Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Poze cu noi si familiile noastre -5

+46
Cristache
violetas
vyky2010
crina68
mimiady63
ikuta
dorinamisov
gabyd
lika
kmn
lucky
carmenco
Admina
georgeta.prnic
anc@
Dorulet
corina corina
Gabiuta
diana-s
emmancita
denis21
camelia84
CCristinaC
dorina64
Angelica18
dienutzababy
ileana cosanzeana
fizicuta
kitty_1973
rivka
ivanoiuadela9
Uca
myky7robc
tinap
Gianina4ever
SilviaDumitrescu
AlinaJ.Bijoux
danniela
mariaz_09
arielas
cristina iosif
MihaelaT
Marry
firicel
pufoi
despina13cucli
50 participanți

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de clara birau Mier 30 Mai 2012, 1:19 am

draga rafira esti o mama fericita cu asa o mandrete de baiat sa-ti traiasca si sa-i dea domnu sanatate si noroc si sa te bucuri de familia ta !!!saunt si eu o mama de baieti si eu il am pe cel mic cu mine adica e inca elev si este un copil bun si invata bine si e frumusel !!! sa ne fie feciorii sanatosi si sa aiba noroc !!!am sa pun si eu o poza cu baiatul meu dar deocamdata nu i-am cerut parerea si eu respect vointa lui pana atunci te pupi wink
clara birau
clara birau
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 172
Varsta : 67
Localizare : mehedinti
Data de inscriere : 10/03/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de gabyd Mier 30 Mai 2012, 6:28 am

Firicel, ce baiat frumossssssss....sa-ti traiasca si sa te bucuri de el pupi
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 56
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de firicel Mier 30 Mai 2012, 7:41 am

Multumesc fetelor! kiss Sa ne traiasca la toate si sa ne bucuram de ei!
Clara,eu nu i-am cerut voie sa postez ca nu mi-ar fi dat-o wink Acum,am postat pe raspunderea mea Smile Nu-i place sa iasa in evidenta ... Smile
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de danniela Mier 30 Mai 2012, 9:14 am

Firi, pot sa ii arat poza fie-mi ??? Embarassed Embarassed
Ai un baiat "cute" rau!! Sa iti traiasca si sa te faca fericita!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de despina13cucli Mier 30 Mai 2012, 9:35 am


iubarica mea

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de Cristache Mier 30 Mai 2012, 9:42 am

Firi, tare simpatic baiat ai! si parca sa zic ca-ti seamana bine.
wink
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de crina68 Mier 30 Mai 2012, 11:26 am

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ce copii frumoși pe aici, dacă e de laudă,uitați și progenitura Urzicatei:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

SĂ NE TRĂIASCĂ ȘI SĂ FIE CUMINȚI!!!!!!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de emmancita Mier 30 Mai 2012, 11:31 am

Ce frumoasa eeeee! si ce ochi areee! Pazeste-o bine, Crina!
Sa fie sanatoasa si mult noroc in viata ii doresc! pupi

editez, ca pe baiatul lui Firi nu-l vazusem: sa-ti traiasca , e foarte frumos!! si mandru!


Ultima editare efectuata de catre emmancita in Mier 30 Mai 2012, 11:35 am, editata de 1 ori
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de gabyd Mier 30 Mai 2012, 11:33 am

CRINOOOOOO......ai o fata de miloaneeeeeeee........frumoasa foc ( nici cu mama nu-mi este rusine)..... kiss ....sa-ti traiasca, sa ne traiasca la toate si sa ne bucuram de ei
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 56
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de Angelica18 Mier 30 Mai 2012, 11:34 am

Aveti niste copii minunati.Sa fie sanatosi si fericiti si sa va aduca numai bucurii.
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de gabyd Mier 30 Mai 2012, 11:38 am

Angelica kiss ....cum te mai simti????
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 56
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de crina68 Mier 30 Mai 2012, 11:39 am

Da,daaaaaaaaaaaaaa,dar mai completăm (la fii-mea):e și fițoasă,și nesi(câteodată) și indolentă, ,și am mai avea de zis,dar ăștia-s adolescenții,deh...

Mulțumesc și doresc ,tuturor, să avem bucurii de la ei!Pup!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de firicel Mier 30 Mai 2012, 2:21 pm

Crinuta,sa-ti traiasca Codru si sa fie sanatoasa ca frumosa e!Si putin noroc sa-i dea Dumnezeu !In privinta fitelor,vor trece cu varsta,.stai linistita! pupi
Multumesc fetelor pentru aprecieri la adresa baiatului meu!
Danni,poti sa-l arati fetei,dar sa nu-i spuna ca l-a vazut pe forum rade pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mier 30 Mai 2012, 2:34 pm

Firicel....sa-ti spun eu tie,ce amintiri mi-a trezit poza feciorului tau Embarassed ...nu-mi vine sa cred ce bine seamana cu un baiat(Madalin),de care eu am fost amorezata in liceu.Nu trebuia sa spun chestia asta aici,ca nu are legatura,dar sigur se lasa cu suspine printre fetele din preajma!Sa fie sanatos si cuminte,noroc sa aibe,ca de restul s-a ocupat mamica lui! pupi
Despina,sa-ti traiasca mandretea,sa va bucure si sa fiti fericiti! pupi
Crina,pe frumusetea ta o stiu ,am vazut-o si admirat-o,este foarte frumoasa si este constienta de asta.Personalitate puternica,si este foarte bine asa,fitele astea trec odata cu anii adolescentei.Sa fie sanatoasa, cuminte,sa aibe noroc in viata si in dragoste,si cel mai important sa-si asculte mama,ca este tare norocosa in privinta asta(are de la cine invata,sa poata realiza multe in viata) kiss
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 47
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de Gianina4ever Mier 30 Mai 2012, 2:55 pm

Ce copii mari aveti...sa va traiasac,toti sunt frumosi!
Firi,baiatul seamana cu mami,asa-i?
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de crina68 Mier 30 Mai 2012, 3:07 pm

Multumesc,iar si iar pentru gandurile voastre deosebite si tare sensibile(Getuto,ai suflet de poet) pupi Sa dea Domnul sa fie bine cu fiecare dintre copiii nostri!

Urzicata

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 30 Mai 2012, 3:18 pm

crina68 a scris: SĂ NE TRĂIASCĂ ȘI SĂ FIE CUMINȚI!!!!!!
SI SANATOSI!!!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de tinap Mier 30 Mai 2012, 3:30 pm

Vai de mine ce poze pe aici si eu abia acum vad! rade
Georgeta mor dupa poza cu tractorul si soacra!Ai gasit ciuperci?
Firicel,tare frumos si finut baiatul,seamana cu tine,doar ca e blond! wink
Crina,fata ta e o frumuseteeeee!!Are niste ochi,albastru/turqoise inchis.
Si seamana cu tine!! kiss
Edit,ca acum am vazut ca si Despina a pus poza cu fata ei!Ai o domnisoara mare si frumoasa!
Sa va traiasca si sa fie sanatosi si parintii sa se bucure de ei! kiss
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de corina corina Mier 30 Mai 2012, 3:40 pm

Numai fete si baieti frumosi pe aici ! Mamici si tatici de asemenea ! flower
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de despina13cucli Mier 30 Mai 2012, 3:42 pm

ms, sa ne traiasca copiii si sa nu ne supere asa cum nici noi nu i-am supărat
care-i cea mai mare bucurie? copiii nostri
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mier 30 Mai 2012, 5:17 pm

Fetelor,eu am spus ca am fost dupa ciuperci(mi-a scapat porumbelul)dar mai bine spuneam cum a fost de fapt:plimbare.Am plecat pe la 3 cand ne-am strans toti(sotul si soacra,au fost la munca),si cum era sarbatoare,am zis sa mergem dupa ciuperci si bureti ca dupa ploaie ,soare...taman bine!Am luat si pungi(i-am dat si Anei,una in buzunar,asa de rezerva),si am venit acasa fix cu ....6 ciuperci,desi am hoinarit pana la intuneric.Am dat si de un sarpe mare,si eram sa facem pe noi de frica, soacra mea spune ca pana acum nu a intalnit serpi in mijlocul padurii(desi in fiecare an a mers la lemne si cules de ciuperci),a dat de ei in vie,in mijlocul drumului,in stufarisul de la marginea padurilor si a gradinilor,dar nu in interior la umbra.Acum doi ani am plantat 32 de nuci,pe un deal,si am mers sa-i vedem, ca in primavara a fost incendiu mare,au ars toate dealurile,pana in sat(si vreo doua grajduri,de la marginea satului).... Sad nu mai am un nuc...nici de leac...n-au scapat Sad s-a dus asigurarea mea de batranete.
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 47
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de tinap Mier 30 Mai 2012, 5:51 pm

Imi pare tare rau de nucii arsi...Bine ca nu erau mai marisori.Las' ca pui altii,daca zici ca iai plantat anul trecut,mai ai timp pina la batrinete. rade
Deci ciuperci nu prea,eu cred ca muream de frica sarpelui,am o frica paranoica de serpi!Odata,era vara,seara pe la 12 noaptea iar eu cioteam.Fiul cel mare s-a trezit si s-a dus la wc,cind deodata zice: mama,e un sarpe in wc!Eu am crezut ca ma pacaleste,caci stie ce frica imi e,dar el insista.Cind ne intoarcem in wc,sarpele disparuse...Unde sa-l cautam??Intr-un tirziu l-a gasit in cosul cu rufe.Era mic,cam 30 cm,negru ca smoala,ca o bucata de cauciuc.Era sarpe constrictor,cit degetul mic de subtire si arata chiar ca un cauciuc,negru,lucios.N-am dormit toata noaptea!Cred ca intrase prin capacul de scurgere a apei/canalizare.
Georgeta,si ce-ti facut cind ati vazut sarpele?Ati fugit voi de el sau el de voi? rade
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mier 30 Mai 2012, 8:07 pm

Era mare ,eu nu l-am vazut de aproape,sotul era sa-l calce...l-a vazut la timp si a inceput sa tipe sa nu ne apropiem(eu eram de mana cu cea mica,mai departe de el).....dar l-am vazut cum s-a ridicat in coada,s-a inaltat cat sotul meu....apoi....fiecare a fugit in directii diferite.Atunci ne-am speriat ingrozitor,dar abia acum realizam pericolul....De dimineata,s-a trezit cu imaginea aceea in minte,el este mai marcat!Cu nucii am chinuit mult,ca am facut rasad la mine in curte,si i-am lasat sa creasca doi ani acasa si apoi i-am dus in deal,deci sunt vreo 4 ani de vise....pierdute....sa-i cumpar ,nici vorba!
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 47
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de tinap Mier 30 Mai 2012, 11:09 pm

Imi pare rau de nucii tai Georgeta,chiar ca ai muncit la ei,eu credeam ca ai infipt in pamint nucile si.....gata,in primavara a iesit copacelul.Cum ai facut rasadul?Ai pus nucile in pamint,doar atit?Nucile trebuie sa aibe vre-o conditie?Verzi sau uscate?
Georgeta,vino la "Gradina de legume",scuze de off topic,acum am realizat. kiss
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 04 Iun 2012, 3:28 pm

Zilele acestea am avut oaspeti de seamă (din Ocna Mures, Navodari si Braila) la noi la scoala, in cadrul proiectului "Traditie si spiritualitate" si ne-am imbracat in costume populare, am avut activitati (eu am cusut cu cei mici semne de carte), program artistic si altele.
Va arat cum imi sta imbracata in momârlancă (portul din Valea Jiului).
in curtea scolii asteptand oaspetii
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
langa expozitia cu obiecte populare
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
lucrand cu prichindeii

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB