Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Decoratiuni interioare pt casa (5)

+88
TeoCanada
kabunta
tomari
stoy
Celya_f40
myky7robc
greieras
norelif
dienutzababy
duchess
ema
SilviaDumitrescu
mlizeta
europolis
dorina narita
ela_v
mar_ysa_28
sergiu valentin
Clio_Ela
gabriela1554
feliana
Admina
geanina_scumpica
micheline
clodi
Adelle23
An-Ca2811
ANCA ECATERINA
georgianamatei2007
adriuta
piciul
Uca
ioana soare
kerkyra
otilia gergely
gloriamix
tiana
flori de camp
AcidoR
alban andreea
orhapetru
i.xell
musetel
CarmenClaudia
CCristinaC
victoriacus
Camy
AnnieW
martutzza
violetas
denisa168
scoobbyy
Gerlinde13
ismi3ismi
innicia
ionelacazy
teisoara
mnarcisa
danabarbu2007
rosita
danniela
elluta
lucky
Dorulet
emilia-elena
cristina07
bobitica
corina corina
diada
ancabanu
Panea Laura
nineta
valentinadof
moruna
arielas
stejara
marabr
aidil
MihaelaT
onuca28
Motzu
Karina33
emmancita
Gianina4ever
-iulia-
geo
anc@
MagdaMarin
92 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de martutzza Mar 16 Apr 2013, 11:47 am

buna fetelor, stie careva cum se fac corect perdelele cu bride?
eu am incercat ceva dar nu a iesit prea frumos.
martutzza
martutzza
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/12/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de -iulia- Mier 17 Apr 2013, 11:37 pm

sa ma laud si eu cu pernutele decorative pe care le-am facut astazi
sunt patru imprimeuri diferite (nu am stiut pe care sa-l aleg, toate mi-au placut) si sper sa va placa si voua




[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

pacat ca nu se vad culorile foarte bine Sad



[img]url=https://2img.net/r/ihimg/a/img189/2418/liana003.jpg][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre -iulia- in Joi 18 Apr 2013, 7:56 am, editata de 1 ori
-iulia-
-iulia-
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 149
Varsta : 55
Localizare : germania
Data de inscriere : 24/06/2012

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de martutzza Mier 17 Apr 2013, 11:57 pm

frumoase pernutele, sa le stapanesti sanatoasa
dar din ce material sunt?
martutzza
martutzza
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/12/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de AnnieW Mier 17 Apr 2013, 11:59 pm

Foarte frumoase Iulia!

PS: daca vrei sa iti apara pozele in mesaj, daca folosesti optiunea de raspuns rapid trebuie sa apesi pe a saptea iconita si sa copii linkul acolo.
AnnieW
AnnieW
helper
helper

Numarul mesajelor : 77
Localizare : Mountains
Data de inscriere : 14/07/2011

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de Gerlinde13 Joi 18 Apr 2013, 10:21 am

Foarte faine, Iulia! Materialul e deosebit Smile
Gerlinde13
Gerlinde13
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 153
Varsta : 37
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 05/09/2012

https://www.facebook.com/gheghe.gerlinde

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de -iulia- Joi 18 Apr 2013, 8:41 pm

multumesc mult fetelor
-iulia-
-iulia-
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 149
Varsta : 55
Localizare : germania
Data de inscriere : 24/06/2012

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de martutzza Joi 18 Apr 2013, 8:52 pm

cu placere
si sa mai faci, sa ne mai arati ca poate fac si eu ceva
martutzza
martutzza
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/12/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty decoratiuni interioare

Mesaj Scris de martutzza Sam 20 Apr 2013, 12:29 am

nu stiu daca e bine sa postez aici dar nu prea stiu unde in alta parte, daca e gresit va rog sa ma scuzati
am facut si eu o lenjerie pt pitica mea, cearceaful de patut l-am facut cu elastic dupa modelul huselor de pat
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


MihaelaT: Subiect mutat de la "Hainuţe pentru copii!

**************************************

Scris de martutzza Astazi la 12:36 am
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


asta este perdeaua si draperia mea cu bride, da nu le-am facut corect, ca nu stiu cum
nu arata chiar rau, dar totusi...


MihaelaT: Pentru că am mutat postarea de mai sus, a trebuit să fuzionez pentru a nu se încălca Regulamentul.


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Sam 20 Apr 2013, 11:06 am, editata de 1 ori (Motiv : postare mutată; postări fuzionate)
martutzza
martutzza
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/12/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de Camy Lun 22 Apr 2013, 1:02 pm

draperie la camera LORENEI .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de Gianina4ever Lun 22 Apr 2013, 1:18 pm

Ce lenjerie faina pentru copilasi!
Cami imi plac draperiile!
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de Karina33 Vin 10 Mai 2013, 9:14 am

In caz ca nu aveam ce face mi-am dat de lucru: 33 de fete de pernute 40/40cm din diferite resturi de la draperiile si cuverturile unei pensiuni. Toate au fermoare ascunse si asta a fost adevarata provocare: sa gasesc atatea fermoare ascunse de fiece culoare. Cu chin si comanda am reusit ca din trei mercerii sa adun ce aveam nevoie.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de victoriacus Vin 10 Mai 2013, 3:29 pm

Ce frumosss.Imi place mult draperia,Cami. Si eu am ceva cu model asemanator la geamuri,doar ca e mai gros materialul si e bej.
Karina,superbe materialele.Si eu imi doresc multe pernute decorative pe paturi.Imi plac mult.
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de diada Mier 29 Mai 2013, 9:42 pm

Victoria, acum ai cu ce, pernitele s efac usor, putina indemanare si le faci numaidecat hug

Am primit si eu cadou un material de lenjerie, de la Camy. Am facut husa de pat, cearceaf, 4 fete de perna - 2 perne 50/70cm, 2 perne 60/60cm, 4 pui de perna si ei diferiti ca marime, practic mi-au iesit 2 lenjerii rade mai am sa fac un cerceaf sa se inveleasca cu el. La copii le place foarte mult, zic ca e patul plin de iubire rade Multumesc Karinei pentru sfaturi, eu ma complicam, as fi vrut sa fac puii de perna cu volan dar vin foarte bine si asa:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 29 Mai 2013, 9:54 pm

E superba lenjeria Diada.Imi place tare mult.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de CCristinaC Joi 30 Mai 2013, 12:22 am

Ce vrednicute sunteti voi si ce lucrusoare frumoase faceti. Abia astept sa vad pernutele Karinei. Daca te si pozezi cu ele, vei arata ca intr-un palat turcesc.
Cami, bine ales materialul draperiei. Da senzatia de inaltime. Si bine ales si materialul pentru mega lenjeria Diadei. wink
Ce zic copii, Diada? Ca e patul plin de iubire? Gura copilului adevar graieste. Smile
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 30 Mai 2013, 12:28 am

Diada, e foarte frumoasă lenjeria şi e aşa roşieeee! love Îmi place foarte mult. Să le folosiţi sănătoşi!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de corina corina Joi 30 Mai 2013, 8:56 am

Superba lenjeria , Diada ! Eu as fi pus-o in dormitorul meu ... asa dragastoasa cum e ... love
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de diada Joi 30 Mai 2013, 10:38 am

Multumesc fetelor hug Cristina, am postat pernitele, sunt simple cum mi-a recomandat Karina, de-asta am si reusit sa o postez ca de prin decembrie ma chinui s-o termin.

Corina, pai in dormitorul nostru este... vorba vine, ca noi dormitor nu mai avem de cand au venit copii, unul doarme cu tati si unul cu mine. Lenjeria se imparte: 2 perne si un cerceaf la unul si husa 2 perne si 4 pui la celalalt rade Cand o sa mai creasca le-am explicat ca o sa le fac camera si o sa doarma impreuna si eu sa dorm din nou cu tati cum dormeam inainte sa se nasca ei love Se uita cam ciudat la mine cand le zic rade

Si chiar am luat de la Zsofia un verde ~(frunza) si un galben superbe, de sifon francisca, si cand sa le fac lenjerie mi-am adus aminte ca o sa le facem paturi suspendate asa ca... peste vreo 3 ani o sa va prezint lenjeria gata pe paturile lor rade

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de CarmenClaudia Joi 30 Mai 2013, 3:42 pm

Diada, foarte frumoasa lenjeria. De ce mai astepti sa creascaai tai copilasi si nu le faci de acum camera lor cu paturi suprapuse.
Asta imi aminteste de povestea unei prietene, si ea cu 2 copii, diferenta intre ei de 3 ani. La fel ca tine le spunea ca atunci cand vor mai creste le va face camera lor, si ea sa aiba camera ei cu taticul lor. Cand a avut cel mare 7 ani si cel mic 4 a facut si camera lor. La sfarsit ii zice ce l mare : "Mai mami, mai, ce ti-a trebuit atat timp sa ne faci camera noastra?" Ea a ramas cam fara cuvinte.
Asa ca nu mai astepta sa revii la normal.
CarmenClaudia
CarmenClaudia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 304
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 10/10/2012

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de diada Vin 31 Mai 2013, 9:25 am

Inca il am pe cel mic "bazdacos", plange noaptea, cade din pat daca nu sunt atenta, cere apa (asta as rezolva cu o sticla langa), dar sunt inca mici 5 si 3 ani. Adica cel mic e nepregatit. Apreciez sfatul hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de danniela Vin 31 Mai 2013, 10:54 am

Diada, ce m-as juca cu puii de parna chiar asa cum sunt, este foarte frumoasa lenjeria!!!
Si invata copii de pe acum, chiar daca cel mic mai necesita chemari in noapte. Nu face ca mine!!! Desi are 13 ani, mai vine in brate la mine si e mai inalt decat mine, mai vrea sa doarma cu mine!!!! Cred ca daca sunt mici se acomodeaza mult mai repede. Noi am avut mereu camera pentru fiecare din ei si...degeaba. Tot cu mine voia sa doarma!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de Motzu Vin 31 Mai 2013, 12:44 pm

Frumoasa lenjeria, frumos materialul de la Camy, simpatici si sinceri copilasii!
Armin si acum, la 7 ani, cade din patul lui si ma trezesc dimineata cu el in patul nostru rade Mult timp i-am pus perna pe jos langa pat.
Motzu
Motzu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 48
Localizare : Rimnicu Vilcea
Data de inscriere : 26/12/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de anc@ Vin 07 Iun 2013, 11:16 pm

O pernuta cu pon pon!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
anc@
anc@
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 950
Localizare : acasa
Data de inscriere : 08/11/2009

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de musetel Sam 08 Iun 2013, 8:24 am

Diada, faină lenjeria, cum au zis şi fetele.
Ce ar mai smotoci pisica mea pon+ponii aia, Anca

In sfârşit am făcut perdeaua pentru bucătărie... deşi bucăţile au fost croite identic pe lungime (jur baloane de sapun ), nu ştiu cum am reuşit sa fac una un pic mai scurtă decât cealaltă.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
musetel
musetel
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 214
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de i.xell Sam 08 Iun 2013, 8:40 am

Pe albul de la geam par foarte vesele! Nu are rost sa te stresezi ca nu-s egale Musetel ca nu e foarte notabila diferenta.
i.xell
i.xell
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 611
Localizare : between cities
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (5) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (5)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB