Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyAstazi la 4:00 pm Scris de Marinela Solomonean

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyAstazi la 10:21 am Scris de Marinela Solomonean

» Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyIeri la 11:15 pm Scris de Mihaela 44

» Din materiale reciclabile 6
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyVin 16 Aug 2019, 2:17 pm Scris de diada

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyMier 14 Aug 2019, 2:55 pm Scris de Giorgi

» Picturi pe sticla
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyMier 14 Aug 2019, 9:00 am Scris de vlad_mom

» Metoda servetelulul capitolul VIII
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyMier 14 Aug 2019, 8:41 am Scris de diada

» Drumetii si locuri vizitate (3)
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyMier 14 Aug 2019, 6:22 am Scris de piciul

» amicii nostri necuvantatori
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyMar 13 Aug 2019, 10:34 am Scris de vlad_mom

» Workshop cu lut polimeric
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyDum 04 Aug 2019, 9:52 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyMier 31 Iul 2019, 8:27 am Scris de LRodica

» Pirogravura
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyVin 26 Iul 2019, 11:43 am Scris de Gabica

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyJoi 25 Iul 2019, 8:51 am Scris de LRodica

» Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyVin 19 Iul 2019, 9:56 am Scris de Gabica

» Aranjament nunta masina
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyMier 17 Iul 2019, 9:25 am Scris de vlad_mom

» Manual de croitorie Lorna Knight
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyMar 16 Iul 2019, 9:42 am Scris de Gabica

» Fuste - capitolul X
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyMier 10 Iul 2019, 6:46 am Scris de Dorulet

» Hainute pentru copiii nostri (20)
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyMar 09 Iul 2019, 6:04 am Scris de piciul

» MODELE BRODERIE
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyDum 07 Iul 2019, 10:46 pm Scris de ArianaKasia

» Broderie computerizata, la masina de brodat 2
La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 EmptyDum 07 Iul 2019, 10:29 pm Scris de ArianaKasia

La sueta .... de seara ! 20

Pagina 9 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Urmatorul

In jos

La sueta .... de seara ! 20 - Pagina 9 Empty Re: La sueta .... de seara ! 20

Mesaj Scris de CCristinaC la data de Mar 02 Oct 2012, 9:18 pm

Pai sa ai spor! rade
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu la data de Mar 02 Oct 2012, 9:44 pm

daa merci

album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12695
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de pufoi la data de Mar 02 Oct 2012, 9:51 pm

Buna seara fetelor!
Eu mi-am pus burta la cale, dupa ce am calcat ditamai stiva de rufe.
Acu' ,,suetesc'' cu voi!
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 45
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de georgeta.prnic la data de Mar 02 Oct 2012, 11:00 pm

Seara buna fetelor!Eu sunt franta de oboseala!Am copt 29kg de ardei,vinete vreo 10 kg,curatat si tocat,am copt si ceapa,dar am intrat in casa din cauza vremii..a inceput sa fulgere si sa tune puternic(si eu le pragatesc afara la foc de lemne).Am multa treaba satamana asta...dar aveam si de crosetat cateva caciulite(am comanda pentru duminica)si daca nu sunt serioasa,pierd increderea....deci v-a trebui sa fac si ceva nopti albe!
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 43
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de pufoi la data de Mar 02 Oct 2012, 11:06 pm

Getuto harnica mai esti tu, fata!
Dar sa stii ca nu-mi place ca muncesti prea mult si acus te aud ca te dor toate oscioarele!
Ce Dzeu ai facut cu atatia ardei?
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de georgeta.prnic la data de Mar 02 Oct 2012, 11:28 pm

Pufoi,mai si trandavesc rade dar acum chiar trebuie ca vine iarna si toate se scumpesc.Fac un fel de zacusca dar cu mult mai mult ardei copt(aici nu gasesc gogosari),si mie imi placeeeee ardeiul copt..si cum miroase si gustul... si tot.Treptat ,pe masura ce se cocea in gradina, am pus si la congelator ,tot copt..atunci a fost usor,cate o punga,doua.Nu am nici muraturi,nimic de iarna.Am ceva probleme la coloana,ma ustura acum nu alta...dehh,daca nu ma duc pe la nenea doctorul..si nu am decat 50kg(acum)
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de tinap la data de Mar 02 Oct 2012, 11:43 pm

Draga Georgeta,Doamne ce de ardei ai copt!Ce fata harnica!Numai o romanca poate sa faca asa ceva!Te apreciez foarte mult ca vrei sa le faci pe toate!Ce altceva mai ai de facut?Daca as fi aproape te-as ajuta cu drag!
Miine trebuie sa ma hotarasc la ce curs ma inscriu:de croitorie sau de coafor!
A....am uitat sa va spun ca azi am vost in vizita la ex-sotul,la lucru(nu acasa rade ).A fost o vizita foarte eficienta!A durat 15 minute,si am plecat cu 1250 $ in geanta.Cind mi-a inminat banii i-am pus cum s-a gasit in geanta,de emotii,dar afara m-am oprit si i-am aranjat frumos in portofel!
Eram asa de fericita,i-am multumit din inima,dar intii i-am multumit lui Dumnezeu,caci stiu ca El mi i-a dat,de la El i-am primit,pentru ca eu la El am cerut mai intii.Am zis,:"Doamne,daca Tu crezi am nevoie de acesti bani,convinge mintea si inima lui sa-mi dea,dar daca Tu crezi ca nu e o necesitate,eu accept,caci Tu esti intelept si bun,si stii mai bine motivele.
Te rog sa vii cu mine,sa ma insotesti,caci am mari emotii!"
Fetelor,eram aproape sa fac cale intoarsa in timp ce asteptam la usa cabinetului lui,am lasat 3 pacienti sa intre,apoi nu mai era nimeni,si-am intrat,dar eram aproape,aproape sa plec...!!!
"Cit costa cursul de croitorie?" -"Potim banii!"
"Cit costa masina de cusut?"(aici am zis si eu o suma la nimereala-750$)
"Poftim banii!"
Repede si eficient!Fara linguseli si piese de teatru,mai eficient ca atunci cind eram sotia lui!Mai eficient decit nevasta-sa chiar!(care e in mare business cu camasile de noapte si chiloti cu pene/beculete!! rade rade rade Pe bune! rade
Daca ar sti,cred ca ar face atac de cord!! rade

Tot scotea cite un tenc de bani de undeva de sub birou,ma uita si ziceam in sinea mea,asta tine atitea bani chash la cabinet??Mare mirare,caci el e foooooarte sensibil cu banii(sa nu zic zgircit!),tine cont si de 1 banut!!!Eu cred ca Dumnezeu le-a potrivit pe toate!
Acum trebuie sa caut masina,iar de restul de bani vreau sa cumpar o bratara de aur la fata mea,cadou de nunta la vara,dar oricum il mai vizitez pina atunci!Zilele astea o sa-i scriu si o scrisoare de multumire si apreciere,care o sa-i gidile tare orgoliul! rade Dar merita!
Hai ca v-am scris un roman!
kiss
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 58
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de georgeta.prnic la data de Mar 02 Oct 2012, 11:56 pm

Am citit cu drag,romanul si mi-a placut... am zambit,si asta este mare lucru(cand cineva iti aduce zambetul pe buze).Cat priveste alegerea cursului ,eu as alege :coafor,si apoi ... croitoria.Acum fiecare tinde spre ce-i place mai mult..ce te indeamna inima,sau pasiunea!Chiar ma gandeam astazi,ca daca aveam si eu pe cineva pe aici,o prietena, o ruda,pe care sa o ajut si care sa ma ajute...mainile sa lucreze ,si barfa sa curga!Aaaaa ce sunt chilotii cu pene/beculete?exista asa ceva?
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Gianina4ever la data de Mier 03 Oct 2012, 12:02 am

Buna searaaa!Tinap,a fost ziua ta norocoasa,sa-i folosesti cu folos!
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 40
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de tinap la data de Mier 03 Oct 2012, 12:21 am

Ha..ha... rade da Georgeta,exista chiloti cu pene (rosii!) rade si chiloti cu beculete care se aprind si piuie!!!!Dar dupa parerea mea sint de prost gust,(se potrivesc la fetitele care fac trotuarul),nu se compara cu cei din dantela fina,fundite din saten...brodati,cu cristale,perlute...ei....dar astia sint scumpi...
Apropo...eram in cabinet la o prietena romanca advocata,si a venit o clienta care trebuia sa-i aduca niste bani pentru ce servicii ii facuse.Intra tipa foarte excitata,transpirata toata,cu rasuflarea taiata,si-i zice advocatei ca s-o scuze,dar nu mai are bani sa-i dea,caci in drum spre ea,si-a cumparat niste chiloti comestibili(70$ a zis ea,dar cred ca e minciuna!)caci ii plac tare mult lui barbatu-sau!! rade
Iar minciuna,nu cred ca sint chiar buni la gust,caci sint colorati tare,plini de vopsea,si mult zahar,de fapt sint facuti din zahar),si aromati.Tipa isi cumparase cu arome de caspsuni...Eu n-am vazut in realitate cum arata asa ceva,doar de departe...de pe net rade
Sint si sugar free,pentru cei care au diabet!! rade rade

Geanina,multumesc! kiss

Ultima editare efectuata de catre tinap in Mier 03 Oct 2012, 12:51 am, editata de 2 ori
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de georgeta.prnic la data de Mier 03 Oct 2012, 12:43 am

tinap a scris:Ha..ha... rade da Georgeta,exista chiloti cu pene (rosii!) rade si chiloti cu beculete care se aprind si piuie!!!!Dr dupa parerea mea sint de prost gust,(se potrivesc la fetitele care fac trotuarul),nu se compara cu cei din dantela fina,fundite din saten...brodati,cu cristale,perlute...ei....dar astia sint scumpi...
Apropo...eram in cabinet la o prietena romanca advocata,si a venit o clienta care trebuia sa-i aduca niste bani pentru ce servicii ii facuse.Intra tipa foarte excitata,transpirata toata,cu rasuflarea taiata,si-i zice advocatei ca s-o scuze,dar nu mai are bani sa-i dea,caci in drum spre ea,si-a cumparat niste chiloti comestibili(70$ a zis ea,dar nu cred ca e minciuna!)caci ii plac tare mult lui barbatu-sau!! rade
Iar minciuna,nu cred ca sint chiar buni la gust,caci sint colorati tare,plini de vopsea,si mult zahar,de fapt sint facuti din zahar),si aromati.Tipa isi cumparase cu arome de caspsuni...Eu n-am vazut in realitate cum arata asa ceva,doar de departe...de pe net rade
Sint si sugar free,pentru cei care au diabet!! rade rade

Geanina,multumesc! kiss

rade rade rade rade rade rade rade rade rade rade
Inchei aceasta zi grea cu zambetul pe buze.Multumesc Tinap! pupi
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de pufoi la data de Mier 03 Oct 2012, 12:53 pm

Tina , Tina ce m-ai bine dispus pe ziua de azi!
Eu ti-am zis si iti rept:fa prima, coafura si apoi, fa si croitoria daca mai ai ce ce. Cred ca iti ajung de amandoua si-ti mai ramane si rest! wink
Tare bine sa ai fost sot, sa nu-i speli, calci, coci si sa fie acolo, cand ai nevoie de el. Ma bucur mult pentru tine.
Inseamna ca ai ramas, inca, la inima lui. Bravo! pupi
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Dorulet la data de Mier 03 Oct 2012, 7:58 pm

Mai intai am citit,m-am amuzat si mi-am formulat concluzia:o lume nebuna,nebuna,nebuna,de legat.Acum trec la lucruri serioase.tinap,am o prietena,fosta colega de liceu,o croitoreasa de nota 20.Exceptionala.Ma duc odata la ea sa mai sporovaim,s-o intreb ce material sa-mi cumpar(nu mai stiu pt ce)si-mi spune ca nu va mai face croitorie.De ce?Pentru ca ea statea de vorba cu fiecare clienta,iar de lucrat era nevoita sa lucreze noaptea si nu mai rezista.S-a lasat,intr-adevar,iar acum se ocupa de flori si se simte bine. Am si o alta prietena,coafeza,la fel ca mama ei,priceputa si in coafura, si in lucru de mana,si in bucatarie.Are la idei...Cand merg la ea e o placere sa discutam,mai vin cliente,se schimba idei.E ca un club.
Acum am scris eu un roman,sper ca nu ma barfiti. love
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3535
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu la data de Mier 03 Oct 2012, 8:03 pm

Buna seara!
Tinaaaa Sa-i tina D-zeu naravul fostului sot si actual sponsor rade Eu as vrea sa-mi faci cunostinta cu........ nu cu eeeel.... ci cu actuala lui ca taaare curioasa sunt de chilotii cu beculete rade As proba si eu o pereche Oare vinde si online? rade Dar inapoi primeste marfa daca nu imi place? rade rade
P.S. Si eu tot pentru coafura votez wink

album picasa
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de pufoi la data de Mier 03 Oct 2012, 8:17 pm

Mai fetelor eu ma tot gandesc la chilotii cu beculete!
Eu, cred ca merg de ...Craciun!
E ca si cum ar lumina..casa! rade
Am avut ceva treaba azi, am facut o tava cu cornulete cu magiun si nuca si acu' astept tava cu placinte, de la cuptor.Dar, nu am vin!!!
De sambata incep specializarea la Bologna. Abia astept!!!
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de tinap la data de Mier 03 Oct 2012, 9:09 pm

Buna seara fete dragi!Multumesc mult pentru sfaturi,sa stiti ca am tinut cont de ele,si cum si eu inclinam spre coafura,dar eram nedecisa,am ales coafura!!Sa veniti sa va pun parul pe bigudiuri!! rade
Azi m-am inscris,curs de 9 luni,5 zile pe saptamina,de la 8-13!
Am belit-o un pic,s-a intors baba la scoala! rade
Acest curs e mult mai scump decit cursul de croitorie,750 $.Cel de croitorie e 240$.Dar are si cosmetica,deci e un curs de coafura si cosmetica,impreuna.Mi-a placut,2 sali mari,cu 3 instructori/profesoare,tare de treaba,am fost un fel de eveniment pentru ele,eu fiind cea mai in virsta,si mai ales si straina!!Am si participat la curs deja,de la 11,30 pina la 13.Astazi invatau sa puna parul pe degete,il rasucesti cu aratatoarele de la ambele miini,dupa ce il umezesti cu mousse(o spuma de par).M-a laudat profesoara,apoi mi-a zis s-o aranjez eu pe fata respectiva cum vreau eu,binenteles dupa ce am pus-o la steemer/uscat(parul,nu fata). rade
Deci am facut fata cu brio,miine facem acelasi lucru,plus baie de ulei/masca la par.
A,am uitat sa va spun,fiecare clasa a asistat la coafura de mireasa,facut-a de cele 2 profesoare,demonstratie in fata noastra.Mi-a placut mult de tot,ambele coafuri frumoase,dar una era exceptionala!!Awsome!!Fara cuvinte!!Ne-a aratat si cum prindem voalul.Ce s-a spun,mi-a ,placut mult,dar am de mers cam mult pe jos,si cind o sa vina ploile o sa fie greu,dar nimic nu e usor in viata asta.
Socoteala de acasa nu s-a potrivit cu cea din tirg,in ce priveste banii,dar e ok,acum vreau sa-i scriu o scrisoare de multumire(cum numai eu stiu!! wink )fostului sot,si la sfirsit o sa-i propun spre aprobare,o prima lunara de 200 $,nu e mult de loc.Ce mi-a dat acum a fost bonus!! rade A..am uitat sa va zic,mi-a zis ca deja imi trimisese in septembrie 1000 shekeli(250$),prin fiul meu,dar fiul meu s-a facut ca a uitat... zid
Deci,ex-ul imi poarta de grija,imi trimite bani el singur,fara sa-i cer!!
Dar am fost farte uimita ca avea sub birou aceasta suma,asta nu lasa peste noapte in cabinet nici 1 $ !!!
Nu m-as mira,daca din motive necunoscute de mine,chiar in dimineata aceea i-a scos de la banca,banca lui e pe acelasi etaj.O,my God,acum am realizat ca chiar asa e,ce rost avea sa tina banii noaptea acolo cind banca e la 10 metri de el,si nici nu sta la rind,doar da telefon sa-i pregatesca suma.Cum le-a potrivit Dumnezeu pe toate,cu atita grija,pentru mine,un firicel de praf!
Mare si bun e Dumnezeu!Imi vine sa cint "Amazing Grace",ieri am incercat sa cint,dar ma-inecau lacrimile.
Va pup si va iubesc mult!! kiss
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de georgeta.prnic la data de Mier 03 Oct 2012, 10:03 pm

Bravoooo!Mi-ar fi placut sa fiu si eu prezenta acolo,a fost mult mai distractiv decat la tocat si curatat de legume!Bun baiat ex-ul tau,al meu daca ma vede in fata ochilor ..vede rosu(ex-ul meu),din cauza lui am plecat din tara..era prea mica pentru noi amandoi rade Eu sunt prima pentru un tuns si un pieptanat elegant wink
Pufoi,succes la specializare!vad ca esti foarte incantata..povesteste ce faci tu acolo,sau de ce ai ales aceasta specializare hug Vreau si eu placinte foame
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu la data de Mier 03 Oct 2012, 10:24 pm

asaaa si eu pe aci acum. Am mai facut o bascalie ca cea prezentat zilele trecute insa putin mai mica pleasca doarece si pentru ca si pe aceea mi-a adus-o inapoi sa o mai micsorez. zid

album picasa
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de pufoi la data de Mier 03 Oct 2012, 11:05 pm

Getuto, m-ai facut sa rad cu hohote!
Doamne, fato, da' zapacita mai esti!Adica ti-ar fi placut oriunde, numai la tocat legume nu!
Tina ma bucur ca iti place, ma bucur din suflet pentru tine, ca si eu am facut coafura, in tineretile mele si mi-a placut tare mult.
In legatura cu specializarea mea eram tare fericita, pana mi-a inchis maica-mea gura, ca de obicei.Nimic din ce fac eu nu e bun, trebuie garantie ca daca fac cursul sa imi acorde un serviciu dupa , cu un salariu super... etc.
Mai, ce sa spun, It e tara badantelor, pentru cele care nu au familie sau nu au fam cu ele, e tara celor care stiu sa rezolve treburile mult mai bine cu altceva decat cu capul.Aici, daca ai carte, nu ai parte.Eu tot mai sper....Vad cum ma simt la cursuri si apoi, decid, ca sunt multi bani si multe plecari tare departe de casa.
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de georgeta.prnic la data de Mier 03 Oct 2012, 11:18 pm

Pufoiii,ai ras tu si ma bucur....dar(vorba Silviei!) uitasi de placinteeeee...sunt gata?
Acum serios..nu trebuie sa te descurajezi,in privinta cursului,fii optimista,asculta de inimioara ta...daca incepi treaba asta cu indoiala,ce astepti sa iasa..poate fi un inceput de drum bun hug
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu la data de Mier 03 Oct 2012, 11:20 pm

Pufoi oare toate mamele sunt nemultumite de fetele lor? Parca zici de mama mea. Niciodata si niic nu ii place din ce fac eu wink

album picasa
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Celya_f40 la data de Mier 03 Oct 2012, 11:27 pm

hop si eu .....ma intreb, daca nu am fata, oi fi o soacra rea?
Si-apoi sa va zic...v-am citit in parte chestiile alea cu chilotei cu beculete!!!!!!!!
Da n-am adus io palinca din ro, apoi combinat cu ceapa si branza de burduf, numa chiloti cu beculete o sa vada migu meu rade rade rade
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 56
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu la data de Mier 03 Oct 2012, 11:31 pm

eu daca ma gandesc bine.... am o gramada de instalatie de pom. rade ma apuc si crosetez o pereche de chiloti din firele alea...Ii fac si handmade , deci mai scumpi rade rade
Chiar e o idee pentru sarbatori rade

album picasa
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin