Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:43 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Poze cu noi si familiile noastre -6

+51
Celya_f40
kitty_1973
MagdaMarin
adelina24
Karina33
lucky
Rimmelle
Admina
adriuta
fiordaliso
claudiana
smihaelaviorica
Uca
gmiki1
dorinami
symos
duchess
Gabiuta
Adina Grigoriu
valentinadof
olguta cusma
aurishta
corina corina
carmenco
Gianina4ever
denis21
Dorulet
Cristache
mimiady63
T_mihaela
GinaP
kmn
Serban Valentina
danniela
MihaelaT
mari01
georgeta.prnic
clara birau
mariaz_09
firicel
AlinaJ.Bijoux
emmancita
myky7robc
ema
gabyd
Angelica18
SilviaDumitrescu
romaya
pufoi
tinap
crina68
55 participanți

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de Gianina4ever Dum 22 Iul 2012, 11:44 pm

Firicel,pe drept iti spunem ca esti frumoasa si te-ai si plimbat...si eu visez sa ma pozez intr-un lan de floarea soarelui Smile
kiss
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de carmenco Lun 23 Iul 2012, 6:02 am

Firicel, kiss !

Arati foarte bine iar cu vesta de salvare iti sta excelent. Poate te iei de sporturi extreme Smile.
Sa fi fost in locul tau imi puneam doua, trei veste. Mi-e frica de apa Smile.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de dorinami Lun 23 Iul 2012, 7:44 am

Buna dimineata fetelor! Sa aveti o saptamana frumoasa si cu spor in toate! Firicel, ce doamna incantatoare esti! Cred ca ti-a placut mult excursia pe care ai facut-o in Delta. Eu nu am fost niciodata acolo, dar am auzit ca este un loc minunat...doar ca te intreb cum este sa fi inconjurat de atata apa? Mie imi este cam teama de atata imensitate....Si eu cu sotul meu , cu fata cea mare si sotul ei am fost in concediu 6 zile la Viena. Aceasta vacanta ne-a fost oferita de fata si sotul ei cu ocazia celor 30 de ani casatorie. A fost tare frumos, dar la intoarcere am avut niste experiente tare neplacute cu avionul... Sa va arat niste poze: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] era un soare de topea...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si ca sa termine totul frumos am fost si la o serata muzicala la Schonbrunn. Interpretii, muzica , incaperea ...totul a fost magniific! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/837/dsc07823h.jpg/][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/URL] Asa s-a terminat o parte din concediu...acum la munca! Mai am cateva zile ramase , dar luna viitoare plec in muntii nostri dragi...de care nu ma voi plictisi niciodata!
dorinami
dorinami
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 292
Varsta : 65
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/01/2012

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de tinap Lun 23 Iul 2012, 9:39 am

Foarte frumoase poze Dorina,si un cadou foarte frumos din partea ginerelui si-a fetei.Sa fiti sanatosi si fericiti cu totii!
kiss
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de dorinami Lun 23 Iul 2012, 10:14 am

Multumesc frumos pt.tot Florentina! Si tie iti doresc sa fi cea mai fericita mamica si bunicuta! Va doresc sanatate si multe bucurii pt.tine si familia ta!
dorinami
dorinami
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 292
Varsta : 65
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/01/2012

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de carmenco Lun 23 Iul 2012, 11:46 am

Dorina, deja te invidiez Smile. Vreau si eu la Viena. Nu am fost pana acum... si maiales la o serata muzicala...
La multi ani pentru cei 30 si inca pe atatia inainte!














carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de denis21 Lun 23 Iul 2012, 5:51 pm

Firicel , arati foarte bine!Delta Dunarii e un loc mirific care merita vizitat, mai rau e cu ...tantarii wink .Am vizitat zona si e...super!
Dorina, la multi ani fericiti impreuna!Ce gest frumos din partea fiicei si a ginerelui aplauze .
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de Dorulet Lun 23 Iul 2012, 6:54 pm

Tanara doamna Firicel,te invidiez,eu n-am fost niciodata in Delta.Poate totusi voi apuca sa merg.Esti o frumoasa.
Dar Viena,ah,Viena...Imi pare bine de poze,Dorina,si de la Schonbrunn si din Stephandom, sunt locurile noastre dragi. Am fost in mai la concert, dar mi-e asa de dor sa merg iar la Viena.Sper la iarna.Felicitari pentru aniversare,multi,multi ani fericiti si plini de impliniri si de acum incolo!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4774
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de dorinami Lun 23 Iul 2012, 8:24 pm

Multumesc frumos pt.urari Carmenco, Denis, Dorulet ! Intradevar nici nu stiu cand au trecut 30 de ani de cand sunt langa acest minunat barbat, pt.ca am un sot unic, iar fetele noastre il iubesc imens. De fapt socoteala iese repede , daca va uitati ca fata noastra cea mare face 29 de ani... Cat despre copii au vrut prin cadoul lor sa ne duca din nou la Viena, unde am fost si acum 4 ani ...si unde atunci ca si acum am fost extrem de incantati. Acolo nu se "vede" nici urma de criza mondiala! Ai zice ca toata lumea este in vacanta....si este asa de frumos sa mai vezi si oameni fara griji, cu zambetul pe buze! Vroiam sa va mai spun ca dupa concertul de la Schonbrunn am ramas placut surprinsa cand am vazut instumentistii plecand pe biciclete. Instrumentele in huse, husele in spate iar ei pe biciclete! Frumos nu? De fapt acolo bicicleta isi are locul ei de cinste! Daca doriti va mai pot arata niste poze de la concert si nu numai. Dar asta numai daca vreti... O seara buna tuturor! Sa nu uit am vazut acolo, la gradina zoologica ursuletul Panda...mic si dragalas!
dorinami
dorinami
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 292
Varsta : 65
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/01/2012

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de Dorulet Lun 23 Iul 2012, 8:37 pm

In toata Austria bicicleta e la mare cinste.Ai vazut ursuletul?(eu mi-am facut odata poza inauntru si acasa am vazut ca e interzis fotografiatul)Am fost de mai multe ori la zoo,dar mai merg cu siguranta.Ultima data ne-am amuzat cat de suparat era un elefantel pe niste rate care au avut tupeul sa aterizeze in balta lui.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4774
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 23 Iul 2012, 10:09 pm

F. frumos la Viena. Mi-ar placea si mie sa o vizitez. Nu am fost nici o data doar am trecut de 3 ori pe langa, pe autostrada in drum spre Germania.
Felicitari pt. aniversare. kiss
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de Gianina4ever Lun 23 Iul 2012, 10:41 pm

Cel mai potrivit cadou l-ati primit...multi ani sanatosi si fericiti! kiss
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mar 24 Iul 2012, 1:01 am

Doamnelor,jos palaria,sunt uimita si incantata,zambete si chipuri luminate ,tineretea din suflet se reflecta prin felul in care va ingrijiti...poate iubiti ,poate sunteti iubite,poate traiti sanatos,dar varsta de la avatar nu se regaseste la voi doamnelor.Multa sanatate si bucurii,pentru voi si familiile voastre!
In fuguta las 2-3 poze cu mine si mezina ,cand am fost la Pitesti.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
FRATELE SI NEPOTUL MEU
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
CUMNATA SI NEPOTICA MEA
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 47
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de tinap Mar 24 Iul 2012, 1:43 am

Foarte frumoase poze Georgeta!Iar fetita ta e o papusa!
Sa-ti traiasca fata si nepotii!Eu daca era dupa mine,as fi inbracat nepotica cu bijuteria de rochita crosetata!Dar de,fiecare cu gustul ei.
Tu esti asa tinerica si slabuta!
kiss
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de dorinami Mar 24 Iul 2012, 7:28 am

Fetelor, inca o data multumiri pt.urari !. Georgeta, ce frumosi sunteti cu totii! Sa-ti traiasca copii si nepotica! Cati ani are fetita 4-5 anisori? Cred ca este tare zglobie si lovita la picioruse. Fata ta imi aminteste de fetele mele cand erau mici si ele cu urme de cazaturi pe la genuchi. Doamne, ce repede goneste timpul! Ce mi-as dori sa intorc timpul si sa mai ma bucur de copilaria fetelor... ! Dorulet , chiar nu am stiut ca fotografiatul este interzis la zoo! Am facut poze la greu cu toate animalutele si nu eram singurii ! Gandesc ca la intrarea in rezervatie trebuia sa fie un afis de avertizare....si cum nimeni nu a zis nimic... Am vazut ursuletul Panda . Nu stiu cat de bine il distingeti , dar manca si nu am putut sa-l fotografiem dintr-o pozitie mai favorabila. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] il distingeti printre atata vegetatie?
dorinami
dorinami
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 292
Varsta : 65
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/01/2012

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de Karina33 Mar 24 Iul 2012, 12:53 pm

Cum sa nu ai voie sa faci poze?
Sunt atatea indicatoare in Viena de parca ei au inventat semnalizarea, le au si desenate, nu numai scrise, si daca nu vrei te lovesti de ele.
Ai voie sa faci poze in toata zoo, sunt cateva restrictii la folosirea blitului, si alea bine afisate pe indicatoarele cu animalele si pe peretii de sticla/plastic.

Ps: si noua ne-a placut mult gradina zoo, semi-libertatea animalelor si combinarea mai multor specii in aceeasi zona.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de Dorulet Mar 24 Iul 2012, 7:11 pm

Eu am facut poza inauntru si deasupra mea era un anunt pe care nu l-am vazut.Afara nu este nicio restrictie.Cum n-a fost nici in sala,la concert.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ma bucur sa te vad,Georgeta.Chipuri frumoase si tinerete...ah,ce frumoasa-i tineretea!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4774
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de carmenco Mar 24 Iul 2012, 7:19 pm

Dorulet, tu esti in poza? Mi te imaginam o femeie batoasa rade . Dar esti naturalaaaaaaaaaaaaa.
Ma bucur sa te cunosc! kiss
Mai ca imi era frica de tine rade

Iarta-ma, nu am zis cu rautate.

Si pentru ca unele dintre voi nu ma stiti, iata o poza recenta

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Edit: Poate am dat-o in bara. Daca nu esti tu in poza si chiar esti "batoasa" arata-te macar sa stiu de cine mi-e frica rade
Sa nu te superi pe mine, Dorulet.


Ultima editare efectuata de catre carmenco in Mar 24 Iul 2012, 7:22 pm, editata de 1 ori (Motiv : adaugare text)
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de Angelica18 Mar 24 Iul 2012, 10:18 pm

Carmen,vreau sa-ti spun ca Dorulet e o doamna deosebita.Am avut placerea sa o cunosc si ma bucur.E o scumpa si o finuta.
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de carmenco Mar 24 Iul 2012, 10:23 pm

Multumesc Angelica. Eu nu am zis ca nu ar fi deosebita. Mi-a placut din prima clipa in care i-am vazut postarile. Dar ca infatisare mi-o inchipuiam altfel. Daca e ea in poza e blanda si imi place :P.

Dorulet, da un semn de viata ca tare as vrea sa nu te fi suparat pe mine. Sunt mai glumeata din fire.

Oare am dat-o in bara din nou?Smile
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de Gianina4ever Mar 24 Iul 2012, 11:03 pm

Ce faine sunteti!Georgeta,sa va traiasca!
Si eu vreau sa stiu daca e Dorulet in poza...
Pe Carmen am mai vazut-o.
Pentru voi kiss
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mier 25 Iul 2012, 12:09 am

Si eu ma bucur sa te cunosc Dorulet pupi mai tii minte invitatia din iarna?Mi-ar fi placut sa fie posibila! pupi
Pentru tine Carmenco si pentru pustoaica ta kiss esti la fel de frumoasa!
Sunt mandra cu romacutele mele hug am mai spus-o,si o mai spun de cate ori o simt prietenie
Si pentru Gianina hug pupi
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 47
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de carmenco Mier 25 Iul 2012, 6:19 am

Georgeta kiss
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de dorinami Mier 25 Iul 2012, 6:28 am

Ma bucur ca te cunosc Dorulet (imi place poza din sala de concert...pt.ca-mi inchipui cat de frumoasa a fost muzica...)! Incantata de cunostinta Carmenco! Numai persoane una si una aici, pe forum! Sa fiti cu toate sanatoase !!
dorinami
dorinami
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 292
Varsta : 65
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/01/2012

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de corina corina Mier 25 Iul 2012, 3:41 pm

Vin si eu din cand in cand sa vad pe cine mai cunosc pe aici .

Firicel , draguto si tinerico ! Esti mai frumoasa ca in pozele de anul trecut ! Se vede ca te simti ca la douazeci de ani . Tineretea vine din interior . pupi Si eu visez la Delta ...

Mihaela T , ma bucur ca ti-a placut cum cant . Pentru mine asta inseamna ca am mai ajuns la un suflet sensibil . Abia astept pozele cu ochii tai verzi ! dama

Dorinami , ai copii pe cinste daca te plimbi in asemenea locuri . Iti doresc sa mai ai parte de asemenea concedii !

Carmenco, mi-era dor sa te mai vad ! Esti o pustoaica ! flower

Georgeta , ma bucur sa te revad . Iti sta bine acasa , in tara ta si cred ca ti-a fost dor de ai tai . Sa fiti sanatosi cu totii !

Dorulet , ma bucur sa vad in sfarsit cine lucreaza tatting asa de frumos ! Multa sanatate si pentru tine !
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB