Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Desen, acuarela, ulei, acril... 2

+70
greieras
raluk0182
Laczak
aurishta
adina_lg
feerya
trandafiras78
saharra
Buburuza
vlad_mom
aisha
ioana soare
danabarbu2007
mlizeta
LRodica
Gabica
Dorulet
piciul
Geta_63
lelia40
AcidoR
valentinadof
deosebita1
MihaelaT
crina dantes
ciucamona
rivka
Crissy86
dorinami
mari42
bisisica bijuterii
sergiu valentin
maddy29
emilia-elena
Aghata
emmancita
carmendana
Snow Butterfly
denis21
diaviviane
dede2988
anc@
aalexander
Lucia.BlueFlower
alinuta96
Celya_f40
Panea Laura
LupulHaski
cillywilly
irinaroscacreations
Angelica18
Pui_dEuropolis
myky7robc
Admina
Dodo-pui
vlavi
smihaelaviorica
Artadar
corina corina
camelia84
clodi
AlinaJ.Bijoux
marina40
pufoi
Gianina4ever
RamonaM
tinap
Gabiuta
bela gio
Giobsy
74 participanți

Pagina 10 din 16 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Urmatorul

In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de Admina Mar 27 Ian 2015, 8:28 am

Ei na, sunt talente ascunse fata de noi! Am ramas ca la dentist. mirat2
Ai postat un teaser inainte, dar nu am luat in seama, probabil. Sunt super cucuvelele desenate de tine. Au niste ochi hipnotici si expresivi, sigur vor fi fascinati copiii de ele.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de ioana soare Mar 27 Ian 2015, 10:19 am

Da, si pe mine m-au hipnotizat ochii! Sunt atat de vii si expresivi! Si ciocul si totul, am tot stat cu pozele-n fata si-am admirat toate detaliile. Minunat! Am citit si povestea pe fb, abia astept continuarea! De fapt astept cartea cu totul, poveste si ilustratii, tiparita si pusa la loc de cinste pe raftul nostru cu povesti.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de aisha Mar 27 Ian 2015, 2:08 pm

Sunt extraordinare!!!! Nici n-am crezut ca sunt desenate! mirat2
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de saharra Mar 27 Ian 2015, 11:51 pm

revin si eu cu alte picturi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

si o icoana..

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
saharra
saharra
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 64
Varsta : 48
Localizare : Paris
Data de inscriere : 08/01/2015

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 28 Ian 2015, 12:06 pm

Frumoase pcturi. Imi place cea cu peisaj de iarna si icoana!!!
Icoane am mai pictat si eu, pe sticla cand eram in scoala primara!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de saharra Mier 28 Ian 2015, 2:12 pm

multumesc Alina! Este prima mea icoana... doream de mult timp sa pictez o icoana..
saharra
saharra
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 64
Varsta : 48
Localizare : Paris
Data de inscriere : 08/01/2015

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de Buburuza Joi 29 Ian 2015, 9:55 am

Multumesc! Trebuie sa fiu sincera: intr-un fel, si pentru mine este o surpriza. Nu am mai desenat serios de foarte mult timp; cativa ani, destul de multi (schitele si mazgalelile nu se pun!). Daca nu lucrezi constant, mana isi pierde antrenamentul si dexteritatea si este super enervant si demoralizant atunci cand nu poti sa faci cu mainile ceea ce "vezi" in cap. Eu sunt un colorist destul de slab; niciodata n-am fost buna la asta - mi s-a intamplat de multe ori sa "stric" desenele la colorat, tocmai de aceea in general prefer grafica simpla, in creion. De data asta insa, pare ca merge destul de bine. Deocamdata. Doar ca ma misc cam incet...

Saharra, felicitari! Se vede pasiunea!

EDIT: Pentru ca o prietena m-a intrebat in privat daca desenez pe computer, raspunsul este DA! Folosesc o tableta grafica profesionala Wacom Intuos (cam veche - am nevoie de una noua) si Photoshop. Dar nu folosesc efecte, filtre sau alte de-astea; fiecare linie, fiecare punctulet este desenat cu manuta. Prefer sa folosesc tableta pentru ca este mai... economic. Si ca material, hartii, panze, si ca timp - daca ar trebui sa o iau de la capat de fiecare data cand gresesc sau cand ma razgandesc cred ca as inebuni, si m-ar costa o avere... Si in plus, ma ajuta sa lucrez la nivelul de detaliu la care vreau eu.

Work in progress:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de saharra Joi 29 Ian 2015, 2:00 pm

Buburuza, multumesc frumos! Asa e, sunt pasioanata de pictura! wink

Felicitari inca o data pt realizarile grafice! chiar daca aceasta munca o faci pe alt suport decat hartia, mainile tale sunt indrumate tot de talent! pupi
saharra
saharra
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 64
Varsta : 48
Localizare : Paris
Data de inscriere : 08/01/2015

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de piciul Joi 29 Ian 2015, 7:50 pm

Buburuza, nu stiu cum pictezi-desenezi, dar imi vine sa pun bufnita ta pe un tricou, o bluza de vara...chiar si pe o batista! Succes! Noroc si sanatate!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de Buburuza Joi 29 Ian 2015, 10:07 pm

Multumesc, Pici! am mai primit "cereri" de tricou-cu-bufnita.
Si migalesc, si migalesc, si bibilesc... sunt aproape gata cu un pui de cucuvea:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de vlad_mom Mar 10 Feb 2015, 4:55 am

Desi nu-mi plac bufnitele...puiul asta e haios foc!

M-am jucat si io...cam pueril....
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
...pinza pe sasiu, pasta de modelaj, acril, lac.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de Buburuza Mar 10 Feb 2015, 9:30 am

Ba te-ai jucat tare frumos! Imi plac mult, mult si texturile. Frumos!
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de saharra Mar 10 Feb 2015, 11:30 am

>Vlad_mom, foarte frumos!
Am si eu de gand sa-mi iau si pasta de modelaj!
saharra
saharra
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 64
Varsta : 48
Localizare : Paris
Data de inscriere : 08/01/2015

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de vlad_mom Mar 10 Feb 2015, 11:55 am

Multam, mai mult voiam sa experimentez texturi. Am vazut niste cutite speciale pentru texturi deosebite, dar scumpe rau..17$/buc... Sad

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 10 Feb 2015, 12:44 pm

Si mie imi place tabloul, texturile!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de saharra Mier 11 Feb 2015, 5:09 pm

Intr_adevar, pasta pt structura costa ceva.... din motivul asta tot aman sa cumpar...
saharra
saharra
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 64
Varsta : 48
Localizare : Paris
Data de inscriere : 08/01/2015

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de vlad_mom Mier 11 Feb 2015, 7:03 pm

Ziceam de cutite speciale, adica astea, ca-s scumpe...pasta am dat cam 9$/500g, mi se pare bine fata de ce preturi am vazut pe magazinele virtuale romanesti, a mea este brand korean de vopseluri si suplimenti de pictura...poate daca am avea si noi o marca romaneasca ar fi mai ieftina decit cele de import...sau poate exista si nu stiu eu.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de saharra Mier 11 Feb 2015, 10:41 pm

Da, scuze; nu am fost eu atenta... cutitele de modelaj sunt f interesante! Nici n_am stiut ca exista, eu am din cele simple pt pictura. wink
saharra
saharra
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 64
Varsta : 48
Localizare : Paris
Data de inscriere : 08/01/2015

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de vlad_mom Mier 11 Feb 2015, 11:42 pm

Si eu am simple, mai lat, mai ingust, mai mic, gen spatula...dar cind le-am vazut pe astea...Tot scormonesc pe net prin tara sa compar preturi la diverse, asa am decis sa-mi iau sevalet portabil de-aici, pentru ca diferenta era destul de mare (9$-150ron)...Pacat ca la noi nu mai produce nimeni materiale prime si auxiliare.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de saharra Joi 12 Feb 2015, 1:20 am

Eu nu mi_am luat sevalet, nu am considerat necesar, iar unul ok sare de 15 euro. Cand pictez tin panza cu mana lol!

off topic cine are cont pe breslo? sa ma lamureasca si pe mine cum functioneaza. Mi_am facut cont dar imi prind urechile, cum gasesc un anumit magazin? am intrat intr_o lista cu toate produsele vandute pe site,dar nu magazine individuale zid

saharra
saharra
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 64
Varsta : 48
Localizare : Paris
Data de inscriere : 08/01/2015

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de vlad_mom Joi 12 Feb 2015, 2:41 am

Asa am considerat si eu initial, numai ca blatul meu de lucru este relativ mic, am loc pentru pinza, dar restul...vopseluri, pahar apa, borcanele , pensule...e cam mare riscul de accidente nedorite (experimentat deja)...plus praf/scame care se aseaza mult mai usor pe o suprafata orizontala. (am luat un sevalet in genul trepiedului pt camera foto, se poate pune si pe masa si pe podea, reglabil pentru pinza de pina la 85cm).
Despre breslo...daca stii numele magazinului au rubrica de "cauta". Au schimbat platforma, nu mai au filtrul de material (de ex cauti la materiale/culori,lacuri si n-ai decit culori acrilice, lacuri si orice altceva...si trebuie sa le iei la rind pina gasesti ce te intereseaza) .

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de saharra Joi 12 Feb 2015, 10:44 am

Multumesc, Vlad mom! cu greu reusesc sa_mi dau seama ce si cum... pt ca au doua motoare de cautare pe pagina, unul da "rezultat 0" pt cautari de orice fel...
iar daca vreau sa comand de la mai multe magazine de pe Breslo, se plateste taxa pt fiecare?
printre altele, caut matase laminata, ai vazut pe undeva?

Scuze pt off topic, dar la bijuterii nu raspunde nimeni...
saharra
saharra
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 64
Varsta : 48
Localizare : Paris
Data de inscriere : 08/01/2015

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de vlad_mom Joi 12 Feb 2015, 12:58 pm

Da, se plateste transport la fiecare, am in cos de la 2 mazine diferite si la fiecare am livrare, plata, detalii finale. Sint vinzatori diferiti, site-ul nu face decit sa acorde spatiu virtual.
Sincer, acum am cautat sa vad ce inseamna matase laminata nu m-am dumirit...am gasit fir bobina, siret, material...deci...nu stiu.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de saharra Joi 12 Feb 2015, 1:18 pm

multumesc pt explicatii! Merci

Am vazut la "Bijuterii" ca fetele folosesc matasea asta pt crosetat. Am intrebat si in magazine fizice si nimeni nu a auzit de matase laminata ..... wink  mai caut..


later edit: Am gasit pe Breslo odiscutie mai veche despre matasea laminata si m-am edificat, in sfarsit rock
matase laminata este doar o denumire generica, d-aia se uita lumea ca la urs cand intrebam la mercerii, tarabe, etc.... cica, e o combinatie de fir viscoza si fir metalic lamé.... Anchor Artiste Metallic,bobine de 25gr ...
saharra
saharra
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 64
Varsta : 48
Localizare : Paris
Data de inscriere : 08/01/2015

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de trandafiras78 Vin 24 Apr 2015, 11:43 pm

Vin si eu aici cu o pictura in ulei ... o reproducere dupa o lucrare a unui pictor american Martin Johnson Heade ce se numeste "Magnolia on red velvet". Aceasta este varianta mea:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Imi doresc sa continui pe directia picturii, intr-ucat imi da o stare de relaxare incredibila. Sper doar sa mai gasesc si timpul necesar.
trandafiras78
trandafiras78
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 246
Varsta : 43
Localizare : Germania
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 10 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 16 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB