Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Decoratiuni interioare pt casa (4)

+83
alexaaa08
cristina07
dorinami
danabarbu2007
teisoara
biribishpampela
gabriela1554
Celya_f40
Tache Marilena
geo
coman lacramioara
danielanica
veronica.l
canadianca50
Rimmelle
ioana soare
adelina24
Panea Laura
lucky
otilia gergely
anomyss
cillywilly
Buburuza
irish05
moruna
tomari
eli roman
ancabanu
symos
Dorulet
corina corina
Andata
rosita
mika1995
duchess
dienutzababy
Gabiuta
culea mirela
Adelle23
danae
pufoi
tiana
Alina.C
Karina33
Floren
musetel
marabr
danniela
Admina
Lucia.BlueFlower
ChrisReeana
Gianina4ever
diada
Motzu
Angelica18
europolis
valentinadof
Artadar
aurelia.c
iulia sevcenco
zsofia
anc@
stoy
chocolate
firicel
afilimonb
zahariaelouise
aidil
ismi3ismi
cosmina46
i.xell
arielas
MagdaMarin
d_oana
IOANA 80
dddorina
petruta55
tinap
Clio_Ela
SilviaDumitrescu
MihaelaT
LYNDA
Uca
87 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de canadianca50 Vin 10 Aug 2012, 2:54 pm

de unde ai cumparat materialele si cum se numesc ?as vrea si eu sa scriu sau sa desenez pe textile .
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de veronica.l Sam 11 Aug 2012, 7:46 pm

imi place ideea cu markerele, frumos, dragut si simplu de executat
veronica.l
veronica.l
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 67
Varsta : 34
Localizare : R. Moldova Strășeni
Data de inscriere : 22/01/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de danielanica Dum 12 Aug 2012, 9:20 am

Mika1995, eu am facut o plapumioara pentru fetita mea mergand pe modelul de quilt.Pentru spate am folosit un material normal de lenjerie, rosu iar pentru fata am cumparat material de trei feluri, am facut patrate de 10cm si le-am unit intre ele.Am descalcat frumos pe dos, am intors materialele pe fata si am facut asa:Am cusut pe linia de imbinare la masina, cred ca se numeste cusatura in sant, pe latimea plapumii pana am obtinut cordoane(lungi cat toata latimea si inguste de 10cm).Apoi am inceput sa umplu cu lana dar doar cate un patrat si apoi sa trag un rand la masina.Nu stiu daca intelegi prea bine dar ma duc sa caut pozele sa iti arat.E facuta acum3-4 ani.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Andata stau la tara, avem oi si de aici si lana.O spal si o duc la darac sa o faca pufoasa si apoi la treaba.Acum am in lucru o saltea de lana pentru patul fetitei, ca buretele s-a tasat.O sa fac maine poze si o sa va arat.Mai am de gand un quilt sau o pilota pentru noi tot umpluta cu lana dar nu stiu daca merge.


Ultima editare efectuata de catre danielanica in Dum 12 Aug 2012, 12:17 pm, editata de 1 ori
danielanica
danielanica
helper
helper

Numarul mesajelor : 9
Localizare : campia romana
Data de inscriere : 25/04/2012

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de canadianca50 Dum 12 Aug 2012, 10:56 am

Foarte buna ideea cu umplutul pe patratele la plapuma , mamele noastre aveau rame cit plapuma si coseau de mana Asa e mult mai usor .
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Andata Dum 12 Aug 2012, 10:58 am

danielanica, e minunata plapumioara, atat de vesela si delicata.
Pot sa te intreb de unde ai luat lana? Am si eu nevoie pt niste proiecte si nu stiu unde pot gasi.
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 01 Sept 2012, 8:55 am

Cum am copii mici pentru a proteja noua canapea aseara i-am facut o husa din in de la soacra,eu nu am gasit si nu m-am indurat sa stric materialele mele pentru husa.wink

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Gabiuta Sam 01 Sept 2012, 9:43 pm

Ia uite...ce rapida ai fost.Ti-am citit postarile cu mobilierul si te admir.Bravo Magdo Flowers
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de diada Dum 02 Sept 2012, 3:01 pm

Super huse Magda, dar ce fac draga copii tai mici de a trebuit sa faci husa la canapea? lol! inocent

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 02 Sept 2012, 4:30 pm

Mananca,pateaza,uneori cand dorm bustean fac si pipi ,iar pisica zgarie. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de diada Dum 02 Sept 2012, 6:13 pm

Nu pot sa cred asa ceva!!! Eu de-aia nu mai zic nimic ca am observat, copii altora sunt foarte cuminti si ascultatori si casa este "clean" (cum mi-a zis mie o mamica) la orice ora! M-ai linistit Merci

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 03 Sept 2012, 10:50 pm

Te-ai intrebat oare cata "disciplina" mananca pe paine acei copii cuminti bataita wink
Asa zice si al meu si maica-sa:
Ca nu a mai vazut copii nebuni ca ai nostri

(de parca ar mai fi avut el copii si aia erau cuminti scratch )
Numai ai nostrii nu sunt cuminti. zid

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de coman lacramioara Mar 04 Sept 2012, 12:25 pm

am si eu o intrebare pt.dorina nu se poate sa ne arate si noua cum face ea acele pernuta frumoase ma refer la masuratori si pasi de executie ,iar pentru restul fetelor spor la lucru faceti lucruri frumoase la mai multe.
coman lacramioara
coman lacramioara
helper
helper

Numarul mesajelor : 14
Localizare : constanta
Data de inscriere : 16/09/2011

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de geo Sam 22 Sept 2012, 11:45 am

Uie un filmulet. Apoi poti alege altele din partea dreapta.
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Tache Marilena Sam 22 Sept 2012, 2:38 pm

Geo, foarte interesante filmuletele. O sa-mi fac si eu o pernuta!
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Uca Lun 08 Oct 2012, 10:24 am

Cu ajutorul indicaţiilor Karinei şi ale Diadei am reuşit să termin de cusut... într-un final... rade ( Karina, nu mă pocnit ) draperia şi perdeaua din camera micuţei noastre.

Sunt terminate de acum vreo trei săptămâni dar nu am apucat să le pozez şi să le postez.

Şina este pusă din perete în perete, la fel şi perdeaua şi draperia, ca atunci când tragem în părţi draperia, să rămână tot geamul descoperit.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Îmi pare rău că nu pot face o poză mai reuşită cu perdeaua ( din cauza luminii), are un model cu ursuleţi, cifre şi litere:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Uca in Lun 08 Oct 2012, 2:30 pm, editata de 2 ori (Motiv : corectat şi completat)

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Gianina4ever Lun 08 Oct 2012, 12:06 pm

Foarte frumoase!Acum e gata camera,nu?
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de ChrisReeana Vin 12 Oct 2012, 8:13 pm

Buna,

Am facut si eu doua fete de perna si sunt foarte incantata de cum au iesit - sper sa va placa si voua:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][img][/img][img][/img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ChrisReeana
ChrisReeana
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 51
Varsta : 37
Localizare : HUNEDOARA
Data de inscriere : 01/09/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Celya_f40 Sam 13 Oct 2012, 12:47 pm

Am si eu un stergar cu care-mi decorez bucataria......si vreau sa mai fac;)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 13 Oct 2012, 2:16 pm

Celya eu niste fete de masa (micute) cusute pe etamina pe care nu le folosesc, cand vii pe la mine sa ma intrebi de ele sa ti le dau cadou daca vrei.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Celya_f40 Sam 13 Oct 2012, 2:30 pm

Daaaaaaa, cum sa uit, o sa notez in agenda mea de NU UITA... 2013..multumeeeeeeesc kiss Abia astept!!!!
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 13 Oct 2012, 8:53 pm

Din seria "Incep acum termin la anul" mi-am facut un cearceaf,fetele de perne in episodul urmator.
Va urma.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de ChrisReeana Dum 14 Oct 2012, 10:59 am

Din cateva bucati de materiale pe care le aveam prin casa am facut 4 fete de perne love :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

kiss Pupici
ChrisReeana
ChrisReeana
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 51
Varsta : 37
Localizare : HUNEDOARA
Data de inscriere : 01/09/2010

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 14 Oct 2012, 12:50 pm

Mai ChrisReeana te superi daca te rog ca atunci cand pozezi sa pui si o poza cu o perna imbracata sau macar o fata de perma vazuta in intregime. Sper sa nu te supere comentariul meu dar din pozele postate de tine eu nu inteleg mare lucru in afara ca sunt niste materiale cu imprimeuri superbe. Daca nu spuneai ca sunt fete de perne nici nu-mi dadeam seama.
Inca odata scuze pentru comentariu dar eu asta sunt. Prefer sa spun ce nu imi place decat sa laud chiar daca imi place. wink hug

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Karina33 Sam 27 Oct 2012, 8:33 am

Pentru bebe Ioana am lucrat o lenjerie de patut, vesela zic eu. Cearceaf cu elastic, cearceaf plic cu fermoar pentru paturica, doua fete de perna cu fermoar si un sul cu diverse utilizari (imi ramasese fasiuta aia imprimata si mi-a fost mila s-o arunc).
Candva, cand va face mamica poze, o s-o vedeti si pe patut, pana atunci la ma 'laud' cu ea pozata pe masa:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Tot pentru bebe Ioana am facut o paturica, inspiratie dintr-un link pus de Geo, multumesc Merci Fata este o panza mov cu buline, dosul este din straturi de bbc ciclam, alb, portocaliu si ultimul un finet super pufos alb. Mi-am terminat mainile cat am avut de taiat si crestat dar imi place rezultatul. Sper ca si bebelina sa stea comod pe ea joaca si sa aiba ocupatie la prins cu degetelele volanasele alea de pe dos. De fapt n-are dos ci doua fete.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dimensiunile parca-s 105-105 dupa rectificarile marginilor.
Pentru o pufaire/dstramare mai buna ar fi trebuit sa folosesc panza ieftina, nu poplin si tercot, dar deh! pana nu gresesti nu inveti sa gandesti inainte zid
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de ismi3ismi Sam 27 Oct 2012, 12:04 pm

Foarte,foarte frumoasa paturica!Dupa spalat se va" ciufuli "mai bine love
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

 Decoratiuni interioare pt casa (4) - Pagina 9 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (4)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB