Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Bijuteriile noastre capitolul XVI

+46
tinap
anc@
SilviaDumitrescu
Dragonfly
Pluty
ioana soare
bela gio
godeta
Margelutza
darkpoke
letho
gabicaly
Lucia.BlueFlower
lenut
mihastef
marabr
nancyrbd
fiordaliso
alinachiri
camellia
czuky
kitty_1973
Gabiuta
sanda_morteanu
afilimonb
Chirrox13
cristinadumitru1977
Rica Mateiuc
mb09
Admina
diana-s
Kristina
violetas
amoni
CCristinaC
pufoi
firicel
Lorena1
gmiki1
Carmen's
georgeta.prnic
elenaveronica
virginia
MoniKozi
annamaria26985
betymi72
50 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de firicel Dum 04 Mar 2012, 4:36 pm

Foarte frumoase bijuterii ati bibilit fetelor!
Marabr,sunt deosebite bijuteriile facute de tine!Imi plac foarte mult!
Alinachiri,chiar daca inceputul ti-a fost mai greu,ai reusit sa faci lucruri deosebite!
Pluty,este foarte frumos setul fcaut de tine!Incearca sa faci pozele mai clare si la lumina naturala!
Fiordaliso,frumoase incercari!
Amoni,felicitari pentru colectie!Sa ai vanzare si sa te intorci acasa fara nimic!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 04 Mar 2012, 4:47 pm

Critica
Pune naibi un paianjen dala pozat singur si in detali sa vad si eu cum sunt facuti (ca poate ma loveste vrenicia sa fac si eu vreodata)

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de amoni Dum 04 Mar 2012, 5:15 pm

Uite in detaliu,
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img] asta cu galben la-m facut acum.
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 04 Mar 2012, 5:19 pm

Nu au ac de brosa?

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de amoni Dum 04 Mar 2012, 5:22 pm

Astea nu au, ca iam facut acum si nu sa incins glu ganu, sa le pun si ac.
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de letho Dum 04 Mar 2012, 7:05 pm

Dragonfly a scris:
Letho maare grija la ce introduci in rasina. Din pacate plantele ce sunt verzi/fresh (cum e ghiocelul tau) in timp putrezesc, se innegresc, ingalbenesc etc. Am impresia ca exista o solutie cu care pot fi tratate dar nu bag mana in foc. Cauta informatii pe forumurile de dincolo, sigur o sa afli una alta. Smile Imi place mult pandantul tau insa nu stiu cat va tine...ideea este sa-l pastrezi pt tine, sa nu-l vinzi ca s-ar putea sa ai surprize cu el.
Partea pe care am subliniat-o nu-mi place, iti spui parerea despre ceva care-mi apartine, fara sa stii cum si cu ce-am lucrat.
Dragonfly, iti multumesc pentru sfaturi si pentru grija... imi pare c-ai tras din start concluzia ca am folosit o planta vie, ca nu am protejat-o, ca nu m-am documentat... nu inteleg de unde dar nu mai conteaza.
Ghiocelul nu e verde/fresh (nu stiu de ce ai inteles asa), este foarte bine uscat si protejat (da, cu o solutie) si abia apoi introdus in rasina. N-am inteles de ce crezi ca m-as fi apucat de rasina asa de nebuna fara sa ma documentez, dar asta e alt subiect.
Multumesc pentru sugestia sa nu-l vand, dar fiind singura in masura sa-mi apreciez produsul, te asigur ca imaginea mea in fata clientilor nu va avea de suferit. MAi mult decat atat, apreciind sfaturile tale, vreau sa te asigur ca nimic din ceea ce fac nu va putrezi, innegri sau orice alt scenariu horror!


marabr, superb ca intotdeauna!
alinachiri, Pluty, fiordaliso, amoni, , foarte frumoase!


Ultima editare efectuata de catre letho in Dum 04 Mar 2012, 10:18 pm, editata de 1 ori
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de anc@ Dum 04 Mar 2012, 7:18 pm

Am si eu un paianjen dragut...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Letho nu cred ca Dragonfly a spus cu rautate...ghiocelul si-a pastrat bine culoarea,nici nu zici k e uscat...
Oricum intotdeauna mi-a placut ce e facut din rasina..mi-am luat si eu dar nu m-am uitat ca e alb si nu transparent zid ...

anc@
anc@
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 950
Localizare : acasa
Data de inscriere : 08/11/2009

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de amoni Dum 04 Mar 2012, 7:23 pm

Tare simpatic paianjenul tau, asi vrea sa lucrez si eu cu rasina dar nu ma lasa Gabi spune ca e toxic, voi va loati de undeva anume rasina?
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de alinachiri Dum 04 Mar 2012, 10:14 pm

Amoni si Anc@ m-ati innebunit cu paianjenii vostri!!! Simt ca imi trece frica de ei cand ma uit la ai vostri...sunt grozavi. Daca puteti sa imi spuneti si mie cam cum i-ati facut v-as fi recunoscatoare.
Multumesc tuturor pentru aprecieri! love kiss
alinachiri
alinachiri
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/01/2012

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de anc@ Dum 04 Mar 2012, 11:17 pm

Alina nu e greu...aveam un link dar nu-l mai gasesc,poate are Amoni.
Eu l-am facut asa:am prins cele doua bile mari apoi in mijlocul lor am prins 4 fire de sarma si le-am rasucit,apoi pe fiecare am pus margele,cele doua din fata si din spate sunt un pic mai lungi,apoi le-am aranjat frumos si gata,e simplu...
anc@
anc@
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 950
Localizare : acasa
Data de inscriere : 08/11/2009

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de amoni Lun 05 Mar 2012, 6:54 am

Alina uite aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de alinachiri Lun 05 Mar 2012, 12:11 pm

Multumesc fetelor...O sa pun poza...daca imi iese ceva :P pupi
alinachiri
alinachiri
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/01/2012

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de Dragonfly Lun 05 Mar 2012, 12:20 pm

" vreau sa te asigur ca nimic din ceea ce fac nu va putrezi, innegri sau orice alt scenariu horror! "

Desi vrei sa para ca mereu iti faci temele, asta nu ai de unde sa stii, mai ales cand e vorba despre rasina si plante ) ^^^^
Imi cer scuze contesa Letho ca mi-am permis sa dau un sfat care oricum, era bine intentionat( anc@ mi-a inteles intentia). Puteai sa spui simplu: "multumesc pentru avertizare dar mi-am facut temele si stiu despre ce e vorba." . In schimb, ai ales sa-mi raspunzi cu venin si sa arati tutoror ca te supraapreciezi . Felicitari, acum fetele au "vazut" cat esti de orgolioasa si rea !!!

lol! nu mai zic nimic legat de subiectul asta ....


Referitor la paianjenii despre care vorbeati, mi-am cumparat de la un targ unul care se prinde in par si are ca sistem de prindere o agrafa subtire, neagra. Atrage privirile mai ceva ca un magnet Laughing

_________________
.
Nu reusesti sa postezi poze pe acest forum ? Click AICI ! + inca un click pe colajul care se va deschide.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Blog Accesorii & Machiaj  : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de darkpoke Lun 05 Mar 2012, 4:19 pm

m-am jucat si eu cu niste margele mari..si iata ce a iesit Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de letho Lun 05 Mar 2012, 4:31 pm

Dragonfly, chiar ai tupeu! Te-a interesat cum am lucrat, m-ai intrebat? In calitate de CE iti permiti tu sa sa spui despre un lucru de-al meu daca e bun sau rau? Stii cum l-am facut, l-ai vazut, ai stat langa mine? M-ai intrebat? Nu! si atunci pe ce baza apreciezi?
Daca eu ti-as scrie la ceva de-al tau fara sa stiu cum ai lucrat.... "stii, imi place dar nu e de calitate, te sfatuiesc sa nu vinzi", ar fi ok, ti-ar placea? doar ca eu nu as avea niciodata tupeul asta!
Si tot tu pomenesti de orgolii sau de supraapreciere...
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de darkpoke Lun 05 Mar 2012, 5:01 pm

m-am abtinut sa nu ma bag in conflictu vostru Smile
cred k adevaru e la mijloc si aveti dreptate amandoua in felu vostru
forumu asta e si pt a ne da cu parerea..ce-i drept nici mie nu-mi plac unele pareri..dar e riscu cand postezi aici
iar referitor la calitate..evident ca acela care a facut produsu stie cel mai bine...
letho ghiocelul tau e superb...si zic sa nu-l intinezi cu certuri..si sa ne arati poze cu el..facute de tine sau de cumparator..si peste cteva luni..si gata conflictu Smile
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de Chirrox13 Lun 05 Mar 2012, 5:09 pm

letho a scris:E mult timp de cand imi doresc sa lucrez cu rasina si iata primul experiment Embarassed E un boboc de garofita, de la Chirrox13, care a fost asa de draguta sa-mi trimita ca sa am cu ce sa ma joc love
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bratara nu mi s-a intarit tocmai bine si are mici defecte dar fiind prima, trebuie sa ma laud wink

Draga Letho, mai bine nici ca putea iesi lucrarea ta, nu datorita florilor si datorita mainilor tale de aur...Felicitari Flowers
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de amoni Lun 05 Mar 2012, 6:14 pm

Eu cred ca raca asta nu isi are locu, mai sus am pus si eu o intrebare la care nu mi-sa raspuns, eu spun sa nu va mai certati ca doar am intrat in postu pastelui si nu e nici sanatos si nici bine, ar trebui sa fim mai unite sa ne spunem atunci cind gresim sau atunci una are o problema, fiecare isi vinde marfa cu vrea si cum poate.
Acum sa nu tabarati pe mine mi-am dat si eu cu parerea.
Intrebarea mea era, asi vrea sa lucrez si eu cu rasina dar nu ma lasa Gabi spune ca e toxic, voi va loati de undeva anume rasina?
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de betymi72 Lun 05 Mar 2012, 6:37 pm

Amoni era rasina pe breslo la un moment dat ...scrie pe google rasina si ai sa vezi ca-ti spune cate ceva...succes!
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de letho Lun 05 Mar 2012, 6:38 pm

Amoni, scuza-ma ca nu ti-am raspuns. Da, e toxica, mai mult sau mai putin in functie de producator. Se lucreaza in spatiu ventilat si cu manusi. De obicei exista cate o fisa (MATERIAL SAFETY DATA SHEET), in care scrie ce contine, cat e de toxic, cum se manipuleaza chestii din astea. Arata asa: link , este fisa rasinii pe care o folosesc eu. Daca vrei alte detalii iti stau la dispozitie pe privat
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de alinachiri Lun 05 Mar 2012, 6:59 pm

Amoni, multumesc foarte mult pentru tutorial. Iata cam ce mi-a iesit mie:
o brosa mai marisoara:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
o brosa mai micuta...la care m-am gandit eu ca ar merge si o pereche de cercelusi haiosi:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 DSC_00071
in rest am mai margelit o bratarica:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si 2 perechi de cercei:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si o poza numai cu puii de paianjen:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mai am de perfectionat la ei...dar eu zic ca pentru prima data e destul de ok... Smile wink
alinachiri
alinachiri
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/01/2012

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de amoni Lun 05 Mar 2012, 8:31 pm

Si ai depasit fobia de paianjenii? rade Letho mersi tare mult mai ma gindesc daca ma apuc si de rasina, sa vad ce spune si Gabi ca doar va-m spus ca nu ma lasa sa lucrez cu ea.
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de CCristinaC Lun 05 Mar 2012, 8:36 pm

Dragelor, doamnelor, frumoaselor, zic saru' mina daca imi ziceti cum puneti acul de brosa la paianjan???????
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de alinachiri Lun 05 Mar 2012, 8:50 pm

Amoni..cred ca da ... mi se par asa amuzanti... Cristina eu am pus baza de brosa mica pe care am lipit-o cu glue gun-ul...
alinachiri
alinachiri
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/01/2012

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de CCristinaC Lun 05 Mar 2012, 8:51 pm

Alina, am inteles. Saru'mina!
Nu merge si cu picatura? rade
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Bijuteriile noastre capitolul XVI - Pagina 10 Empty Re: Bijuteriile noastre capitolul XVI

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB