Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

+66
Miniona
firicel
aurelia.c
margelutamea
Danny24
DANIELA.I
Lucia Ro
dienutzababy
aurishta
bubu85
mariaz_09
Lucia.BlueFlower
ema
mykya
valentinadof
ivanoiuadela9
violeta25
Steluzza
melus
rosita
zylv
Ela
AlyC
SilviaDumitrescu
veniciuc nicoleta
europolis
mami de doi ingerasi
MagdaMarin
CCristinaC
lotus nufar
cris69
canadianca50
Noemi
danae
AlinaJ.Bijoux
cata13lina
adelina24
Karina33
amnro
clodi
betymi72
danabekk
Alina.C
mdlupu
leonutza69
claudia_mami
noel
Gabyx
ariana
dana_mi16
kitty_1973
andreeaX
Clio_Ela
totolina
Buburuza
geany
aisha
mihatm80
ioana soare
duchess
Admina
tomari
MihaelaT
Camy
diada
arime
70 participanți

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Lun 19 Iul 2010, 4:23 pm

Silvia felicitari.Noroc cu botezul ca miam luat si eu camera+gps,la oferta.problema este cami place la nebunie sa imortalizez toate momentele,dar daca vreau si eu pozata,sotul ma cearta ca rade lumea de mine:)) rade
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Noemi Lun 19 Iul 2010, 4:25 pm

Hai mai Nico, faci si tu poza de hi5, lasa sotzu, fa de capul tau doar esti tanara

Acum stiri de ultima ora, sa va arat si eu ce am primit de la mama care a fost in vacanta in Italia

Niste sandalute de piele de la zara, o bufnitza de sticla ce aduce noroc (am colectie de bufnitze), un set de lenjerie din microfibra, si o posetuta de seara de culoarea cuprului

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Noemi in Lun 19 Iul 2010, 11:20 pm, editata de 1 ori (Motiv : adaugare cadou)
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de AlyC Mier 28 Iul 2010, 8:39 am

Foarte frumoase Noemi... imi plac pantofii la nebunie... de bufnita nu mai zic.. e tare haioasa Smile) gentuta de seara e super simpatica iar lenjeria cred ca e extrem de comoda... sa le porti sanatoasa !
AlyC
AlyC
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 05/07/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 23 Aug 2010, 6:37 pm

Cum am primit niste bani de ziua mea mi-am cumparat seturile astea.
Nu am gasit negru sau rosu dar stau cu ochii pe magazin si cum apare ceva si am bani l-am "arestat"
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mi-am mai luat 2 sutiene dar nu-mi plac ca au cupe pline,iar eu vreau sa arate asa.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si in alt magazin am gasit seturile astea la pretul dat de mine numai pe un sutien zid.
Ce teapa zid .Data viitoare ma duc intai acolo.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Lun 23 Aug 2010, 7:46 pm

seczy Magda:)Sa le porti sanatoasa
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Ela Lun 23 Aug 2010, 8:22 pm

Embarassed Tu vrei sa ne faci geloase? Sa le porti sanatoasa.
Noemi ai primit niste pantofi foarte finuti, eleganti. Are gusturi mama ta.
Ela
Ela
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Noemi Lun 23 Aug 2010, 9:07 pm

La multi ani Magda, cu intarziere de la mine multi pupicei pt conjudeteana mea !!
Multumesc ela sa stii ca ii port de i-am inebunit, ca au tocul jos si acum cu sarcina nu mai port toc, dar astia merg.
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 24 Aug 2010, 7:00 am

Mersi Noemi, pupi ,multumesc Nicoleta,Ela.
Si mie mi-au placut la nebunie.Tot de acolo mi-am luat cand eram gravida si
acest body.E cam mic,dar a fost dragoste la prima vedere.
Si pe fiecare nu am dat decat 12 ron e un magazin cu orice produs/set la 12 ron..Nu am asa multi bani de dat pe lenjerii.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Eu am o boala cu lenjeria.
In 2006 cand a venit Vio din Spania am cumparat de aproape 100 ron 3 seturi (furou+chilot)+ciorapi cu adeziv(ii ador).
Daca stia cati bani am cheltuit pe astea ma shot .
Dar rezultatul a fost primul copil care a fost conceput in acea seara.
Asa ca banii au fost investiti cu folos.
rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 06 Sept 2010, 2:16 pm

Cum azi am fost prin oras am gasit niste chilotei superbi.
[[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Noemi Lun 06 Sept 2010, 5:31 pm

Magda ai dat iama in chiloti. Ştie sotzu cati ţi-ai luat?
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 06 Sept 2010, 6:59 pm

Nu inca.Dar nu-i pastrez pe toti.Le voi face aripi la majoritatea,cu adaosul de rigoare.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 23 Sept 2010, 1:59 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Asta e ce am eu sa-l vedeti si "pe viu"nu din poze de pe net.
Abia astept sa-l pun la treaba.O sa va caut pe la frumusete sa-mi spuneti cu ce ceaiuri se fac saune faciale.Maine poimaine sunt o baba si doresc sa imbatranesc fara riduri ca doar am aparat de sauna faciala ce puii mei rade rade rade wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de danae Joi 23 Sept 2010, 2:43 pm

Magda, m-ai dat gata. Si cand am crezut ca le-am vazut pe toate... rade rade rade Scuza-mi inocenta, dar iti bagi fatza in asta? Neutral
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 23 Sept 2010, 2:54 pm

Si si si ca e aparatul din italia si nu "vorbeste" dacat italiana rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de AlyC Joi 23 Sept 2010, 8:02 pm

Nici nu m-am gandit ca ar exista asa ceva.... ma invatasem sa fierb o oala pe aragaz si sa mai stau cu fata-n abur cu musetel, galbenele, sunatoare... si-un prosop pe cap =)) . Puteti sa-mi spuneti "mamaie" e clar ca nu m-a ajuns tehnologia din urma Smile)
Felicitari marinmagda pt achizitie ! Iti doresc un ten de 20 de ani vesnic !
AlyC
AlyC
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 05/07/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Admina Joi 23 Sept 2010, 11:11 pm

Magdutza, sa o stapanesti iubita si sa o folosesti rar (sa nu ai nevoie). wink
Am si eu, se putea sa lipseasca martie din post?
Sfatul meu e sa ai grija, daca ai ten sensibil, si cuperoza (vinisoare mici pe aripile nasului, obraji), trebuie sa te dai cu o crema grasa in jurul ochilor si la comisura gurii, in general unde apar ridurile, ca e pielea sensibila acolo si aburul e agresiv. Daca ai cuperoza e de evitat, sau stai mai departe de abur, sa nu bata direct.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 24 Sept 2010, 6:35 am

Multumesc de sfaturi.Eu nu am nimic ,am tenul curat,normal,doar cate un cos odata pe luna,restul sunt pe tot corpul si ma doare de mor ca sunt d-aia mari,ii storc,si scap se durere shot .Zici ca am iar 17 ani.Si nici atunci nu am avut. rade
Si am uitat sa zic ca e adus de mama din Italia ,e nou,iar fostii proprietari il aruncau asa ca mama care ii cunoaste l-a cerut si mi l-a dat mie ca stie ca eu il fac functional.
Ei cand arunca ceva ii taie cablul de alimentare sa stie lumea ca nu e bun.
Dar e bun si merge brici.Ma bucur ce e bun pentru inhalatii la copii(si nu numai) cand au nasul infundat daca eu nu apuc sa-l folosesc penru sauna.Ca are dispozitiv si numai pentru nas. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de danae Vin 24 Sept 2010, 8:15 am

Tare, Magda. Eu nu am probleme cu tenul, nici cu sarcina acum. Dar cand imi aduc aminte imi fac un gomaj cu tarate. E bestial.
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 24 Sept 2010, 9:04 am

Ziceam la cafea ca am luat tricicleta fetei.De data asta una luat una de calitate ca pentru baiat nu am avut 130 ron si am luat o chinezarie de 95 ron care a fost sudata de nspe mii de ori.A fost si "calarita"de inca 2 copii in afara de Marius,dar acum e buna s-o alerge el prin curte.
Asta insa o sa am mare grija sa o foloseasca decat fata.Deja ieri i-am demontat oglinzile ca tragea de ele si le rupea.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Vin 24 Sept 2010, 9:28 am

Tiiiiiiiiii ce scumpa este...cred ca este tare fericita...abia astept sa-mi umplu si eu casa cu tot felul de "masinarii"
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Noemi Lun 27 Sept 2010, 6:39 pm

Ieri mi-am luat balerini de la Aldo, si azi ca imi intrasem in mana mi-am luat 2 per de pantofi ca nu mai am deloc de toamna, din astia mai cuminti, mai de toata ziua
Tin sa va spun ca sunt romanesti, din piele. Pastram banii in tara, nu ii dam la strainezi Smile

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Lun 27 Sept 2010, 6:47 pm


Noemi sa-i porti sanatoasa..balerini nu-s genul meu,iar pantofi sunt perfect de scarbitci...
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de CCristinaC Lun 27 Sept 2010, 7:00 pm

Noemi, sa-i porti iubita! La fel ca Nicoleta, nici eu nu ma omor dupa balerini, dar nici prea tare dupa pantofii fara calcai. Am vreo doua perechi pe care ii incalt rar. Insa pantofii maro imi plac de mor. Si par atiti de comozi... Cam cit ai dat pe ei?
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Noemi Lun 27 Sept 2010, 7:13 pm

Pantofii cu toc sunt din piele, cei maro si cei albi, facuti in Romania, si intr-adevar asa cum ai spus sunt extrem de comozi, sunt de luat in fiecare zi.
Am geaca de piele alba si merge la cei albi Smile
Am dat 160 lei/ pereche
Iar balerinii i-am luat ca sa ii mai port in zilele cu alergatura, decat sa ma incalt in adidasi e mai elegant cu balerini, si mai feminin
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de AlyC Lun 27 Sept 2010, 8:49 pm

Foarte frumosi Noemi, sa-i porti sanatoasa >
AlyC
AlyC
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 05/07/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB