Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

+39
ral
ema
diada
Motzu
tantza_m
stoy
piciul
Admina
danabarbu2007
Buburuza
Uca
iriclau
barbin
Lucia Ro
claudine
mihu72
tomari
valentinadof
i.xell
Panea Laura
CCristinaC
bela gio
Dorulet
Ginet
MihaelaT
aidil
irish05
Adelle23
danae
zahariaelouise
olguta cusma
fulguta28
emmancita
Gabry_ela
rosita
aurishta
ancabanu
bobitica
elutzamicutza
43 participanți

Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de Karina33 Joi 07 Feb 2013, 6:59 pm

Luminitza ma bucur ca ai aparut si aici cu pantalonii sotului!
Elutza abia astept sa vad ce sacou frumos o sa-ti iasa!

Spor la cusut!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de Buburuza Vin 08 Feb 2013, 9:08 am

elutzamicutza a scris:[...] stie cineva cum se zice pe romaneste "lana cotta"? Ca parca "lână fiartă" nu imi suna asa coerent Smile))
Pâslă.
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de elutzamicutza Sam 09 Feb 2013, 4:41 pm

Multumesc Buburuza Smile totusi nu cred ca e pasla.... nu pare, sau cel putin nu pare sa semene cu ce am eu in cap cand ma gandesc la pasla
elutzamicutza
elutzamicutza
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 414
Localizare : Milano
Data de inscriere : 08/02/2010

https://www.facebook.com/elochka.handmade

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de danabarbu2007 Sam 09 Feb 2013, 5:39 pm

Bravo fetelor ca mai faceti si pentru perechile voastre ceva !!! Ma uitam pe postarile voastre si m-am amuzat teribil caci eu i-am promis sotului ca-i fac husa la chitara prin clasa a12-a de liceu(eram, prieteni) acum au trecut vreo 13 ani si husa tot nu s-a facut insa de cate ori ma vede cosand imi aminteste de ea...ma rog in gluma ..acum s-a resemnat si-ar dori macar un buzunar interior pentru geaca ..si cere asta din decembrie...ce ziceti? asta da provocare!!!!!!!!!!!! rade
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de Uca Dum 10 Feb 2013, 3:56 pm

Am reușit în sfârșit să fac poze pantalonilor cusuți pentru soțul meu.
Sunt lucrați din polar cu un colaj de fâs cusut deasupra.
Îți dorea de foarte mult timp o pereche de pantaloni în combinația asta, însă nu găseam polarul potrivit.
Tiparul e luat după o pereche de blugi care-i vin bine și îi sunt comozi, doar linia colajului este conceptul meu.
A fost o adevărată provocare să cos fâșul peste polar, se comportă total diferit la cusut.
Pentru cusăturile decorative am folosit ață Madeira.

Sper să vă placă și vouă, al meu soț e încântat.

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 P1240529

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 P1240522

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 P1240527

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 P1240534

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 P1240535

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 P1240536

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 P1240537

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 P1240264

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 P1240250

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de Admina Dum 10 Feb 2013, 5:14 pm

mirat2 Alta perfectionista, indiferent de domeniul in care lucreaza!
Uca, nu mai zic nimic, ca ma enervezi. aplauze Flowers Sa-i poarte sanatos si cu energie mazima. O sa dea faliment magazinele cu articole profi, pentru sport.


_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de rosita Dum 10 Feb 2013, 5:30 pm

Uca, sunt de cea mai inalta clasa pantalonii, felicitari! Flowers
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de piciul Dum 10 Feb 2013, 5:43 pm

Au iesit FB! Sa-i poarte sanatos! Am vazut ceva asemanator la niste pantaloni de sport pentru alpinisti...care costa..nu gluma!!!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de stoy Dum 10 Feb 2013, 5:55 pm

Super , super. Uca fff reusiti pantaloni. Impecabil lucrati. Sa-i poarte sanatos sotul tau ca mandru de ei cred ca e deja!! pupi
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de Panea Laura Dum 10 Feb 2013, 7:12 pm

Uauuuuu Uca ce faini sunt pantalonii.
Sa-i poarte cu placere.
Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de barbin Dum 10 Feb 2013, 7:49 pm

Normal ca e incantat sotul!! Felicitari pentru mana de lucru buna si pentru creativitate.. Smile
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 38
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de danabarbu2007 Dum 10 Feb 2013, 8:50 pm

Uca felicitari sunt superrrrr! Nu stiu cand reusesti sa faci de toate!
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de tantza_m Dum 10 Feb 2013, 9:17 pm

Shocked Uca sunt superbi pantalonii. Ce sot norocos ai.
Felicitari Flowers
tantza_m
tantza_m
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 188
Localizare : chisinau
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 10 Feb 2013, 9:27 pm

Uca,............. fără cuvinte doar cu gura căscata. Esti tare! Sunt foarte frumosi. Felicitari si sotul tau sa-i poarte sanatos!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de Karina33 Lun 11 Feb 2013, 9:29 am

Uca hug
Felicitari! Eu ii vazusem de saptamana trecuta pozati in timpul lucrului si deja imi placeau. Bine ca l-ai prins pe Adi acasa pe lumina sa faci pozele 'la purtator'! Tare bine ii vin! Si are dreptate sa te intrebe cand ii mai faci unii!

Eu am reusit sambata sa croiesc sacourile, aseara l-am probat pe carcotasul meu, maine sper sa termin ca sa-l pot si poza.
Geo, Elutza ce faceti? In ce stadiu sunteti? Hai ca nu termin provocarea pana nu apareti si voi (sper sa nu intram in martie totusi).
Elutza cred ca pe romaneste ii zice lana impaslita. Pasla parca e mult mai groasa si mai batuta. Acum se face din tot felul de resturi textile, nu doar din lana.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de elutzamicutza Lun 11 Feb 2013, 11:21 am

ce frumosi sunt Uca!!! Jos palaria, ma duc sa mai mananc niste mamaliga... pana sa ajung la asa nivel. cand vad ce postati aici mi se face si mai frica sa ma apuc de sacoul meu.
Karina, promit ca pana la sfarsitul saptamanii apar si eu. Acum o sa postez la Rochii si la Bluze motivele pentru care nu am putut lucra la sacoul domnului, si sper sa merit iertarea :D.
elutzamicutza
elutzamicutza
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 414
Localizare : Milano
Data de inscriere : 08/02/2010

https://www.facebook.com/elochka.handmade

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de fulguta28 Joi 14 Feb 2013, 2:20 am

Wooowww, felicitari tanara mamica UCA! Ai timp de cos ...treburi d-astea, asa-i?! Bravo si mii de felicitari! :*
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de aidil Joi 14 Feb 2013, 9:19 am

Uca, sunt profi rau pantalonii! Felicitari si sa-i poarte cu placere!
Despre colaj, ma lasi fara cuvinte.
Spune-mi si mie cum ai procedat cu polarul, ai suprapus foile de fas si polar si ai abordat sandwisul ca pe o singura parte sau ai lucrat separat fata de dos si le-ai prins impreuna la sfarsit ? Ar trebui sa cos si eu asa ceva pt copii, pantalonii de ski sunt uneori prea grosuti si cam incomozi!
In alta ordine de idei, am gasit prin dulap o camasa originala pierre cardin nou-nouta, mostenita de la socrul meu acum 9 ani. Atunci i-am spus sotului ca o pastram si ca o voi modifica - e foarte mare, astfel incat sa o poata purta el. Nu ar trebui decat sa descos manecile si sa stramtez atat manecile cat si bustul, la guler si mansete ramane asa cum e. Daca ma primiti cu asta la provocare, postez si eu pe seara.
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de Motzu Dum 17 Feb 2013, 10:27 am

Uca, cu intarziere iti zic si eu ca-mi plac foarte mult cum au iesit pantalonii. Imi plac cusaturile, imi place jocul de materiale, imi place croiala...si imi place si sedinta foto. Profi, cum au zis si fetele. Bravo! hug
Motzu
Motzu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 48
Localizare : Rimnicu Vilcea
Data de inscriere : 26/12/2010

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de diada Dum 17 Feb 2013, 11:00 am

Sunt super!!! si tu esti o superwoman deja!!!! de reusesti sa faci atatea! Felicitari si la cat mai multe creatii in acest concediu


Ultima editare efectuata de catre diada in Lun 18 Feb 2013, 5:22 pm, editata de 1 ori

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de geo Lun 18 Feb 2013, 9:52 am

Da, da, sunt de acord ca Uca e Superwoman!!! primul

Karina, sa stii ca mai am putin si apar si eu cu hanoracul. E aproape gata, dar nu am putut sa-l termin pentru ca ametita cum sunt nu am cautat fermoar inainte sa ma apuc de el. Dar promit ca nu se face martie pana e gata Laughing
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de Karina33 Lun 18 Feb 2013, 10:34 pm

Saptamana trecuta, printre picaturi si comenzi, am reusit si eu sa termin cele doua sacouri pentru omu' meu. Azi dimineata a luat unul dintre ele la servici si-am prins momentul sa-l pozez rapid. Celalalt cand ii vine randul, deocamdata e pus bine in sifonier.
Materialul din asta este catifelat, putin elastic, moale. L-am luat de la Filaret, impreuna cu serjul de captusala. Imi plac!
Am avut peripetii cu nasturii astuia. Luasem vreo doua kile de nasturi de nasturi, i-am sortat si pus in pungute pe toti o seara intreaga si apoi i-am pus bine. Atat de bine incat nu-i mai gaseam pe nicaieri zid zid zid Noroc cu sora-mea ca mi-a amintit cat de multi erau, asa mi-am dat seama ca trebuie sa caut ceva mai voluminos ca nu-s ascunsi. Erau pusi intr-o cutie metalica de whiski pe calorifer, la indemana, sub ochii mei. Dar nu strigau...oricum ma trecusera toate transpiratiile rade

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 SNV36555_zps37566b84

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 SNV36556_zps140d5a65

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 SNV36557_zpsffaea109

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 SNV36558_zps17697669

Geo te astept, cum sa nu!
Lidia unde-i camasa modificata? Hai cu ea la provocare!
Elutza ai reusit sa faci sacoul? Hai si tu cu el aici!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de Panea Laura Mar 19 Feb 2013, 8:34 am

Uaaaaau Karina, frumos sacou.


Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de aurishta Mar 19 Feb 2013, 8:35 am

Am luat si eu material de sacou, sper sa-l fac saptamana asta!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de ema Mar 19 Feb 2013, 10:19 am

Karina l-ai reusit dar imi permit sa te intreb de ce nu ai facut reverul putin mai ingust Felicitari Cade bine pe domnul
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr 12: Ceva pentru partenerul nostru

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB