Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

+44
Dorulet
europolis
simonaviviana
Giorgi
piciul
Celya_f40
lucky
cristina iosif
Gabica
Day
Ducess
ismi3ismi
CarmenClaudia
myky7robc
Angelica18
Steluzza
Maria Tatuti
Serban Valentina
fizicuta
barbin
mishou
pufoi
tantza_m
cristina07
Giobsy
Greteledelweiss
AlinaJ.Bijoux
stejara
danniela
Teima
sergiu valentin
valentinadof
stephanya
MagdaMarin
irish05
canadianca50
SilviaDumitrescu
Tache Marilena
vyky2010
CCristinaC
dorinamisov
AcidoR
ema
ANCA ECATERINA
48 participanți

Pagina 15 din 30 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de dorinamisov Mar 18 Iun 2013, 6:18 pm

Giorgi,la cafeaua de dupa amiaza merge un cozonaceeel!Doamne!ce frumoși și gustoși trebuie sa fie!bine
dorinamisov
dorinamisov
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 886
Varsta : 75
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 26/12/2008

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de danniela Mar 18 Iun 2013, 11:49 pm

Acidor sunt bine, saru mana!
Doar probleme la serviciu, de sambata seara sunt numai in sedinte. Sper sa se termine balamucul. Si mie mi-e dor de voi!
Va impupez cu drag!love
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Tache Marilena Mier 19 Iun 2013, 7:33 am

Buna dimineata!
Dau eu cate o cafeluta cafea( ca abia am gasit-o!!!) si ma pregaresc de plecare. Azi sustin examenul in Ploiesti si sper sa nu lesin de cald. Silvia daca-l iau, vin la tine sa ma racoresc cu o berica!
O zi fenomenala tuturor!
kiss
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Ducess Mier 19 Iun 2013, 7:40 am

Buna dimineata, doamnelor!Am avut aseara o furtuna cu grindina de am zis ca se rupe cerul...Marilena, succes la examen!pupi:kisss:Danniela, bine ai revenit, te pierdusem💋Am si o veste buna:ieri mi-a zis medicul ca tiroida mea da semne ca nu mai are mult si se repara de tot, uraaaaa!!!!Va doresc o zi superba si spor la trebi!
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 19 Iun 2013, 8:14 am

Buna dimineata!!
Marilenaaaaaaaaaa daca mai esti in zona, te asteeeept cu drag. Tu ia examenul ca dau eu berea. (sper ca mai ai numarul meu de tel)
Sa avem o zi buna!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Day Mier 19 Iun 2013, 8:20 am

Buna dimineata Smile
  Danni,bine ai revenit!Marilena,BAFTAAAAAA!!! Iti tin pumnii! Ducess,ce bine,asta da veste buna Smile
  Sa aveti toate o zi perfecta,linistita si cu spor!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de danniela Mier 19 Iun 2013, 8:36 am

'neata fetele!
Scriu de casa, la serviciu nu mai stiu daca mai apuc sa dau un ochi. Cred ca atunci cand esti sef cel mai rau e cand trebuie sa dai afara, stau vieti in mana ta si te gandesti daca iei decizia buna sau nu.....ufff
Ducess ma bucur pentru tine, sa dea Domnul sa fie bine!
Marilena bafta la examen, stiu eu sigur ca il ei!! Tinem pumnii!!
Silvia da si tu drumul la ventilatoarele din Ploiesti sa fie un pic de  briza in  salile de examene!!
Si la noi e cam vant noaptea si s-a cam racit..nu, nu va speriati ca nu e mai putin de 21 grd C. Dar e vant si racoare si bineeee. De vreo cateva nopti dorm fara aer, na ca fac si eu economie...
O zi faina sa aveti!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Giorgi Mier 19 Iun 2013, 9:14 am

Buna dimineata!O zi frumoasa ,cu spor si numai bine!
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Serban Valentina Mier 19 Iun 2013, 9:25 am

va salut , va doresc o zi frumoasa alaturi de o cafea 
buna rau acum la primele ore ale diminetii :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



mai am boabe pentru macinat , sa fie pentru toate fetele ce vor veni in cafenea ... ha ha ha!
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Gabica Mier 19 Iun 2013, 10:07 am

Bună dimineaţa tuturor
Să fie de bine peste tot, baftă la examen Marilena, să beţi berea fericite;
Vă propun azi un exerciţiu: Priviţi-vă în oglindă timp de 5 minute şi zâmbiţi, cu buzele, cu ochii, până la urmă vă va pufni râsul, e cel mai bun medicament.
Eu cu maşinuţa am scăpat ieftin, 80 lei, mi-au curăţat placheţii de praf şi rugină.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de AcidoR Mier 19 Iun 2013, 10:50 am

Buna dimineata fetele! hug
Imi place ce citesc sunteti optimiste si vesele de dimineata! 
Marilena, studioasa noastra, e musai sa iei examenul.....doar ai avut companion la invatat! Acum iti ureaza bafta si fiind convins ca o sa sarbatoriti ....a luat-o inainte [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Danniela, luptatoarea cu fauna africii, ma bucur ca esti ok, nu te mai framanta prea mult pentru altii, afectandu-ti viata ta. Lucru cu oamenii oricum este dificil si asa cum am mai spus e greu de luat decizii favorabile pentru toti. Tu si copiii sa fiti bine, in rest Dumnezeu cu mila! love
Ducessa mea mica, asta-i o veste care merita orice......si ploaie ..... si furtuna.....  si grindina, .... orice, orice  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Tuturor va doresc numai sanatate si o zi incantatoare!  prietenie

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
AcidoR
AcidoR
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 463
Varsta : 68
Localizare : de la est la vest si retur
Data de inscriere : 22/11/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Celya_f40 Mier 19 Iun 2013, 12:17 pm

Ziua buna fete vesele!bouncebouncebounce ce ma bucur sa va vad asa:lol:
Eu continui tratamentul la Cluj. E tare bine sa fiu in tara....pacat ca nu am reusit sa cunosc mai multe forumiste, doar pe Ikuta. Dar mai e timp. am de facut 25 de sesiuni din care abia am ajuns la 9.
 Fac kinetoterapie, masaj si infiltratii. Am inceput sa merg pe jos, nu mai apelez la taxi. E vorba de 20 de minute, si la jumatatea drumului ma opresc la o cafa😉
  Ducess, fata draga, si mie mi s-a
spus ca am un ganglion de 6mm la tiroida, dar zice lumea sa nu ma alarmez, ca e normal. Asa ca inca nu m-am programat sa vad ce e si cu asta. Tu ai avut ceva simptome?
  Marilena, pumnii stransi:),,,bafta!
Danniela, mai poti cu caldurile de acolo?
 va kiss
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Ducess Mier 19 Iun 2013, 12:26 pm

Celya, in afara schimbarilor de dispozitie, transpiratului excesiv, a nodului permanent din gat si tahicardiei,nu....dar banuiesc ca astea ajung:laugh:Mi s-a spus ca am insuficienta tiroidiana. Succes cu terapia!
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Celya_f40 Mier 19 Iun 2013, 1:25 pm

Am inteles...Ducess, si tie iti doresc toate cele bune:kisss: important e ca nu e un motiv de a intra in panica:wink:
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Ducess Mier 19 Iun 2013, 1:39 pm

Multumesc, draga mea! Cum sa intram in anica???Nuuuuuuuuuu, TOTUL se rezolva. Tatal meu avea o vorba ,,rabdare si tabac''pupi
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de AcidoR Mier 19 Iun 2013, 2:03 pm

Celya, bine ai venit in grupul celor cu nodului, ganglioni.... alte probleme tiroidiene! winkhug Regret ca distanta este prea mare pentru o plimbare pana la Cluj! Sad
Haideti mai fetelor ca tiroida e si nu prea e asa parsiva ca alte organe...... daca te "inveti cu hachitele ei" poti sa convetuiesti cu ea asa defecta cum e. E adevarat ca nu traiesti ok, dar cine mai traieste bine in ziua de azi!!! scratch Am noduli pe ambii lobi ai tiroidei depistati de 10 ani , deci stiu cum e...... dar aman operatia ca dupa aceea chiar sunt superdependenta de medicatie..... acum numai 75%. Plus ca-s egoista si nu vreau sa renunt de bunavoie de un organ al meu care asa batran si bolnav cum e ....e al meu! Embarassed
Important este sa fim optimiste si sa ne gasim locul intr-o lume agitata si super stresata! Nu putem trai sub un clopot de sticla intr-un loc unde este cald dar nu prea cald, frig dar nu prea frig  si unde-i totul minunat! 🇳🇺Suntem vii si asa doresc sa ramanem multi ani de acum in colo!
O dupa amiaza "supercalifragilistica"! kiss
AcidoR
AcidoR
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 463
Varsta : 68
Localizare : de la est la vest si retur
Data de inscriere : 22/11/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Celya_f40 Mier 19 Iun 2013, 2:20 pm

Bine tu AcidoR, ca bine zici tu.....ce de mai avem de crosetat winkrade, nu-i cazul sa le bagam in seama chiar pe toate💋
 M-am pus pe ceai de coada calului de cand sunt in Cluj, si mi-am mai cumparat sirop de ghimbir....asta nu inseamna ca nu mai merge cate o bere pe caldurile astea😉
 Sambata merg la majoratul nepotului meu, asa cavineri dupa terapie, merg la SPA:laugh: n-am fost in viata mea...sauna, masaj, tratament cosmetic...uuuuhaaa...relax total, sambata dimineata coafor....mai, mai....acu pot sa spun ca ma simt si eu FEMEIE:bounce:aplauzeNe bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 351247
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 19 Iun 2013, 2:49 pm

Celyaaaa kiss
Si eu sunt bucuroasa. Foooarte bucuroasa!!! si vin sa ma laud ca m-a vizitat Tache Marilena. Fetelor daca o vedeti cat de frumoasa eeee.... Si exterior dar si interior. Pacat ca ploaia ne-a cam stricat statul la cafea. Sa vorbesti cu ea si sa tot vorbesti. O placere nu alta. Acum imi dau seama ca nu am facut si noi o poza. Dar lasa ca de acum ca stie unde stau sper sa mai vina si o sa ne si pozam. 
Deeeci... sunt happyyyy bucurie

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de canadianca50 Mier 19 Iun 2013, 3:01 pm

Dragelor unde ma pot informa ce sa fac cu florile de pe balcon cand pleci o saptamina de acasa ? cum sa le tin in viata ? O zi buna va doresc !
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Celya_f40 Mier 19 Iun 2013, 3:36 pm

Silvia si Marilena, ce frumos ca v-ati intalnit:aplauze:aplauze, uite-asa m-am simtit si eu la intalnirea cu pufoi si apoi cu Ikuta.....fericita, daaaaaaa💋
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Day Mier 19 Iun 2013, 4:07 pm

Eetete la ele ce se bucura ca s-au intalnit!Pe mine de ce nu ma felicitati cand ma intalnesc cu Euro?Laughing Glumesc,e asa frumos sa stai fata in fata cu oameni pe care oricum simti ca-i cunosti de cand lumea,de pe aici Smile
Canadianca,ia o sticla de sticla si umple-o cu apa,si infige gura sticlei in pamantul florii.Se va  servi singurica cu cata apa ii trebuie Smile Fiecare ghiveci cu sticla lui:) Fara soare direct pe ele stai linistita o saptamana,chiar doua daca e sticla  de 1 l.
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Angelica18 Mier 19 Iun 2013, 4:15 pm

Buna ziua va spun si eu.N-am intrat de mult pe la cafenea.E asa de frumos sa te intalnesti cu fetele de aici.Celya,in ce cartier stai cat timp esti la Cluj.Eu,din pacate,inca doua saptamani sunt in imposibilitatea de a ma deplasa departe de casa.
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de irish05 Mier 19 Iun 2013, 5:18 pm

buna, fetelor. nu gasesc p-aici fusta tricotata de chocolate.... Sad
irish05
irish05
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 622
Localizare : around the world
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de danniela Mier 19 Iun 2013, 5:42 pm

hE, HEEEE, fetele se intanlesc!!!
Day, te-am felicitat la inceput dar acum se pare ca va inatnliti prea des si noi invidioasele...stii tu cum e lovelove
Glumesc!!
Eu astept sa veniti la mine.
Acidor cand vin in tara ne intanlim, la Constanta stau!!
E frumos sa te intanlesti!
Celya sa imi spui cum a fost la Spa, nici eu nu am fost ever, dar nu e tarziu nu???
Cu tiroida nu stiu cum e, multumesc Domnului ca sunt sanatoasa. Azi stau pana mai tarziu la serviciu asa ca mi-am facut timp sa intru.....
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 19 Iun 2013, 5:49 pm

Eu scrisesem dar vad ca s-a pierdut mesajul
Day pai voi... deja intreceti masura cu atatea intalniri wink
Stii ca glumesc

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 15 din 30 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB