Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna! - 23

+55
annamaria26985
elenaveronica
Nicoleta Irimescu
europolis
elenaxx
Celya_f40
Armeana
ghita
denis21
milena
michelinebeaulieu
zahariaelouise
cld
iuliana72
teisoara
symos
monatibi
sorinamircov
georgeta.prnic
laurin
ema
julix_2007
MihaelaT
adriuta
Giobsy
mykya
tomari
Gianina4ever
despina13cucli
mariaz_09
Gabiuta
emmancita
firicel
Admina
Dodo-pui
ikuta
lennny
sunflowers
betymi72
vyky2010
amoni
Marry
arielas
carmenco
Chirrox13
danniela
CCristinaC
SilviaDumitrescu
AlinaJ.Bijoux
dorina64
came_lia
Serban Valentina
MagdaMarin
samo99ro
mnarcisa
59 participanți

Pagina 8 din 24 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 19 Noi 2011, 10:11 am

Da asa e noroc ca noi suntem oameni foarte economi si asemenea evenimente nu ne iau prin surprindere financiar.
Mai nou la gradi se vrea cadou la doamne in valoare de 30 ron de copil+ 20 ron pentru a le lua cadouri de Craciun copiilor.
30 ron *30 copii(nu 38 ca poate n-or da toti) parca 900 ron. zid zid
Iar eu impreuna cu domnul director (sotul) am hotarat ca anul acesta zicem PAS.

Pai ce faci Samo vrei sa ma ingrasi iar foame sa ma fac iar cat malul rade
Eu sunt cam pofticioasa de fel rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de samo99ro Sam 19 Noi 2011, 10:25 am

He! He! Nu te speria, Magda. Aici te ingrasi virtual. Nu se pune. Si de dulce e tot virtual. Adica... nu se pune...
Incearca si tu sa mananci putin altfel: foarte putine dulciuri (spre deloc - ia-ti dulcele din fructe), reduci la maximum fainoasele si incearca sa nu le mananci la aceeasi masa cu proteinele (carne, ciuperci, fasole, mazare...). Poti manca, cu mare spor, o salata bogata de legume, cu un gratar alaturi, fara paine, de exemplu. Asta ai voie sa mananci pe saturate. Nu e voie sa te infometezi. 3 mese obligatoriu/zi cu 2 gustari (preferabil fructe) intre ele. Atentie: nu manca niciodata fructe imediat dupa o masa principala. Trebuie o pauza de cel putin o ora dupa masa respectiva si cel putin o ora dupa aia nu mananci altceva. Problema e ca trebuie sa faci un mic efort de imaginatie sa ti le organizezi.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de tomari Sam 19 Noi 2011, 11:29 am

Buna dimineata/ziua !
Samo saru'mana ptr masa Merci foarte consistenta si pe gustul meu (masa de dimineata e sfanta la mine). Magda si masinile ca si oamenii, uneori au nevoie de cate un tratament de intretinere sau reparare
Am vazut la tv ca pe aeroportul din Cluj s-au anulat zborurile (decolare-aterizare); nu ma mir ptr ca noi desi locuim la 60 km (Dej) vad numai blocul din fata si lateral (maxim 10m) si asa a fost toata saptamana. Joi am plecat si noi la Cluj s-o aducem pe fiica mea ca e virusata. Cati inconstienti am vazut nu ma mir ca se intampla atatea accidente. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Noi am plecat pe la 8 si jumatate si am ajuns aproape la 11; in alte conditii poti ajunge in 40-50min.
O cafea supliment
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 19 Noi 2011, 11:30 am

Buna ...ziua ca dimineata nu mai e wink Samo multumesc de tratatie!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 19 Noi 2011, 11:31 am

E greu ce spui tu rade
Nu-mi mai plac fructele.Dulciuri doar ciocolata tartinabila pe biscuiti rade
Nu ma infometez.Cereale+cafea le 6 dimineata, 1-2 covrigi (doar la foame mare) pana la 11.La 11 pranzul un sandwici portivit (nici 2 felii de paine dar nici o paine intreaga ) iar la 4-5-6 depinde cand ajung acasa cina mancare gatita un singur fel caci nu pot mai mult.
Si nu mai rontai toata ziua cum faceam inainte de a incepe serviciul.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de samo99ro Sam 19 Noi 2011, 11:46 am

Nici mie nu-mi placeau fructele si acum nu mai pot fara ele. Dimineata mananc de obicei un iaurt cu musli, dar uneori pun in blender (am unul mai mititel) un iaurt, 1/2 banana sau mar, sau altceva, le amestec bine si apoi le amestec cu musli. Foarte bun. Poti sa-ti pregatesti chestia asta sa o mananci in loc de covrigi (muuulta faina).
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de CCristinaC Sam 19 Noi 2011, 11:47 am

Ziua buna!
Ajung sa beau si eu o cafea, in sfirsit, ca, de cind m-am trezit, am reusit sa schimb lenjeriile, am spalat o masina de rufe (si ce-mi place ca cearceafurile mele se usuca la soare wink ) am fiert cartofii si morcovii pentru salata boeuf, am tocat castravetii si gogosarii si astept sa se mai raceasca oul ca sa fac maioneza. Mai tirziu fac crema si montez un tort, al carui blat l-am facut aseara, pentru ca miine iar avem chef si ceva prieteni invitati.
In alta ordine de idei, iar am un sfirsit de saptamina aglomerat.
Magda, nasol cind se intimpla ceva cu masina. Al meu sot e la mecanic cu ea, caci in urma cu doua saptamini cind a schimbat ceva (nu ma pricep ce) la motor, cei de la magazinul de piese i-au dat piese de proasta calitate si scotea fum. S-a dus ieri la mecanic si cind a desfacut motorul si-au dat seama ce si cum. Le-a facut scandal celor de la magazin si ii dau banii inapoi, insa mai pierde alte doua zile la mecanic, alti bani de manopera...
Asta e, sa fim sanatosi ca trecem peste multe.
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 19 Noi 2011, 11:55 am

Marele meu noroc e ca vecinul nostru si prietenul din copilarie al sotului are acelasi tip de masina si ne scuteste de mers in service,bani pe manopera si timp pierdut.El daca se pricepe isi rapara singur masina si pe a noastra tot el o face,mai am si in var electrician auto in caz de nevoie.
Se descurca sotul acum sunt plecati cu masina vecinului dupa piese.
Sper insa sa nu fie alternatorul ca ala costa 11 milioane zid zid zid .

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de CCristinaC Sam 19 Noi 2011, 11:57 am

Aoleu, Magda, fa bine si nu-mi mai spune sume d-astea ca mor de inima! zid
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 19 Noi 2011, 12:09 pm

Stai calma ca la Dacie e mai putin,ma ameninta mereu Vio ca daca nu mai avem bani sa intretinem Opelul trecem iar la Dacie. suicid

Si nuuuuu vreau.Plec la muncaaa numa sa nu vand Opelul.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de CCristinaC Sam 19 Noi 2011, 12:27 pm

Nu-i vorba de Dacie desi cu asta ne-am facut treburile in ultimele doua zile. rade Bine ca nu ne-am indurat s-o dam.
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de monatibi Sam 19 Noi 2011, 3:57 pm

buna ziua!
nu am reusit sa beao cafeaua cu voi dimineata ,cum m-am tezit am sarit pe treaba,acum ca am terminat pot sa beau o cafea ,asta daca mai serveste cineva la ora asta hug
monatibi
monatibi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 46
Localizare : constanta
Data de inscriere : 29/03/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de georgeta.prnic Sam 19 Noi 2011, 7:49 pm

O intrebare pt. fete(dar se poate si maine,nu arde acum):am citit ca, la cafeaua de dimineata "adaugati "musli.Cum faceti asocierea asta?Sper ca m-am exprimat corect,dar nu inteleg,si vreau sa incerc.De fapt eu am un obicei prost,beau multa cafea cu zahar(nu deschid ochii fara mirosul cafelei)si in urmatoarele 3-4 ore nu mai mananc nimic.Practic,la mine,micul dejun nu exista. Ma gandesc sa incerc o combinatie care sa tina loc de mic dejun,si fara dulciuri ca sunt pe ultimul loc(ma gindeam la cafea+......) Merci
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 19 Noi 2011, 8:29 pm

samo99ro a scris:Nici mie nu-mi placeau fructele si acum nu mai pot fara ele. Dimineata mananc de obicei un iaurt cu musli, dar uneori pun in blender (am unul mai mititel) un iaurt, 1/2 banana sau mar, sau altceva, le amestec bine si apoi le amestec cu musli. Foarte bun. Poti sa-ti pregatesti chestia asta sa o mananci in loc de covrigi (muuulta faina).
Eu cred ca de asta zici tu e vorba de iaurt cu muslii nu cafea wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de georgeta.prnic Sam 19 Noi 2011, 10:14 pm

Cred ca ai dreptate,scuze,dar tot ma bantuie ideea de a adauga ceva la cafea,si daca tot a iesit amestecul asta(o nebunie nu?)poate a incercat cineva o combinatie mai ...neobisnuita. Merci
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de Dodo-pui Dum 20 Noi 2011, 8:09 am

O duminica minunata si tot ce va doriti

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

dupa preferinta kiss Flowers
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 20 Noi 2011, 8:42 am

Neata si multumesc de cafea.
Eu iar am program de Carrefour sa fac cumparaturi pt unchiul sotului.Sotul cumpara eu stau ca boerul la teatru de papusi impreuna cu cei mici. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de arielas Dum 20 Noi 2011, 9:00 am

Buna dimineata, vin si eu la cafeluta. O duminica frumoasa cu cei dragi!
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de samo99ro Dum 20 Noi 2011, 9:12 am

Arielas! Opreste zaharul. Opreste zaharul, ca eu beau faaaraaaa.....

Buna dimineata fetelor. La mine e cam ceata, dar nu e foarte frig. Doar -1°C. Mai bine ca ieri cand erau -7°C

Revin: nu stiam de ce am dormit asa de bine azi-noapte. Am verificat sa vad ce-a mai fost pe la sueta dupa ce m-am retras eu si m-am lamurit: Firicica ne-a urat din nou "somnic pufos", si Arielas ne-a pus un cantec de leagan... Ah, ce fete bune... Am dormit beton, sa stiti. Mai vreau.


Ultima editare efectuata de catre samo99ro in Dum 20 Noi 2011, 9:21 am, editata de 1 ori (Motiv : completare text)
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de symos Dum 20 Noi 2011, 9:24 am

neata fetelor ,am servit cafeluta si acum nu stiu ce sa pregatesc pt astazi ...fac un sondaj in familie kiss



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de monatibi Dum 20 Noi 2011, 11:46 am

buna ziua!
monatibi
monatibi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 46
Localizare : constanta
Data de inscriere : 29/03/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 20 Noi 2011, 11:48 am

Buna ziua va spun si eu si va doresc o duminica placuta!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de vyky2010 Dum 20 Noi 2011, 11:54 am

Buna ziua!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
vyky2010
vyky2010
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 331
Varsta : 78
Localizare : PITESTI
Data de inscriere : 07/06/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de georgeta.prnic Dum 20 Noi 2011, 12:21 pm

Buna ziua.Cafeaua la ibric va place?Va astept si pe voi,ca astazi ibricul o sa stea toata ziua pe foc.Tortul este la rece,numai musafirii lipsesc,sa suflam lumanarelele Mezina mea ,implineste maine la 10.30 ,4 ani.Duminica linistita, odihniti-va ,eu va las ca trebuie gatita sarbatorita. pupi
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de firicel Dum 20 Noi 2011, 12:47 pm

Buna ziau dragelor!Si eu pe-acilea cu pachetul cu mancare pentru export la Bucuresti la baiat si cu voi alaturi.O duminica placuta! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 23 - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 23

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 24 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB