Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptyAstazi la 4:42 pm Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptyAstazi la 1:15 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptySam 13 Apr 2019, 7:45 pm Scris de Dorulet

» Materiale textile si auxiliare - croitorie II
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptyMar 02 Apr 2019, 10:13 am Scris de diada

» Drumetii si locuri vizitate (3)
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptyLun 25 Mar 2019, 8:49 am Scris de LRodica

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptyVin 22 Mar 2019, 8:04 am Scris de LRodica

» Gradina cu legume (7)
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptyVin 22 Mar 2019, 8:03 am Scris de LRodica

» Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptyMier 20 Mar 2019, 7:54 am Scris de dadah

» Martisoare din diverse materiale VI
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptyMier 13 Mar 2019, 4:58 am Scris de piciul

» Tehnica frivolite pe ac sau needle tatting - 7
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptyMar 05 Mar 2019, 7:25 pm Scris de piciul

» Lacuirea argilei polimerice (fimo,cernit, sculpey etc)
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptySam 02 Mar 2019, 8:50 am Scris de vlad_mom

» Pirogravura
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptyMier 27 Feb 2019, 11:30 am Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 5
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptyMar 19 Feb 2019, 9:55 am Scris de vlad_mom

» Username schimbat la cerere
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptyLun 18 Feb 2019, 8:51 am Scris de diada

» Amenajari interioare
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptyVin 15 Feb 2019, 7:27 pm Scris de ema

» Bancuri-Buna dispozitie nu trebuie sa va lipseasca ! -5
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptyVin 15 Feb 2019, 9:38 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptyJoi 14 Feb 2019, 9:14 am Scris de vlad_mom

» Fulare,saluri,esarfe tricotate (VIII)
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptyMar 12 Feb 2019, 8:10 am Scris de Dorulet

» Miniaturi - handmade
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptySam 02 Feb 2019, 9:07 am Scris de vlad_mom

» Ce masina de cusut recomandati (6)
Trucuri simple pentru incepatori si copii EmptyMier 30 Ian 2019, 3:24 pm Scris de AITEN

Custom Search

LM Articole

LM YouTube Channel-
-

-

CursuriReiki-

RuneHeivang-

Trucuri simple pentru incepatori si copii

In jos

Trucuri simple pentru incepatori si copii Empty Trucuri simple pentru incepatori si copii

Mesaj Scris de mariusfanea la data de Vin 08 Feb 2013, 2:12 pm

Mai nou am inceput sa caut tot felul de tutoriale, videoclipuri sau surse cu trucuri magice sau doar trucuri in general... nu prea gasesc. Dar ma gandesc ca s-ar putea sa stiti voi de ceva de genul... Si in cazul in care cunoasteti vreun site, video explicativ sau orice cu trucuri explicate in limba roaman va rog sa lasati un link si va raman dator. wink

Si daca tot veni vorba... Voi ce credeti despre trucuri in general?
mariusfanea
mariusfanea
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 1
Localizare : nu conteaza
Data de inscriere : 08/02/2013

Sus In jos

Trucuri simple pentru incepatori si copii Empty Re: Trucuri simple pentru incepatori si copii

Mesaj Scris de lucianemil la data de Vin 08 Feb 2013, 3:51 pm

salut! intra pe pinterest si da cautare la ce vrei+ tutorial si gasesti tot ce vrei.

despre trucuri...
ca sa nu arunci cu bani in stanga si in dreapta pentru tot felul de accesorii, trebuie sa folosesti trucuri.
cel mai bine este cand le descoperi singur cheers

Ultima editare efectuata de catre lucianemil in Vin 08 Feb 2013, 3:55 pm, editata de 1 ori (Motiv : am uitat ce trebuia sa scriu)
lucianemil
lucianemil
Nou venit
Nou venit

masculin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 38
Localizare : roman
Data de inscriere : 13/05/2010

https://www.facebook.com/pages/Cute-last-minute-gift-ideas/33984

Sus In jos

Sus