Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Provocarea 30-Faux denim

+25
betymi72
mami jeni
pufoi
nana_vulpe
dia
Dragonfly
vlad_mom
darkpoke
Handmade DEEA
ioana soare
irinaroscacreations
Andata
Rica Mateiuc
AlinaJ.Bijoux
carjanmonica
Adelaida
MoniKozi
Artadar
JuiCy
Carmen's
ancamm
andreea-elena
loriem77
Day
maddy13
29 participanți

Pagina 3 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de Artadar Dum 27 Mai 2012, 7:43 pm

Multumesc ! Am zis ca n-am avut pulberi potrivite. Cine stie in ce colt de atelier zace punguta cu alb de titan...n-am avut chef sa rascolesc totul pentru ea. In lumina straluceste usor sideful. As putea da acum, uscata, cu acrilic, dar mi-e lene rade e croita din blug nou, netocit...
Nu are armatura. In unele locuri are grosimea de peste 8 mm si peste tot cel putin 4 mm. E grea si are o elasticitate de 2 cm...mai mult n-am departat.
Artadar
Artadar
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 177
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 23/03/2012

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de maddy13 Dum 27 Mai 2012, 7:56 pm

Artadar, iarta-ma, dar imi dai impresia ca nu ai lucrat cu placere la provocarea asta, parca usor sictirita. As vrea sa cred ca e numai impresia mea. Ar fi pacat, pentru ca toate fetele de pe aici au fost foarte entuziasmate cand am ales tema. Nu vrea sa lucreze nimeni doar de dragul de a fi undeva pe lista la o provocare. Eu am facut mereu cu placere tot ce am facut si unde nu am avut timp sau am considerat ca nu pot sa fac nimic am preferat sa nu ma bag, dar am urmarit mereu toate postarile.
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de Artadar Dum 27 Mai 2012, 10:42 pm

Ai impresia doar...am lucrat din placere si nu-s deloc sictirita...
Am pus in text emo astea Smile rade si nu astea batutincap zid ...
Artadar
Artadar
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 177
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 23/03/2012

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de maddy13 Dum 27 Mai 2012, 11:54 pm

Poate ca mi s-a parut citind asta "As putea da acum, uscata, cu acrilic, dar mi-e lene rade e croita din blug nou, netocit..." sau asta "Gata cu provocarea, ma intorc la hieroglife."
Cand ai timp ar fi frumos sa-i mai dai putin acrilic alb peste, poate pana atunci o sa devina blug vechi wink
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de Artadar Lun 28 Mai 2012, 8:40 am

Mady, mie-mi place mult sa glumesc. Nu ma cunosti real sa vezi cat de mult zambesc si rad. Eu chiar am glumit, de aceea am pus si emo.
Hai sa-ti explic. Atelierul meu, este arhiplin cu materiale pt. f. multe tehnici. La unele n-am umblat de ani de zile si mi-e greu sa-mi amintesc unde le-am pus, cum ar fi albul de titan si nici n-as fi ajuns la ele fara a da la o parte multe alte cutii cu multe alte lucruri. Am rascolit putin, dar am renuntat, sperand ca praful de creta se va vedea. De unde ! S-a absorbit in material...Culorile acrilice le aveam pe masa, albul gata preparat, din care am dat putin, dar nu mi-a placut ca intra si-n spatiile texturii. Vezi deasupra LEVIS. Am incercat cu pastel uleios..n-a mers ! Am dat cu fard si abia se vede. Eu nu prea am farduri, ca nu folosesc. Pe platoul de copt asteptau crude cartusele cu hieroglife modelate cu o zi inainte. Trebuia sa termin repede bratara si sa le coc impreuna. Am bibilit cateva ore la ea, il loc sa ma odihnesc, dupa munca de-o saptamana.
Mie-mi place cum arata si asa, ca n-as fi vrut s-o mazgalesc prea mult. Acum nu mai dau cu acrilic, ca nu vreau s-o lacuiesc. E frumoasa asa, cu aspect natural. N-am avut prea mult material sa pot umple un platou cu denim, numai bratara papand un bloc si jumatate de fimo. Important e ca am castigat experienta cu o tehnica noua pentru mine. Intre timp oi cauta si praful alb si daca oi primi vreo comanda, le-oi toci mai mult, dar pe crud.
Da, am zis ca ma intorc la hieroglife, dar nu ca nu-mi place provocarea. Saptamana trecuta am lucrat intens la decorarea dif. obiecte (vezi tehnica decoupajului) plus unul secret (pt. un concurs), plus al doilea colier Tutankamon, plus cartuse cu hieroglife, la care bibilesc acum, plus bratara denim, plus editarea de poze, plus conversatia cu voi, sau postarea pe blog, etc. Au fost nopti cand m-am orit pe la 3-4 dimineata si m-am trezit la 7-8 continuand "lenea"-n atelier rade Deci nu-i vorba de lene. Am glumit.
Gata, am baut cafeaua, ma intorc la hieroglife Smile
Spor !
Artadar
Artadar
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 177
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 23/03/2012

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de maddy13 Lun 28 Mai 2012, 7:32 pm

Artadar, ai putea sa renunti la cateva daca ti se pare cam mult pentru tine. Nu era cazul sa te justifici ca nu ti-am cerut sa-mi spui ce ai facut. Daca tie iti place si asa e foarte bine.
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de Artadar Lun 28 Mai 2012, 9:21 pm

"Artadar, ai putea sa renunti la cateva daca ti se pare cam mult pentru tine." Nu stiu la ce te referi si cred ca e putin of. topic la provocarea asta. Eu am postat creatia si tu-mi zici ca-s "putin cam sictirita" ...Incerc sa-ti explic si-mi zici ca nu era cazul...desi ma citezi...Chiar nu inteleg. Ai ceva cu persoana mea ? Eu zic sa ne oprim la comentariul strict la lucrari.
Artadar
Artadar
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 177
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 23/03/2012

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de Day Lun 28 Mai 2012, 9:54 pm

Hellloooooo,imi taiati cheful de creatie!Gata,astamparati-va,copii mari Smile Facem pace?
peace
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de maddy13 Lun 28 Mai 2012, 10:03 pm

Nu stiu care dintre noi era off topic, tu ai fosti cea care ai insirat cate ai facut saptamana asta desi era off topic, de aia am spus sa mai renunti. Mi se parea ca te plangi ca ai prea multe de facut (sau te lauzi?).
Nu am absolut nimic cu persoana ta si ca sa-ti demonstrez asta am sa te ignor.
Pardon, am sa va ignor, pentru ca aveti o varsta mai inaintata decat mine. Eu am incheiat discutia vis-a-vis de acest subiect. Va respect si nu va contest talentul, dar ar fi corect pentru toate fetele de aici sa nu lasam loc pentru trufie.
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de Andata Lun 28 Mai 2012, 10:35 pm

Hai, mai, si aici?
E doar o provocare, nu un concurs de frumusete si nici cu impuneri (adica provocarea era pt blugi, nu pt blugi tociti, nu?) Fiecare ii vede cum vrea si eu ma bucur cand posteaza cineva ca stiu ca totusi depune timp si suflet pt acel ceva. Ca nu iese identic sau asemanator cu ce face altcineva... pai asta e farmecul si de aceea schimbam idei
Ca Artadar era prea obosita ca sa mai caute, o inteleg. Nici eu nu gasesc mereu ce caut (sa vezi cum e cand isi mai baga si mezina degetelele si imi gasesc fimo lipit artistic pe tablia patutului, zalele prin pahare si lanturile legate in jurul gatului ursuletului). Uneori nu am energie sa caut amanuntit un lucru de care am nevoie sa lucrez la o anumita piesa , abandonez si lucrez altceva, ca sigur gasesc apoi cand nu mai am nevoie.
Zau ca nu e loc aici de impunsaturi si orgolii ranite, doar nu mai suntem copii!
Hai pace, fete dragi, ca ma doare sufletul sa gasesc intepaturi pe aici.
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de maddy13 Lun 28 Mai 2012, 11:23 pm

Andata, pe mine m-a deranjat modul de exprimare al colegei noastre si mi s-a parut ca a facut bratara aia nevoita de imprejurari, am intrerupt-o de la calatoria in Egipt. Nu cred ca e vina nimanui ca suntem cu toate obosite, ca toate avem servici, banuiesc. Eu una nu am copii acasa dar am la servici si cand ma asez in fata calculatorului ma bucur sa intru pe acest site sa vad lucruri noi. Am admirat si am laudat orice lucrusor mic postat aici, ca stiu ce greu e si cat suflet pune fiecare.
Problema mea e ca nu suport sa vad oameni care cred ca numai ei au dreptate si sunt atotcunoscatori, iar cei din jurul lor sunt asa cam de marimea unui purice.
Eu am mai avut o data o reactie la astfel de persoane si am zis ca nu mai fac afirmatii gratuite, poate dupa provocarea asta o sa fiu doar omul din umbra aici pe site si o sa postez doar pe blogul meu si prin alte parti.
Eu am terminat.
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de loriem77 Mar 29 Mai 2012, 12:17 pm

dragele mele... cred ca este vorba doar de o lipsa de comunicare sau/si hiperreactivitate cauzate de diferite motive. Zau ca nu trebuie sa va suparati.
Eu stiu ce inseamna sa fii gazda unei provocari, cind totul se ia... prea personal... cind de fapt fieecare isi vede de treaba lui si nu are nimic cu gazda. Deci Maddy, te rog, mie imi esti draga si imi plac lucrarile tale, deci, te rog, le vreau si pe forum!
O inteleg si pe Dora... eu am tratat la modul amuzant cind povestea ea despre "febra" egipteana! Nu stiu cum sunteti voi, dar eu cind sunt prinsa in niste idei, cu greu pot sa fac altceva... si daca ea a reusit sa poarte un blug prin Egipt, atunci merita toata lauda.
Toate provocarile sunt bune/frumoase/utile cel putin pentru mine, asa sunt. Dar asta "is the best"!
Va pup, va imbratisez si ma bucur ca suntem aici!
loriem77
loriem77
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 316
Varsta : 46
Localizare : iasi
Data de inscriere : 16/09/2010

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de ioana soare Mar 29 Mai 2012, 3:20 pm

Andata a scris:...sa vezi cum e cand isi mai baga si mezina degetelele si imi gasesc fimo lipit artistic pe tablia patutului, zalele prin pahare si lanturile legate in jurul gatului ursuletului...

eu am gasit crimpi (si argintii si bronz antichizat, nu a avut preferinte:))) ) in caca atunci cand am schimbat scutecul piticului, de atunci mi-am cocotat totul cat mai sus:) Atat de sus le-am cocotat pe unele, ca acum am nevoie de cateva bucatele de sarma si mi-e lene sa aduc un scaun sa ma urc sa-mi iau:)))

asta asa ca sa ma bag si eu ca musca-n ciorba:)))

Nu scriu la fimo, dar urmaresc si ma minunez mereu ce frumuseti ies din mainile voastre.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de maddy13 Mar 29 Mai 2012, 6:08 pm

loriem, si mie imi sunteti dragi toate si ma bucur sa vad in fiecare zi ceva nou aici. Am fost foarte bucuroasa cand am descoperit acest forum si cum zicea Ramona, aici este locul unde uit de toate si ma relaxez facand lucruri pe care le consider frumoase, pentru ca sunt facute de mine.Nu am nimic impotriva nici daca imi copiaza cineva modelele, nu fac atata caz, pentru ca intr-o mica masura cred ca toate ne inspiram de undeva, daca nu modelul, macar combinatia de culori sau tehnica.
Pe Artadar eram suparata pentru ca nu e prima oara cand am simtit ca priveste de sus pe toata lumea si ieri am avut rabdarea sa-i citesc absolut toate mesajele si nu mi-am schimbat parerea. Eu zic sa ne vedem fiecare de treaba ei, daca imi place ceva am sa admir si am sa laud, daca nu am sa tac, e mai bine asa.
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de Rica Mateiuc Mar 29 Mai 2012, 8:24 pm

Eu schimb putin directia discutiei spunandu-va ca azi e ziua mea, a iesit si soarele si s-a mai oprit si ploaia. maddy, te-am mai inveselit? hug
Rica Mateiuc
Rica Mateiuc
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 703
Varsta : 49
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 27/01/2012

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de Carmen's Mar 29 Mai 2012, 8:53 pm

La Multi Ani! Rica
Sa fii iubita si tot ce iti doresti tu
Carmen's
Carmen's
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 525
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 05/06/2010

http://prettyaccessories4you.blogspot.ro/

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de Rica Mateiuc Mar 29 Mai 2012, 8:56 pm

Multumesc Carmen, atat pentru urari, cat si pentru aprecierile si incurajarile pe care mi le-ai adresat!
Rica Mateiuc
Rica Mateiuc
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 703
Varsta : 49
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 27/01/2012

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de maddy13 Mar 29 Mai 2012, 9:40 pm

Rica, sa ai parte de tot binele din lume si mai ales de sanatate!
Eu sunt o persoana vesela, cine ma cunoaste stie acest lucru.
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de Rica Mateiuc Mier 30 Mai 2012, 12:16 pm

Multumesc pentru urari maddy!Te cred cand spui ca esti vesela-asta se vede si in poza. Ramai aici pe forum ca e bine-uite eu de la voi am invatat o gramada de lucruri, mai ale ambitia sa nu renunt si sa invat tehnici noi cum este acest faux denim. Eu am zis ca nu ma inscriu la provocare pentru ca nu m-as descurca "never-ever" sa pun un filmulet pe forum si, nici atat sa dau tema unei noi provocari (asta in eventualitatea unei castigari-daca am mers prea departe,scuzati) Aaaa!si mai e ceva- nici macar un premiu pe masura voastra nu as fi in stare sa fac!
Rica Mateiuc
Rica Mateiuc
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 703
Varsta : 49
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 27/01/2012

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de Handmade DEEA Mier 30 Mai 2012, 2:29 pm

Cand eram mica si ma certatm cu cine spuneam asta rade

"Impcare,impacare,fara nici o suparare,daca ne mai suparam luam valiza si plecam si la gara ne PUPAM love

GATA!!!la treaba acum hug
Handmade DEEA
Handmade DEEA
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 337
Varsta : 34
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 13/02/2011

http://deeadeutzaa.blogspot.com

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de irinaroscacreations Mier 30 Mai 2012, 3:28 pm

La multi ani! si urari numai de bine Rica, scuze pt. intarziere Smile.
irinaroscacreations
irinaroscacreations
helper
helper

Numarul mesajelor : 84
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 26/05/2012

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de irinaroscacreations Mier 30 Mai 2012, 3:33 pm

Rica, imi place inelul tau cu denim, a iesit super si batistuta. Felicitari! Totusi ar trebui sa iti inscrii operele la "provocare".
irinaroscacreations
irinaroscacreations
helper
helper

Numarul mesajelor : 84
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 26/05/2012

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de irinaroscacreations Mier 30 Mai 2012, 3:37 pm

La Artadar imi place cum au iesit marginile " atoase" . Am ancercat si eu, insa nu mi-a iesit. Diseara postez pozele Smile
irinaroscacreations
irinaroscacreations
helper
helper

Numarul mesajelor : 84
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 26/05/2012

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de Rica Mateiuc Mier 30 Mai 2012, 5:26 pm

Multumesc irina pentru urari!
Rica Mateiuc
Rica Mateiuc
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 703
Varsta : 49
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 27/01/2012

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de Andata Mier 30 Mai 2012, 5:41 pm

Rica, no, asa-mi trebuie daca ieri nu am intrat. Te urez abia azi si iti doresc sa ai parte de toate cele bune, sanatate si fericire si iubire si impliniri si... tot ce iti mai doresti tu. La multi ani din inima!
Ioana, si eu am unele cocotate, dar tot ajunge cand le mai dau jos. Are o rapiditate mica mea, ceva de speriat.
Scuzati de off topic.
Sper sa apar si eu cu ceva pana se termina provocarea, chiar daca nu se va ridica la inaltimea minunatiilor vazute pana acum.
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Provocarea 30-Faux denim - Pagina 3 Empty Re: Provocarea 30-Faux denim

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB