Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

+78
Andante
nico21
ana3
Ladia
mnoemi
dszilvike
Gabica
rivka
Flora-handmade
olguta cusma
giorgiana.bacula
piciul
Uca
marina40
orhapetru
dorina narita
Adelle23
ANCA ECATERINA
MirelaC
i.xell
gabriela1554
ella.g
mariposa.romania
letho
Greteledelweiss
Teima
cleobejan
ancuta_ancuta
maria0203
nicole24
enyy_enyyy
CarmenClaudia
cristinelu_mai
AcidoR
fulguta28
aurishta
Karina33
AITEN
ancush
otilia gergely
Irinax3m
marabr
cristina07
Motzu
Anca Petrut
AnnieW
martutzza
arielas
chira
copilela
Gianina4ever
gmiki1
MagdaMarin
ionela07
diada
Gerlinde13
mar_ysa_28
barbin
nuta_s
symos
maryall
scoobbyy
corina corina
canadianca50
valentinadof
aurelia.c
ancabanu
stoy
cory74
ismi3ismi
Admina
niculasimona
alice07
despina13cucli
Panea Laura
Dorulet
aidil
MihaelaT
82 participanți

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de despina13cucli Mar 31 Dec 2013, 9:26 pm

ana3, am simtit amaraciunea din tine si m/am intors pe site sa/ti spun ca - cine nu face si desface- nu are ce cauta aici, toate invatam din greseli si asta e lucrul cel mai important.
copiii murdari si nearanjati se pot spala si aranja si pot fi niste copii minunati.
urmatoarea creatie va fi mai buna si intotdeauna ultima e cea mai buna/dar poate fi imbunatatita.
spor la lucru in noul an!
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de aurishta Mier 01 Ian 2014, 4:02 pm

ana3 a scris:
Scuze ..... daca nu se ridica la inaltimea asteptarilor. Avand in vedere ca a fost realizata din materiale reciclate si nu pentru a fi pusa in vanzare, ci mai mult ca sa-mi dovedesc ca pot macar sa visez ca pot sa fac si altceva in afara de a fi mama, atunci eu cred ca merita. Sper
Ana, nu te descuraja, continua sa iti pui in practica visele.....chiar merita. kiss Te mai asteptam cu ceea ce lucrezi  hug si poti folosi parerile noastre ca sa te perfectionezi, in nici un caz sa renunti hug pupi 
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de diada Sam 04 Ian 2014, 6:27 pm

Am facut si eu 2 portfarduri cu broderie, la final de an:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Vad ca arata mult mai bine asa, cu material in fata si in spatele fermoarului.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de i.xell Sam 04 Ian 2014, 7:45 pm

Fumoase ca de obicei Diada!...doar esti mama gentilor/portfardurilor si vad ca masinuta "noua" merge de minune. Brodeaza fain rau! Mult spor pe 2014  hug
i.xell
i.xell
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 611
Localizare : between cities
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de diada Sam 04 Ian 2014, 10:43 pm

Multumesc i.xell, mai am atatea de invatat... de ex, am aflat si eu acum o alta metoda de a face plicuri, de pe youtube, daca reusesc va arat si voua. Eu una nu tin secret, sa faca d'le toata lumea daca doreste. Si tare mi-ar placea sa invat sa pun o rama la portofele, sa fac portofele pentru bani, vreau multe, nu sunt nici la nivelul de jos... dar iti multumesc pentru aprecieri  hug 

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Clio_Ela Dum 05 Ian 2014, 1:06 am

Diada, frumoase si practice portfardurile facute de tine, asa brodate sunt si mai si Smile
Ti-am vazut si gentile, sunt minunate, esti foarte perfectionista, le finisezi foarte frumos Smile
Ce fel de rama de portmoneu?  nu imi imaginez despre ce vorbesti...

Eu trebuie sa imi fac neaparat o husa pentru tel. mobil. Oare e ok daca o captusesc cu polar? Intaritura groasa nu am. Ar fi bine sa lipesc intaritura pe captuseala, ca sa aiba tinuta sau sa o las asa moale?
Poate reusesc luni sa o cos dupa ce duc pruncul la gradi...
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de orhapetru Dum 05 Ian 2014, 10:25 am

felicitari Diada , la broderie nu ma pricep...sunt frumoase, dar imi place forma si in special culoarea, foarte reusita Smile
---------------------------------------------------------------
Clio_Ela am facut eu din polar pentru telefon si pentru tableta o husa, am incercat sa aplic un bradut mic pe ea lipit cu viledon si l-am ars....polarul e sensibil la calcat si fierul era prea incins..... zid 
rama pt geanta sau portofel, ce am gasit eu :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
 kiss kiss kiss
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Ladia Dum 05 Ian 2014, 11:43 am

Arata fain, diada. Si e mai profi cu material fata si spate la fermoar. O sa incerc si eu.

Ce masina ai ptr broderii?

Edit: gasesti aici tutorial ptr portofel cu rama metalica - Link.
Sper sa iti foloseasca.
Ladia
Ladia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de corina corina Dum 05 Ian 2014, 11:53 am

Frumoase plicurile , Diada ! Nu te lasi !  love Broderiile sunt foarte frumoase !
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Greteledelweiss Dum 05 Ian 2014, 12:01 pm

Diada, sunt superbe broderiile, mai ales copacul acela. Asa este modelul sau l-ai creat tu si apoi l-ai brodat la masina?
Greteledelweiss
Greteledelweiss
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 606
Varsta : 49
Localizare : ro/ constanta-braila
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de diada Dum 05 Ian 2014, 1:28 pm

Ela, nu stiu ce sa-ti zic de husa, eu nu folosesc husa la telefon, nici cumparata nu stiu cum arata! Noi avem luni si marti sarbatoare, avem timp de documentat pe net sa ne vina inspiratia rade 

Petru, exact de ramele astea vorbeam! tare mi-ar placea sa fac asa un plic/gentuta ca nici nu stiu ce este. Stiu ca Ioana Soare a folosit asa o rama si a iesit ceva de vis (tot ce face ea e de vis).

Ladia, multumesc de tutorial, chiar nu m-am uitat dupa unul. Masina de brodat este cea mai ieftina de pe piata, brother.

Corina  hug si tu faci lucruri deosebite! pune la munca liniara aia ca este super, sa vezi ce naproane am brodat cu ea pe marginea lor, o sa le pun la decoratiuni, am uitat complet de ele.

Fiore, multumesc, broderiile sunt in programul masinii, acestea sunt primele 2 broderii pe care le-am facut. La copac trebuia sa pun ata cum scria pe ecranul masinii dar cum eu nu m-am prins din prima  rade ata asta am avut-o atunci. Este mai complexa masina, face ea multe, in timp sper sa le descopar.

Va mutlumesc tuturor!  hug 

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de ioana soare Dum 05 Ian 2014, 1:41 pm

Diada uite si aici un tutorial. Imi place ca explica si cum sa-ti construiesti tiparul in functie de rama pe care o ai. De fapt tot site-ul este despre genti si realizarea lor, mie mi se pare extrem de util si bogat in informatii.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Clio_Ela Dum 05 Ian 2014, 5:42 pm

Petru, multumesc, nu eram sigura ca alea sunt Ramele pt portmoneu Smile

Diada, un tutorial pentru portmoneu cu rama  aici
E in germana, dar e foarte bine facut , pe intelesul tuturor Smile
Toate ramele se lipesc? nu exista sistem de prindere ca un cleste sau ceva de genul?
Ioana, chiar rezista la spalat gentulete  cu manere lipite? E f practic...
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de ioana soare Dum 05 Ian 2014, 6:19 pm

Ela, ramele din pozele puse de Petru au gauri si se cos. Cele care se lipesc , cum sunt cele din tutorialul de pe u-handbag de ex. , sunt fara gauri. Dar daca lipiciul este unul bun, cum este cel Gutermann, ar trebui sa reziste la apa, Eu nu am spalat-o pe a mea pana acum, nu a fost nevoie, am purtat-o de cateva ori la niste evenimente si nu s-a murdarit. Nu e de zi cu zi ca sa se murdareasca usor si repede.
Am intrebat-o o data pe Lisa de la u-handbag daca un anume tip de intaritura pe care il luasem de la ea intra la apa la spalat si mi-a spus ca nu stie ca nu a incercat. De unde am dedus ca ea nu spala gentile , probabil ca le curata chimic.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de despina13cucli Dum 05 Ian 2014, 10:08 pm

chiar inainte de revelion incepusem o geanta pe care am finalizat/o abia acum

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

este captusita si are buzunare interioare

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

am vazut ca se poarta si anul acesta posetele cu rame


Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Lun 06 Ian 2014, 7:32 pm, editata de 1 ori (Motiv : Pus link bun poze)
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de dszilvike Mar 07 Ian 2014, 12:26 am

E foarte interesanta geanta din piele! Super! Lateral e cusuta manual?
dszilvike
dszilvike
helper
helper

Numarul mesajelor : 63
Data de inscriere : 27/01/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de despina13cucli Mar 07 Ian 2014, 2:48 pm

multumesc
in afara de captuseala am cusut manual
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de CarmenClaudia Joi 23 Ian 2014, 11:15 am

Am primit un link pentru un model de geanta, poate va place:
Link mutat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Mai sunt si alte lucruri interesante pe acolo- ramane sa le mai studiez.


Ultima editare efectuata de catre valentinadof in Joi 23 Ian 2014, 1:00 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mutat link la Resurse si link-uri)
CarmenClaudia
CarmenClaudia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 304
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 10/10/2012

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de corina corina Joi 23 Ian 2014, 1:20 pm

Foarte frumos modelul si tutorialul foarte explicit !  Smile 
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de valentinadof Vin 24 Ian 2014, 1:36 pm

Azi mi-am facut o sacosa antireclama :)Din material batos,gros,captusita si cu fermoarDimensiuni:usor trapezoidala,h-34 cm,baza mica-30,Baza mare-32. .Cum spunea Petru al nostru:pai de ce sa fac eu reclama gratis plimband niste sacose din plastic plus ca nici nu-i elegant.Recunosc ca pe langa geanta mai taraiam dupa mine si sacose cu reclame,na,trebuia sa mai car una,alta.Dar de azi gata:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de i.xell Vin 24 Ian 2014, 1:55 pm

Frumoasa "sacosa antireclama"  Valentina!    Urat din partea ta sa renunti la reclama gratuita  rade 
Sa o porti cu drag!
i.xell
i.xell
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 611
Localizare : between cities
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de rosita Vin 24 Ian 2014, 4:55 pm

Frumoasa sacosa, Valentina. Si eu port la mine o sacosa, ca sa nu mai cumpar din alea de plastic.

Mama, ce pofta mi-ai facut cu merele alea din prima poza Smile. Sper sa trec si eu prin piata in seara asta.
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de dienutzababy Vin 24 Ian 2014, 7:17 pm

sa o folosesti cu placere. practica
dienutzababy
dienutzababy
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 697
Varsta : 35
Localizare : Nobitz, Germania
Data de inscriere : 22/03/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de diada Vin 24 Ian 2014, 8:17 pm

Uite o geanta de-asta trebuie si eu sa-mi fac  rade eu ma tot uitam dupa modele pe net  rade si asta e fix ce-mi trebuie, doar sa-i fac mai multe buzunare: de chei, de telefon! cum imi fac putin timp imi fac una. Este super geanta, s-o porti cu placere!

Si mie imi plac sacosele antireclama!!!!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de ANCA ECATERINA Vin 24 Ian 2014, 8:43 pm

Valentina e foarte frumosa si practica geanta ta, multumim pentru idee Smile



***************************************************************

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]




Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Vin 24 Ian 2014, 9:04 pm, editata de 1 ori (Motiv : Separat capitole)
ANCA ECATERINA
ANCA ECATERINA
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 44
Localizare : romania, satu mare
Data de inscriere : 07/10/2012

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 12 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB