Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

+33
pavady
MihaelaT
Buburuza
aurelia.c
emmancita
geo
aidil
ismi3ismi
violetas
arielas
ARYANNA
Angelica18
Uca
Motzu
marina40
elutzamicutza
LYNDA
mami jeni
elenaveronica
otilia gergely
zsofia
diada
Adelle23
canadianca50
olguta cusma
aurishta
Karina33
geany
rosita
Admina
fulguta28
danae
mnarcisa
37 participanți

Pagina 7 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de otilia gergely Vin 29 Iun 2012, 2:07 pm

Fustitele mele nu le-am vazut in galerie Sad
otilia gergely
otilia gergely
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 203
Localizare : Tg Mures
Data de inscriere : 09/09/2009

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de mnarcisa Vin 29 Iun 2012, 2:20 pm

Otilila mii de scuze. Am rezolvat.
Sper sa nu mai fi scapat pe nimeni, dar daca tutusi mai este cineva in aceasta situatie sa ma traga de urechi.

SI EXTRAGEREA!!!!

AVERTISMENT!! opriti sonorul pentru ca se aude infiorator.
Filmarea este facuta cu aparatul baiatului si nu stiu ce setari a facut el acolo.

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Th_P6290171
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de fulguta28 Vin 29 Iun 2012, 2:29 pm

Felicitari!!!
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de Admina Vin 29 Iun 2012, 2:30 pm

Narcisa, o provocare super, felicitari! Flowers
Bravo Elutza, sa ne provoci frumos, data viitoare!

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de geany Vin 29 Iun 2012, 2:33 pm

Felicitari castigatoarei, asteptam noua tema Flowers

Admina, nu-ti place suspansul asa-i? lol! Nu motivezi castigatoarea sa urmareasca filmuletul:)
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de otilia gergely Vin 29 Iun 2012, 2:34 pm

Felicitari Elutza! Astept cu nerabdare sa vad ce propui! Sper sa fie ceva la care sa fac fata Smile !
otilia gergely
otilia gergely
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 203
Localizare : Tg Mures
Data de inscriere : 09/09/2009

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de Adelle23 Vin 29 Iun 2012, 2:53 pm

Felicitari Elutza, si felicitari fiecarei concurente, am realizat impreuna o galerie frumoasa kiss
Narcisa, multumesc ocazia, si astept urmatoarea provocare din partea castigatoarei.
Adelle23
Adelle23
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 159
Localizare : Mures
Data de inscriere : 29/04/2012

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de Admina Vin 29 Iun 2012, 3:07 pm

geany a scris:Felicitari castigatoarei, asteptam noua tema Flowers

Admina, nu-ti place suspansul asa-i? lol! Nu motivezi castigatoarea sa urmareasca filmuletul:)

rade Nici nu m-am gandit... Eu ziceam ca sunt persoane cu viteza mica la net, care se chinuie sa vada un video, vroiam sa le scutesc de asteptare. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de Gianina4ever Vin 29 Iun 2012, 3:10 pm

Felicitari,Elutza!
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de rosita Vin 29 Iun 2012, 3:35 pm

Narcisa, multumim de provocare! kiss
Elutza bravo! Flowers (sau brava, ca esti in Italia parca wink )

Geany, sa stii ca nici eu n-am mai intrat pe filmulet, m-am dus pe postarile urmatoare, sa vad pe cine felicita fetele Embarassed Lenea, bat-o vina rade

Extragerea castigatoarei se face numai cu filmulet, sau se poate folosi si situl acela, random.org? Am vazut asta la provocarile de la bijuterii, parca, dar nu stiu daca e acceptat si aici.
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de olguta cusma Vin 29 Iun 2012, 3:39 pm

Abia astept noua provocare! Sunt numai ochi si urechi!
olguta cusma
olguta cusma
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 163
Varsta : 54
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/02/2012

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de geany Vin 29 Iun 2012, 3:45 pm

Mie imi merge tare rau netul la laptop... dar desi as putea sa dau direct pe final, sa vad castigatoarea, sunt atat de deosebite filmarile incat merita sa stai 2 min. sa astepti extragerea. Iar copiii Narcisei, chiar au cooperat atat de frumos. Mi-a placut la maxim cum a tras biletelul asa fulgerator love !



geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de gmiki1 Vin 29 Iun 2012, 9:15 pm

felicitari...astept o noua provocare,incet-incet ma apuc si eu de innoit garderoba Smile
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 45
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de elutzamicutza Sam 30 Iun 2012, 9:33 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!!!! Nu imi vine sa cred!!!! AM CASTIGAAAT???? EU??? Doamne deci asta da bafta!!! Imi pare rau ca nu am reactionat pana acum, dar nu mi-a stat deloc gandul la forumit si la cusatorit zilele astea, "alerg" ca nebuna sa termin de scris teza de doctorat pe care trebuie sa o predau maine... Am intrat pe forum acum sa arunc o privire intr-o mica pauza de scris, in timp ce mi se fierbe supa...

Multumesc tare tare mult Narcisa! Mi-ai facut ziua! (si cand te gandesti ca poimaine e ziua mea! Iti trimit pe mesaj privat adresa din Bucuresti unde sa poti trimite premiul (parca stiam ca in afara nu se trimit, si oricum la cat de scump e curierul...) Nu stiu ce am castigat dar nu conteaza, sunt foarte foarte happy!! Deja incep sa ma gandesc la ce sa va provoc, fiti pe faza! E o problema daca postez provocarea in timpul saptamanii care vine? Sa termin cu teza...

Va puuup!!!
elutzamicutza
elutzamicutza
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 414
Localizare : Milano
Data de inscriere : 08/02/2010

https://www.facebook.com/elochka.handmade

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de mnarcisa Sam 30 Iun 2012, 9:43 pm

Elutza abia asteptam sa intri.
Marutei mele trebuie sa ii multumesti ca ea a impachetat si extras biletul cu numele tau wink (dupa cum a observat si Geany)
Astept adresa si in cursul saptamanii viitoare sa iti trimit premiul.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de diada Dum 01 Iul 2012, 10:51 am

Ce haine frumoase ati cusut!!! Imi pare atat de rau ca nu am avut vreme de aceasta provocare. Va felicit pe toate hug
Elutza, abia astept sa vad la ce ne provoci! Flowers

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de LYNDA Dum 01 Iul 2012, 8:53 pm

Elutza felicitari! ma bucur mult pentru tine si pentru noi toate ce repede ne-am mobilizat si un numar destul de mare! hai ca se poate si mai multe! abia astept provocarea viitoare!
kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de elutzamicutza Mier 04 Iul 2012, 1:25 am

Multumesc fetelor!!! Inca ma gandesc la provocare, nu am disparut Smile
Va pup!!
elutzamicutza
elutzamicutza
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 414
Localizare : Milano
Data de inscriere : 08/02/2010

https://www.facebook.com/elochka.handmade

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de aurishta Mier 04 Iul 2012, 9:59 am

Asteptam cu nerabdare, suntem cu mainile in tesaturi si cu ochii in reviste wink
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de elutzamicutza Vin 14 Sept 2012, 11:55 am

Feteloooor!! Sunt tare fericita sa va anunt ca am primit coletul cu premiul de la mnarcisa!! Si sunt impresionata! Mi-a facut un port-pensule de machiaj tare frumos si mai ales, preferatul meu, un portfard crosetat bleumarin inchis cu o pisicuta alba! Este A DO RA BIL!!! Nu am cum sa pun poze acum dar le puteti vedea la Narcisa pe blog, le postase zilele trecute Smile M-am indragostit de pisicutza!! De asemenea pachetzelul mai contine o brosa crosetata neagra si un material ffffffffff frumos de bumbac de bluze, cu un imprimeu genial! Abia astept sa ma intorc in Italia la masinutele mele si sa fac ceva din el! ME HAPPY!! Multumesc Narcisa!!! <3
elutzamicutza
elutzamicutza
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 414
Localizare : Milano
Data de inscriere : 08/02/2010

https://www.facebook.com/elochka.handmade

Sus In jos

Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA - Pagina 7 Empty Re: Provocarea 6 la croitorie: HAINE DE DUMINICA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB