Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc?

+14
Nicoleta Irimescu
bela gio
emmancita
danniela
myky7robc
ileana cosanzeana
georgeta.prnic
tinap
ismi3ismi
Chirrox13
geany
betymi72
claudiana
laurentiu14
18 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc?

Mesaj Scris de micheline Mier 04 Ian 2012, 10:49 am

Laurentiu, felicitari pentru pasiunea ta. In general, atunci cand faceau armata, soldatii trebuiau sa-si coasa singuri nasturii la haine, sau hainele daca se rupeau. Esti inca un copil dar teama tatalui tau are mai putina legatura cu pasiunea ta, ci mai degraba cu o anumita conceptie pe care nu ti-o pot expica din cauza varstei tale (este din zona cu bulina rosie). Nu esti cu nimic mai barbat si cu nimic mai prejos de altii daca ai astfel de pasiuni. Mult succes in cultivarea lor.
micheline
micheline
helper
helper

Numarul mesajelor : 79
Localizare : Romania
Data de inscriere : 02/01/2010

Sus In jos

Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc?

Mesaj Scris de bela gio Mier 04 Ian 2012, 11:50 am

Piciul are perfecta dreptate.
Niciodata nu stii cand o anumita abilitate invatata in copilarie/adolescenta sau chia la maturitate iti va fi de folos.

Persevereaza si o sa ai succes (cum spun americanii).

Simona
bela gio
bela gio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 144
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc?

Mesaj Scris de laurentiu14 Joi 05 Ian 2012, 1:32 pm

Avem traditii frumoase ,imi place f mult de exemplu cand mergem la bunici la tara,locuiesc la sat ,si bunica face uneori sezatoare acasa,si se aduna cateva vecine,si se toarce,se tese, broda cantam,se spun si poezii,si intotdeauna ne imbracam in costum popular .
laurentiu14
laurentiu14
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 26
Localizare : botosani
Data de inscriere : 01/01/2012

Sus In jos

Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc?

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Joi 05 Ian 2012, 2:26 pm

laurentiu14 a scris:Avem traditii frumoase ,imi place f mult de exemplu cand mergem la bunici la tara,locuiesc la sat ,si bunica face uneori sezatoare acasa,si se aduna cateva vecine,si se toarce,se tese, broda cantam,se spun si poezii,si intotdeauna ne imbracam in costum popular .

SUPERB!!!! E sti un norocos!! love hug
Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc?

Mesaj Scris de milena Joi 05 Ian 2012, 2:56 pm

Dragule, daca ai un dar esti binecuvantat, mergi inainte si nu te uita in stanga sau in dreapta, roagal pe tatal tau sa citeasca si parerile altor persoane si sa multumeasca bunului DUMNEZEU ca nu ti-a dat doua maini stangace.
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB