Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

+59
eriliana
julix_2007
stoy
europolis
tiana
Anuk
dadina
sergiu valentin
Carmencyta
dorinamisov
flori balteanu
culea mirela
chocolate
GinaP
niculasimona
Victoria1
AMEE
gabyd
ALICET
Iulia40
alessia2007
ikuta
diada
Rimmelle
gabi1972
kmn
canadianca50
AlinaJ.Bijoux
oanapip
cristi970
cld
tinap
letho
Celya_f40
clara birau
barbin
cristina07
veronica.l
valentinadof
Tache Marilena
danniela
Giobsy
Angelica18
victoriacus
virginia
marya222006
ema
Uca
emmancita
crina68
pufoi
Admina
kla78
fizicuta
kitty_1973
Dorulet
SilviaDumitrescu
mari01
mnarcisa
63 participanți

Pagina 15 din 18 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Urmatorul

In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de danniela Joi 08 Noi 2012, 9:58 am

Mari multumesc din suflet, asta voiam niste cifre sa imi arate raportul intre ele. Am salvat-o deja! Eu gasisem niste scheme doar desenate fara nici un fel de masuratori. Maine asta fac, desfac si fac, trebuie sa iasa, e greu pana nimeresc pe prima, apoi o iau ca pe o lectie.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de Giobsy Joi 08 Noi 2012, 11:20 am

Eu va hug si pupi cu mare drag si cu maxima admiratie!

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de victoriacus Joi 08 Noi 2012, 2:16 pm

Crina68 multumesc frumos. hug
Giobsy,ai facut o rochie de m-ai omorat,zau asa.E superba.De la nuante pana la model si invers.Astea sunt culorile mele preferate.
Iar tie iti vine excelent.Daca am timp,dupa cate mi-am propus sa imi fac tricot o sa imi fac si eu o rochie,ca prea m-ati ametit cu rochiile voastre frumoase.
felicitari
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de mnarcisa Joi 08 Noi 2012, 4:54 pm

Mai fetelor mie imi vine sa incalc regulamentul acestor provocari si as trimite cate un premiu fiecareai dintre voi. Imi place fiecare creatie, una mai deosebita ca alta, un adevarat rasfat pentru toata lumea.

FELICITARI TUTUROR!!!!!!
Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers kiss
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 08 Noi 2012, 5:09 pm

Sad nu ma mai joooooc. nu mai vorbesc cu voooiiiii, nu va mai iubeeeeeesssssc
Sad plange plange plange
Doamneeee ce minunatiii. Giobsy ma enervezi rau de tot. De fapt toate dar in special tu si Crina wink
Sa reven la rochia pe Crina am blagoslovit-o la vremea ei. wink Este ex-tra-or-di-na-raaaaaaaaa. Sa o porti sanatoasa! (si mai lasa gura ca arati foarte bine ) prietenie prietenie prietenie kiss

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de tinap Joi 08 Noi 2012, 7:34 pm

Giopsy...tu esti fata care gindeste asa de frumos!Ai o fata placuta,blinda.Incintata de cunostinta!
Ce surpriza placuta!Nu stiu de ce dar mi te imaginam bruneta cu parul negru! rade
Era sa uit de rochie!e foarte frumoasa si-ti sta bine,e eleganta!!
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de flori balteanu Joi 08 Noi 2012, 7:41 pm

Frumoasa rochita Giopsy ,sa o porti cu placere.
flori balteanu
flori balteanu
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 299
Varsta : 53
Localizare : rm valcea
Data de inscriere : 31/08/2011

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de crina68 Joi 08 Noi 2012, 8:20 pm

Ei, dar și pardesiile tale, fuste, căciuli, berete,
bluze,Silvioară????E????Nu-s super????Eu abia fac ceva ,iar tu le scoți pe bandă!!!!Lasă modestia!

Bravos ,fetelor!Ce echipă trăsnet suntem!!!!Yessssssssssssssssss!!!!!!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de fizicuta Joi 08 Noi 2012, 9:21 pm

Felicitari tuturor celor ce au dus la bun sfarsit proiectele!!!!!Toate sunt frumoase...si mai ales sunt muncite!!!! Flowers Flowers Flowers
PS:forumul acesta este un medicament ptr suflet!!!!!
Silvioara sper sa nu-mi iau bataita
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de canadianca50 Joi 08 Noi 2012, 9:28 pm

Fizicuta sint de acord cu tine !
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de mnarcisa Vin 09 Noi 2012, 10:42 pm

Am facut o numaratoare. Apona in prezent avem 13 super creatii plus a mea (sper s afi numarat bine)
Mai sunt doua zile in care puteti lucra. Va astept in continuare si va fac si ura ura ura ura
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de alessia2007 Vin 09 Noi 2012, 11:41 pm

Giobsy superba rochia. Sa o porti sanatoasa.
alessia2007
alessia2007
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 42
Localizare : arges
Data de inscriere : 14/01/2010

http://angelicalucreaza.blogspot.com/

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de Celya_f40 Sam 10 Noi 2012, 8:24 am

Am admirat cu mare drag capodoperele voastre, sunt cu adevarat frumoase. Ati muncit cu toate nu gluma. Inca ma mai gandesc daca voi indrazni sa postez ``obiectul``.... Smile Am muncit cu drag si eu, cu gandul la voi, incercand sa-mi imaginez frumusetile ce o sa iasa din manutele voastre. Am asteptat cu nerabdare sa pot intra din nou in lumea netului, dar abia acum, cand am ajuns acasa am reusit sa vad poze. (In rest e atat de slab, incat abia daca-mi deschide o pagina).
prietenie Va felicit pe toate!!!!!! kiss

Si totusi:

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Foto-0062
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de mnarcisa Sam 10 Noi 2012, 8:33 am

Celya acum cu postarea ta pot zice ca avem tinute complete. Le combinam si suntem crosetate din cap pana in picioare , hmmm scratch totusi parca nu pana in picioare, lipsesc niste cipici din aia smecheri cum face Silvia. Oricum avem de toate Bascuta ta, fal, manusi rochite love (as vrea sa pot purta si eu rochite crosetate) jachete, ponchouri si rasfat pentru suflet. Poate ar trebui sa planuim si o inatlnire pentru schimb de experienta wink
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de Celya_f40 Sam 10 Noi 2012, 8:39 am

Adica tu pe astia nu i-ai vazut wink
Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Foto-0015
Sunt mai smecheri ai Silviei???
Daca e vorba de intalnire...casa mea e deschisa hug
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de mnarcisa Sam 10 Noi 2012, 8:45 am

Celya nu am baut cafeau si oricum cand o beau e apa chioa, asa doar ca sa ma amagesc. Si da! Nu mai am nimic de zis, poate doar GENIAL!!!
frunzulite, floricele - asta da rasfat!
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de mari01 Sam 10 Noi 2012, 9:05 am

Celya mie imi place bascuta ta si-mi place si cum iti sta cu ea pupi ai asa un aer degajat o placere sa te privesc ma binedispune privirea ta.Cipicii sunt lucrati cu mare arta love
mari01
mari01
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 964
Varsta : 43
Localizare : craiova
Data de inscriere : 04/11/2011

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de danniela Sam 10 Noi 2012, 9:28 am

Celia foarte frumoasa bascuta de cipici nu mai zic ca i-am mai vazut, dovada...iti place sa migalesti frumos, nu numai Miguel al tau (parca asa il cheama pe sotul tau). Hai nu treci oceanul cu bacul sa faci niste ture prin desert??? Eu as veni in casa ta, daca la tir spui casa kiss
Si sa fiu on topic, mai am un pic, am mai stricat de doua ori zid zid ah Silvia de data asta te-am intrecut la desirat, dar nu ma las pana nu iese. In alta ordine de idei Narcisa peste rochie poti sa pui si o jacheta mov.
Revin pentru ca abia acum o vad pe Giobsy, doamna arati superb!! kiss
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de danniela Dum 11 Noi 2012, 5:08 pm

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 DSCF3362

Iaca si jacheta mea!
Tot nu e ceea ce vreau eu, cred ca negru ala trebuia sa il pun in doua e crab stich. Si maneca tot mare mi se pare. Astept sugestii de la voi ca tot o sa o mai stric o data probabil.
Narcisa multumesc mult pentru asteptare si voua doamnelor pentru ajutor, fara voi nu mi-ar fi iesit manecile deloc. kiss kiss
Rog un moderator sa imi micosreze poza, nu pot de pe photobuchet, au schimbat astia seting=utile si pana le dau de capat!!! Nu ma pedepsiti prea tare!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de crina68 Dum 11 Noi 2012, 5:13 pm

Danutaaaaaaaaaaa, ce frumoasa esti!!!!!!!Creola....
Mie imi place jacheta!!!!Mai e si moooooooovvvvvvvvv....Bravos!!!!!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de danniela Dum 11 Noi 2012, 5:15 pm

Pai in Africa ti se schimba pigmentul vrei nu vrei, mai ales dupa 8 ani...
Multumesc frumos, intr-adevar movul imi place si mie!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de fizicuta Dum 11 Noi 2012, 5:18 pm

Frumoase sunt ambele:creatoarea-manechin dar si jacheta!!!Felicitari!
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 11 Noi 2012, 5:39 pm

Dannielaaa ce frumoasa eeesti !!
Ai facut o jacheta foooarte frumoasa! Mie imi place cum vine maneca dar daca tu nu te simti confortbil..... parca merge putin mai stimta maneca ( as zice ca incpand de la cot wink ca sa fie injuraturile complete ) rade Cunosc sentimentul wink Sa o porti sanatoasa si sa ai spor la lucru in continuare!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de danniela Dum 11 Noi 2012, 5:53 pm

Nu Silvia , nu te injur, exact asta simt si eu ca de la cot ar merge mai stramta ca sa vina bine la subrat.
Nu sunt chiar asa frumoasa, la 42 de ani...incep sa am riduri.... ma face jacheta rade
Multumesc mult! love
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de Giobsy Dum 11 Noi 2012, 6:09 pm

Celya, Danniela sunteti frumoase, placute si talentate. Frumoase creatii!

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna. - Pagina 15 Empty Re: Provocare crosetat - nr 1 : Rasfat de toamna.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 15 din 18 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB