Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Decoratiuni interioare pt casa (4)

+83
alexaaa08
cristina07
dorinami
danabarbu2007
teisoara
biribishpampela
gabriela1554
Celya_f40
Tache Marilena
geo
coman lacramioara
danielanica
veronica.l
canadianca50
Rimmelle
ioana soare
adelina24
Panea Laura
lucky
otilia gergely
anomyss
cillywilly
Buburuza
irish05
moruna
tomari
eli roman
ancabanu
symos
Dorulet
corina corina
Andata
rosita
mika1995
duchess
dienutzababy
Gabiuta
culea mirela
Adelle23
danae
pufoi
tiana
Alina.C
Karina33
Floren
musetel
marabr
danniela
Admina
Lucia.BlueFlower
ChrisReeana
Gianina4ever
diada
Motzu
Angelica18
europolis
valentinadof
Artadar
aurelia.c
iulia sevcenco
zsofia
anc@
stoy
chocolate
firicel
afilimonb
zahariaelouise
aidil
ismi3ismi
cosmina46
i.xell
arielas
MagdaMarin
d_oana
IOANA 80
dddorina
petruta55
tinap
Clio_Ela
SilviaDumitrescu
MihaelaT
LYNDA
Uca
87 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Motzu Dum 15 Apr 2012, 10:45 pm

Bravo Mihaela, foarte bine ai facut ca te-ai gandit sa-l renovezi....daca nu scartaie ca al Adminei, poti sa-l mai tii mult, pielea e rezistenta. Ti-a iesit fain, desi la manere e poza mica si nu-mi dau seama cum arata cu totul. Si eu am reparat scaunul de birou al Anneliesei tot cu ajutorul sotului...el a dibuit cum se desface carapacea de plastic sa ajunga la suruburi, apoi cu capsatorul am prins materialul si are fata scaun nou. Acum vreo 4 ani am retapitat fotoliile si scaunele din camera de zi folosind un capsator, ciocan si multa rabdare Smile
Motzu
Motzu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 48
Localizare : Rimnicu Vilcea
Data de inscriere : 26/12/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 16 Apr 2012, 9:39 am

Eu cum vineri mi-am facut cam toata treaba pentru Paste,sambata am avut ceva timp sa termin de calcat un maldar maaare de rufe si uite asa mi s-a pus pata pe husa de la masa de calcat care fiind deteriorata o acoperisem cu un material alb care ma tot deranja cand roteam pe masa ceeea ce calcam zid
Asa ca m-am "suparat" si mi-am facut o husa noua si am inlocuit buretele subtire cu pasla mai groasa ca sa nu mai mi se imprime plasa mesei de calcat pe haine.


Asa arata husa folosita cu succes de 4 ani.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Masa dezbracata.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pasla cusuta (aveam fasii inguste) la mana (MULTUMESC UCA pentru idee) desi initial incercasem s-o cos la masina. zid si mergea foarte greu.

Rezultatul final, husa e din tesatura de in ca doar de aia m-am indurat s-o stric.




[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de danniela Lun 16 Apr 2012, 10:02 am

Fetelor, ce lucruri frumoase faceti!!! Felicitari!
Magda, mi-ai dat de gandit ca si a mea nu are husa, eu am pus niste perdele de in vechi si antice si de demult. Nu stiu unde as gasi pasla ca si ale mele perdele aluneca de pe blat!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 16 Apr 2012, 5:27 pm

Motule, nu scartaie ca nu-l lasa serifu.
Asa arata manerele:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si asa arata tot doar ca in poza a iesit cam strident mahonul. In realitate nu se vede asa mare diferenta intre spatar si sezut.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Magda, faina treaba ai facut. Acum ai masa de calcat noua. wink Bravo!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 16 Apr 2012, 6:22 pm

Multumesc Mihaela,lasa ca si tu ai acum un scaun nou de milioane felicitari stiu ce inseamna sa demontezi un scaun wink si sa-l montezi la loc fara sa-ti ramana piese in plus rade
Nici daca luai altul nou si nu era asa frumos.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Gianina4ever Lun 16 Apr 2012, 11:45 pm

Ingenioase idei!Fete harnicute! wink
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Motzu Mar 17 Apr 2012, 2:25 pm

Multumesc Mihaela pt poze, acum se vede foarte bine cat ati muncit.
Magda, e bine ca ti-ai schimbat husa...si eu trebuie sa fac lucrul acesta, bine ca da startul cineva wink Eu am acoperit-o cu o patura subtire si prin unele locuri nu mai arata bine. Daca ai innadit cap la cap pasla ar trebui sa nu aibe denivelari, deci numai buna de calcat. Ai ales intentionat materialul maro? Nu se vede daca se arde putin de la fier.
Motzu
Motzu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 48
Localizare : Rimnicu Vilcea
Data de inscriere : 26/12/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Uca Mar 17 Apr 2012, 2:41 pm

Mihaela, îmi place mult de tot cum ai salvat scaunul.
Super profesionist aţi lucrat! Felicitări! Flowers

Magda, mă bucur că ţi-a fost de folos sfatul meu. Mulţumesc şi eu pentru ideea cu masa de călcat. Ţi-a ieşit bine, să o foloseşti cu spor. Flowers

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 17 Apr 2012, 6:17 pm

Motzu am ales materialul pe pricipiul de care sa ma indur sa-l stric ,e un in care chiar nu-mi plade deloc de el. rade

Uca astept acum poze cu viitoarea masa de calcat. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de diada Vin 20 Apr 2012, 3:29 pm

Am primit un material frumos pentru tavalit rade doar ca nu m-am indurat de el si l-am facut perdele de balcon rade multumesc Admina pentru intelegere, o sa fac eu si de "tavaleala" o sa vezi! Chiar nu mai suportam perdelele portocalii, daca ma intelegi!!!

Si daca masurai materialul si nu imi ieseau asa de "la fix". Imi place foarte mult ca de data asta am facut tiv laaat de 23 cm, sus indoit de 10 cm si lasat loc de bara. La cele cu flori nu imi ajungea cu 20 cm, si am pus pe lateral bumbac mov inchis de la Ismi, in poze nu se vede ok dar sta cum trebuie, imi place cum au iesit!

Dreapta:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Stanga:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

stranse:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

lateral:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

lateral strans:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Ultima editare efectuata de catre diada in Vin 20 Apr 2012, 3:51 pm, editata de 1 ori

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Uca Vin 20 Apr 2012, 3:38 pm

Ţi-au ieşit super fain! Îmi place mult combinaţia de culori. love Arată foarte bine împreună.
Flowers

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Admina Vin 20 Apr 2012, 5:43 pm

Diada, sa le folositi cu placere, mult si bine. Nu conteaza ca i-ai schimbat destinatia, important e ca ti-a placut si ti-e folositor. Plus ca arata super bine. love

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de marabr Vin 20 Apr 2012, 5:59 pm

diada, tare frumos se vad la geam love
marabr
marabr
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 850
Localizare : baragan
Data de inscriere : 18/01/2010

http://fmbijoux.blogspot.com/

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de ismi3ismi Vin 20 Apr 2012, 6:07 pm

Chiar nu mai suportam perdelele portocalii, daca ma intelegi!! rade
frumoase perdele ti-au iesit,diada!iar "flacara violet" ,fiind raspunzatoare cu protectia impotriva energiilor negative,totul e super ok Smile
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de musetel Vin 20 Apr 2012, 7:55 pm

ooo, Diada, dar pe lângă draperiile violet impecabile, nu am putut să nu observ că ai vedere la stadion. E distracţie la tine când e meci, nu?
musetel
musetel
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 214
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de diada Vin 20 Apr 2012, 8:46 pm

Ai dreptate Musetel rade nu-ti povestesc cand a fost Gloria in grupa A (nu ma pricep prea bine) si au venit cainii rosii!!!! wooow, pai mi-era frica in casa!! si nici masinii din parcare nu i-a fost usor! a iesit cu smardoiala atunci, s-a vazut si la TV (blocul vreau sa zic) rade

Va multumesc fetelor! prietenie ma bucur ca am reusit sa le termin pana-n Paste, macar atat daca de curatenie nu a fost timp fuga

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Floren Vin 20 Apr 2012, 9:16 pm

In cazul huselor pentru mesele de calcat , daca nu sunt cu "tesatura" de aluminiu, putem pune sub panza pe care se va calca , folie de aluminiu. Acesta va reflecta caldura, ceea ce ne va usura operatiunea -atat de obositoare - de calcare.
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Karina33 Vin 20 Apr 2012, 9:24 pm

Diada si mie imi plac perdelele tale! Sunt tare vesele! Ai avut o idee excelenta sa le combini asa! pupi
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de firicel Vin 20 Apr 2012, 9:58 pm

Tare frumoase perdele ti-ai facut Diada!Imi place mult nunta de mov si cum ai aranjat culorile!Sa le stapanesti sanatoasa!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 20 Apr 2012, 10:05 pm

Si mie imi plac perdelele tale Diada sunt super faine.

Floren te contrazic caci aburul trebuie sa treaca prin tesatura si cred ca de aceea sunt presele de calcat profesionale (ma refer la masa nu la fierul de calcat) prevazute cu absorbtie sa absoarba aburul.

Eu am avut o scandura de brad imbracata in burete gros si deasupra material pe post de masa de calcat dar nu am fost multumita de ea iar scandura a mucegait din cauza aburului.

Si mesele de calcat din comert (cel putin a mea) are plasa ca sa iasa aburul prin ele.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de arielas Sam 21 Apr 2012, 8:38 am

Diada imi place mult culoarea. Inveseleste camera.
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Motzu Sam 21 Apr 2012, 9:55 am

Acum vad si eu ce balcon frumos are Diada...sa tot stai in el sa te relaxezi. Sunt tare vesele si placute perdelele. Cand le-am vazut m-a dus gandul la levantica. wink
Motzu
Motzu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 48
Localizare : Rimnicu Vilcea
Data de inscriere : 26/12/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 21 Apr 2012, 10:37 am

Diada, sunt tare frumoase draperiile tale. Imi place mult cum arata stranse si-mi place tare mult si culoarea. Bravo!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de valentinadof Sam 21 Apr 2012, 6:13 pm

Diada, ador culoarea perdelelor tale,asa ma relaxeaza nuanta asta!Imi place ca le-ai facut tiv lat ,le da tinuta si aspect! aplauze

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de zsofia Sam 21 Apr 2012, 7:32 pm

diada super ti-a iesit draperia ,asta m,ai trebuyia sa vad si eu ce ai facut acolo,ca sa visez,ca si eu trewbuie sa fac ceva,dar a ta a iesit deosebit de frumos,cum ai combinat acolo,si cred ca tot asa am sa fac la buvatarie ca am geam foarte mare ,si ar merge acolo tot asa cum ai facut tu,ne ai dat o idee foarter buna kiss
zsofia
zsofia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 56
Localizare : Sfantu Gheorghe
Data de inscriere : 13/11/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 4 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB