Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

+57
danae
ciucamona
milena
tala
Alina.C
ELENA76
adelina25
Uca
lya06k
gabi1795
clodi
dana_mi16
totolina
mdlupu
olympia
Buburuza
chocolate
arime
mada93
vilcris
ancuta_ancuta
kla78
DANIELA.I
feliciagl
puffetta
dandana
oana_007
ciresicca
Bianca Belly Dance
teisoara
noel
SilviaDumitrescu
Monica
nadina_b2005@yahoo.com
ileana cosanzeana
alexya
Laila
StMihaela
Noemi
RalucaS
zylv
Clio_Ela
duchess
Eva
andreeaX
aisha
Dionisia
ariana
mimi_sus2000
tomari
ioana soare
geany
postoleirina
diada
Admina
MihaelaT
Camy
61 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Noemi Mier 02 Dec 2009, 9:39 pm

Pai si eu ce sa zic acum? Question m-ati indus in eroare
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Treninguri, maieuri, colanti, haine

Mesaj Scris de DANIELA.I Mier 02 Dec 2009, 9:44 pm

NOEMI,iti garantez ca overlockul in 4 sau 5 fire executa cusatura de incheiat-surfilat,plus de asta are si cutit de taiere ca si la triplock.Am astfel de masini in atelierul de la scoala.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Noemi Joi 03 Dec 2009, 3:04 am

Am overlock in 4 fire care intr-adevar si taie. cos
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Sam 05 Dec 2009, 11:09 pm

buna ...seara! e cam tarziu dar nu m-am putut abtine sa nu va tin la curent cu faptul ca ..........am terminat sorţuleţul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! stiu ca par cam deplasata ca e simplu pt cele care nu-s incepatoare ca mine dar tin sa precizez ca este prima piesa cusuta de mine! sunt tare mandra si pt ca am promis ca o sa vin cu o poza aici cand o termin pe prima...iata-ma!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

noapte buna tuturor!

mai e un pic si vine Mos Nicolae!!!!!!!!
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 05 Dec 2009, 11:14 pm

Sa il porti sanatoasa ancuta! La cat vede ochiul meu la ora asta (ca din patru ochi pe care ii detin si doi de rezerva nu fac cat unul bun rade ) mi se pare foarte reusit. In generat un lucru aparent simplu pentru o persoana poate fi foarte complicat pentru alta. Asa ca felicitari si curaj pentru alte lucruri

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de diada Dum 06 Dec 2009, 8:59 am

Am revenit in forta rade ca doar am avut masina de cusut liniara stricata.... spun am avut pentru ca s-a rezolvat, trebuia doar unsa foarte bine peste tot, acum parca merge mai bine decat cand am luat-o! love love love

Si pentru ca nenea care mi-a reparat-o m-a scutit de niste banuti (este un coleg de serviciu al sotului), i-am lucrat 2 perechi de colanti (intr-adevar nu sunt cusuti mai mult la liniara dar nu conteaza). Material luat de la Camy, dintr-un metru mi-au iesit 2 perechi si sotia este la fel de slabuta ca si mine, asa ca m-am ales si eu la foc automat cu 2 perechi de colanti! Cat m-or mai incapea rade Cred ca in 2 ore nu ai ce face la ei, dar eu cu copil mic si cu tatal copilului acasa, va spun ca mi-a luat vreo 5 ore.... ca mai trageam, ma mai chema ca vor ceva....

gata, pozele:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si dovada ca sunt 4 perechi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Dum 06 Dec 2009, 9:30 am

suuuperbi!!
eu am mai facut o pijama sotului,insa el nu vrea sa pozeze..
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Camy Dum 06 Dec 2009, 9:53 am

DIADA perfecti colantii tai ,sigur o sa se bucure de ei .
sa-i porti cu placere ca iti vin foarte bine.
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Dum 06 Dec 2009, 10:17 am

silvia daca-ai sti cat m-am chinuit la el!!!! zid dar nu e foarte bine facut...in poza se vede binisor, in realitate eu mi-am dat seama cam ce e eronat si nu voi mai face pe viitor! important este (cum am citit tot pe-aici) sa continui sa exersez si pana la urma voi reusi sa scot lucruri de calitate de pe urma mainilor mele!
multumesc la toate fetele pentru incurajari! hug
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 06 Dec 2009, 11:54 am

Sunt convinsa ca te-ai chinuit dar e o vorba " numai ciobanul isi cunoaste oile lui" asa ca numai tu stii/vezi ce nu e corect si aste e bine. E important sa constientizam ca nu suntem perfecte ca nu facem numai lucruri perfecte si ca totdeauna e loc de mai bine, de perfectionare continua. Totul e sa avem curaj sa mergem mai departe, fara sa repetam greselile doar invatand din ele.
Acum asteptam cuvertura wink pupi

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Dum 06 Dec 2009, 1:08 pm

love inainte de cuvertura, silvia...am de facut husa pt maşina (draga de ea) de cusut şi am in cap o fustă ...s-o fac pana nasc! Smile vreau să fac o fustă (am deja materialul) simplă, clasică un pic conică, să-mi vină (asta-i va fi principala calitate că până una alta...nu mai am fuste cu asemenea calităţi Smile )la care sa ataşez o burticică pe care o voi descoase de la un pantalon de stofă în care nu mai incap şi păcat de partea aceea din faţa (specială pt gravide)!
dar strang informaţii preţioase despre tot ce înseamnă cusut!
pupi
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de zylv Dum 06 Dec 2009, 1:59 pm

diada,areti de nota doazeci.bey,da ce mancati de aveti cracii astia faini.daca ai fizic,si colantii stau bine
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de vilcris Dum 06 Dec 2009, 2:27 pm

mionela a scris:suuuperbi!!
eu am mai facut o pijama sotului,insa el nu vrea sa pozeze..

Suna un prieten! rade rade rade .....Glumesc, evident. Sper sa nu te superi.
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Dum 06 Dec 2009, 2:58 pm

buna,buna asta!!!! rade
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 06 Dec 2009, 3:04 pm

Vilcris, hai ca m-ai facut sa rad. pupi
Diada, foarte frumosi colantii...sa-i purtati cu multa placere tu si doamna careia i-ai facut. pupi

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de diada Dum 06 Dec 2009, 3:21 pm

zylv a scris:diada,areti de nota doazeci.bey,da ce mancati de aveti cracii astia faini.daca ai fizic,si colantii stau bine

rade m-ai facut sa rad, arat acum sa zicem asa.... dar in cateva luni o sa fiu.... mare! pupi hug


Mionela, ori pe jos/umeras, sau il prinzi tu la "cotitura" ori il santajezi rade

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de mada93 Dum 06 Dec 2009, 3:31 pm

Mult succes ancuta!
Ti-a iesit super sortuletul, si materialul e tare dragut. Sunt sigura ca virgula cu rabdare si atentie iti va iesi o super-fusta!
Informatiile ai timp sa le tot aduni, la urma urmei practica e importanta (dupa parerea mea). Eu am tot adunat informatii si acum astept ocazia de a lua o masinuta... sper sa nu mai am prea mult de asteptat ca nu prea mai am rabdare.
Spor la cos
mada93
mada93
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 93
Varsta : 30
Localizare : Vulcan
Data de inscriere : 17/11/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de feliciagl Dum 06 Dec 2009, 3:54 pm

In legatura cu fetele acestea care arata revoltator de bine, baiatul meu care are 3 ani si jumatate cand vede poza din avatar-ul lui Noemi imi spune: Mami, uite-o pe Hanna Montana cu sani", pentru el Hanna Montana e cea mai frumoasa( si pentru mine)
Va intreb si eu: voi ce mancati de aratati asa e bine?
avatar
feliciagl
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 267
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Dum 06 Dec 2009, 4:21 pm

mada93 esti o draguta! abia astept si eu sa-ti achizitionezi masinuta! si eu am asteptat ceva pana s-o cumpar! nici nu stiam ce sa iau sa fie bun si pt incepatoare dar si pt avansati (ca m-am gandit eu...intr-o zi... cand ma voi face "mare" ...voi trece de pragul de incepatoare in ale cos )
zi de sarbatoare placuta pentru toate fetele harnicute! hug
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de diada Dum 06 Dec 2009, 6:06 pm

Ancuta, am mutat postarile tale cu sortuletul aici, deja este o creatie si nu mai mergea la scoala de croitorie unde sunt intrebari mai mult despre cum se face. Oricum stiu cata munca este la un sort, la orice in croitorie este munca! nu cum zic necunoscatorii 2 cusaturi si gata...


Mada, te inteleg perfect, eu nici nu am putut dormi cand mi-am luat-o, dar nici nu puteam lucra la ea rade

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Dum 06 Dec 2009, 6:31 pm

diada, draguţă ca de obicei!
mulţam fain! hug

o seară minunată de Moş Nicolae vă doresc tuturor! pupi
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Clio_Ela Dum 06 Dec 2009, 7:54 pm

Diada, ti-au iesit perfecti colantii! si 2 perechi dintr-un metru?? Esti foarte pricepouta!
Acum vin si eu, ca si celelalte fete... Arati super!! Lasa, ca si daca mai "ccresti" in urmatoarele luni, sunt convinsa ca peste un an jumate vei fi din nou ca acum Smile Ti-ai revenit super dupa ce ai "crescut" prima data wink
(ce mult as vrea sa cresc si eu... wink )
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de mada93 Dum 06 Dec 2009, 9:03 pm

Masinuta mea era programata pt luna asta ... dar cu criza asta se pare ca s-a amanat. Cred ca atunci cand o sa o am nici nu o sa mai stiu care tipar sa il scot primul rade . Am deja aproximativ 12GB numai cu tipare/tutoriale in calculator. De cand va citesc am tot adunat ( si apropo va citesc dinainte sa apara forumul acesta Smile ), deci daca voi reusi vreo performanta in ale croitoritului sa stiti ca doar voi sunteti de vina.
Apropo diada, superbi colantii.
Pupici kiss
mada93
mada93
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 93
Varsta : 30
Localizare : Vulcan
Data de inscriere : 17/11/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa

Mesaj Scris de noel Dum 06 Dec 2009, 9:14 pm

diada foarte frumosi colantii, bine ca ai spus cat material merge ca eu ma chinuiam sa ghicesc Smile daca se poate pe viitor sa spuna fiecare cam cat material intra pentru fiecare creatie Merci abia astept si eu sa-mi cos asa frumusete, dar asta la sfirsit de saptamina deja.. sper sa am timp zid
ancuta_ancuta felicitari pentru prima lucrare a ta.. eu zic ca este foarte bine pentru inceput, daca te gandesti mai bine.. e o piesa complexa, are briu, buzunare pupi bravo!!
noel
noel
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 148
Localizare : -
Data de inscriere : 26/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Admina Dum 06 Dec 2009, 11:22 pm

Ancuta, felicitari pentru primul lucru cusut de tine. ura La cat mai multe.
Diada, creste-creste, se implineste. hug Revenind, foarte frumosi colantii ti-au iesit perfecti. Am facut si eu o pereche, din ciclul mama (Camy) impunge si eu trag... rade Nu i-am mai postat, ca ma faceam de ras.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 8 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB