Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

+50
zahariaelouise
bibitu
koky
despina13cucli
AlinaJ.Bijoux
dadina
denis21
Eva
albastrea
cocav
MagdaMarin
pufoi
cozma felicia
mari01
bluetteblue
kla78
firicel
Serban Valentina
anc@
Admina
adriuta
GinaP
europolis
lika
claudiana
rivka
godeta
cristina iosif
LORIMAR
Uca
mariaz_09
virginia
lucky
gabyd
geo
lennny
cld
Giobsy
dorinamisov
mishou
crina68
SilviaDumitrescu
mb09
Angelica18
georgeta.prnic
Cristina-Elena
raducan48
danniela
myky7robc
kmn
54 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de crina68 Dum 04 Mar 2012, 2:28 pm

Aci sunt,sorrela!
Eu adun,deh Hagi Tudose în fustă ce sunt,dar de lucrat,mai vedem rade Să termin doctoratul Codrului!
Mi-e și rușine la cât atârn Embarassed
Dorina scoate colecție după colecție,care mai de care mai năucitoare,și nu se mai vaită,Silvioara,face și desface într-o zi, de-i îmbrăca pe toți piticii Albei ca Zăpada, Romaya trântește câte o bijuterie de-ți stă inima,etc,etc,numa io îs coada cozii Embarassed Laughing
Nu mă pedepsiți ,că numai fac...

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Salvatore Ferragamo 2011-Rochie

Mesaj Scris de lika Dum 04 Mar 2012, 3:17 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] kiss
lika
lika
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 276
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/09/2010

http://www.liveinternet.ru/users/licusca/

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de crina68 Dum 04 Mar 2012, 3:34 pm

Sunt uluită!Ești o dulceață de fată,Lika! hug

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Vanessa Montoro-Rochia Paris

Mesaj Scris de lika Dum 04 Mar 2012, 11:03 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sau o alta varianta a patratului:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Toata informatia de pe forumul site-ului:club.osinka.ru
lika
lika
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 276
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/09/2010

http://www.liveinternet.ru/users/licusca/

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de GinaP Lun 05 Mar 2012, 8:40 am

eu daca ma mai uit mult aici o sa ajung o balbaita, atat de mult imi plac modelele tale, lika. m-ai d at gata!uite-asa bounce fac pe scaun bucurie kiss
GinaP
GinaP
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 494
Varsta : 40
Localizare : Caras-Severin
Data de inscriere : 02/01/2012

http://thingsheartmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de crina68 Lun 05 Mar 2012, 9:18 am

Gino,treci la raglan! Smile wink

Liko,ce vârstă ai,draga mea?
Că te înfiez!!!!!Superbeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hug

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Si ceva vintage

Mesaj Scris de lika Lun 05 Mar 2012, 9:24 am

hug Multumesc fetelor!!! pupi Sunt batrana de infiat! rade Am 2 copii.
P.S. Vedeti rochia tricotata de la Pucci ce frumusete este [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][b]
O ALTA ROCHIE-VANESSA MONTORO
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] kiss


Ultima editare efectuata de catre lika in Lun 05 Mar 2012, 3:52 pm, editata de 2 ori
lika
lika
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 276
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/09/2010

http://www.liveinternet.ru/users/licusca/

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty FRUMOS SI SIMPLU - Rochie

Mesaj Scris de lika Lun 05 Mar 2012, 9:32 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][b]
ANNA Kosturova- Rochie Marissa imbracata de Jennifer Aniston
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre lika in Lun 05 Mar 2012, 10:24 am, editata de 1 ori
lika
lika
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 276
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/09/2010

http://www.liveinternet.ru/users/licusca/

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de crina68 Lun 05 Mar 2012, 9:38 am

Lika,ai grijă la postările succesive..folosește funcția edit! wink

Foarte faină și rochița aceasta!!!!Mă ucide Codru dacă le vedeeeeeeeeeeee.... rade

Lika nu e greu!Apasă edit la postarea ta! pupi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de danniela Lun 05 Mar 2012, 11:20 am

Lika te infiez eu, cu copii cu tot!!! love
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Vanessa Montoro-Rochie 4

Mesaj Scris de lika Lun 05 Mar 2012, 11:22 am

love ”Cate mame sunt pe lume!!
Mame scumpe, mame bune..” prietenie
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Vanessa Montoro:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre lika in Lun 05 Mar 2012, 4:11 pm, editata de 1 ori
lika
lika
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 276
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/09/2010

http://www.liveinternet.ru/users/licusca/

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de gabyd Lun 05 Mar 2012, 11:56 am

Likaaaaa...ne omori cu rochiile astea....eu le visez si noaptea rade la cat sunt de frumoase kiss
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 56
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Erica Ceban-Bordian - rochie in tehnica dantela irlandeza.

Mesaj Scris de lika Lun 05 Mar 2012, 7:48 pm

Sunt foarte mandra sa va arat lucrarile, in tehnica dantela irlandeza, a unei compatrioate Erica Ceban-Bordian.
Ea este si in poze:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
lika
lika
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 276
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/09/2010

http://www.liveinternet.ru/users/licusca/

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de crina68 Lun 05 Mar 2012, 8:58 pm

Ai de papanașii noștri!!!Atâta dantelărie n-a avut nici mamaia în toată casa rade Țineți minte faimoasele lasete de, pe masa din sufragerie și de pe TV,indubitabil cu peștele de sticlă aferent Smile
Las gluma la o parte, absolut fascinante rochiile acestea!

Lika îți mulțumesc pentru minutele de reverie! pupi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de kla78 Lun 05 Mar 2012, 9:11 pm

doamne ce minunatii,imi vine sa ma arunc de la etaj de ciuda ca abia reusesc sa fac cate ceva minuscul,nici nuindraznesc sa visez ca as putea face asa ceva.
kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de myky7robc Lun 05 Mar 2012, 9:57 pm

mirat2 mirat2 mirat2 lika
da' ti-ai propus sa ne tii la subiectul asta muuu...uuulte ore de-acu' incolo?
ce fineturi, ce superbe sunt, belo, belissime..eeeehehe..ee, dar oleaca de timp de unde luam?
poate va veni si randul meu, cine stie, sper, poate la pensie, daca o ingadui Bunul Dumnezeu, nu?
oricum ms bucurie
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Anna Kosturova - Tassel

Mesaj Scris de lika Lun 05 Mar 2012, 10:16 pm

Haideti fetelor! Puneti-va pe treaba! Material didactic cred ca ajunge, sa vina mesterii acuma sa ne invete de unde s-o incepem, ca nici eu nu ma pricep la crosetat! rade Sunt cu ideile doar ..love Merci hug
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] kiss
lika
lika
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 276
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/09/2010

http://www.liveinternet.ru/users/licusca/

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de gabyd Lun 05 Mar 2012, 11:23 pm

Lika....dar nu te lasi....chiar ne pui pe jar....acum vii si cu idei sexoase rade pupi
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 56
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de GinaP Mar 06 Mar 2012, 9:14 am

Lika, imi luminezi dimineata! Sper ca intro buna zi voi putea sa fac si eu o rochie dupa modelele postate de tine! Pana atunci raman la raglanul meu; Crina stie wink
GinaP
GinaP
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 494
Varsta : 40
Localizare : Caras-Severin
Data de inscriere : 02/01/2012

http://thingsheartmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Vanessa Montoro - Rochia ”Madam”

Mesaj Scris de lika Mar 06 Mar 2012, 10:51 am

Gabyd, am zis sa incalz andrele esc cumva atmosfera, ca prea frig este pe-afara wink GinaP, si tu-mi luminezi ziua cu fatuca ta din avatar! Spor la reglan, asteptam sa-ti admiram creatia bere Intre timp, am mai gasit cate ceva diagrame la aceasta rochita:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
modelul corsetului:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
O varianta a acestei rochii:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
O alta varianta ar fi aceasta:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Acasta rochita mai degraba se aseamana cu rochia-4:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] kiss
hug
Tot felul de dantelute(margini) crosetateAICI
lika
lika
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 276
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/09/2010

http://www.liveinternet.ru/users/licusca/

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de bluetteblue Mar 06 Mar 2012, 11:06 am

lika a scris: Haideti fetelor! Puneti-va pe treaba! Material didactic cred ca ajunge, sa vina mesterii acuma sa ne invete de unde s-o incepem, ca nici eu nu ma pricep la crosetat! rade Sunt cu ideile doar ..love Merci hug
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] kiss

asta-i ca-n povestea aia" nici imbracata, nici desbracata/ nici calare nici..."
faine poze da-ti trebe curaj sa defilezi asa! hug
bluetteblue
bluetteblue
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 43
Varsta : 62
Localizare : focsani,romania
Data de inscriere : 27/09/2010

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de lika Mar 06 Mar 2012, 11:13 am

bluetteblue, astea-s de plaja, este adevarat ca nu poti defila in ele.. Nu de curaj ai nevoie sa le imbraci, ci de varsta si locul potrivit..dar cand am spus ”puneti-va pe treaba” am avut in vedere de rochiile Vanessei Montoro, postate mai devreme, si altele...la acel material didactic m-am referit wink
lika
lika
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 276
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/09/2010

http://www.liveinternet.ru/users/licusca/

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de lika Mar 06 Mar 2012, 2:59 pm

Vanessa Montoro-Rochia Jacqueline
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
La partea de sus a rochie:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
unul din modele folosite la fusta:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
O schema utila: cum sa reduci din ochiuri:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Partea de jos-fusta de la aceasta rochie crosetata plasa si fasiile volanelor deasupra:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Doamne, pare atat de usor...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
O varianta a rochiei:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Fata care a crosetat rochia din ultimile poze spune ca a consumat Fir in 2 :matase italieneasca 100%-400 gr, croseta- 1.25mm[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Toata informatia de pe club.osinka.ru


Vanessa Montoro-Rochia Charlotte
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Aici mai aveti un produs finit: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Lungimea dantelei va fi aproximativ de 150cm (formata din din 8 parti) pentru o talie de 105cm boo [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] kiss
Am adunat tot ce am putut..Am postat mai multe poze de rochii pentru a va arata ceva: orice lucru crosetat se adapteaza, formelor, culorilor si varstelor. Sper ca sunteti de acord cu mine shot andrele tricot kiss


Ultima editare efectuata de catre lika in Mar 06 Mar 2012, 5:47 pm, editata de 1 ori
lika
lika
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 276
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/09/2010

http://www.liveinternet.ru/users/licusca/

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de mb09 Mar 06 Mar 2012, 4:24 pm

Superbe toate rochitele, dar eu am o problema mare legata de gastele postate acum cateva zile. Spuneti-mi va rog unde gasesc o schema pt ele. Baietelul meu de cand le-a vazut vine la calculator si striga mac-mac. E super dulce cum face mititelul cand i le arat. Tare as vrea sa incerc sa ii fac si lui o gasca dar chiar nu am idee cum. Va multumesc.
mb09
mb09
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 42
Localizare : Smeura-Arges
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de geo Mar 06 Mar 2012, 5:32 pm

Lika, de cateva zile, de cand ai pus primele poze, am pierdut la timp pe forumul osinka, nimic altceva n-am facut Smile
Am salvat si eu din poze, m-as apuca de Jaquelin sau Mademoiselle... acum parca si de Charlotte.. ufff, ce mi-ai facut Smile

Mb09, uite o rata
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
explicatii pentru cum se face aici
pentru urmatoarea explicatiile aici
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
edit:
am mai gasit

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
aici cum se face
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
aici tutorial


geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Poze pentru inspiratie - crosetat (8) - Pagina 4 Empty Re: Poze pentru inspiratie - crosetat (8)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB