Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

+92
iriclau
Elenik
Muravka
Mickey
Adorama
m-julie
Iulia40
feliana
dambustel
danielabordei
anc@
amoni
arielas
cretu_veronica22
danae
marabr
geany
LYNDA
zsofia
mnarcisa
valentinadof
kabunta
ancabanu
zylv
tomari
Lucia Ro
Motzu
lady
pufoi
mykya
iana02
luminitza79
antonina
gabyd
betymi72
dominiq
aurelia.c
gab'rela
anyrok
bubu mic
rob roy
AlyC
i.xell
Gabiuta
mari01
ElaR
craluca
Karina33
auricaco
mariuca7
mishou
dorinamisov
Savu Ramona
Cristina_Ionela
violeta25
olympia
kla78
flori de camp
Floren
bibitu
stoy
Pui_dEuropolis
veryscrap
Xorana
mya21_ro
GinaP
emmancita
annamaria26985
georgeta.prnic
aidil
rivka
elenaveronica
ikuta
cris_io_mat
MihaelaT
dana_ana23
corina corina
danida
Admina
creanga22
mariaz_09
veronica.l
piciul
mb09
rebel
mihaelavama
Marry
ismi3ismi
firicel
Dodo-pui
anamaria79"
diada
96 participanți

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

In jos

concurenta cu geanta cea mai frumoasa este?

CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap14%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 14% 
[ 69 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap11%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 11% 
[ 55 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap0%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap28%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 28% 
[ 136 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap9%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 9% 
[ 44 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap0%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap3%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 16 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap5%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 5% 
[ 24 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 10 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap5%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 5% 
[ 26 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap3%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 14 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 7 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap3%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 13 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap5%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 5% 
[ 25 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_lcap0%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 492
 
 

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de zsofia Lun 09 Apr 2012, 8:39 pm

Cer mii de scuze ,dar acum am avut timp sa fac poza la atele care am primit,nici nu stiu cu care ata sa incep sa brodez ,sant culori foarte frumoase ,pana acuma nu am folosit ata de brodat,dar nici nu o sa folosesc altele,acum observ diferenta intre ata normala si ata brodata,am sa revin la sectiuni ,si am sa va arat ,cum imi ese brodatul,tare mult ma bucur pentru atele
Multumesc sponsorului,si Adminelor care ne au dat posibilitatea ,sa putem concura,si sa aratam ideeile noastre unde am putut castiga ,premii foarte frumoase kiss [url=CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 6 Sdc10939h
zsofia
zsofia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 56
Localizare : Sfantu Gheorghe
Data de inscriere : 13/11/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de aurishta Lun 09 Apr 2012, 9:11 pm

Superb premiul si bine-meritat! aplauze
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Savu Ramona Lun 09 Apr 2012, 10:29 pm

Felicitari pentru premiu , sa vedem de-acum creatiile cu noile minunate culori hug
Savu Ramona
Savu Ramona
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 312
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Larisa09 Lun 09 Apr 2012, 11:07 pm

Super premiu si bineinteles la fel de binemeritat hug
Spor la treaba, de acum nu te poti plange ca nu ai ate Smile
Larisa09
Larisa09
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 107
Varsta : 61
Localizare : Deva
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de arielas Mar 10 Apr 2012, 7:18 am

Daca ai probleme in alegerea culorilor, adica daca te zapacesti ca sunt prea multe si nu stii ce sa folosesti, Question trimite-mi si mie ca sa-ti usurezi alegerea. Eu as folosi-o la masina de brodat. rade Sper ca nu te-ai suparat, chiar te felicit si spor la treaba!
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de zsofia Mar 10 Apr 2012, 12:30 pm

Multumesc mult. arielas ar fi bine sa vi tu la mine cu masina de brodat wink am avea ce face ,ate destule sant restul gasim noi ce facem kiss
zsofia
zsofia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 56
Localizare : Sfantu Gheorghe
Data de inscriere : 13/11/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de acidbabyblue01 Mier 13 Iun 2012, 10:01 pm

mi a placut foarte mult si concurenta numarul 6 insa am votat 18 pentru ca este fix stilul meu. Succes in continuare!
acidbabyblue01
acidbabyblue01
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB