Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Cati copilasi dragalasi?

+36
Steluzza
veniciuc nicoleta
mami de doi ingerasi
lotus nufar
mihaelavama
anamaria79"
betymi72
Maci
ivanoiuadela9
mangokiwi
aurishta
bursuk
aida67
MagdaMarin
adelina24
dicioanacris
emi
mnarcisa
snoopy
rucsy
mickyta
bubu85
cameliamarian
mihatm80
Day
postoleirina
Ania
ileana cosanzeana
geany
Maia
cris69
Emilia3
Camy
georgia
diada
Admina
40 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Cati copii va doriti/aveti?

Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Vote_lcap0%Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Vote_lcap7%Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Vote_lcap33%Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Vote_rcap 33% 
[ 5 ]
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Vote_lcap13%Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Vote_rcap 13% 
[ 2 ]
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Vote_lcap20%Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Vote_rcap 20% 
[ 3 ]
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Vote_lcap20%Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Vote_rcap 20% 
[ 3 ]
Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Vote_lcap7%Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Vote_rcap 7% 
[ 1 ]
 
Total voturi : 15
 
 
Sondaj inchis

Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Empty Re: Cati copilasi dragalasi?

Mesaj Scris de costina89 Vin 15 Oct 2010, 9:49 pm

diada iti dai seama ca daca fac si acum tot fetita ,trebuie sa ii fac si sotului un baietel....De fapt el imi zice mereu"eu am o fetita care sa ma iubeasca tu sa iti faci baietelul tau sa te iubeasca si pe tine cineva",deci daca va fi tot fetita eu ies pe minus rade
costina89
costina89
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 98
Varsta : 34
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Empty Re: Cati copilasi dragalasi?

Mesaj Scris de firicel Vin 15 Oct 2010, 9:54 pm

costina89 a scris:diada iti dai seama ca daca fac si acum tot fetita ,trebuie sa ii fac si sotului un baietel....De fapt el imi zice mereu"eu am o fetita care sa ma iubeasca tu sa iti faci baietelul tau sa te iubeasca si pe tine cineva",deci daca va fi tot fetita eu ies pe minus rade
Lasa costina ca asa si zicea si tatal meu acum 37 de ani si dupa ce s-a nascut sora mea ,era topit dupa ea chiar daca eu am fost primul copil siam iesit"ce-o fi,sa natos sa fie" si pe ea o doreu baiat rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Empty Re: Cati copilasi dragalasi?

Mesaj Scris de costina89 Vin 15 Oct 2010, 9:56 pm

sotul meu nu cred ca se va resemna rade sigur va vrea si un baiat
costina89
costina89
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 98
Varsta : 34
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Empty Re: Cati copilasi dragalasi?

Mesaj Scris de firicel Vin 15 Oct 2010, 10:03 pm

eu cand am nascut baiatul,la serviciu la sotul meu toti colegii devenisera in ultimii 2-3 ani,tatici de baieti.cand m-a apucat pe mine sorocul(nu era ecograf pe-atunci) eram tare necajita ca m-a apucat cu 20 de zile mai devreme si ca va fi fata Sad si ca vor rade colegii de el toti colegii.dupa ce am vazut baiatul,eram bucuroasa ca nu se face deras la servici,sotul meu nu ca scapasem eu si copilul era sanatos rade rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Empty Re: Cati copilasi dragalasi?

Mesaj Scris de costina89 Vin 15 Oct 2010, 10:08 pm

off..cate nu facem noi de dragul sotilor....si mai spun ei cateodata ca nu ii iubim
costina89
costina89
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 98
Varsta : 34
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Empty Re: Cati copilasi dragalasi?

Mesaj Scris de Steluzza Vin 15 Oct 2010, 10:08 pm

Asta e buna rade
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Empty Re: Cati copilasi dragalasi?

Mesaj Scris de violeta25 Mier 20 Oct 2010, 9:08 pm

noi suntem tot 5 frati si imi doresc 3 copii Smile acum avem 2 dintr-o lovitura iar dupa ce ne facem casa ne-ar bate gandul sa mai facem unul prietenie e superb sa ai multi frati
violeta25
violeta25
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 325
Varsta : 43
Localizare : navodari
Data de inscriere : 09/11/2009

Sus In jos

Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Empty Re: Cati copilasi dragalasi?

Mesaj Scris de rivka Sam 30 Oct 2010, 4:54 pm

VIOLETA 25 sa-ti traiasca micuti Flowers cat mi-am dorit eu baiat si am 4 fete rade
la fiecare nastere nu putea doc. sa-mi zica ce era asa ca era surpriza cand mergeam la nascut sotul spunea las ca trece si vine o fatuca ..ioi cand il auzem nu mai puteam de ras si doctorul la fel
asa ca nu conteaza ce sunt, sanatosi sa fie si intradevar e greu cu ei dar cand sunt mari si sunt toti pe langa tine te bucuri
prietenie
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Empty Re: Cati copilasi dragalasi?

Mesaj Scris de Admina Sam 30 Oct 2010, 5:17 pm

Va admir, sincer va zic. Mi se pare greu sa cresti unul, foarte greu sa cresti doi... dar cand va citesc ca aveti 4-5 copii si mai vad si pozele cu ei, raman cu gura cascata. Cat curaj si rabdare, aveti.
Usor n-a fost niciodata, asta e clar. Dar cand vezi cata instabilitate e la guvernarea tarisoarei noastre ( shot ), cat de fragila e economia marii majoritati a tarilor lumi si cat de rai au devenit oamenii, imi pierd curajul de a fi responsabila pentru alte vieti de omulteti.
Sper ca nu v-am deprimat, nu asta a fost intentia. Felicitari, mamici de mai multi copilasi! Flowers

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Empty Re: Cati copilasi dragalasi?

Mesaj Scris de rivka Sam 30 Oct 2010, 8:16 pm

ADMINA ai si tu un boboc de floare superb si sa-l cresti cat mai frumos si sa fie sanatoasa
nu te teme nu ne-ai deprimat si ai dreptate cu economia si politica si cat de greu e sa fi responsabil de viata unui micut cand vine pe lume ...dar vreau sa te gandesti la posibilitatea sa nu o lasi sa fie singura la parinti wink familia este importanta sa ai macar un frate sau o sora sa sti ca nu esti singur cand dai de greu ,sa sti ca ai cui sa-i spui o problema sa-ti de-a un sfat atunci cand parinti nu mai sunt hug
sotia fratelui meu este singura la parinti iar verisori are tot unul singur cand ne intalnim toti frati mei cu soti si sotii si copii intodeauna plange ca ea a ramas singura pe lume degeaba o consolom ca ne are pe noi ,ea e nemangaiata ca nu are un frate o sora ...acum nu vreu eu sa te deprim wink kiss
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Empty Re: Cati copilasi dragalasi?

Mesaj Scris de diada Dum 31 Oct 2010, 9:08 pm

rade lasa ca nu o deprimi ca stie in ce relatii sunt eu cu fratele meu si mereu imi zice chastia asdta daca i-o zic p-aia cu familia. Adica ori cu el ori fara el e acelasi lucru, cateodata asa ma enervez ca zic mai bine fara, daaaar, sper ca copii mei sa se inteleaga bine, sa nu fie ca mine cu fratele meu.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Empty Re: Cati copilasi dragalasi?

Mesaj Scris de rivka Dum 31 Oct 2010, 10:36 pm

rade diada in fiecare familie daca sunt mai multi sunt si divergente pt.ca fiecareare al caracter si personalitate si eu mai am cu surorile si frati mei dar cand se iveste vreo problema ne sunam si ne sfatuim ...dar suntem 5 copii 3 fete si doi baieti iar fetele sunt mai mari si baieti mai mici si tot noi avem avantajul de surori mari care stiu totul rade si bagacioase rade
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Cati copilasi dragalasi? - Pagina 3 Empty Re: Cati copilasi dragalasi?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB