Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Imbracaminte pentru gravidute

+71
criston84
CarmenClaudia
letho
alice07
scoobbyy
anomyss
marabr
Uca
zylv
fulguta28
anyrok
arielas
i.xell
marina40
ancabanu
alinachiri
pisi
kabunta
anigherman
mariucamariuca
Savu Ramona
alinutza_andrei08
rosita
bobitica
Chirrox13
ALICET
degetica
aurishta
geo
dienutzababy
Alice85
Motzu
Steluzza
PAULA CONSTANTIN
LYNDA
valentinadof
mnarcisa
ancush
clodi
europolis
IrisT
danabekk
Marry
Tinkerbell
Giobsy
amnro
feliciagl
teisoara
leonutza69
tomari
Alina.C
simonag
MagdaMarin
vilcris
danae
Karina33
mb09
ancuta_ancuta
Noemi
Adeana
ioana soare
mdlupu
geany
MihaelaT
Clio_Ela
Admina
SilviaDumitrescu
arime
anne-marry
Camy
diada
75 participanți

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Admina Sam 22 Mai 2010, 5:59 pm

Diada, cum ai primit numai complimente, eu ma rezum la haine. pupi Pai bine am facut ca te-am batut la cap, trebuia sa-ti faci mai multe, nu neaparat tub, ca sunt comode si dau bine pe gravi, si nu numai. Si ma bucur ca ai folosit fusta, imi place transformarea. Sa le porti sanatoasa, cat mai este, minim 3 saptamani. Dar sa te si odihnesti, nu doar sa muncesti, ca de aia pleaca bebeii mai devreme, ca sa stea si ei linistiti, afara... rade

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Tinkerbell Mar 25 Mai 2010, 3:06 pm

fetelor, vin si eu cu 3 rochite si o bluzita, facute special ca sa imi acopere "sunculitele" acumulate in cele 6 luni de sarcina. Smile . Par cam "indesata" si cu picioarele scurte! in poze, caci am folosit un "trepied" cam inalt: sotul meu, de 1,96, care a mai stat si foarte aproape de subiect, cand a pozat!

O bluzita din saten elastic, facuta dupa un tipar din Burda, putin modificat. Am facut tivul cu banda viledon (o banda ce se lipeste cu fierul de calcat si...nu se mai dezlipeste. V-o recomand cu incredere pt tivul hainutelor din saten, matase, voal, etc. Mult mai putin de lucru decat daca ar fi cusute la masina, sau...mai rau...de mana! zid Mie mi se pare ca se aseaza foarte frumos!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O rochita tot din saten elastic, facuta pentru o nunta...la care pana la urma nu am mai purtat-o, ca a plouat prea tare! Mamaaaa...si ce m-am mai chinuit timp de 2 week-end-uri sa o termin pana la nunta!!! beat
Am facut-o fara fermoar (din pacate nu stiu inca sa pun fermoar ascuns...) si mi-a fost si teama sa nu imi mai creasca burtica...asa ca am facut-o mai larguta si o leg cu cordonasul inclus, sub sani. Insa dupa ce revin la silueta, intentionez sa o stramtez si sa ii pun fermoar.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O rochita-sport, pe care m-am hotarat sa o fac in clipa in care am aflat ca voi avea o fetita! taie . Intentionez sa scriu pe marsupiu: "It's a girl !!!!" cu niste strasuri roz. Dar a trebuit sa fac pozele inainte de a apuca sa cumpar strasurile! Asa ca am doar cateva floricele cusute: 2 albe si 5 roz.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si rochita perfecta, fetelor: lunga, sub forma de...sac! Vai, cat de comoda e! Pe asta o pot purta indiferent cat de umflate imi sunt picioarele (si mi s-au umflat...din luna a 4-a! Sad ). Iar sotul meu zice ca arat ca o printesa in ea... nor

E tot fara fermoar, si o port cu aceasta curea lata, maro. Se prinde dupa gat, cu...2 sireturi late, maro, de la niste pantofi vechi ai sotului! boo , la capatul carora am pus niste bile de metal stralucitor. Eu am incercat sa potrivesc dungile la spate, dar...nu prea mi-a iesit...totusi...in realitate nu bate la ochi asa de rau...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si poza de "Printesa razboinica", cu o parte din colectia mea de arme medievale:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Daca vi se pare ca hainutele sunt necalcate...asa e! Embarassed Nu am avut timp sa le calc si...am sperat ca nu veti observa! Embarassed


rochita-sport e cu gluga:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Tinkerbell in Mar 25 Mai 2010, 3:24 pm, editata de 1 ori
Tinkerbell
Tinkerbell
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 166
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/03/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de leonutza69 Mar 25 Mai 2010, 3:13 pm

foarte frumoase , felicitari pentru tot si un pupic pentru fetita!
leonutza69
leonutza69
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Varsta : 54
Localizare : fizic-Italia,suflet -Fagaras!
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de diada Mar 25 Mai 2010, 3:16 pm

Vaaai, pai esti stralucitore! Printesa pari in toate! foarte frumoase hainutele facute de tine, imi plac toate love si arati tare bine, inca nu e burtica mare! Felicitari pentru creatii si "creatie". Sarcina usoara in continuare!

P.S. nu prea am inteles eu cum o rochie in forma de sac pica asa de bine, dar daca zici tu, te cred pe cuvant! hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Marry Mar 25 Mai 2010, 3:20 pm

Feicitari !!"!Printesa razboinica"esti tare harnica bee si priceputa kiss
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 25 Mai 2010, 3:25 pm

Tiiii, da faina mai esti, iar hainele sunt foarte reusite!
Toate sunt frumoase, dar bluza imi place grozav! love
Felicitari! aplauze kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Alina.C Mar 25 Mai 2010, 3:57 pm

Foarte foarte faine toate!! Imi place materialul de la primele doua, imi place rochita sport (doar ca as incalta altceva la ea), imi place ultima rochie si pare super comoda, dupa cum ai si spus ca este...deci tot. Esti o viitoare mamica superba, priceputa, bravo tie! Sarcina usoara, un bebe frumos si sanatos! pupi

Da, bluza e super faina, o sa-mi fac si eu wink


Ultima editare efectuata de catre Alina.C in Mar 25 Mai 2010, 3:59 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare)
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Tinkerbell Mar 25 Mai 2010, 4:25 pm

saru-mana, fetelor. Da, bluzita imi place si mie mult! Pentru ca este asimetrica, nu se vede exact cat de late ai avea soldurile... (ca, in cazul meu, asta incerc sa ascund! wink )

Cred ca am sa imi mai fac si alta, dar din alt material, mai putin pretentios, si altfel facuta sus...cu bretelute si decolteu in V, sau patrat....cred ca ar merge...
Tinkerbell
Tinkerbell
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 166
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/03/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de danabekk Mar 25 Mai 2010, 4:41 pm

Tinkerbell, felicitari!! Sunt absolut adorabile iar tu le faci sa arate si mai bine! Arati superb, cu burtica dulcica iar lucrusoarele - excelente!! Asa de mult imi plac, incat nici nu-mi gasesc cuvintele!! love
danabekk
danabekk
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 200
Localizare : Atlanta, GA
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de ioana soare Mar 25 Mai 2010, 4:44 pm

Bine ca m-am desteptat si eu si am intrat pe aici ametit

Ela e superba bluzita si iti vine atat de bine! dama Imi place combinatia cu pantalonii albi, esti foarte sic!

Diada imi place bluzita/maieutul foarte foarte mult , e tare frumoasa si culorile ti se potrivesc de minune! love Super transformarea fustei, ce idee tare!

Tinkerbell ai venit cu o colectie impresionanta, felicitari, ai fost o harnicuta, numai hainute una si una! Dintre toate preferata mea este rochita in tonuri de mov! love
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Noemi Mar 25 Mai 2010, 4:51 pm

vai tinkerbell ce superbe sunt rochitele. Imi plac toate. Na ca te laud si eu acum. Si ce frumusica esti tu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de IrisT Mar 25 Mai 2010, 5:56 pm

Tinkerbell esti minunata!Arata foarte bine toate rochiile. Imi plce tare mult cea sport! Cred ca o sa fie bestiala cand o sa si scrii pe ea.
Felicitari pentru fetita! Sa le purtati sanatoase Smile
IrisT
IrisT
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 115
Varsta : 39
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 24/11/2008

http://perfectiris.com/

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Clio_Ela Mar 25 Mai 2010, 9:03 pm

Tinkerbell!! Pai?? Ttu esti graviduta, si tii secret?? Felicitari pentru printesica, sa ai o sarcina usoara in continuare, si te asteptam si dincolo, la topicul cu burticile Smile

Bluza si rochitele sunt tare frumoase! Mie cel mai mult imi place rochita cu mov. Dar toate sunt reusite! Bravo!! De grija picioarelor umflate scapi tu peste cateva luni... Smile

Ioana, pantalonii sunt pt mine cei mai comozi. Si acum... ca in sfarsit vine vara am doua perechi, la care pun ceva peste burtica, si gata Smile


Ultima editare efectuata de catre Clio_Ela in Mier 26 Mai 2010, 1:30 am, editata de 1 ori
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Karina33 Mar 25 Mai 2010, 10:09 pm

Tinkerbell sa le porti cu mandrie ca-s frumoase! Mie imi place mult cum ti-a iesit cea lila de ocazie, poti sa-ti repeti croiala si pe-o panza subtire ca incepe vara si ai vreme s-o porti. Si cea lunga, asa-zis sac, e practica. La cate carouri sunt era si greu sa nimeresti pe bie potriveala lor la spate, plus ca nu-i pe drept taiata, pare cambrata bine pe talie!

Mi-ati adus aminte ca eu pe rochia de gravida(facuta din panza de bumbac tesut la razboi, luat cu interventii de la Fondul Plastic) aveam scris BABY cu litere divers colorate si-o sageata rosie orientata in jos. Doar-doar or vedea bucurestenii din troleu de ce ma inverzesc la prima ora cand primesc un ghiont in burta...scuze de off topic
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de vilcris Mier 26 Mai 2010, 11:44 am

Tinkerbell, eu ma intrebam ce naiba cauti la gravide cu rochiile alea. Daca nu era rochia gri din tricot neuronu' meu nu se prindea rade . Esti o gravida superba! love
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de europolis Mier 26 Mai 2010, 12:15 pm

Vai fetelor, m-ati lasat mirat2 , n-am vazut niciodata gravidute asa frumoase. Nici nu stiu pe cine sa laud mai intai, toate hainele sunt super-frumoase si voi si mai si prietenie . Pai ce vad eu pe strada, ma ingrozesc. Gravide cu colanti si bluze cu vedere la balcoane, nici nu-ti vine sa te uiti la ele, ti-a mila ca poarta un copil in pantec. Voi sunteti atat de decente si atat de frumoase ca e mai mare dragu sa va priveasca omul, BRAVO[b] Flowers FlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowers
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de diada Mier 02 Iun 2010, 2:39 pm

Frumoasa, imi place mult! s-o poarte cu placere si sarcina usoara!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Tinkerbell Mier 02 Iun 2010, 2:40 pm

Clodi, super bluzita! Mai, ce norocoasa e surioara ta, ca ii faci hainute! A mea se roaga de mine , saracuta, sa ii fac cate un maieut! Eu stau foaaaaaarte rau cu timpul si incerc sa ma eschivez. Dar mai am o luna si intru in prenatal, si atunci....ce-o sa ma mai distrez eu, cu atata timp liber la dispozitie!!!!!! artist aplauze . Si poate atunci sa am timp si de surioara mea! pupi
Tinkerbell
Tinkerbell
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 166
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/03/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de clodi Mier 02 Iun 2010, 4:11 pm

Multumesc! I le fac cu mare drag! Intentionez sa ii mai fac camasi caci o sa aiba nevoie la serviciu si pentru mai tarziu pantaloni de graviduta ca o prinde toamna/iarna cu burtica.
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de ioana soare Mier 02 Iun 2010, 8:54 pm

Clodi e foarte frumoasa si dulcica bluzita! Sa o poarte sanatoasa sora ta!
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de diada Mier 02 Iun 2010, 10:18 pm

Revenim cu o ultima bluza de gravida, care sincer mi-a cam mancat sufletul... o pot purta si dupa ce nasc, modelul este din ultima burda, 117, acolo este rochie eu am facut-o bluza.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si detaliu la cupele de sutien dos

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

pozele nu sunt totusi atat de reusite cum as fi vrut eu, dar decat pe umeras, mai bine asa.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de geany Mier 02 Iun 2010, 10:26 pm

Diada, sa o porti sanatoasa, se aseaza foarte frumos si calitativ respectele mele pupi
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 02 Iun 2010, 10:43 pm

Diada, stop joc! Gata, m-ai omorat. Nu mai fac, stau cuminte si-l astept pe bebe si tu tot pui aici minunatii.Foarte frumoasa bluza. Imi place ca-i vie(asa spun eu hainelor colorate).S-o porti sanatoasa si felicitari! pupi
Clodi, super bluza pt sora ta. Imi place cum vine si pe cineva fara burtica.Felicitari!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de diada Mier 02 Iun 2010, 10:55 pm

Adevarul este ca e cea mai colorata bluza din viata mea rade

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de vilcris Mier 02 Iun 2010, 11:01 pm

Diada, foarte frumoasa si colorata. Mergea si fara colanti wink
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 5 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB