Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Haideti sa slabim (5)

+36
Karina33
clodi
andegelia
Eliff
canadianca50
danae
tantza_m
juliennej
tiana
dandana
geany
StMihaela
Gabiuta
Chirrox13
MagdaMarin
SilviaDumitrescu
cris_io_mat
adriuta
Uca
ioana soare
musetel
ghita
danniela
cory74
carticoiaica
Admina
marymarinela
despina13cucli
rosita
annamaria26985
elenaxx
aurishta
ALICET
Clio_Ela
ema
corina corina
40 participanți

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de annamaria26985 Lun 05 Dec 2011, 1:10 pm

fara apa, doar mierea si scortisoara, oare trebuia sa pun apa? scratch
annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 743
Varsta : 38
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 05 Dec 2011, 2:47 pm

Eu ma gandesc ca mierea si scortisoara luate doar amandoua sunt greu de inghitit. Dar puse in 100 ml de apa se pot inghiti mai usor. O sa incerc wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de Admina Lun 05 Dec 2011, 5:07 pm

O alta doamna venerabila (84 de ani in video) care danseaza bine. wink


p.s. maicaaa, ma doare articulatia numai cand scriu randurile astea... pe dansa nu o doare nimic, sigur wink

Silvia, unde ai citit de acombinatia asta si ce face? Te ajuta la slabit?

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 05 Dec 2011, 5:15 pm

Admina am cetit pa net Da cautare "cura cu scortisoara si miere" si iti da tataie Gogu.... ...toate indicatiile

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de corina corina Lun 05 Dec 2011, 7:07 pm

Clio Ela , m-ai incantat cu salsa .Ce inseamna antrenamentul si cum se mentine corpul tanar ! Si mie imi placea cuplul asta in copilarie .

Admina , da' ai gasit-o pe doamna asta !84 ziceai ? Sanatate curata !Cred ca mananca numai frunze ...
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de ema Lun 05 Dec 2011, 7:44 pm

65 de kilograme Am reusit Acum sa ma mentin Deci atentie de sarbatori
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de ghita Lun 05 Dec 2011, 7:58 pm

Bravo Ema! Esti ambitioasa decii vei reusi sa te mentii! Succes in continuare!
ghita
ghita
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 53
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de elenaxx Lun 05 Dec 2011, 8:10 pm

Uite aici, Silvia.


1 lingurita de mire
1/2 lingurita de scortisoara-pudra
1 ceasca cu apa


Instructiuni

Se fierbe apa si se adauga scortisoara. Se lasa la racit, apoi se adauga mierea. Mierea nu se incalzeste, pt ca isi pierde proprietatile, adica se distrug enzimele si alti nutrienti. Se imparte cantitatea egal in 2 cesti. Prima ceasca se consuma cu o jumatate de ora ineinte de micul dejun si a 2-a ceasca cu o jumatate de ora inainte de culcare.Oricum incepeti, a 2-a ceasca o acoperiti si o bagati la frigider, si nu o incalziti, o beti asa sau la temp camerei. Nu mai adaugati nimic in acest amestec. Este eficient numai pe stomacul gol si noaptea.

Si inca un lucru. Mierea trebuie sa fie bruta, sau nepasteurizata.

Amestecul este bun pt cancr, caderea parului, oboseala, respiratie urat mirositoare etc, bineinteles cu alte componente.

Sa aveti spor

Se pot incerca mai multe tipuri de miere si scortisoara, pana ajungeti la combinatia perfecta.
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de aurishta Lun 05 Dec 2011, 8:44 pm

ema a scris:65 de kilograme Am reusit Acum sa ma mentin Deci atentie de sarbatori
primul Bravo! Prin ce "chinuri" wink ai trecut ca sa ajungi aici? Smile
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de elenaxx Lun 05 Dec 2011, 9:43 pm

Bravo Ema, sa stii ca o sa le mentii, ca te vei simti foarte bine cu ele, si nu o sa cam ai chef sa pui altele la loc.
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de Clio_Ela Mar 06 Dec 2011, 12:16 am

Cris-yo-, multumesc! hai ca nu e greu, totul e sa gasesti metoda care sa iti faca placere!
Daca descopeream zumba si era sa nevoie trag de fiare sau sa tin dieta nu cred ca slabeam atata.

Ema, felicitari pt kg pierdute si sa mai scada cate vrei tu!!
Karina, multumesc pentru corectura, am citit comentariile de la video, insa prea tarziu. M-am mirat cand am vazut numele lui Ginger, si eu stiam ca nu mai e printre noi, insa ma gandeam ca e videoul mai vechi.

Eu am umblat azi sa imi cumpar sutiene pentru sport, ca dupa alaptat si slabit nu prea a ramas mare lucru... In rest trag tare cu coreografia pentru zumba, maine am prima incercare, dar numai 2-3 melodii am de pregatit, restul face antrenoarea veche. Apoi in 30, o sa fie zumba-party de 3 ore, atunci sa te tii... Smile Ah, Corina, Anna, ce pacat ca sunteti aproape, ca nu scapati, va "taram" dupa mine la zumbaiala...
De slabit nu am mai slabit de doua saptamani, adica dragul meu cantar nu vrea sa arate mai putin, insa in oglinda parca ma vad mai subtirica.
Dar am primit "reclamatie" de la sotior, gata, zice ca e timpul sa raman asa, ca maine-poimaine nu mai are pe ce pune mana. Smile Dar oricum nu cred ca mai slabesc, tot ce imi doresc acum e sa se mai tonifice muschii si sa se mai intareasca putin si burtica de dupa sarcina, care inca nu vrea sa dispara de tot Sad

De cura cu miere si scortisoara nu am auzit, citisem insa ca sunt altele care ajuta corpul sa arda mai multe calorii, insa trebuie sa fii sanatos. E vorba de chilli, ghimbir si nu mai stiu ce, o sa le mai caut.
De miere stiu ca nu e bine sa fie incalzita la mai mult de 40 de grade, ca isi pierde proprietatile.

Corina, cum merge cu miscarea? si cu dieta? ai inceput serios, sau inca esti la teorie?
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de canadianca50 Mar 06 Dec 2011, 8:26 am

fetelor care stiti de miere si scortiosara am o intrebare ! eu am pus apa fierbinte pe scortisoara apoi am lasat sa se raceasca si apoi am adaugat miere sa nu-i distrug proprietatile terapeutice Dar scortisoara s-a facut un mucilagiu de se intindea ca o guma Asa trebuie sa se faca Compozitia voastra cum e ?
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de annamaria26985 Mar 06 Dec 2011, 9:14 am

ela de eram mai aproape zau ca mergeam!!! Sad as merge si in oras, dar e cam departe si nici nu am vazut nicaieri.Bafta in continuare ela!!
eu ma tin de monti de o saptamana, miscarea e pe repaos de vreo trei zile ca e racita pitica si nu pot sa fac mai nimic de ea.
ema felicitari si de la mine!
annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 743
Varsta : 38
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 06 Dec 2011, 10:10 am

canadianca50 eu am pus scortisoara in apa fiarta , ba chiar am dat-o intr-un clocot dar nu s-a facut mucilagiu. A ramas grunjuasa, ca zatul de la cafea. Ba trebuia sa mestec in ceasca dupa fiecare inghititura ca se lasa la fund. Si la mana se simte grunjoasa. O fi mai fin macinata scortisoara ta?

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de Admina Mar 06 Dec 2011, 10:42 am

Eu am vreo doua pungi cu mucenici de asta primavara. Ce ziceti, daca ii fierb cu scortisoara si adaug multa miere la sfarsit? rade Pun si niste nuca, sa am antioxidantii necesari unei diete echilibrate. wink
Rad eu rad, dar ma complac asa... Nu-mi fac griji ca vin sarbatorile, pentru ca nu mananc porcarii, dar imi fac griji pentru ca pana in ianuarie ar trebui sa arat bine si nu fac nimic in acest sens. zid

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de despina13cucli Mar 06 Dec 2011, 11:34 am

cu mucenici e buuună, mie nu-mi place maclavaisul cu scortisoară si miere, am incercat cateva zile dar deja mi se facea greată cand o pregateam
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de corina corina Mar 06 Dec 2011, 12:20 pm

Clio Ela , stiam eu ca daca am sa apar pe aici ai sa ma iei la intrebari . Si m-ai lua tu si la zumba cu siguranta daca as fi mai aproape . Chiar ca mi-ar placea !
Daca realizam ceva deosebit crezi ca nu veneam eu sa ma laud in gura mare ?Teoria am terminat-o insa nu am inceput sa aplic nimic . Doar mananc mai putina paine si ma tarasc cu forta cate 30 de min . pe stepper , cam la doua-trei zile . Parca sunt moarta de foame numai de cand am citit Monti si mi-a trecut prin cap ca asa ar trebui sa slabesc si eu . As manca numai ce nu trebuie (mai rau ca inainte ) , dar macar beau apa corespunzator (asta deja a devenit obisnuinta ) . Duc mare munca de lamurire cu mine si sunt tot mai nemultumita de cum arat desi am slabit vreo doua kg , dar stiu ca asta nu e mare lucru .
Aurishta Merci , draga mea Embarassed o sa-mi ia o vreme pana cand am sa-ti mai cer sfaturi pretioase si sper ca n-am sa ma pierd printre sarbatorile astea de iarna .
Annamaria , ce inseamna ca te tii de Monti de o saptamana ?Si tii secret ? Spune repede ce-ai mancat saptamana asta ? bounce Iti doresc din tot sufletul meu sa te tii de ce-ai inceput ! Iti tin pumnii !Cand aveam eu 26 de ani si 40 de kg mai putin...
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de canadianca50 Mar 06 Dec 2011, 12:51 pm

Silvia e fin macinata dar eu nu am fiert-o , am pus numai apa fierbinte pe ea O sa mai incerc si alte tipuri de scortisoara Multumesc multde raspuns .
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de danae Mar 06 Dec 2011, 1:21 pm

Admina a scris:Eu am vreo doua pungi cu mucenici de asta primavara. Ce ziceti, daca ii fierb cu scortisoara si adaug multa miere la sfarsit? rade Pun si niste nuca, sa am antioxidantii necesari unei diete echilibrate. wink
Rad eu rad, dar ma complac asa... Nu-mi fac griji ca vin sarbatorile, pentru ca nu mananc porcarii, dar imi fac griji pentru ca pana in ianuarie ar trebui sa arat bine si nu fac nimic in acest sens. zid

Nu cred ca te slabesc, dar macar sunt deliciosi! rade
Admina, deja ma superi. Daca nici tu nu arati bine... nu te-am vazut per total dar din poze, si tine cont ca te ingrasa cu 5 kg, e mai mult decat bine.
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de danniela Mar 06 Dec 2011, 3:08 pm

Corina, daca deja te face sa gandesti negativ, nu incepe, mai asteapta un pic pana cand te pregatesti psihic, altfel o sa iti fie vesnic foame si ciuda ca ai restrictii. Personal mie Monti nu mi s-a parut strict, totul e sa stii ce iti place si cum poti combina. Sunt sigura ca poti love
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de corina corina Mar 06 Dec 2011, 3:12 pm

Multumesc de sfat , Daniela ! hug Asa m-am gandit sieu . Ce rost are sa ma apuc , daca ma apuc cu stangul .Intre timp mai strang retete Monti si incerc sa ma pregatesc sufleteste .Normal ca trebuie sa pot . Mai ramane sa vad cand . wink
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de danae Mar 06 Dec 2011, 3:45 pm

Hai Corina ca trebuie sa poti! ura Ideea e ca si eu in prima saptamana de dieta as fi mancat oricate prostii as fi vazut si mi le-as fi imaginat. In mod normal nu mi-ar fi fost pofta de ele, dar interdictia isi spune cuvantul.
Ela imi place cat esti de constiincioasa si te admir pentru eforturile depuse. Felicitari si pentru contract si sa zumbaiesti cat mai mult!
Dau si eu raportul. Bebe are 10 luni acum iar eu am dat jos 16 kg. E bine, se poate si mai bine dar acum as vrea sa mai dau jos inca 7-10 kg (pare foarte mult) dar sa si tonific burtica si popoul. E a doua zi consecutiv de zumba, doar cate 10-15 minute, am zis sa nu ma dau pe spate si cateva serii de abdomene. Tineti-mi pumnii si poate in 2-3 luni voi ajunge sa arat aproximativ ok. Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 4246
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de corina corina Mar 06 Dec 2011, 3:58 pm

Danae , se aude de la mine ce galerie imi faci ! Esti destul de aproape . Multumesc de sustinere ! hug Numai eu stiu cu ce mancacioasa si pofticioasa am de-a face . Dar asta e ! Asta avem cu asta defilam . O sa fie si bine .
Tu vad ca esti o ambitioasa si mai vrei !Ai de gand sa te usuci ? 16 +10 fac 26 de kg si abia atunci sa arati aproximativ ok ? Zumba imi place si mie . Considera ca si rezolvat : iti tin pumnii si tie poate am si eu ceva noroc . rade
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de danae Mar 06 Dec 2011, 4:03 pm

Nu ma usuc eu asa usor. Acum am 62 kg si as vrea sa ajung la 52. Am primit incurajare si de la sot deci nu mai am scapare. Uite, daca ar fi mai cald afara ne-am intalni in Crang sa dam o tura. hug
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de corina corina Mar 06 Dec 2011, 4:05 pm

Eu cel mai putin am avut 57 de kg la 1,62 m si credeam ca sunt pe moarte si tu vrei doar 52 ? Am sa tin pumnii , dar un pic mai putin stransi . wink
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim (5) - Pagina 11 Empty Re: Haideti sa slabim (5)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB