Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

+66
Miniona
firicel
aurelia.c
margelutamea
Danny24
DANIELA.I
Lucia Ro
dienutzababy
aurishta
bubu85
mariaz_09
Lucia.BlueFlower
ema
mykya
valentinadof
ivanoiuadela9
violeta25
Steluzza
melus
rosita
zylv
Ela
AlyC
SilviaDumitrescu
veniciuc nicoleta
europolis
mami de doi ingerasi
MagdaMarin
CCristinaC
lotus nufar
cris69
canadianca50
Noemi
danae
AlinaJ.Bijoux
cata13lina
adelina24
Karina33
amnro
clodi
betymi72
danabekk
Alina.C
mdlupu
leonutza69
claudia_mami
noel
Gabyx
ariana
dana_mi16
kitty_1973
andreeaX
Clio_Ela
totolina
Buburuza
geany
aisha
mihatm80
ioana soare
duchess
Admina
tomari
MihaelaT
Camy
diada
arime
70 participanți

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 29 Dec 2010, 1:45 am

Mamaaaa, ce te invidiez! mirat2
Si io vreau dintii mai albi, chiar fff albi, asa ca spune repede firma.
Sa le folosesti sanatoasa sa devi mai tanara si mai ferice asa cum iti doresti!
Azi imi luai si eu de hălea pt unghii, dar nu din cele scumpe, insa mi-am luat un albastru de albastru(cerneala) sidefat, unul asa deschis sa-i zic bleu, ceva metalizat ca nici eu nu stiu ce culoare-i Smile , de alea fara nume la 2 lei si de la Kallos pasta alba ca ce am avut am bagat-o la combinatii si una de pictat tot de la Kallos, un auriu.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Lucia Ro Mier 29 Dec 2010, 9:06 am

Superfaine toate, Admina, sa le folosesti cu placere!... Sunt scumpe produsele Almay?... si inca o intrebare, se gasesc si in Romania?
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de rosita Mier 29 Dec 2010, 9:21 am

Admina, super faine! Cele 5 rujuri sunt tot de la Almay? Unde se gasesc produsele la noi?
Banuiesc ca setul de la Lancome e cel pe care l-ai pus pe caseta cu buretei? Si eu port nuantele alea. Cum adica "ai gasit un tester"? Ca tare as gasi si eu unul! Intr-adevar, sunt scumpe produsele Lancome, dar ce faine sunt!
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de violeta25 Mier 29 Dec 2010, 9:24 am

Admina de unde ai cumparat produsele? ca de cand ai zis ca intrii pe strawberry.com am tot intrat si eu. am vazut o trusa de farduri de la bourjois si vroiam sa te intreb daca sunt ok produsele, adica de la mama lor wink
violeta25
violeta25
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 325
Varsta : 43
Localizare : navodari
Data de inscriere : 09/11/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Admina Mier 29 Dec 2010, 11:41 am

Da, eram chitita pe Strawberry, pana mi-a trecut. Am o fobie de comandat din afara, de platit vama si tva... Produsele erau trimise din |Hong Kong, gratuit transportul si am citit ca restituiau taxele pe care le plateai la ridicarea coletului. Dar dura mult pana primeai produsele.
Am comandat de la noi, de pe produsecosmetice. Au venit repede, cu curierul cu care lucrez. Acum au inchis pana pe 11 ianuarie, insa.
Am verificat preturile, pe net. Gaseam un produs interesant si dadeam cautare. Pe marea majoritate le-am gasit pe Amazon sau pe site-uri de comparatii de preturi, din afara. Asa am gasit ca sunt ok produsele Almay si Sally Hansen (glosurile, sunt de firma aceasta, tot din State). Si am citit review-uri la fiecare, am comparat preturile cu cele din afara.
Produsele sunt clar calitative. Nu cred ca se pune problema ca nu ar fi originale; cred ca doar sunt produse care nu se mai produc, nu au gama de nuante, trebuie sa cauti ca sa-ti gasesti un fond de ten potrivit, de la o firma care-ti place. Au termen 6-12-24 luni, de la deschidere. Va tin la curent, daca ma alergizez, pentru ca am o piele foarte sensibila. Aaa, testerul nu are capac, din pacate, doar o folie peste... asta e un dezavantaj, dar am de gand sa-l folosesc in mod curent pentru ca sunt culori de zi, neutre.
Mihaela, mi-am luat oja neagra pentru pictura, de la Flormar si e gros aplicatorul, culoarea e stravezie... nu am gasit nici multe nuante, doar florescente. Trebuie sa-mi caut de la Kallos.


Ultima editare efectuata de catre Admina in Mier 29 Dec 2010, 1:15 pm, editata de 1 ori

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 29 Dec 2010, 12:53 pm

Tunde-i pensula. Smile
Cauta Orkide Art ca au pensula foarte subtire. Golesti recipienrtul, il speli cu acetona/dizolvant si apoi pui si-n sticluta si folosesti pensula la ce vrei tu, cu ce lac de unghii vrei o sa ti le pictezi usor.
Negru de negru am tot Orkide Art.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de margelutamea Mier 29 Dec 2010, 3:02 pm

Ca tot veni vorba de produse cumparate de pe net:
- am comandat si eu de la fostul Quelle: din cele 5 produse, 4 le-am facut retur si pe al 5-lea l-am dus la croitor sa-l modifice. de atunci nu am mai luat de la ei.
- am mai luat si de la La-Redoute si nu pot sa zic ca m-au dat pe spate produsele lor, sunt de nivel mediu ca si calitate dar foarte scumpe comparativ...
- de asemenea, produse cosmetice de la Yves-Rocher: sunt extrem de multumita de ele. am incercat o gramada de produse de tot felul si toate mi-au placut f mult. plus ca au si preturi rezonabile si promotii.
- am mai comandat de pe un site cu produse cosmetice bio: 'elemental' parca ii zicea, dar nu prea mi-au placut. le-am folosit ca sa nu zic ca am dat banii degeaba pe ele, dar nu sunt nici prea-prea nici foarte-foarte, cum se zice.
- soacra mea isi ia mereu de la top-shop si e f multumita de produsele lor. deci daca vreti sa va luati ceva de acolo sa imi cereti parerea Smile)


Intreba cineva pe pag cealalta daca produsele de la bourjois sunt bune: sunt extraordinare!!! tin minte si acum un luciu de buze roz-movuliu semitransparent. Apoi m-am mai zgarcit si nu m-am indurat sa mai dau banii...sunt scumpute ce-i drept, dar mai bine iti iei mai putine si mai bune, decat multe si nasoale pe care sa le tot ocolesti.

Si ca sa ma laud si eu cu ce mi-am luat zilele astea: o pereche de ghete superfaine de la Himalaya si o geaca sport care e usoara ca un fulg dar nu simti ca e iarna in ea. Nu prea am timp sa fac poze...asa ca va las curioase rade
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de violeta25 Mier 29 Dec 2010, 3:58 pm

Ms mult Admina pupi foarte interesante luciurile, sa le folosesti sanatoasa si astept sa vad cum iti priesc pentru ca si eu am un ten tare sensibil si nu pot folosi orice.

Klavinia sa le porti sanatoasa si...pozeee ca doar stii ce se intampla cu pisica Smile
violeta25
violeta25
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 325
Varsta : 43
Localizare : navodari
Data de inscriere : 09/11/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de aurelia.c Mier 05 Ian 2011, 7:05 pm

Azi am dat o raita prin oras, sa vad ce mai gasesc - chipurile - la reducere... Vreau sa va spun ca am fost foarte dezamagita. Reduceri de 20-30%. Pai astea sunt reduceri ? Vorba aia, "dincolo era mai ieftin", pe la "altii" vezi reduceri de 70-80% in perioada asta.

In fine, m-am ales cu o plimbarica si urmatoarele:
- una bucata bluzica tricotata alba (35 lei): nu stiu ce am, dar in ultima vreme mi s-a pus pata pe alb, cred ca mi se trage din copilarie, cand mama nu voia sa-mi cumpere hainute albe ca le murdaresc mai repede Smile)
- una bucata material (n-as prea stii cum sa-l numesc, ca nu prea le am cu denumirile, are asa o consistenta cam grea, "cade" cum s-ar zice, si o tesatura cu model, pun poza cu detaliu pe tesatura; culoarea e un fel de bej spre roz), pe care am dat 17 lei / 1.8 m.

Pentru material, am luat si un fermoar ascuns, dar acum imi dau seama ca n-am piciorus pt asa ceva. Oare daca il cos de mana merge ?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
aurelia.c
aurelia.c
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 305
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 20/11/2010

https://cevrajiamaifacutnevastamea.wordpress.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Mier 05 Ian 2011, 7:20 pm

Este foarte frumoasa bluza! Sa o porti cu placere!
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Karina33 Dum 09 Ian 2011, 5:21 pm

Nu mi-am cumparat, am primit! Asa ca prima parte a titlului pica, ramane cea de-a doua: va arat si voua!

De la o clienta ce avea de impartit la protocol calendarele Oltchimului am primit si eu unul.
Miercuri una din fetele de la Oltchim ce mi-e clienta a venit pe la mine si-am rugat-o sa-mi dea un autograf. Mi-a propus sa ia calendarul si sa mi-l aduca semnat de toata echipa ca doar mai am doua cliente printre fete. Si aseara mi l-a adus! Si-s tare mandra de el, de ele nu mai spun ca urmaresc cu omu' meciurile cu sufletul la gura.

Pozele sunt in album toate, nu are rost sa le insir aici, dati click si vedeti-le! Daca vreti, bineinteles...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de rosita Dum 09 Ian 2011, 6:53 pm

Karina, ce tare! Si ce frumos pozeaza fetele. Foarte fain calendar ti-ai tras!
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de firicel Dum 09 Ian 2011, 7:06 pm

Karina si eu si sotul din dotare si baiatul urmarim cu sufletul la gura meciurile echipei Oltchim si ne bucuram pentru fiecare victorie si ne intristam pt. fiecare infrangere!Sunt niste fete de aur cu care ne mandrim!Sunt si frumoase,pe deasupra wink
Ma bucur pentru tine ca poti fi atat de aproape de STELE pupi si le poti felicita live!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de diada Dum 09 Ian 2011, 7:46 pm

Frumos calendar, am o boala la sfarsit de an sa iau calendar si agenda!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de clodi Lun 10 Ian 2011, 4:55 pm

Karina, eu te invidiez pentru calendarul cu autografe!
Si noi facem galerie fetelor din fata tv batetoba
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Miniona Vin 14 Ian 2011, 9:26 pm

buna scumpelor,am sa va arat si eu ceva ce mi-am cumparat in urma cu cateva zile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Scris de silviasimon88 Astazi la 9:28 pm

si o pereche de ghetute pe care le ador ..... va plac? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Citeste punctul 6 din Regulament!


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Vin 14 Ian 2011, 11:02 pm, editata de 1 ori (Motiv : postari fuzionate)
Miniona
Miniona
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 157
Varsta : 36
Localizare : cluj
Data de inscriere : 27/09/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 14 Ian 2011, 9:31 pm

Sunt frumoase. Sa le porti sanatoasa. Dar daca le puneai in acelasi mesaj crezi ca se luau la bataie?
wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de cris69 Vin 14 Ian 2011, 9:34 pm

ioi, cat ai dat pe ghete? sunt tare frumoase. imi plac.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Miniona Vin 14 Ian 2011, 9:46 pm

nu le-am pus in acelas mesaj pt ca am uitat de ghete .... Embarassed
Cris ghetele au fost 250 de lei
Miniona
Miniona
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 157
Varsta : 36
Localizare : cluj
Data de inscriere : 27/09/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 14 Ian 2011, 9:52 pm

silviasimon88 a scris:nu le-am pus in acelas mesaj pt ca am uitat de ghete .... Embarassed
pentru asta este functia EDIT. O poti folosi cu incredere atata timp cat nu au trecut 24 de la ultima postare si nu a postat nimeni dupa tine

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Miniona Vin 14 Ian 2011, 9:58 pm

ok.ms silvia
Miniona
Miniona
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 157
Varsta : 36
Localizare : cluj
Data de inscriere : 27/09/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de cris69 Vin 14 Ian 2011, 10:44 pm

sunt foarte frumoase, sa le porti cu placere.te invidiez. Sad
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Miniona Sam 15 Ian 2011, 12:05 am

multumesc mult.
Miniona
Miniona
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 157
Varsta : 36
Localizare : cluj
Data de inscriere : 27/09/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 21 Ian 2011, 10:58 am

Azi mi-am luat niste cismulite de la reduceri cu 49 ron.
Nu prea imi plac dar nu am gasit inalte si asa cum vroiam eu.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si pentru baiat cu 9.5 lei niste incaltaminte sport.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Gianina4ever Vin 21 Ian 2011, 3:34 pm

Materiale,sa am de lucru...imi pare rau ca ieri n-am mai gasit deschis la mercerie
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 11 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB