Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

+53
dadina
laurin
Gabica
raluca.terente
Marry
zarina28
violetas
csilla
danniela
Anuk
myky7robc
flori balteanu
pufoi
anielle
Luisa1
gretty
marina40
mihaelavama
nuta_s
mari01
Costea Claudia
romaya
emmancita
anka_gabi
georgeta.prnic
valentinadof
canadianca50
europolis
corina corina
cld
danianl
dragan mirela
tiana
firicel
rivka
mishou
vyky2010
victoriacus
lucky
gabi1972
flori de camp
dorinamisov
AITEN
SilviaDumitrescu
crina68
eriliana
stejara
emilia-elena
alessia2007
elluta
symos
dalisia
alinutza80
57 participanți

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de crina68 Sam 30 Mar 2013, 10:57 pm

Cadou????Generoasă ești soro!!!!!!
Chiar deosebit e parpalacul!!!!
Big like!!!! hug

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de dorinamisov Sam 30 Mar 2013, 10:59 pm

Da ce jachetoaie ai lucrat ! Cred ca ai consumat doua kilograme de lana !
E grozava!Si model si fir frumos!Felicitari! kiss
dorinamisov
dorinamisov
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 886
Varsta : 75
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 26/12/2008

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de georgeta.prnic Sam 30 Mar 2013, 11:01 pm

Foarte,foarte frumoasa jacheta!Elaborata, mortala sau moderna. love ..dar imi place mult cum s-a asezat degrade-ul bucurie
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de danianl Sam 30 Mar 2013, 11:07 pm

Silvia esti o atotcunoscatoare...cred ca lucrezi si in somn...Ceea ce spuneam....dansul picioruselor este fantastic! Felicitari!
danianl
danianl
helper
helper

Numarul mesajelor : 47
Localizare : vrancea
Data de inscriere : 06/02/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de anka_gabi Sam 30 Mar 2013, 11:14 pm

Superba jacheta, doamna Silvia!
anka_gabi
anka_gabi
helper
helper

Numarul mesajelor : 63
Localizare : Romania
Data de inscriere : 01/01/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 30 Mar 2013, 11:14 pm

Crina de data asta, cu acest cadou sunt putin ...... (imi scapa cuvantul acuma) Adica treaba sat cam asa: l-a vazut pe al meu (cel grena primul lucrat) si a zis ca vrea si ea dar sa ii spun cat costa ca altfel nu vrea. La momentul ala i-am zis un pret (derizoriu), insa de atunci a trecut ceva timp ca a fost ziua mamei ei si care a vrut si ea si i l-am facut pe cel de-al doilea wink Apoi m-am apucat de asta dar intre timp am lucrat poncho. Acum ca i-a venit randul si am ajuns sa-l termin tocmai se apropie si ziua ei (pe 7 aprilie) si peste toate astea.... am nevoie de cineva care sa ma duca si aduca (in doua zile separate) la si de la Bucuresti, si am rugat-o pe ea wink Eeeiii uite de aceea zic, ca nu e tocmai un cadou wink
Ptiuuuu ce am mai trancaniiittt si nici macar multumesc nu am zis.
Multumesc fetelor

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de emmancita Dum 31 Mar 2013, 12:03 am

foarte frumoasa, Silvia!!! Si ce spor ai, mie-mi trebuie luni sa termin ceva... devin invidioasa!! kiss Sa o poarte sanatoasa posesoarea!
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de romaya Dum 31 Mar 2013, 12:29 am

Foarte frumoasa jacheta ,degradeu e superb si..ce bine-ai nimerit tiparul -sta foarte bine bine se vede ca nu te lasi pana nu iese cum iti place tie pupi

De fapt ,niciun pupi ... imi vine sa-ti dau bataita ..auzi la ea .."nu-i tocmai cadou" ametit doua drumuri Ploiesti- Bucuresti ..fooooarte scump .. batutincap
Si ce se intampla cu ce-ai promis cand erai asa nervoasa.. aud ? wink
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de flori de camp Dum 31 Mar 2013, 7:19 am

Calitatea pozelor nici nu mai conteaza cand vedem minunatia aia de jacheta. Foarte frumoasa. Si daca vroiati nu se aseza degradeul asa frumos. kiss
Si legat de celalalt topic, nu ne vom speria cand o sa va vedem cu bascul in cap wink
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de crina68 Dum 31 Mar 2013, 8:46 am

2 drumuri București Ploiești = parpalac de 5 stele ( manoperă plus fir)
Hai că-ți fac prețu*: 60km distanță,hmmmmmmmmm. noi avem gaz pe mașină,deci 25 x 2=50. Dacă benzină : 50x2= 100. Pomană!!!!!!!
Nu te supăra Silvioară, dar de aici înainte,vin eu soro,de la Urziceni,te plimb la capitală, ba îți dau și firele , că fac afacere,nu glumă rade
Chiar îmi place genul și modelul și firul ( trăiască Diada) și lucrătura.Supeeeerrrrrrrrr!!!!! wink

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de gabi1972 Dum 31 Mar 2013, 10:26 am

Foarte frumos Silvia , superb Flowers
gabi1972
gabi1972
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 375
Varsta : 51
Localizare : cluj
Data de inscriere : 26/07/2012

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de symos Dum 31 Mar 2013, 10:30 am

prea ieftin silvia.seros
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de alessia2007 Dum 31 Mar 2013, 11:25 am

Victoriacus sper sa pui si o poza imbracata cu bluza. Imi place tare mult. Sa o porti sanatoasa.

Silvia superba jacheta. Si ce ritm ai.
alessia2007
alessia2007
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 42
Localizare : arges
Data de inscriere : 14/01/2010

http://angelicalucreaza.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 31 Mar 2013, 1:25 pm

romaya a scris:Si ce se intampla cu ce-ai promis cand erai asa nervoasa.. aud ? wink
Mai romaya, multumesc pentru apreciere, insa la persoanele fooooate dragi si fooooarte apropiate mie nu se aplica ce am spus atunci. Vecina si fica ei sunt ca si sora si fate mea pe care nu le-am avut wink Asa ca.... nici nu intra in discutie ce am spus la nervi (inca imi mentin afirmatia )

crina68 a scris:Dacă benzină : 50x2= 100. Pomană!!!!!!!
De unde ai scos tu pretul asta soro? E drept ca de 2 ani de cand nu am mai scos noi dacioara din batatura nu prea mai stiu care sunt preturile si consumul insa stiu sigur ca am dat altui vecin 100 de lei pentru un drum acum doi ani cand m-a dus la aeroport. Anul trecut m-a dus si adus fimiu deci nu stiu costul, wink. Si mai stiu si ca, chiar daca eu nu ii lucram/dadeam/faceam cadou aceasta jacheta si o rugam sa ma duca (si aduca) nici ea nu mi-ar fi luat nici un ban indiferent cat as fi insista eu.
Eu va kiss kiss kiss pe toate si ma bucur ca si voi imi sunteti ca si niste surori care ma iubesc neconditionat. Astept in continuare parerile voaste sincere, chiar critici, si de ce nu si ajutorul vostru atunci cand am nevoie.
prietenie
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de romaya Dum 31 Mar 2013, 2:52 pm

SilviaDumitrescu a scris:
romaya a scris:Si ce se intampla cu ce-ai promis cand erai asa nervoasa.. aud ? wink
Mai romaya, multumesc pentru apreciere, insa la persoanele fooooate dragi si fooooarte apropiate mie nu se aplica ce am spus atunci. Vecina si fica ei sunt ca si sora si fate mea pe care nu le-am avut wink Asa ca.... nici nu intra in discutie ce am spus la nervi (inca imi mentin afirmatia )
Ok ,daca ti-e prietena ,nu se pune .. Smile retrag bataita si te pupi .Speram sa aprecieze gestul tau si s-o poarte cu placere
kiss
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de corilex Dum 31 Mar 2013, 2:57 pm

abia acum am vazut jacheta,dar ii bestiala,foarte faina!
corilex
corilex
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 799
Varsta : 50
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 31 Mar 2013, 3:04 pm

Multumesc Corilex!
Romaya avand in vedere ca ea a cerut sa-i fac o va purta cu placere sigur iar gestul stiu sigur ca este apreciat pentru ca altfel nu zicea de la bun inceput de cand a cerut-o sa ii spun cat costa ca altfel nu o vrea wink Sa sa o fac sa o vrea atunci ii zisesem 100 lei dar, doar asa de gura ei ca oricum nu aveam de gand sa-i iau bani. Acum dupa ce am lucrat 3 astfel de jachete aproximativ la fel, pretul pe care l-as cere unei terte persoane ar fi 250 lei

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de Costea Claudia Dum 31 Mar 2013, 5:55 pm

Foarte frumoase si bluza si jacheta.Felicitari!
Costea Claudia
Costea Claudia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 50
Varsta : 45
Localizare : Valea Doftanei,jud.Prahova
Data de inscriere : 05/02/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de mari01 Lun 01 Apr 2013, 11:20 am

Superb si acesta Silvia!
mari01
mari01
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 964
Varsta : 43
Localizare : craiova
Data de inscriere : 04/11/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de victoriacus Lun 01 Apr 2013, 2:26 pm

Silvia,pai la cat fir intra si cat muncesti la o asemenea jacheta,nici nu merita mai putin Smile
Maine cred ca reusesc sa fac poza si imbracata ca acum sunt prinsa rau cu scosul rasadurilor si ma invart precum curca beata in jurul sotului meu care repara la masina ca e liber. zid


Ultima editare efectuata de catre victoriacus in Mar 02 Apr 2013, 8:48 am, editata de 1 ori
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 01 Apr 2013, 5:34 pm

Multumesc fetelor!
referitor la pret... stai intai sa comande cineva wink rade ca parca vad ca nu mai vrea nimeni wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de eriliana Lun 01 Apr 2013, 9:55 pm

[quote="symos"]am terminat si eu o bluzita
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]









Ultima editare efectuata de catre crina68 in Mier 03 Apr 2013, 9:06 am, editata de 2 ori (Motiv : șters forbidenul)
eriliana
eriliana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 349
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 15/01/2012

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de gretty Mar 02 Apr 2013, 11:50 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Am mai terminat un bolerou din acryl

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de nuta_s Mar 02 Apr 2013, 12:25 pm

Sunt curioasa cum vine imbracat bolerolul. Eu am probleme la partea de sub brat, la majoritatea hainelor cand sunt prea stramte sau e prea gros lucrat. In rest imi place, felicitari pentru efortul depus.
nuta_s
nuta_s
helper
helper

Numarul mesajelor : 10
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 01/04/2013

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de gretty Mar 02 Apr 2013, 12:57 pm

Daca iti sunt stramte, inaltimea rascroielii e prea mica;daca e prea gros si "se aduna" nu-ti merge maneca in T adica fara rescroiala. Ai nevoie fie de raglam fie de maneca clasica, cu rascroiala si cap de maneca. Boleroul acesta nu se aseaza bine pe un manechi "fara maini" care are umerii prea proieminenti. Dar nu am altul.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21) - Pagina 5 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (21)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB