Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Rochii de seara,deosebite (9)

+89
Gabiuta
i.xell
ral
tomari
nicole24
ivanutamihaela
Giorgi
Gabry_ela
Steluzza
Elspethalexia
Alina Les
tadok
rivka
Mickey
olguta cusma
scoobbyy
madalinush
maravela lucia florina
DANIELA.I
Dorulet
teisoara
adelina24
Chirrox13
corina corina
aurishta
nicoletanoni
elutzamicutza
pisi
aurelia.c
emmancita
barbin
iriclau
Miniona
-iulia-
a.moscu
Tache Marilena
victoriacus
gabriela1554
lucky
ismi3ismi
mami jeni
kla78
zucchina
kerkyra
Panea Laura
alexaaa08
sybex
nicole71
Motzu
canadianca50
Gianina4ever
valentinadof
chihaiamaria
kitty_1973
gepiza
stoy
PAULA CONSTANTIN
ema
bibitu
aidil
cosmina46
alice07
arielas
Karina33
afilimonb
marina40
fulguta28
wanna1687
marabr
Admina
rosita
cory74
Adelle23
ancabanu
mischelle35
veronica.l
MihaelaT
silvia adriana
MagdaMarin
danniela
tinap
SilviaDumitrescu
clodi
Rimmelle
ALICET
Lucia Ro
despina13cucli
ancush
Uca
93 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de nicoletanoni Vin 16 Noi 2012, 1:14 pm

Karina este intr-adevar un motiv solid pentru care nu folosesti cupele, si subscriu. Eu mi-am dat cu parerea in ceea ce priveste cupele din urmatorul motiv: eu sunt din Constanta si aici exista cultul cupelor inserate in rochiile de seara Smile . Nicio rochita de seara fara cupe. Acum ceva timp am desenat schite cu rochii pentru o casa de moda, acolo tot asa....cupele la putere. Am tras si eu cu ochiul cat am putut de la croitorese, cum fac si ce fac, iar la cupe era un intreg chin sa le fixezi pe manechin, dupa care sa le fixezi pe rochie, fugeau cupele, etc.
Rochia mov este de vis!
nicoletanoni
nicoletanoni
helper
helper

Numarul mesajelor : 57
Localizare : constanta
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de corina corina Vin 16 Noi 2012, 2:27 pm

Karina , Flowers ! De cate ori citesc pe aici imi incanti privirea .
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de Chirrox13 Vin 16 Noi 2012, 2:41 pm

Offf, de cate ori vad rochitele lucrate de Karina mi se lipesc ochii de ecranul laptopului....le ador love Smile

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de adelina24 Vin 16 Noi 2012, 3:46 pm

Michelle foarte frumoasa combinatia . Imi place mult rochita .
Nicoleta rochia neagra cu trandafiri rosii este uluitoare .

Karina imi place orice lucrezi tu : la rochii de ocazie esti maestru !
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de aidil Sam 17 Noi 2012, 4:23 pm

Karina, cred ca de vis sa te imbraci cu asa rochita la mjorat! Abia astept sa vad pozele cu tanara imbracata. In ce priveste sutien versus cupe, cine are sanul putin mai mare a testat deja pe propria piele ca nu "merge" mai nimic fara sutien. E mai comod fara hamuri, da' n-ai ce face.
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de Karina33 Dum 18 Noi 2012, 3:56 pm

Gata, am primit pozele cu rochita mov. Le pun pe toate primite, nu as sti pe care sa aleg din ele, ma bucur sa vad ca fata radiaza, ca se poate bucura de majoratul ei in ciuda evenimentelor extrem de triste din ultima perioada.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de -iulia- Dum 18 Noi 2012, 7:16 pm

superba si rochita dar si domnisoara
ai maini de aur
felicitari Karina
-iulia-
-iulia-
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 149
Varsta : 55
Localizare : germania
Data de inscriere : 24/06/2012

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de teisoara Dum 18 Noi 2012, 7:23 pm

Cu riscul de a ma repeta ,o spun din nou

Daca nu ar fi KARINA trebuia inventata!

Ma inclin si sper ca vreodata ma vei primi ucenic,draga mea1 hug
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de ancabanu Dum 18 Noi 2012, 7:51 pm

teisoara a scris:Cu riscul de a ma repeta ,o spun din nou

Daca nu ar fi KARINA trebuia inventata!

Ma inclin si sper ca vreodata ma vei primi ucenic,draga mea1 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Subscriu celor de mai sus!!!
ancabanu
ancabanu
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 38
Localizare : Onesti, Bacau
Data de inscriere : 12/01/2012

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de Chirrox13 Dum 18 Noi 2012, 8:08 pm

Toate forumistele vor acelasi lucru....sa fie primite ca ucenice de Karina.
Toate florile de pe pamantul asta nu sunt suficiente pentru a rasplati intru totul talentul si rabdarea, priceperea Karinei. Flowers
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de Dorulet Dum 18 Noi 2012, 8:42 pm

Fata radiaza,sigur ca si rochia a contribuit din plin la bucuria ei. Felicitari,Karina!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4774
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de DANIELA.I Dum 18 Noi 2012, 9:17 pm

Mischelle, iti apreciez foarte mult produsele pe care le confectionezi, rochia este superba, eleganta,nu are defecte, precum spun altii. iti doresc mult spor la confectionat si nu uita, in croitorie totul este permis.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de Karina33 Lun 19 Noi 2012, 9:48 pm

DANIELA.I a scris:nu uita, in croitorie totul este permis.

Nu, nu-i permis in nicio meserie sa-ti bati joc de client facand lucru de mantuiala sau lasand ceva nefinisat in speranta ca 'lasa ca oricum nu se pricepe'.
Eu militez pentru imaginatie si inovatie dar respectand standardele de calitate.

V-as lua pe toate la mine sa va arat ce si cat stiu, nu-s secretoasa. Si stiu ca mi-e greu sa explic in cuvinte aici ce si cum se face una-alta, mai usor mi-ar fi sa va arat si sa va pun la treaba.

Va multumesc pentru aprecieri! kiss
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de iriclau Lun 19 Noi 2012, 10:03 pm

Super rochia mov ... se aseaza extrem de bine !!! Bravo Karina ,ai maini de aur !

Si eu as vrea sa fiu ucenica ! ma primesti Karina? cos ..... sunt silitoare Flowers , cu timpul insa stau foarte prost Sad.

Abia astept sa vad urmatoarele creatii hug
iriclau
iriclau
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 184
Varsta : 40
Localizare : iasi
Data de inscriere : 27/01/2011

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de DANIELA.I Mar 20 Noi 2012, 8:09 am

Karina tu ai inteles ce ai vrut tu,eu tocmai la imaginatie ma refeream.Marile case de moda au o imaginatie iesita din comun,modelele nu sunt standard, fiecare model este unic.materialul pe care la folosit Mischele este destul de incomod,ca si tehnologie este f. bine lucrat,dar sa nu uitam ca nu este corset si cred ca am spus tot.Subscriu la rochia mov fronseurile nu sunt cum ar trebui sa fie,cine lucreaza vede acert lucru,iar modelul nu mi se pare ideal pt o tipa de 18ani.Asta vad eu si asta e parerea mea.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de nicoletanoni Mar 20 Noi 2012, 9:06 am

Fiecare cu parerea lui, dar ar fi o nedreptate sa nu recunoastem ca rochita mov este de vis , iar domnisoara radiaza in rochie. Fronseurile, adica drapajul poate sa fie cum vrea creatorul sa fie. Ele pot fi mici, mari, cucute de mana sau doar prinse de cusaturile principale, asa ca... Important este produsul final,care mie imi place f mult. Felicitati Karina!
Mischelle rochia este frumoasa, iar eu nici nu am vazut faldurile de pe top-ul rochiei pentru ca esti o prezenta foarte agreabila si iti sta foarte bine in rochita. Dar totusi cred ca are dreptate Karina se vad un pic ciudat. Poate ca este din cauza satinului elastic care se lucreaza destul de greu, sau poate o eroare de croiala. Oricum, cred ca este bine sa invatam una de la alta, si nu o putem face decat prin critici constructive.
nicoletanoni
nicoletanoni
helper
helper

Numarul mesajelor : 57
Localizare : constanta
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de aidil Mar 20 Noi 2012, 11:10 am

Karina, este de vis si tanara, si rochia. Cand am vazut-o pe umeras m-am gandit ca poate va arta putin cam matura pt 18 ani, dar pe ea rochia arata asa cum trebuie - scurta, cum poarta majoritatea din generatia ei, lunga in acelasi timp, deci eleganta iar culoarea e preferta mea. Imi place mult de tot.
Partea din spate e fix pe gustul meu, la urmatoarea rochie de ocazie pe care mi-o cos, incerc si eu un spate gol, daca am ajuti!

PS: Solicit tabara de vara prin preajma Karinei, cine mai vrea?
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de aurishta Mar 20 Noi 2012, 11:46 am

DANIELA.I a scris:...iar modelul nu mi se pare ideal pt o tipa de 18ani...
Vai, Daniela, sa vezi cu ce rochii sofisticate vin fetele la banchetul de cl. a VIIIa zid Si daca li se sugereaza ceva mai potrivit varstei lor, se fac foc si para ! Fireste, noi vedem altfel lucrurile, dar fetele se viseaza vedete inca de la varste fragede ...
Apoi...important este ca fata s-a simtit bine in rochia ei. i se citeste incantarea pe fatza Smile
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de maravela lucia florina Mar 20 Noi 2012, 12:25 pm

"V-as lua pe toate la mine sa va arat ce si cat stiu, nu-s secretoasa."

Felicitari Karina pentru realizarile tale si pentru deschidere.
E mare lucru sa poti impartasii cu altii ceea ce stii si spune asta un om care abia a terminat un curs platit de croitorie cu un "maistru croitor" care de teama de a nu i se fura meseria nu impartasea nimic. Uite asa am dat eu o poala de bani pe material, pe solat materialul pentru a mi se explica cum se fac rochiile de ocazie, am terminat cursul si rochia este inca neterminata. Karina, neconditionat, mi-a explicat cum sa-i pun fermoarul.
P.S. Rochia realizata de tine este superba!


maravela lucia florina
maravela lucia florina
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 50
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2011

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de ancabanu Mar 20 Noi 2012, 12:51 pm

aidil a scris:

PS: Solicit tabara de vara prin preajma Karinei, cine mai vrea?


Si eu vreau tabara de vara la Karina!! Numai bine ca vara o am libera si mai mult timp de cusut!!!
Personal consider ca rochia este potrivita pentru majorat, tinereasca si in tendinte, este finuta iar posesoarea se simte foarte bine in ea dupa cum se vede si in poze.


Ultima editare efectuata de catre ancabanu in Mar 20 Noi 2012, 1:15 pm, editata de 1 ori (Motiv : Adaugare comentariu)
ancabanu
ancabanu
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 38
Localizare : Onesti, Bacau
Data de inscriere : 12/01/2012

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de PAULA CONSTANTIN Mar 20 Noi 2012, 1:19 pm

vreau si eu in tabara la karina ura
PAULA CONSTANTIN
PAULA CONSTANTIN
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 343
Varsta : 39
Localizare : PRAHOVA
Data de inscriere : 25/03/2010

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de madalinush Mier 28 Noi 2012, 4:28 pm

Buna tuturor! Urmaresc de ceva timp forumul vostru si azi mi-am facut curaj sa postez si eu un mesaj.
Anul viitor am sa fiu miresica si prioritatea mea este gasirea rochitei perfecte. Din fericire sau din pacate, m-am indragostit de o rochie de mireasa din colectia Inbal Dror, care depaseste cu muuult bugetul alocat rochitei si sincer, nici nu stiu daca au un magazin reprezentant si in tara noastra. O ador, insa bunica mea cred ca ar face infarct daca ar vedea spatele golas bataita , de aceea as dori sa aiba si maneci 3/4, exact ca in schitele mele.
As dori sa stiu daca cunoasteti o croitoreasa din Ploiesti care m-ar putea ajuta la indeplinirea unui vis (poate se afla chiar printre voi kiss ) si de cati metrii de dantela si de satin duchesse am nevoie.
Latimea dantelei este de 145cm, iar cea a satinului de 110cm.
Masurile mele sunt: 170cm (cu pantofi), 80-63-91.
multumesc
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img]
madalinush
madalinush
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : ploiesti
Data de inscriere : 11/09/2012

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de scoobbyy Joi 29 Noi 2012, 10:08 pm

Buna seara!
In urma cu ceva saptamani, am descoperit acest site minunat si de atunci tot urmaresc toate creatiile utilizatoarelor, dar si opiniile legate de diferite subiecte.
Pot spune ca urmaresc cu interes postarile Karinei, rochiile sunt superbe, cea mov, este superba!
Sper sa imi fac si eu curaj sa postez din proiectele mele, pentru a-mi spune unde am gresit!

Va multumesc pentru toate postarile si va apreciez foarte mult!

scoobbyy
scoobbyy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 340
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/10/2012

https://www.facebook.com/povesteaUmerasului

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de ancabanu Joi 29 Noi 2012, 10:48 pm

Te asteptam cu drag sa iti vedem realizarile!!!
Bine ai venit printre noi!! hug
ancabanu
ancabanu
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 38
Localizare : Onesti, Bacau
Data de inscriere : 12/01/2012

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de stoy Vin 30 Noi 2012, 10:04 am

Madalinush este superba rochita.
Si un sfat ... o nunta se presupune si se doreste sa fie o singura data in viata. Bunica ta cu tot respectul pe care il am si vad ca si tu il ai pentru un om in varsta, poate sa se tot supere cu siguranta n-ar face infarct, pai daca tie iti place asa rochita fa-o draga asa ca e superba si mai ales daca ai spate;le frumos!!! Pentru metraj da-i PM Karinei ca ea o sa-ti raspunda imediat.
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 8 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB