Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyAstazi la 10:14 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

+68
danniela
zylv
corina corina
dienutzababy
StMihaela
ghita
arielas
olympia
Anusca
andarlidia
MagdaMarin
violetas
7furnici
elenaxx
valentinadof
lilianna
moruna
mariucamariuca
valentyna_sweetly
Miniona
claudiana
BITZA7575
iozefina
Steluzza
Lucia.BlueFlower
amnro
daiana25
magdaR
Giobsy
mnarcisa
alexaaa08
roxx
SilviaDumitrescu
Ela
Roxanne
ivanoiuadela9
Ioana Stanciu
firimitura
luminita_khader
CCristinaC
lorexa1987
cretu_veronica22
lushca
solmizel
ELENA76
Alina.C
Adriana13
maju1810
mihamiha
ANYTHA
cris_27
LYNDA
clodi
marlen372001
feliciagl
angells
ema
vasilica
DANIELA.I
Noemi
Anna Succubus
dana_mi16
MihaelaT
Admina
diada
arime
Camy
geany
72 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de elenaxx Vin 04 Feb 2011, 10:58 pm

Buna seara fetele, acum am descoperit acest subiect, si imi place ce vad. Si eu sunt foarte atenta cu unghiile mele, la fiecare sfarsit de saptamana le curat, le aranjez si le dau cu oja, iar in fiecare seara folosesc o crema pentru maini. Eu in general nu folosesc oja cu sidef, pentru ca stiu ca macina keratina , si daca folosesc totusi, dau inainte cu un strat de lac, si peste cu oja.Eu sunt mai mult pro oja mata si adepta manichiurii frantuzesti pentru care o fac singura, pentru ca simt ca ma doare sufletul sa las 30 lei doar pentru o manichiura. In ceea ce priveste unghiile false, nu am folosit niciodata, si nici nu imi da prin cap deocamdata. Cred ca pot face altceva cu banii aia rade .Nevoia m-a invatat sa fac tot ceea ce tine de infrumusetare, incepand cu tunsul si terminand cu epilatul rade , dar tre sa recunosc ca la cap asta sunt mai lenesa. Si la capitolul machiat rade
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Tehnici pentru unghii

Mesaj Scris de 7furnici Mier 16 Mar 2011, 8:46 am

In ultima vreme ma preocupa "chestia" asta cu impodobitul unghiilor.
ii spun chestie pentru ca nici nu stiu cum se numeste . Eo tehnica, o meserie, nu? dar care e denumirea ei?
M-ar interesa sa invat sa o fac. Exista oare cursuri?
As imbina utilul ( ceva platit) cu frumosul ( pictura pe unghii m-ar relaxa si m-ar tine in legatura cu latura creativa a vietii Smile ).

Cine mai are pasiunea asta?

7furnici
7furnici
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 106
Localizare : onesti
Data de inscriere : 21/12/2009

http://7furnici.blogspot.com/

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 16 Mar 2011, 8:50 am

7furnici despre acest subiect se discuta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de 7furnici Mier 16 Mar 2011, 9:01 am

Multumesc, Silvia! pupi
7furnici
7furnici
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 106
Localizare : onesti
Data de inscriere : 21/12/2009

http://7furnici.blogspot.com/

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 03 Mai 2011, 6:20 pm

Pentru inspiratie


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de claudiana Mar 03 Mai 2011, 11:04 pm

Frumoase modele Mihaela kiss
claudiana
claudiana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 359
Varsta : 42
Localizare : Barsanesti/Bacau
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de geany Mar 17 Mai 2011, 6:30 pm

De multa vreme n-am mai postat aici, chiar daca in acest timp am fost atenta cu unghiile mele. O reactualizare:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de amnro Mier 18 Mai 2011, 11:29 am

geany, i'm in love. ai unghii perfecte, sa-ti traiasca aplauze
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de violetas Mier 18 Mai 2011, 12:09 pm

superbe!
violetas
violetas
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 55
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 18 Mai 2011, 2:08 pm

Geany, imi plac tare, tare mult. love Ai unghii foarte frumoase.
Si eu continui sa le pictez, dar n-am mai avut timp de poze...poate-n vacanta. wink

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de geany Mier 18 Mai 2011, 4:20 pm

Multumesc kiss

Prea multe brizbrizuri nu le fac, dar cate ceva sa le scot din anonimat imi chiar place, iar pentru atat am si rabdare
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de Admina Sam 18 Iun 2011, 10:07 pm

Manutele mele, de concediu. Poza e facuta mai demult, dar se potriveste cu sezonul estival... tango... oleee... rade
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 18 Iun 2011, 10:09 pm

Misto rau rock Cu ce te-ai pictat?

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de geany Sam 18 Iun 2011, 10:14 pm

Wow Admina, asa ceva am vazut in Mallorca. Erau cu taraba cu ustensile si culori, faceau parul in diferite impletituri si diferite decoratiuni pictate pe piele. Nu stiu ce preturi aveau, dar mi se paruse ceva deosebit, multi turisti stateau la rand.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de 7furnici Mier 22 Iun 2011, 8:41 am

Superbe unghii! ce modele!
Iar cu pictura, Admina, mi-ai sucit mintile!!! Acu' o sa vreau si eu sa invat sa pictez asa! love

Pina atunci sa va arat ce-am invatat la curs ( am facut un curs de tehnician de unghii), in poza e o lucrare cu acryl si french tips...

Fiti ingaduitoare, e prima mea lucrare si mai am multe de invatat! Merci

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
7furnici
7furnici
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 106
Localizare : onesti
Data de inscriere : 21/12/2009

http://7furnici.blogspot.com/

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de cris_27 Mier 22 Iun 2011, 9:04 am

Dar sunt nemaipomenite 7furnici,nu se vede ca esti incepatoare.Mie imi place la nebunie manichiura french.
cris_27
cris_27
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 41
Localizare : baia mare
Data de inscriere : 11/08/2009

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de andarlidia Mier 22 Iun 2011, 12:36 pm

Ti-a iesit super... nici nu zici ca e prima (mie imi pari experta) Merci


Ultima editare efectuata de catre andarlidia in Mier 22 Iun 2011, 12:37 pm, editata de 1 ori (Motiv : greseala de gramatica)
andarlidia
andarlidia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 91
Varsta : 43
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 06/04/2010

http://handmadebijoux-lidia.blogspot.com/

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de Anusca Joi 23 Iun 2011, 8:45 am

color=red]Mesaj 1[/color]

Mihaela superbe unghiutele tale....imi plac foarte mult si te si pricepi.... kiss

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mesaj 2



M-am trezit si eu cu chef de pictat unghiii..au mai crescut un pic dupa ce am fost acasa la parinti ...si mi le taiasem din carne... Sad dar cresc ele
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]

Punctul 6 din Regulament


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Joi 23 Iun 2011, 9:08 am, editata de 1 ori (Motiv : Unit mesaje)
Anusca
Anusca
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 102
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 05/05/2010

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de claudiana Joi 23 Iun 2011, 9:13 am

7 furnici eu as zice ca ti-a iesit din prima wink
Anusca frumos ai pictat sa nu-ti piara cheful si sa mai faci! kiss
claudiana
claudiana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 359
Varsta : 42
Localizare : Barsanesti/Bacau
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de geany Joi 23 Iun 2011, 10:43 am

7furnici, sunt foarte reusite!

Anusca ce pictura! Arata foarte originial!Felicitari!

Revin la unghiile false. Pana sa port primele unghii false, am visat si noaptea la ele. Eram fascinata cat de frumos arata si cat de rezistente sunt. Dupa ce-am purtat m-am lecuit si inca de tot.
Dupa ce ca traim intr-o lume plina de plastice, sani din plastic, unghii din plastic, haine din plastic, am ajuns la concluzia ca trebuie apreciat si ingrijit natura! Unghii frumoase false poate avea orice femeie, insa unghii naturale frumoase nu (deci punct in plus pentru cele ce au si dau importanta lor). La fel cu sanii, silicoase isi poate pune toata lumea eliminand scuza bani, insa natural mai putin si asa mai departe. Am ajuns sa apreciez unghii scurte si ingrijite, in loc de unghii fenomenal colorate si lungi de rupi si hartia igienica(,) cu ele. Scuze de comparatie, dar chiar nu ma mai atrag deloc...
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de olympia Vin 24 Iun 2011, 2:40 pm

Va admir mainile cu unghiute lungi, mi-ar fi imposibil sa port. Io-s cu ele "tunse scurt", asa ca la copii, altfel n-as putea lucra nimic Smile Si la gradina umblu fara manusi si frec dup-aia la ele precum chirurgii!
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de arielas Vin 24 Iun 2011, 2:58 pm

Geany esti de a mea. Nu va suparati fetelor cu unghii facute, dar nici mie nu-mi mai plac. Fiecare lucru la randul lui. Eu acum le tin scurte, nedate cu oja si ma simt bine. Cand am inceput sa ma nu ma mai dau, credeam ca voi fi neingrijita, dar e numai obisnuinta. Ne-am obisnuit sa le vedem colorate si nu le mai apreciem pe cele normale. Eu am inceput sa nu mai suport mirosul de pe unghii si de oja si de acetona de cand eram insarcinata a doua oara. Nu m-am dat perioada sarcinii, apoi nici atat, si acum mi se par normal sa fie asa. Si sa stiti ca de o saptamana m-am dat cu oja roz si deja mi s-au colorat unghiile. Nu mai sunt curate, au prins culoarea ojei. M-a rugat fica-mea sa ne dam si am aceptat o data ca sa-i treaca.
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de olympia Sam 25 Iun 2011, 9:26 pm

Ei, e o chestie de "declaratie de putere" asta cu unghiile lungi la femei, ele completeaza armura, ca machiajul sau tocurile, cand pleaca "la razboi".
La cucerit noi teritorii... Smile
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 26 Iun 2011, 9:54 am

Admina, imi place mult mana de concediu.
7 furnici, ai lucrat tare frumos si nu par facute de incepatoare.
Anusca, imi place modelul, sunt pictate tare frumos si atent.
Daca-s scurte parca-s legata de maini, ceva-mi lipseste, asa ca le prefer mai lungi si colorate.
Cum la scoala aleg culori mai cuminti in vacanta merg si la polul opus Smile

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de Admina Dum 26 Iun 2011, 10:42 am

Magda, pictura e facuta cu henna. Asta iarna, in vizita la sot, am facut un safari in desert si aveau gratis picturi cu henna si narghilele... cum nu fumez, m-am lasat mazgalita. wink De catre o rusoiaca, nici decum araboaica sau indianca... Mi-am luat si eu un tub, dar e cam groasa henna, in el; trebuie sa mai incerc.
7furnici, sa ne mai spui din ce inveti acolo. Arata super unghiile tale.
Anusca, imi place pictura ta. Nu conteaza ca sunt mai scurte, daca sunt ingrijite.
Mihaela, ca de obicei, ne incanti cu unghiile tale. Acum ma duci cu gandul la mare si corali...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Mainile, cartea de vizita a unei femei (1) - Pagina 9 Empty Re: Mainile, cartea de vizita a unei femei (1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB