Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyAstazi la 8:02 am Scris de Dorulet

» fire bumbac
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyIeri la 11:43 am Scris de leea80

» Pirogravura
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyMar 15 Oct 2019, 10:06 am Scris de diada

» Modificarea si stramtarea hainelor -2
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyMar 15 Oct 2019, 10:04 am Scris de diada

» Username schimbat la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyMar 15 Oct 2019, 9:43 am Scris de diada

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyVin 11 Oct 2019, 7:19 am Scris de Dorulet

» Fuste - capitolul X
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyVin 11 Oct 2019, 7:05 am Scris de diada

» Decoratiuni interioare pt casa (6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyJoi 03 Oct 2019, 9:10 am Scris de vlad_mom

» Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyJoi 03 Oct 2019, 7:48 am Scris de LRodica

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyJoi 03 Oct 2019, 6:33 am Scris de piciul

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyMier 25 Sept 2019, 9:55 am Scris de ema

» Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyMier 25 Sept 2019, 7:34 am Scris de Dorulet

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyLun 23 Sept 2019, 8:32 am Scris de diada

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyJoi 12 Sept 2019, 6:47 am Scris de vlad_mom

» Drumetii si locuri vizitate (3)
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyJoi 05 Sept 2019, 8:21 am Scris de LRodica

» Picturi pe sticla
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyVin 30 Aug 2019, 8:46 am Scris de vlad_mom

» Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyJoi 22 Aug 2019, 11:31 pm Scris de vlad_mom

» Metoda servetelulul capitolul VIII
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyMier 14 Aug 2019, 8:41 am Scris de diada

» amicii nostri necuvantatori
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyMar 13 Aug 2019, 10:34 am Scris de vlad_mom

» Workshop cu lut polimeric
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 EmptyDum 04 Aug 2019, 9:52 am Scris de vlad_mom

Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Pagina 17 din 30 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de tinap la data de Joi 27 Dec 2012, 11:48 pm

Buna seara fete dragi!Eu nu am avut net 2 zile,ca am schimbat compania,si parca am fost pe alta lume.
Silvia,la multi ani inainte,si sa fiti sananosi!
kiss
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 59
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de danniela la data de Vin 28 Dec 2012, 6:47 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mai ales pentru Silvia si partenerul ei!!!!
Sa va iubiti cu nabadai si fara de acum incolo ca si pana acum!!!!
Marilena vin si eu la dat salariu, promit ca stau frumos la coada si astept numai sa imi dai rade
Buna dimineata!
Hai sa vad daca mai e vreuna matinala ca mine!!!
Eu si gandurile mele!!!
Fetele am fost transferata inapoi pe coasta!! Asa ca dupa revelion merg la capitala si imi strang catrafusele. Vai viata mea, iar ma car cu casa cu ''tat''. Muta contractele, schimba scoala la cupil etc etc. Deci nu cred ca am stat mai mult de un an jumate intr-o casa/apartament, mereu ne-am mutat. Cred ca intr-o zi o sa gasesc mobila din casa in greva!!!!
Aveam de gand sa fac niste cursuri....s-au dus, a ramas doar cel de contabilitate international pe care il fac prin corespondenta. Nu o sa am timp nici de hobby din cauza programului de la munca . Dar sigur, sigur o sa ma apuc de croitorie. Pe coasta e caaaaald, v-am mai zis si o sa am nevoie de rochii, bluze flu, flu!!!
Astea fiind zise, va urez o zi faina!
P.S. Care vrea la plaja nu va sfiiti, o sa am o casa cu 4 dormitoare fix pe malul oceanului, o sa va arat poze , oricand sunteti bine venite love
Si sa vedeti ca nu glumesc, in martie sunt oferte! Turkish Airline e ceam mai ieftine linie cu Africa, asa ca....
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Day la data de Vin 28 Dec 2012, 7:27 am

Neataaaaaaaaaaa!Danni,sa fie intr-un ceas bun mutarea!Poate ca acum vei fi apreciata mai mult Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 49
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Giorgi la data de Vin 28 Dec 2012, 7:33 am

Buna dimineataaaa!!!!
Bafta multa si putere de munca !
Marilena , ma lupt cu tva la incasare ,cu legile astea tampite si complicate .De ce trebuie sa fie totul asa de incalcit la noi?
Tina multa bafta!
Danniela , ce frumos trebuie sa fie la tine!Mult spor la mutat !
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1219
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Gabiuta la data de Vin 28 Dec 2012, 8:19 am

Buna de dimineata ...incepe numaratoarea inversa spre un an nou si sa credem cu tarie mult mai bun.
Silvioara te-am luat:eu implinesc azi 38 love . Mi-as dori sa fie din cei de virsta (citeodata,nu mereu) dar sunt buni si cei petrecuti alaturi de jumatatea mea.Au trecut.Unii foarte buni,altii buni si altii ...se puteau si mult mai buni wink

Va doresc o zi minunata kiss
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 67
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Tache Marilena la data de Vin 28 Dec 2012, 8:48 am

Buna dimineata

Gabiuta esti veterana! Multi inainte! Ai sarit si tu parleazul sau ai intrat pe usa?
Giorgi, ne descurcam noi, stai linistita! Ai sa vezi ca o sa se renunte repede cand or constata ca au imbarligat itele asa de rau.
Danni, e bine ca te muti de colo colo, nu te plictisesti intr-un loc si ai posibilitatea sa cunosti multa lume. E mai greu cu copii ca ei se adapteaza mai greu in noul colectiv dar cred ca deja sunt obisnuiti cu mutarile. Important este ca tu sa faci ceea ce iti place si sa fi apreciata pentru munca depusa. Mult succes pe coasta! Si daca tot zici ca ai o asa casa mare poate dam o fuga! rade
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1417
Varsta : 51
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Dorulet la data de Vin 28 Dec 2012, 9:10 am

La multi ani,fetelor!(va zic eu care anul care vine fac 40)
Daniela,pe malul oceanului?Ce tentatie!
Marilena,spor la descurcat itele!Ca tare e greu cu schimbarile astea multe.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3592
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de CCristinaC la data de Vin 28 Dec 2012, 9:18 am

Buna dimineata!
Daniela, ce frumos ne tratezi! Bine ca nu-s insarcinata ca am poftit la capsuni. Smile Dupa cum vezi, tu te vaieti ca trebuie sa te muti iar si toata lumea te invidiaza, inclusiv eu rade Sa fie intr-un ceas bun!
Gabiuta, multi ani fericiti inainte!
Azi sunt fericita. E zi de lucru si ma apuc de cevasilea de facut. taie
O zi frumoasa si cu spor tuturor! kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de mari42 la data de Vin 28 Dec 2012, 2:50 pm

La multi ani Gabi, sa fii sanatoasa si voioasa!
mari42
mari42
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 226
Varsta : 50
Localizare : bacau
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de Celya_f40 la data de Vin 28 Dec 2012, 3:04 pm

SilviaDumitrescu a scris:Buna bimineata!
Cafeaua e servita
Si va las si ceva de sarbatoare pentru ca azi fac 30 de cand am sarit parleazul la M

Silviaaaaaaa si D-nul M.....ATENTIUNE!!!!! CU CAAAAANTEC.......... VESELIE SI MULTA SANATATE, INAINTEEEEEEEEE.......MARS!!!!!!!!!!!...asa cum Marilena spune, inca 30 de ani! kiss hug Flowers Flowers Flowers
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 57
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de mimiady63 la data de Vin 28 Dec 2012, 3:39 pm

Silvia,Gabiuta,multi ani impreuna cu jumatatile va doresc,si eu am facut in septembrie 29 cu jumatatea mea ...
Marilena,ce bine ar fi sa renunte pana nu incepem...
mimiady63
mimiady63
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 401
Varsta : 55
Localizare : Romania jud.HD
Data de inscriere : 02/01/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu la data de Vin 28 Dec 2012, 6:10 pm

Multumesc de urari fetelor!
Gabiutaaaaaa te imbratisez cu multa caldura ! Sa fiti sanatosi si sa petreceti de acum in colo numai ani buni! (mai ales ca dupa atatia ani ati inceput sa va cunoastei cat de cat rade ) pupi
kiss

album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12695
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de danniela la data de Vin 28 Dec 2012, 6:31 pm

Ia uite ce bucuroase sunteti voi!!! Ma faceti sa rad!!!!
Sper si eu sa fiu apreciata de data asta si da fetelor, casa o stiu ca doar o sa fiu fix vecina cu seful zid are apusul care reflecta in apa si in geamurile la doua dormitoare. E o splendoare!!! Mai la doua case de asta este un restaurant care are si dawa (cred ca asa ii spune) adica o barca mare pe care se serveste si cina. Si trece mandra barca in apus de soare cu clienti pe ea, e o alta frumusete!!! O sa va fac poze sa vedeti!!!
Silvia si Gabiuta sa fiti sanatoase si sa traiti cat mai mult alaturi de partenerii vostri!! love
Sincer va spun ca nu simt ca vine anul nou!!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Day la data de Vin 28 Dec 2012, 7:03 pm

Pai da,Danni,racaie-ne tu cu peisaje de vis...nu te-oi trezi tu cu o gashca de forumiste pe cap? rade La mine mosul m-a sarit la biletul doar dus in tarile calde...si de la telefon,motiv pen'çare mi-am luat singurica(pe banii lui,ha).Na,iar e normal sa nu simti ca vine anul nou,tu ai mai avut o tura de revelion,dupa Diwali :P Cum o fi frate,sa ai di-tati si sa incepi sa nu le mai simti?Asa as vrea sa-ti zic sa te bucuri de tot ce ai acolo,de fiecare clipa si de fiecare val din ocean,cu barca sau fara,de copiii tai si de sot(de data asta stati mai aproape sau el bantuie prin alte parti ale coastei?)Ufff,ok,adu-ne muuuuulte poze Smile
Ooo,Silvia,Gabiuta,voi ce faceti aici,concurs?Sa aveti parte de muuuuuulti multi ani si de acum inainte Smile Mimi,la fel!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu la data de Sam 29 Dec 2012, 8:48 am

Buna dimineata!
Nu a facut nimeni cafeaua? Sad

album picasa
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de MagdaMarin la data de Sam 29 Dec 2012, 8:54 am

Neata.Hai la cafea.

Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie/Carte veche croitorie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5485
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Mesaj Scris de Dorulet la data de Sam 29 Dec 2012, 8:55 am

Buna dimineata!Uite ca vin,cafeaua nu se refuza.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3592
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Day la data de Sam 29 Dec 2012, 9:14 am

Neata si la mine..cam tarziu,am petrecut azi-noapte,aseara ne-a luat un prieten pe sus,s-a gandit el sa se sarbatoreasca de ziua lui fara sa planifice in prealabil Smile A fost fain,doar lautarii cam MUUUULT prea tare,dar buni Smile Asa ca am ajuns acasa la 4 si am dormit pana acum .Bune cafele ati facut,prevad o zi cu multe ,multe ,multe cescute(cani),multumesc Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de CCristinaC la data de Sam 29 Dec 2012, 9:23 am

Buna dimineata!
Si eu sunt chiauna, dar fara un motiv anume. Smile
Trebuie sa fac lista de cumparaturi si mi-e leneeeee...
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Chirrox13 la data de Sam 29 Dec 2012, 9:34 am

Buna dimineata.
Eu servesc acum un ness mic, citesc mailurile si intocmesc apoi lista de cumparaturi.
Sa aveti o zi faina! Smile
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 39
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de Tache Marilena la data de Sam 29 Dec 2012, 10:20 am

Buna dimineata la cafeluta( aproape de pranz pt mine!) rade
Am facut una strong ca abia inghit cate-o gurita.
Azi am zi de gatit ca nu mai e nimic prin frigider.Am dezghetat o gaina si fac o supa cu galusti ca sa spele stomacul dupa atata carnarie! O pun la foc si plec la piata, abia o gasesc fiarta cand vin. Am inteles ca are vreo 4 ani rade fierb la ea toata ziua! Trebuie sa-mi fac lista de cumparaturi....
O zi frumoasa va doresc! kiss
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Sus In jos

Mesaj Scris de lucky la data de Sam 29 Dec 2012, 10:27 am

Buna dimineata!
Eu acum m-am intors de la biserica. Am facut pomenirea de 6 luni de la moartea tatei. La Iasi e asa de frig! O sa ma incalzesc si eu cu o cafeluta ca mai tarziu trebuie sa merg la piata sa cumpar castraveti murati si varza murata si iar o sa dardai de frig.
O zi buna va doresc!
lucky
lucky
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 243
Varsta : 55
Localizare : iasi
Data de inscriere : 25/06/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de CCristinaC la data de Sam 29 Dec 2012, 10:40 am

Am facut lista de cumparaturi da' excursia la magazine se amina pentru maine ca mi-e sotul plecat cu treburi azi, iar eu nu car la sacosi singura, nici moarta. E si maine zi, e el acasa, asa ca mergem maine la cumparaturi.
Azi ma duc sa iau doar niste papiote si elastic, ca astea nu sunt grele rade
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu la data de Sam 29 Dec 2012, 11:31 am

vrea cineva orez cu lapte?

album picasa
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Tache Marilena la data de Sam 29 Dec 2012, 12:00 pm

Silvia, eu nu refuz. N-am mai mancat orez cu lapte de la mosii din vara rade Noroc ca am vecine care impart ca altfel nu as mai sti nici ce gust are. Ai mei nu mananca si prefer sa nu fac. Ca sa iasa bun trebuie lapte de la tara nu d-asta degresat din comert.
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 17 din 30 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB