Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

+58
Rimmelle
mihaelavama
lelia40
claudiana
violetas
emilia-elena
stoy
alinutza_andrei08
fizicuta
Anita_Cristal
ikuta
sorinamircov
corina corina
alessia2007
Giobsy
flori de camp
Celya_f40
GinaP
Dorulet
cristi970
georgeta.prnic
Giorgi
marina40
elluta
cld
flori balteanu
marya222006
Gabiuta
dorinamisov
gabi1972
denis21
valentinadof
eriliana
corilex
tinap
alinutza80
sabinatudor73
cocav
nicole24
crina68
cristinamihaela
Tache Marilena
mishou
Angelica18
mari42
danniela
emmancita
victoriacus
symos
myky7robc
romaya
firicel
SilviaDumitrescu
canadianca50
virginia
mari01
rivka
anasia
62 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de mari01 Vin 21 Dec 2012, 4:22 pm

Absolut,superb.
mari01
mari01
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 964
Varsta : 43
Localizare : craiova
Data de inscriere : 04/11/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de firicel Vin 21 Dec 2012, 5:54 pm

Symos,frumoasa rochita!
Romaya,frumoasa jacheta!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de cristinamihaela Vin 21 Dec 2012, 7:23 pm

Sa o porti sanatoasa! :D

E foarte greu de gasit un mod de lucru care sa puna bine in evidenta, frumusetea culorilor. Eu ma chinui cu un fir asemanator. Am facut o parte tricotata(lucratul simplu pe fata a mers cel mai bine dupa parerea mea) si ma chinui sa completez rochita-tunica (ce o iesi in final :P ) cu partea crosetata.
Cred ca am desfacut de 7 ori lucrul facut in proportii incepand cu 10% oana la 90% rade zid shot
De abia astept sa ma loveasca inspiratia si sa termin cu el :D
Asta e durerea mea[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

romaya a scris:Bravos fetelor ,vad ca va-nnoiti de sarbatori Smile tare faine.. Flowers
Nici io nu ma las ..deciii.. am reusit sa-mi fac ceva si pentru mine rock
Poveste : Mi-am cumparat Alize -ca m-ati inebunit cu firul asta .. hug si cum firu' e gros ,m-am apucat de tricotat ..recunosc ca-mi era si dor de andrele .Nu mi-a placut cum iese ,nu mi s-a parut nimic deosebit , asa ca m-am gandit la Penelopa.. si pana sa vina Ulise de la servici am desirat tot.. si -napoie la croseta

Asta a iesit :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pentru comparatie ,partea tricotata :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Tot croseta-i regina ..parerea mea ..
bucurie


Ultima editare efectuata de catre cristinamihaela in Vin 21 Dec 2012, 8:03 pm, editata de 2 ori (Motiv : inserat poza)
cristinamihaela
cristinamihaela
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 159
Varsta : 49
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de cristinamihaela Vin 21 Dec 2012, 7:30 pm

symos a scris: multumesc silvi ,dar nu sunt separat,sunt legate tot aici pe forum am gasit............ kiss

Arata foarte frumos :D

Mai ti minte pe unde ai vazut cum se leaga?! Ai putea sa ma ajuti, ca sa nu caut prea mult?
As incerca si eu modelul asta cu degradeul meu, ce ma chinuieste, sa vad cum iese ;;)
cristinamihaela
cristinamihaela
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 159
Varsta : 49
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de cristinamihaela Vin 21 Dec 2012, 7:57 pm

Fetita mea a ales un fir multicolor si am incercat modelul de bolero (la mine s-a transformat in jacheta :P ) cu 2 hexagoane.
Ralu e super incantata de ea. Doar ca o sa-i fie bunicica peste vre-un an Smile)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
cristinamihaela
cristinamihaela
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 159
Varsta : 49
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de symos Vin 21 Dec 2012, 8:03 pm

romaya imi place si firul si modelul..si eu sunt de parere ca degrade-ul e mai bine pus in valoare de croseta


cristinamihaela imi place jachetya si e f vesela
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de symos Dum 30 Dec 2012, 10:32 pm

un pulovar crosetat,vesel.....................

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de crina68 Lun 31 Dec 2012, 6:54 am

Îmi place chiar e chic,daaaaaaaaaaarrrrrrrrr sunt cam chioară....postează-le ,soro,mari!!!!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de Angelica18 Lun 31 Dec 2012, 12:02 pm

Felicitari,Symos!!!!!!!! aplauze Tu cu cate maini lucrezi?
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de nicole24 Lun 31 Dec 2012, 12:12 pm

Felicitari tuturor pentru frumusetile create.
Intrebare..voi dormiti noaptea ?
avatar
nicole24
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 189
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/03/2012

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de crina68 Lun 31 Dec 2012, 12:18 pm

Și eu le suspectez de lucrat și în...somn!!! hug hug hug

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de symos Lun 31 Dec 2012, 1:26 pm

multumesc ,"iar ma umflu" .........m-am culcat la 5 dimineata si m-am trezit de vre-o ora coffee
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de cocav Lun 31 Dec 2012, 2:30 pm

Tuturor celor care au spor ,Felicitari !

La multi ani,2013 !
cocav
cocav
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 229
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 28/07/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de crina68 Lun 31 Dec 2012, 2:46 pm

Cocavuleeeeeeeeee, urăm tuturor LA MULȚI ANI, cu spor sau nu!!!! hug pupi Eu sunt cu ditamai muscoiu* pe căciulă că până nu deșir de 5 ori nu mă simt în elementul meu!!!Gata, Silvioară, am tăcut!!!! wink

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de sabinatudor73 Mar 01 Ian 2013, 11:27 am

LA MULTI ANI ! Si cat mai multe realizari in 2013 kiss
sabinatudor73
sabinatudor73
helper
helper

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 50
Localizare : craiova
Data de inscriere : 25/04/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de alinutza80 Joi 03 Ian 2013, 9:17 pm

Primul meu bolero crosetat .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

alinutza80
alinutza80
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Varsta : 43
Localizare : ro
Data de inscriere : 19/05/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 03 Ian 2013, 9:46 pm

La cat mai multe Alinuta! Acesta a iesit foarte bine!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de tinap Joi 03 Ian 2013, 9:59 pm

E foarte frumos,Alinuta!Ai inceput bine!
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de corilex Joi 03 Ian 2013, 11:36 pm

Foarte frumos!
corilex
corilex
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 799
Varsta : 50
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de eriliana Vin 04 Ian 2013, 8:24 am

Offf...boala grea si crosetatul asta.....cand te prinde microbul.....nu te mai salveaza nimeni si nimic .Dar sa vedeti cand te "pocneste" boala numita bolerou (sau macar intentia de a face bolerou ca ce iese ...dupa...nimeni nu stie..) Abia l-am terminat (si jur ca e pt mine prea is mandra de el) ca deja ma maninca degetele sa incep o bluza,cu modelul de la rochia luiSymos(dar n-o gasesc ...si o caut de ceva vreme...poate ma ajuta cineva s-o gasesc).Acum incepe marea aventura cu postat pozele...stiu ca Silvioara e vigilenta,asa ca,ce nu pot eu,reuseste draga de ea.[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
eriliana
eriliana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 349
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 15/01/2012

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de corilex Vin 04 Ian 2013, 9:11 am

Eriliana foarte frumos bolerou,adevarat cand te prinde microbul...te prinde si nu mai scapi,acuma nici mie nu imi mai place sa lucrez cu doua ace numai cu croseta,numai cand mai vrea cate o bluza fiica mea cu doua ace atunci nu am ce face,comanda se executa.... rade
corilex
corilex
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 799
Varsta : 50
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de crina68 Vin 04 Ian 2013, 6:20 pm

Deoarece copilu* nu avea suficiente bluze groase, adecvate vitregimii iernii în care ne aflăm, am mai prestat una:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

680g,fir sare și piper ,super moale,lână cu diverse,de la Diada, croșetă 6 ,model, indubitabil,raglan!
Nu-i spectaculos,dar e călduros!!! wink


_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 04 Ian 2013, 6:25 pm

pentru ca nu as fi eu daca nu as comenta ceva.... rade iata si obiectiunile hug pupi
- ai fi putut sa ii faci ceva care sa o inveseleasca putin, sa ii dea un pic de culoare, sa i faca pentru o adolescenta frumoasa si plina de viata.
Iertaciune madam Crina dar eu cand vad gri si negru mi se pune pe unicul neuron wink hug pupi De frumoasa e frumoasa dar cam trista din punctul meu de vedere wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de crina68 Vin 04 Ian 2013, 6:32 pm

Ha!!!!Da* ce crezi,madam, că eu numai pot de încântare????
Zisei: Măi Codru,hai să-ți cos pe umeri,ca niște epoleți, mărgele, așa cum văzurăm prin magazinele-muzeu!
A sărit ca arsă: Mie să nu mi-o strici!!!Exact așa îmi place!Simplă! Și a fugit cu ea!!!! Am scos să-i arăt, am pus să vadă cum ar veni...nici n-a vrut să audă!!!
E a mea, dar ce să-i fac????E tare sucită din vrej!!!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 04 Ian 2013, 6:36 pm

Sa o poarte sanatoasa ! Cunosc ce spui desi nu am fete de varsta ei am nepoate de varsta apropiata wink asa ca.... am zis nu am dat cu parul hug pupi

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (19)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB