOV, 1 m, am taiat banda de 25 cm, 2 benzi si le-am suprapus putin, le-am incretit si gata, efectul este maxim! Mai greu a fost sa atasez banda elastica de toate straturile. Daca initial credeam ca o pun pe triplock, nu mergea oricum, am urmat sfatul Karinei si am pus-o cu  zig zag. E cam ciobanita dar sta. 7 straturi + elasticul, mi-a cam sarit pe cusatura, poate trebuia schimbat acul, nu am mai avut rabdare. Ar fi trebuit sa-i fac si o floare in par dar nu a mai fost timp, am inceput-o pe la 6 seara si am terminat-o la 9.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

aici se vede dublura, este material de la Zsofia:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

un pic detaliu, aici am improvizat putin, nu am gasit banda lata asa ca, am unit la masina de cusut 2 benzi late de 2,5 cm, a iesit bine, zici ca e brodata.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si PURTATA de fi-miu rade 

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sper ca si urmatoarele creatii ale mele pentru copii sa fie urmate de poze facute pe ei rade nu cu hainele pe jos. A fost foarte incantat copilul si asa a zburdat cu fusta, zice vrea si el una Smile)) si a mai vazut el la fetite si ce o sa-i placa Alexiei!!!

Va multumesc Mnarcisa si Karina, fara voi nu ar fi iesit asta!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (17) - Pagina 8 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (17)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB