Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyAstazi la 6:43 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

+82
Luisa1
violetas
laurin
canadianca50
galben emilia maria
geani1
dragan mirela
moni_pse
logra
lenus70
ral
georgeta.prnic
alinachiri
Rimmelle
Floren
Carmencyta
anielle
emmancita
tomari
silvia adriana
fizicuta
stoy
dadina
bumbu antonia
cami26
dorinamisov
gabi1972
cristinamihaela
julix_2007
Anita_Cristal
GinaP
diada
CristinaBDH
cld
sorayaayaros
flori de camp
Giorgi
anaid27
marina40
corilex
mihaelavama
cristi970
crina68
Apostu Paula
IrinucaPopii
mariaz_09
georgescu olimpia
symos
anc@
mari42
munteanu otilia
kla78
europolis
emilia-elena
tinap
Angelica18
inutza
clara birau
moma
pufoi
mimizami
Dorulet
SiminaR
romaya
PETRONEL@
eriliana
elluta
myky7robc
rivka
cristina07
gretty
anasia
Serban Valentina
sergiu valentin
valentinadof
danniela
mari01
katinca
virginia
flori balteanu
mishou
SilviaDumitrescu
86 participanți

Pagina 27 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de cld Mar 05 Mar 2013, 8:31 am

daca ai un kil e cazul sa iti faci o rochita. corp frumos ai! asa ca ce mai stai?
"sa trecem la treaba"
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de crina68 Mar 05 Mar 2013, 8:44 am

Firul este neuniform, deci problem, ca să zic așa.Mai mult, e un amestec cu bumbac, deci e supeeeeeeeeerrrrrrrrr...Clau, corp frumos,ai????Poate dacă exclud șuncile!!!!Totuși, o bluză lungă aș zice....hai mai dați idei urzicatei,prea șomați!!!!! hug Smile

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de Serban Valentina Mar 05 Mar 2013, 9:05 am

Crina ce-ti doresti exact de la aceste fire ... apropo nu ne dai niste <<indicii> cu privire la ele ? , sau ,,indicatiuni ,, , am ajuns sa vorbim codificat ca astia de la
politie, doar vezi ca ne dorim matase amestec . rade rade rade
Deci fa-ti o lista de dorinte poate se indeplinesc mai stii ? rade kiss
Din cite vad eu din poza cu dioptriile mele mari pare fir grosut de matase ... am vazut niste genti superbe din asemenea fir ... pupi


Ultima editare efectuata de catre Serban Valentina in Mar 05 Mar 2013, 10:06 am, editata de 1 ori
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de crina68 Mar 05 Mar 2013, 9:12 am

Vălușca, da, este grosuț și nu prea( citez din contemporani).Croșetă 4,zic.
Vă întreb pentru că m-a lăsat inspirațiunea...Firul este atipic,chiar dacă e mătase-bumbac,n-aș face rochie,dar o tunicoasă ce curge pe lângă fizic, cred eu că ar merge....nu știu fetelor....iar voi mă știți,cât de greu mă hotărăsc...

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 05 Mar 2013, 9:14 am

Crina eu zic sa nu-l lucrezi daca e (cu) matase wink Se lucreaza greeeuuu, alunecaaaa, se lasaaa.... mai bine trimite-l pe adresa mea ca eu sunt obisnuita cu asa ceva si apoi... dar din dar se face rai rade rade Iar idee ce o sa-mi fac din el......(ca promit sa-mi fac mie) momentan nu am da poate-mi vine in caz ca nu am ramas wink rade rade rade
G l u m e s c!!!!!!!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de flori de camp Mar 05 Mar 2013, 9:16 am

Eu am un cardigan care trece de solduri, cumparat, dintr-un fir asemanator (cel putin dupa cum vad eu firul). Poate diseara sa descarc niste poze cu respectivul si sa arat.

crina68 a scris:....dar o tunicoasă ce curge pe lângă fizic, cred eu că ar merge.......
Exact. Chiar daca se lasa la purtat, nu deranjeaza. wink
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de romaya Mar 05 Mar 2013, 9:23 am

Silvia, gest for you ...asa de dimineata, sa te racoresti pupi

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
preturi intre 50-60-100 lei /100 gr (la cursu' zilei Smile )
Crina , te-ai gandit cum crosetezi guguloaiele ? ca daca-s mari si evidente nu mai bine te orientezi spre tricotat model simplu ? wink
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de GinaP Mar 05 Mar 2013, 9:30 am

Crina, superb firul...culoarea, ca altfel nu-mi prea dau seama cum e cu guguloaiele alea. Din cauza lor nu prea stiu ce sa-ti recomand sa prestezi. Incearca o bluza sau tunica. Sa ai spor! pupi

Vad ca e in toi subiectul matasii. Dupa cum stiti, eu mi-am procurat ceva pt o rochie danteloasa/vaporoasa rau, si cred ca e bun pt o prima experienta cu matasea. Plus ca trebuie sa ma tina la vreo 3 evenimente in luna mai, apoi ce-o fi o fi. Sigur ca mi-e mila de munca mea, dar daca asta am gasit si asta mi-am permis, asta e.

In alta ordine de idei, am nevoie de partea din spate de la bonete, ca am tot cautat pe aici si dejeaba zid


Mamaaaa, dar ce debit aveti, ca pana sa postez si eu un mesaj voi ati bagat o intreaga conversatie.

Deci, da Crina, cred ca ar fi faina o tunicoasa lejera, dar si sfatul Romayei e bun in cazul in care e prea guguloasa.
kiss
GinaP
GinaP
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 494
Varsta : 40
Localizare : Caras-Severin
Data de inscriere : 02/01/2012

http://thingsheartmade.blogspot.ro/

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de flori de camp Mar 05 Mar 2013, 9:35 am

Acum m-am uitat mai bine la cardiganul meu si de fapt este tricotat si doar pe margine are o bordura crosetata. Embarassed
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 05 Mar 2013, 9:36 am

Romaya Gata acum doarme linistit piticul meu pupi
Crina nu mai zici nimic? ai plecat sa faci coletul? rade rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de crina68 Mar 05 Mar 2013, 9:50 am

M-am sculat morocănoasă, a mai tăbărât și fii-mea pe mine cu nește probleme fizică asociate cu durerile de cap( grele în draci,dar le-am răzbit) iar,ca prin minune, râd cu lacrimi,citindu-vă!!!!Mi-ați redresat ziua!!!
Maya, m-am gândit, sincer, la chestia asta și cred că ai mare dreptate.Le bag la tricotat.Oricum, o să fac o probă să văd, bașca faptul că intră mai puțin.Oricum,firul este superb și voi știți ce Cănuță om sucit sunt...are bumbac mult, din ăla luciosul,dar și mătase....ar fi și păcat să nu fac ceva super din el.
Silvioară, cu dragă inimă ți-l dăruiam, dar e primit cadou de la o doamnă veritabilă,extrem de generoasă,pontoasă ,prietenă de a noastră de pe forum (Cătălina), și nu se cade....oricum mi-a dat ultimatum clar, să fac ceva frumos, deci mă străduiesc. Smile pupi

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de cld Mar 05 Mar 2013, 9:54 am

poate greseste si in loc de ploiesti, prahova scrie Valea Doftanei, prahova rade rade rade
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 05 Mar 2013, 9:57 am

Catalina , Catalinaaa ..... scratch scratch care sa fie? scratch
Cld nu ma ingesui! Da? stai frumos la rand si pastreaza distanta de confidentialitate . rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de crina68 Mar 05 Mar 2013, 9:59 am

Este genul de om căreia nu-i place perierea, nu vreau s-o supăr și acesta-i motivul pentru care nu i-am dat id-ul de aici.Ai pm.

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de Serban Valentina Mar 05 Mar 2013, 10:01 am

E bine ca ne-ai zis de tunici ,Crina te avem in vedere ... croset si tricot .
Maya bine ca ne-ai postat ceva in genul celor discutate ieri , sa ne uitam pe situri
daca in magazine nu avem sanse.... rade kiss
la rusoaice din cite mi-a tradus dictionarul meu , nu am cunostinte deloc de rusa... au bumbac cu viscoza pentru rochite de vara cu croseta 1.25 .-1.40 Tulip !
Curiozitati feminine ce sa-i faci , de aceea avem Forum sa ne intrebam , sa ne dam cu parerea , sa ne scoatem dorintele din cap ... rade kiss

O zi cu soare , eu am deja, si cu mult spor in proiectele voastre ! hug


Ultima editare efectuata de catre Serban Valentina in Mar 05 Mar 2013, 10:28 am, editata de 1 ori
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de cld Mar 05 Mar 2013, 10:07 am

kiss kiss silvia si crinuta
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de Angelica18 Mar 05 Mar 2013, 10:35 am

Crina, schema am luat-o de aici.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de crina68 Mar 05 Mar 2013, 10:37 am

Mercic!!!
Pare mai blândă,pătrățeala de la gât!!!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de lenus70 Mar 05 Mar 2013, 12:18 pm

Crina , superb firul , sa ai spor si sa ne arati si noua...zic si eu ca merge tricot daca are guguloaie si e gros....abia astept sa vad hug

Romaya, gata, nu mai vreau saituri cu matase, o schimb si pe asta la tanti la magazin pe Flavia rade ...prea mi-a pierit curajul...si intre-adevar se agata , ca am vrut sa fac model mai dantelos cu picioruse triple si nu prea am mare succes pupi

lenus70
lenus70
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 176
Varsta : 54
Localizare : suceava
Data de inscriere : 19/11/2011

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de romaya Mar 05 Mar 2013, 12:37 pm

Lenus, nu dezarma asa usor .. rade pentru o purtare tine.. Smile
Vorbind serios acuma, io zic sa incerci rochii si cu Flavia -sunt atatea nuante noi ,frumoaseeee ..si e un fir pe care te poti baza .Iar din matase incearca chestii mai mici- accesorii ,saluri,bolerouri ..etc
E bun si Romana -ca ziceai ca-ti place wink numai ca fiind fir mai subtire merge la rochii ample ,crete .. cade frumos
Spor sa ai kiss
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de lenus70 Mar 05 Mar 2013, 1:09 pm

Romaya, multumesc!

bucurie
lenus70
lenus70
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 176
Varsta : 54
Localizare : suceava
Data de inscriere : 19/11/2011

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 05 Mar 2013, 5:18 pm

off topic
romaya a scris: ................tre' sa-ti trimit mostre de pipait :.........................
Ca-mi adusei aminte acu si nu pot sa nu zic wink
Auzi la ea sa-mi trimita monstre shot Asta ca sa nu vin pana la tine ? Sa scapi de pune masa , pune ceva de baut, asterne patu' sa ma culc....? A? Ce te-ai gandit tu? Mai bine-i trimit nebunii monstre ca ma trezesc cu ea pe cap rade rade rade rade pupi

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de romaya Mar 05 Mar 2013, 5:32 pm

Tulai Doamne ..ca io m-am gandit la timpul tau pretios... pupi Cum sa nu...te-astept ardeleneste .. nu numai cu Flowers musai sa experimentezi pipaitu' a la Cluuuuj .. rade incet.. rar...prelung ...si totusi profund si serios ... rade
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 05 Mar 2013, 5:44 pm

aaaaaahhhhhh deja sunt in extaz rade rade rade pupi

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de romaya Mar 05 Mar 2013, 5:52 pm

SilviaDumitrescu a scris:aaaaaahhhhhh deja sunt in extaz rade rade rade pupi

Ai vrut sa zici -"Extaz" intelectual ...sa nu se inteleaga gresit rade rade
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

 Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9 - Pagina 27 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 9

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB