Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Haideti sa slabim ! (7)

+35
Day
mnarcisa
ivanoiuadela9
clodi
gabriela1554
valentinadof
piciul
LYNDA
cristinamihaela
diblaru maria
diada
Karina33
geany
ema
SilviaDumitrescu
Uca
juliennej
myky7robc
jessica
elenaxx
lucky
StMihaela
annamaria26985
ioana soare
ancabanu
Admina
ALICET
Kristina
aurishta
Chirrox13
musetel
corina corina
danae
danniela
Clio_Ela
39 participanți

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de aurishta Joi 15 Mar 2012, 5:32 pm

myky7robc a scris:aurishta explica-mi si mie pe pm cum sa fac sa descarc.
S-a facut! hug pupi
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de StMihaela Joi 15 Mar 2012, 9:16 pm

aurishta a scris:
StMihaela, te felicit si eu pentru reusita! cheers Nu te ingrijoara pentru pliurile inestetice, vor disparea daca vei continua cu miscarea. Bea apa suficienta ca sa fie pielea bine hidratata si asteapta cu rabdare rezultatele wink Si un pic de off off topic : in poza de la avatar este cumva un Janome? scratch Smile
Multumesc pentru incurajari.
Ce e aia un Janome? (... prietenul Goagal rade )
Smile Nu, e un Singer.
StMihaela
StMihaela
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 333
Varsta : 49
Localizare : Romania
Data de inscriere : 03/01/2009

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de aurishta Vin 16 Mar 2012, 9:58 am

StMihaela a scris:
... Nu, e un Singer.
rade Seamana la "silueta" cu Janome rade
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de jessica Sam 17 Mar 2012, 10:35 am

Fetelor am reusit ieri sa alerg 6 km eu care nu am rezistenta fizica,ma mir si eu cum am reusit,azi simt un pic de febra dar nu exagerat oricum sport maine azi pauza.Se poate si puteti si voi.Un sfarsit de saptamana minunat va doresc,ciao ciao.
jessica
jessica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 46
Localizare : Italia
Data de inscriere : 16/01/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de aurishta Sam 17 Mar 2012, 2:14 pm

Bravo, felicitari, continua asa!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de jessica Sam 17 Mar 2012, 5:16 pm

aurishta a scris:Bravo, felicitari, continua asa!
Multumesc,sper si eu sa ma tina sporul asta macar 2 luni cat mi-am propus (pentru inceput) si pe urma sa fac de placere.
jessica
jessica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 46
Localizare : Italia
Data de inscriere : 16/01/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de aurishta Sam 17 Mar 2012, 5:49 pm

Asa am facut s ieu ,primele luni am facut spor tzilnic si m-am tinut de dieta cu strasnicie, asa,ca sa leg vitzeaua la gard Smile , iar apoi mi-am relaxat stilul de viata si am trecut pe mentinere. Si acum huzuresc Smile
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de lucky Sam 17 Mar 2012, 10:33 pm

Cred ca de alergat as alerga si eu dar la mine nu se poate ca sunt o gramada de caini pe strada si fug si ei dupa mine. (Nu de alta, dar prind viteza prea mare ca mor de frica atunci cand vad un caine rade )
lucky
lucky
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 243
Varsta : 59
Localizare : iasi
Data de inscriere : 25/06/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de aurishta Dum 18 Mar 2012, 9:26 am

lucky a scris:Cred ca de alergat as alerga si eu dar la mine nu se poate ca sunt o gramada de caini pe strada si fug si ei dupa mine. (Nu de alta, dar prind viteza prea mare ca mor de frica atunci cand vad un caine rade )
Nu stii ca daca ai un ghepard in spate poti atinge chiar 80km/h? rade
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de corina corina Dum 18 Mar 2012, 9:38 am

Fetelor , daca as sta in Bucuresti cred ca as alerga-o pe Aurishta ! Laughing

Cand o aud ce frumos si lejer vorbeste ea despre ...sport , despre urcat nu stiu cate scari asa in joaca , de adorabila JM ...imi vine s-o alerg ! Va dati seama 1,60 m sa alerge dupa 1,80 ! Cu care picioare ? rade Nu mai vorbesc de kg., ca n-are rost ! pale
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de aurishta Dum 18 Mar 2012, 9:43 am

Corina, este mai usor decat crezi Smile Nu sunt o adepta a alergarii, pe-afara am aceeasi problema ca si Lucky Smile iar banda de alergare o urasc de-a dreptul!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de corina corina Dum 18 Mar 2012, 9:55 am

Asa deci ! Inseamna ca daca te supar pot s-o rup la fuga ca scap sigur ?
Nu ca as vrea sa te supar vreodata ! hug
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de aurishta Dum 18 Mar 2012, 1:53 pm

Sa nu bagi mana in foc ! Asta-iarna am alergat prin zapada 1,5 Km(ca sa nu inghet) fara nici o jena, mi s-a parut joaca! Doar daca pana ce ma vei alerga tu nu se rezolva problema maidanezilor zid
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de jessica Mier 21 Mar 2012, 4:32 pm

E posibil sa ma doara spatele ca am alergat 2 zile fara pauza? Am un punct in care imi revine durerea de cand eram gravida caeram rotunda,bebe era mare....Azi fac o pauza dar maine macar 30 min chiar si cu pauze tot le fac,sper ca incet incet ajung la o ora de alergat . kiss
jessica
jessica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 46
Localizare : Italia
Data de inscriere : 16/01/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de Admina Mier 21 Mar 2012, 5:35 pm

Ai alergat 48 de ore, continuu? Shocked
Acum lasand gluma la o parte, cate minute ai alergat pe zi? Ai incaltaminte adecvata, speciala pentru alergat?
Eu ma impac de minune cu Sketchers-ii. Nu am slabit ca mananc ca o mumu, dar sunt comozi, incredibil de comozi. Dupa o zi de stat in picioare, cu urcat si coborat scari, nu-mi simt talpile, de parca nici nu le-as fi folosit. Nici spatele nu m-a mai durut, exceptie fac ultimele zile, cand fie de la rinichi, fie de la cm, ma doare in partea de jos.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de aurishta Mier 21 Mar 2012, 6:16 pm

Jessica, n-ar avea de ce sa te doara spatele de la jogging.
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de jessica Joi 22 Mar 2012, 10:04 am

Abia am rezistat 30 min de fiecare data,folosesc pantofi sport cu talpa moale,cand lucram in restaurant ma dureau piciorele ingrozitor apoi sotul meu mi-a zis ca nu amincaltaminate adecvata si am cumparat o pereche sport ,va spun ca era un miracol,ma simteam minunat si nu mai revin la papucii la moda si incomozi mai ales ca stau la etajul 2 si am si un copil de 15 kg de luat in brate.Va recomand incaltamintea sport comoda va spune una care purta mereu tocuri,acum le port dar foarte rar. kiss
jessica
jessica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 46
Localizare : Italia
Data de inscriere : 16/01/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de Clio_Ela Mar 27 Mar 2012, 5:27 pm

Ioana, felicitari!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asa veste buna, si eu sa nu aflu pana acum... Sarcina usoara in continuare si sa fie Paul cuminte si sa nu te oboseasca prea mult!!

Eu am lipsit iar, am avut doua saptamani aiurea de tot, daca intram sa scriu nu faceam decat sa ma plang. Asa va pov repede scurt si gata Smile

Am stat o sapt cu dureri de gat, nu am putut sa aplec si sa misc spre stanga capul, dar Zumba a trebuit sa fac, nu am gasit pe nimeni liber sa imi faca suplinirea. Am fost de doua ori la ortoped, mi-a pus vertebrele la loc si mi- facut infiltratii in spate (o data 3 injectii si a doua oara 5). poveste veche, de cand eram in liceu, dar de cand nu am mai lucrat la clculator nu m-a mai deranjat. Acum cred ca am dormit rau (trebuie sa schimb si perna).
In rest... saptamanile cu ghinion, mi s-au rupt ochelarii, mi s-a stricat combina muzicala in timpul orei la zumba, - astea snt mai putin rele- m-am ciocnit cu un Audi, m-am bucurat ca eram cu masina mea, mica si veche... iar dupa cateva zile a intrat un mosh de 80 de ani in masina sotiorului meu, masina luata de o saptamana... (am vandut masina lui, pt ca ne termina cu consumul, si am luat alta, ca fara 2 masini nu avem nici o sansa, eu acum te sa fug la munca (Zumba) inainte de a ajunge sotiorul meu acasa.

Cam atat... sper sa nu mai vina ghinioane. Dar suntem sanatosi cu totii.
A, si mai am o noutate, la sf lui mai primesc si licenta de Zumbatomic (Zumba pentru copii) si sper sa reusesc sa fac si doua grupe (4-8 ani, si 8-12 ani) de copii grasunei, sa reducem sansa de a ajunge obezi. Am vb cu directoarea de la scoala, ramane sa obtinem "ok" de la Judetz.

Cantarul arata la fel, centimetrul nu l-am mai pus la masurat, insa hainele sunt tot mai largi. Pantalonii de acum 3 ani sunt si ei larguti, tot aman pozatul, dar o fac eu curand. in rewst... ma bucur sa vad ca imi fericesc cursantele, cele care vin de doua ori pe sapt. deja simt diferenta, se subtiaza si ele incet incet, dar mai important e ca se simt bine Smile

Voua va urez spor la "sportarit". Cele care avem copii mici alergam acum mai mult Smile A venit caldura, eu sunt iar cu pruncul afara cate doua ore inainte de pranz si inca o ora-doua spre seara.
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de jessica Mier 28 Mar 2012, 11:04 pm

Trebuie sa fac o pauza fortata ca mi-a venit...(se poate spune pe nume?) ,am mai facut eu miscare in aceasta perioada ca nu am probleme dar nu stiu cat e de bine mai ales ca se pierde o cantitate mare de sange,am impresia ca alergatul asta nu prea isi face efectul sau sunt eu ca trebuie sa fac in fiecare zi si nu o data la 2 zile!!! cu toate ca ceva kg am dat jos dar pe mine ma intereseaza anumite zone nu sa slabesc,cred ca trebuie sa fac gimnastica...............
jessica
jessica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 46
Localizare : Italia
Data de inscriere : 16/01/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de corina corina Vin 30 Mar 2012, 12:11 pm

Clio-Ela , cum s-au adunat toate la tine asa gramada . Ai noroc ca esti omul care stie sa gandeasca pozitiv . Ai trecut tu prin altele mai grele , asa ca ai sa treci si peste toate astea . Sa te faci bine ! Ai grija de tine si sa ai spor in tot ce faci ! kiss
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de Clio_Ela Mier 11 Apr 2012, 1:29 am

Hallo slabutzelor!!!
Abia mai ajung la calculator... ma asteptam sa am de citit cateva pagini aici, la subiect, si...Sad gata sunteti toate subtirele si nu mai dati pe aicci?

Eu am papat mult zilele trecute, dar am si zumbait pe masura, ploua cu supliniri, si dimineata si seara, ca sunt mullte antreoare plecate in concediu. SI eu sunt draguta si ajut, tin locul tuturor. (sa "scot" mancarica multa de saptamana trecuta- ca sunt baietii mei acasica. Ray are concediu iar Victor e in vacanta. Si cum aici au fost Pastile deja (dar noi sarbatorim de doua ori), a plouat si cu musafiri la masa, continuu. Asa ca... s-a pus iar ceva pe burtica ;)

(zilele astea imi tin si promisiunea facuta cu cateva saptamani (sau luni???) in urma. Aia cu pozele. Ca am reusit si sa cos, am facut niste topuri pt fetita unei bune prietene, niste pantaloni pt Leon, din hanoracele lui Victor, iar pt mine inca o pereche de pantaloni pt sport. (acolo se vede si "lipsa" kilogramelor cu care ma "laudam" anul trecut Smile


Va doresc tuturor sarbatori fericite, sa papati cu masura, si sa nu uitati de sport!!!
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de aurishta Mier 11 Apr 2012, 9:36 am

Eu am facut o pauza de vreo trei saptamani la sala si eram cam ingrijorata, fiindca am tras-o tare cu pizza, multe dulciuri si alte chestii de genu'. De luni , insa, am reluat sportul si ,la cantar, surpriza! Nu numai ca n-am "pus"nimic, dar eram mai jos cu 1kg decat inainte de pauza. Smile Si eu, care eram obsedata ca am inceput sa ma-ngras.... rade Vedeam kile in plus doar in mintea mea! rade
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de Admina Mier 11 Apr 2012, 10:35 am

Eu chiar m-am ingrasat, acum ca da coltul ierbii. Am 54 cu plus, cand mama mea are 58. Mananc seara si portii mai mari, desii putin de tot dulciuri, doar dimineata. Miscare putina, am iesit la plimbari seara, dar cum iar e frig, le-am rarit si pe alea. Pe Your shape nu m-am mai jucat... lenea e mare. zid Imi promit ca ma apuc de sport si tot aman. Hai inca un termen: dupa Paste. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de Uca Mier 11 Apr 2012, 10:51 am

Şi eu tot 54 de kg am ( aveam în 02.04, acum nu mă mai cuprind pantalonii rade ) şi 1,60 m înălţime ( noroc cu medicul că m-a cântărit şi măsurat căci eu trăiam cu impresia că am 1,53 rade )

Vreau să vă rog să îmi recomandaţi cam ce exerciţii fizice mai pot face, să fie de graviduţe ( fac acasă nu la sală).
Cu abdomene mai pot continua?
Oare mai pot sări coarda? Am uitat să întreb medicul iar următoarea întâlnire cu el o am abia prin 7 mai.
Sau să mă rezum doar la mers cât mai mult pe jos şi câteva exerciţii de streching?
Mulţumesc! hug

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 11 Apr 2012, 11:03 am

Uca a scris: Vreau să vă rog să îmi recomandaţi cam ce exerciţii fizice mai pot face, să fie de graviduţe ( fac acasă nu la sală).
Adica......?????? da?????? Flowers Flowers Flowers
Sa ai sarcina usoara si sa faci un copilas sanatos si norocos ( frumos oricum va fi)
Ai dat vestea doar la gravidute unde eu nu prea intru (acum ti-am verificat mesajele wink ) si la noi celelalte mai fara tendinta/dorinta/putinta de a mai avea de-a face cu o sarcina nu ne-ai bagat in seama wink eeeee ce o sa te iau eu de ureche cand ajung la Brasov....(ce crezi ca daca esti graviduta scapi de urecheala rade ) wink hug hug pupi pupi pupi

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Haideti sa slabim ! (7) - Pagina 7 Empty Re: Haideti sa slabim ! (7)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB