Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

+57
danae
ciucamona
milena
tala
Alina.C
ELENA76
adelina25
Uca
lya06k
gabi1795
clodi
dana_mi16
totolina
mdlupu
olympia
Buburuza
chocolate
arime
mada93
vilcris
ancuta_ancuta
kla78
DANIELA.I
feliciagl
puffetta
dandana
oana_007
ciresicca
Bianca Belly Dance
teisoara
noel
SilviaDumitrescu
Monica
nadina_b2005@yahoo.com
ileana cosanzeana
alexya
Laila
StMihaela
Noemi
RalucaS
zylv
Clio_Ela
duchess
Eva
andreeaX
aisha
Dionisia
ariana
mimi_sus2000
tomari
ioana soare
geany
postoleirina
diada
Admina
MihaelaT
Camy
61 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Camy Vin 28 Aug 2009, 9:32 am

NOEMI ,tare mult imi plac colanteii,in talie nu le-ai pus elastic?

si ...vin tare bine pe prietena ta.

pupicei
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de diada Vin 28 Aug 2009, 10:10 am

Bestiale toate, bravo, si licra portocalie este fenomenala! love

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Noemi Vin 28 Aug 2009, 1:08 pm

Ba da Camy am pus elastic lat in talie dar veneau frumos intinsi pe fata. I-am si aranjat frumos pt poze iti dai seama, nu puteam sa pozez cu colantii suciti si cu cute.
Cred ca imi pun si eu silicoane... Shocked
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de RalucaS Vin 28 Aug 2009, 2:20 pm

Noemi a scris:Ba da Camy am pus elastic lat in talie dar veneau frumos intinsi pe fata. I-am si aranjat frumos pt poze iti dai seama, nu puteam sa pozez cu colantii suciti si cu cute.
Cred ca imi pun si eu silicoane... Shocked

Foarte frumoase creatiile...da, si eu m-am zgait la silicoanele prietenei:) arata bine, ce-i drept..pacat ca trebuie duse la service la cativa ani....altfel ma bagam, si eu Smile
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Laila Vin 28 Aug 2009, 2:32 pm

demential de frumoase lucrurile tale Noemi!!!!!!!!!!!!!
Si eu am admirat silicoanele, super faine.
Raluca, cine ti-a zis ca trebuie duse la service? asta nu e deloc adevarat. Celor care vreu sa-si faca, le recomand sa faca, o viata avem !
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de alexya Sam 29 Aug 2009, 10:05 am

Buna fetelor,
Sunt super frumoase creatiile voastre...acum imi doresc si eu un triplock fiindca eu ma chinui mult la surfilare cu masina liniara si imi cam trece cheful de creat ceva.
Noemi voiam sa te intreb ce material ai folosit pentru tricoul alb? E tot din rola adusa din Turcia, acelasi pe care il folosesti si la lenjeria intima? Este cumva bumbac cu lycra(sau elastan...ma scuzati dar nu ma pricep la materiale Merci )? Si m-ar interesa daca stie cineva daca as putea gasi si in Romania si daca stiti si unde anume caci banuiesc ca nu la magazinele care comercializeaza tesaturi...
Eu mi-as dori sa-mi fac dintr-un material asemanator niste pijamale si camasute de noapte mai scurte si mai sexy fiindca cred ca se aseaza bine fiind si putin elastic.
Aplicatia termo-adeziva rezista la spalat? Ca e mai sic asa tricoul dar ma gandesc sa nu se ia la spalat.

Multumesc frumos.
avatar
alexya
helper
helper

Numarul mesajelor : 27
Localizare : Romania
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Noemi Sam 29 Aug 2009, 9:07 pm

Raluca sa stii ca nu trebuie duse la niciun service silicoanele si nici nu tb schimbate. Sunt cu cel coeziv si chiar daca se sparg nu e problema.
Alexya da tricoul kitty este tot din rola aceea, daca vrei pot sa vand din material ca am f mult. 15lei/ml, latime de 150 (cred ca atata este, nu sunt sigura, pt ca e indoit pachetul, am desfacut rola ca sa o pot aduce sub forma de pachet la et 4) Smile
Si da, este bumbac cu lycra sau elastan cred ca e acelasi lucru.
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de alexya Dum 30 Aug 2009, 12:37 am

Multumesc pentru raspuns Noemi...e super daca mi-ai putea trimite..iti trimit un PM...de fapt ti-am mai trimis unul dar nu stiu daca l-ai citit fiindca imi apare la mesaje in curs de trimitere... pupi
avatar
alexya
helper
helper

Numarul mesajelor : 27
Localizare : Romania
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Camasi de noapte

Mesaj Scris de Laila Dum 30 Aug 2009, 7:48 pm

Pima incercare, un esec total, acum incerc tipuri de surfilari pe material:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si alta, purtabila, desi nu sunt multumita
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Laila Dum 30 Aug 2009, 7:53 pm

Initial am sperat ca voi face o rochita , dar cum nu-mi place cum a iesit, a devenit ceva de purtat in casa

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Rochia nu era terminata, a trebuit stransa pe talie ( paream umflata cu pompa in poza) dar cea mai mare realizare a mea e ca i-am pus fermoar, primul din viata mea, fara sa am cea mai mica idee despre montare ( nici nu am cautat informatii)
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Camy Lun 31 Aug 2009, 10:43 am

LAILA foarte misto camasutele de noapte,ce mateial ai folosit?

pupicei
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Laila Lun 31 Aug 2009, 11:30 am

Camy, se numeste seide-satin, tradus ar fi matase satinata
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Dum 06 Sept 2009, 1:29 pm

sambata asta am incercat o pereche de bermude pt iubi al meu,si iata ce a iesit
deci,a doua mea creatie tot"la ochii",fara tipar....
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Camy Dum 06 Sept 2009, 1:54 pm

LAILA foarte frumoasa rochita,mie imi place chiar foarte mult,esti cam nemultumita de ceea ce lucrezi,eu chiar vreau sa te incurajez si sa iti spun ca faci lucruri foarte frumoase.

ce fel de fermoar ai pus si unde ?la spate?normal sau ascuns?

MIONELA chiar te-ai pus pe treaba,asta ma bucur mult,foarte misto pantalonasii din ce material sunt?

felicitari,lucrezi chiar frumos si asta e doar inceputul wink

pupicei hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Dum 06 Sept 2009, 2:10 pm

hmmm,material,nu stiu exact cumse cheama,insa e ceva bbc,insa nu 100%,are si ceva sintetic,insa e bun materialul,racoros,nu se lipeste de corp....exact ce isi dorea sotul de la bermude si nu gasea...
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de diada Dum 06 Sept 2009, 3:51 pm

Laila si mie imi place cum ti-a iesit rochita, mai ales materialul este super! si vine destul de bine, nu-mi place ca te descurajezi! hug

Mionela, bravo, imi place ca te motivam! si ai facut si pantaloni, felicitari si la cat mai multe creatii!

fetelor, exersand invatam prietenie

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Laila Dum 06 Sept 2009, 4:11 pm

Multumesc fetelor, nici vorba sa ma descurajez ! Imi pare doar rau ca stric materiale, dar vorba aia..........timpul le rezolva pe toate. O sa vina ziua in care o sa ma declar complet satisfacuta de munca mea Smile Pana acum, doar rochia aia combinata ma satisface.
Camy, nu am pus fermoar ascuns ( drept sa spun habar nu am ce-i aia dar imi imaginez), la rochia asta e pus intr-o parte.
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Noemi Joi 08 Oct 2009, 1:25 am

Creatie de ultima ora, nu stiu daca se incadreaza in subiect, este vorba de un colantel care la final a facut pereche cu o bustiera si astfel avem acum un costumas de fitness. Jur ca eu l-am facut de la idee, conceptie, cusut, aranjat, chemat, vecina, pozat si.... iata-l, nu mai pot dupa el.
Mai aveam foarte putin material dupa ce am facut colantii si nu imi ajungea de maieu. Am facut o bustiera, iar cand sa o cos m-am gandit ca nu da bine culoare simpla de colo colo, ca pare saracacios, si i-am inserat niste material lucios alb pe laterale.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Multumiri vecinei si masinutei mele iubite uber kiss
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Camy Sam 10 Oct 2009, 12:37 pm

NOEMI foarte frumos compleul,si la colanti ar fi mers sa pui o dunga alba in parti ca la maieu,exact de fitnes.



hug kiss
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de zylv Sam 10 Oct 2009, 2:57 pm

noemi,lucrezi foarte frumos,si nu mai fi modesta,caci degeaba ai masina si vecina daca n-ai talent Flowers
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Noemi Sam 10 Oct 2009, 3:02 pm

Smile sarumana zylv si camy, imi place ce fac, mai vine si de aici talentul, conteaza sa faci cu suflet. La colanti n-am pus dunga alba, in primul rand pt ca erau proiectati ca colanti de ... strada, iar cand mi-a ramas putin material si nu era de ajuns pt maieu am facut bustiera. Bustiera fiind sport, am zis sa o dau numai impreuna cu colantii ca set de fitness.
In al doilea rand nu am pus dunga alba pt ca n-au taietura si pe lateral si .... n-avea rost sa ii tai. As putea sa le aplic o dunga cu riscul sa o cos stramb pt ca aluneca materialul. cos cos
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de nadina_b2005@yahoo.com Sam 10 Oct 2009, 5:30 pm

foarte frumos noemi , pe vecinica ta trebuie sa o plateti foarte bine ca draga de e pozeza non-stop pentru tine. wink
avatar
nadina_b2005@yahoo.com
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 132
Localizare : egy
Data de inscriere : 31/08/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Noemi Sam 10 Oct 2009, 6:43 pm

Dar normal Nadina ca e vb de business aici. Stii vb aia, frate-frate dar branza-i pe bani.
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa

Mesaj Scris de Monica Dum 18 Oct 2009, 7:50 pm

Am incercat sa fac si eu o pereche de pantaloni de trening pt sotul meu dar pana la urma au iesit izmene Smile, poate reusesc data viitoare. Oricum el a zis ca parca sunt de cumparat. Pun si poze

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Monica
Monica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 86
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 07/10/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de StMihaela Lun 19 Oct 2009, 11:07 am

Noemi, exista fete care arata ca modeala ta, sau e fotosopata? Smile
Glumesc. Lucrezi super!
StMihaela
StMihaela
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 333
Varsta : 49
Localizare : Romania
Data de inscriere : 03/01/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB