Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyAstazi la 6:43 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

+32
firicel
chocolate
piciul
crina68
greieras
irish05
Angela2011
stoy
Admina
Andata
sergiu valentin
alinutza_andrei08
emilia-elena
myky7robc
iuliana72
SilviaDumitrescu
danniela
geo
mnarcisa
letho
cica elena
Celya_f40
ioana soare
mari01
canadianca50
cris_io_mat
victoriacus
pufoi
cristina07
Angelica18
valentinadof
Uca
36 participanți

Pagina 1 din 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de cris_io_mat Mar 23 Oct 2012, 3:46 pm

Ce frumoase sunt sosetele Uca....daca am timp mai intru pe drops sa vad modele special pt provocarea asta,poate ma apuca ambitia...si ma si tine rade dar caut andrelele sa vedem ce pot... tricot
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de canadianca50 Joi 01 Noi 2012, 8:26 pm

Foarte frumoase !
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de Uca Lun 05 Noi 2012, 10:09 am

Cum stam? Lucrați de zor ?
Eu avansez, puțin cîte puțin, lucrez o pereche de șosete până la genunchi.
Am terminat parțial ( până la călcâi) una dintre șosete, azi o încep pe cealaltă, tot amân călcâiul ăla, poate îmi fac curaj...
Sper să mă încadrez în termen, tricotez de zor. tricot
Abia aștept să văd ce postați.
Spor la tricotat!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de mnarcisa Lun 05 Noi 2012, 10:34 am

Eu am in plan sa incep astazi o pereche.
Uca ar cam trebui sa te grabesti ca ami ai foarte putin pana vine bebe si dupa ce vine o perioada nu vei mai putea lucra.
Spor fetelor!
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de Uca Lun 05 Noi 2012, 10:40 am

Păi chiar asta încerc să fac, să le termin până vine, dar eu știu...
Poate le termin, dacă nu le postez în stadiul în care sunt. pupi
Spor la tricotat, Narcisa!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de victoriacus Vin 09 Noi 2012, 9:58 am

M-am apucat si eu de niste jambiere,ca pana invat sa fac sosete mai dureaza.Sper sa le si termin,ca am mai inceput si o bluza pentru cumnata mea
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de cristina07 Sam 10 Noi 2012, 9:19 am

Am inceput si eu o pereche de sosete si tocmai am reusit calcaiul cu "wrap and turn".
Uca ai grija de tine si nastere usoara, din cate vad se poate intampla oricand.
Spor!
cristina07
cristina07
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 224
Localizare : targoviste
Data de inscriere : 25/11/2010

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de geo Lun 12 Noi 2012, 12:09 pm

Acum am gasit si eu subiectul asta si tocmai mi-am ales un model d epe Garnstudio. Nu stiu daca reusesc intr-o saptamana sa termin, desi voi lucra cu fir gros. Poate Uca va fi atat de ocupata cu micuta Ioana incat va mari termenul, obligat fortat Laughing
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de cris_io_mat Lun 12 Noi 2012, 9:22 pm

Daca se prelungeste termenul atunci poate termin si eu ciorapii,daca nu pt mine tot e ff bine,caci altfel nu indrazneam sa fac sosetele din cauza calcaiului.Nici acum nu cred ca e bine ce am facut eu,dar sper sa vina bine.Poate maine termin si il inchei sa vad cum e.Uca sa fiti sanatoase si sa va traiasca bebeluta pupi Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Pozeaparat1953.th
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Pozeaparat1965.th
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Pozeaparat1963.th
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de Uca Mier 14 Noi 2012, 4:53 pm

geo a scris: Poate Uca va fi atat de ocupata cu micuta Ioana incat va mari termenul, obligat fortat Laughing

Hai că poate reușesc să scriu acum, până nu cere din nou de papa. rade

Musai trebuie să prelungesc, eu mă gândesc până la 02.12.2012, ora 24:00. E ok?

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de geo Mier 14 Noi 2012, 7:57 pm

E minunat! Eu m-am apucat si am deja juma' de soseta, desi lucrez cu "magic loop". Credeam ca o sa mearga mult mai greu cu metoda asta, bine ca nu am abandonat inainte de a incepe Smile
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de Uca Mier 14 Noi 2012, 11:10 pm

cris_io_mat, e foarte frumos modelul, abia aștept să văd cum vor ieși! Spor în continuare!
Geo, spor și ție... spor și mie!!! rade Sper să le termin și eu până la termenul prelungit! Poate în week-end voi reuși și eu să pun mâna din nou pe andrele, așa printre picături... sper... măcar sper. rade

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de mnarcisa Mier 14 Noi 2012, 11:16 pm

In conditile astea sper sa pot face si eu ceva. Pana pe la mijlocul saptamanii viitoare nu am timp sa respir, dupa voi vdea ce si cum. Cel putin m-am hotarat ca vreau botosi impasliti.
Uca tu nici bine nu ai ajus acasa si vrei sa te si apuci de andrelit?!
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de danniela Joi 15 Noi 2012, 7:43 am

Cris -io-mat, nu te supara pe mine ca zic dar nu e bine la calcai. Mama mea facea asa si ne dureau calcaiele toata iarna, ea zicea ca se aseaza da' de unde. Candva am invatat si eu sa fac sosete dar is asa multi ani... de ce nu incepi de la varf si termini sus, si cacaiul se aseaza mai bine dar si varfurl. Nu trebuie sa ai motul ala in varf.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 15 Noi 2012, 8:10 am

danniela cred ca ai tu calcaie mai sensibile rade ca si eu tot asa invatasem sa lucrez calcaiul. Mamaia mea si mama mea asa lucrau wink Soacra mea lucra altfel, mai frumos wink La un moment dat stiam si eu sa lucrez si asa si asa insa acum... ( acum realizez) nu cred ca mai stiu sa lucrez de nici un fel rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de cristina07 Joi 15 Noi 2012, 8:32 am

Am terminat sosetele si sper sa le pot prezenta astazi. Eu am invatat sa lucrez sosete dupa tutorialul lui Adar (asa v-am descoperit). Pentru aceasta provocare, stiind cat de perfectionista si "tehnica" este Uca, am vrut sa fac ceva deosebit. In primul rand am lucrat pentru prima oara "model": bob de orez si torsade, si am lucrat calcaiul si varful cu metoda "wrap and turn".
Nu se vede pea bine in poza cu toate ca am incercat sa luminez. Camera mea nu are blitz. Daca se arata soarele azi macar un pic sper sa obtin poze mai bune.

[img]Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 DSC00630-1[/img]
cristina07
cristina07
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 224
Localizare : targoviste
Data de inscriere : 25/11/2010

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de iuliana72 Joi 15 Noi 2012, 8:54 am

superbi
iuliana72
iuliana72
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 804
Varsta : 52
Localizare : strehaia
Data de inscriere : 08/01/2010

http://iulianavioleta.sunphoto.ro/bijuterii_textile_de_vanzare

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de geo Joi 15 Noi 2012, 9:32 am

Arata foarte bine! Poate reusesti sa faci poze in lumina cu sosetele in picioare Smile

Uca, esti foarte optimista! Si eu am mai crosetat, cu bebele dormind pe burta mea, dar cred ca era mai incolo, dupa vreo 2 luni. In primele saptamani dormeam si eu cand dormea el, ca eram praf de nesomn.
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de Angelica18 Joi 15 Noi 2012, 3:14 pm

Bravo,Cristina,ai spart gheata.Cu ani in urma am facut si eu sosete,dar nu-mi place sa le port,asa ca am sa fac altceva daca reusesc sambata.Pana atunci am ceva mai urgent de terminat.
Abia astept sa vad ce lucrati.Sa aveti spor.
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de danniela Joi 15 Noi 2012, 3:32 pm

Or fi devenit mai sensibiloase calcaiele mele dupa cate motzuri am purtat rade rade rade , da' acuma zi tu, nu erau mai frumoase cum facea soacra ta???
Cristina, superbe, asa ma bate si pe mine un gand.... da stiti voi, nu se dau premii la votat ci se extrag din urna.... hai ca sunt rea!!!!
Dar mi-ar place sa ma reapuc de tricotat, daca ar fi si timp!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de cris_io_mat Joi 15 Noi 2012, 5:54 pm

Cristina sunt frumosi ciorapii tai...eu sunt topita dupa torsade si modele cu gaurele (asta mai nou) iar firul imi place ca este cu mai multe culori prin el,plus ca sunt lucrati ingrijit si uniform..intr-un cuvant felicitari pt ce ai facut... kiss Am citi acum in urma ,scuzati-ma dragele mele.Daniela ai dreptate ca nu e ok la varf,cred ca voi desface si lucra altfel...iar la calcaii sper sa nu ma deranjeze.Ai si mare dreptate,caci mama cand a vazut ce am facut m-a intrebat acelasi lucru:de ce nu incepi de la varf?Dar pt ca nu a mai lucrat de muuuulti ani,nu mai stie exact cum facea la calcaii...asa ca bajbai si eu ,ba pe youtube,ba pe la fete pe aici...doar doar.. kiss
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de danniela Joi 15 Noi 2012, 6:20 pm

Ma bucur ca nu te-ai suparat love , si asa e, toate invatam, sa nu crezi ca eu le stiu pe toate! Spor la reparat!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de cris_io_mat Joi 15 Noi 2012, 6:58 pm

Cum sa ma supar,Doamne...eu invat atatea de aici de la fete...eu am doar pasiunea si notiunile de baza pt lucru,iar muuuulte am invatat aici...si nici calcaiul nu e cum am vazut ca ar fi bine,dar sa desfac asa mult nu ma mai indur....si nu se aseaza rau pe talpa,veti vedea cand termin...dar sigur la urmatoarea pereche voi face cum e cel mai bine..ca doar am experienta acum rade Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Pozeaparat1973.th
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Pozeaparat1974.th

cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de iuliana72 Vin 16 Noi 2012, 10:57 am

iata si ciorapii mei sunt lucrati din merinos si accesorizati cu margele care de fapt este un brad plin de beculete
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Ciorapis.th
Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 54429532.th
iuliana72
iuliana72
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 804
Varsta : 52
Localizare : strehaia
Data de inscriere : 08/01/2010

http://iulianavioleta.sunphoto.ro/bijuterii_textile_de_vanzare

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de danniela Vin 16 Noi 2012, 11:05 am

Daaaa, deci m-ati omorat cu ciorapii vostri, ma duc sa imi iau andrele din alea 5 la set ca nu ma mai joc!!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere. - Pagina 2 Empty Re: Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB