Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Proiect Femina Cap 1

+45
cristina07
Lucia.BlueFlower
smihaelaviorica
roxy29
Giobsy
alexida
milena
myky7robc
serenita
LORIMAR
Dodo-pui
symos
cris_io_mat
mariaz_09
godeta
gmiki1
bela gio
geo
emmancita
Andata
Chirrox13
Love
danielabordei
despina13cucli
marina40
elenaxx
Lucia Ro
mya21_ro
danae
aurishta
raluca1980
SilviaDumitrescu
StMihaela
ikuta
mnarcisa
Karina33
valentinadof
geany
diada
arielas
corina corina
rosita
MagdaMarin
Admina
ismi3ismi
49 participanți

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de gmiki1 Mar 25 Sept 2012, 7:55 pm

fetelor eu va sfatuiesc sa luati legatura telefonic cu ei...sunt unele cursuri care vor continua,pentru mediul rural si cursuri de calificare de 320 de ore....nu stiu sncer sa va dau amanunte asa ca mai bine sunati si intrebati..la numarul de telefon de pe site proiect femina...bafta tuturor
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 45
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de diada Mar 25 Sept 2012, 10:17 pm

Suntem in plin curs, azi am croit sorturile si calcat buzunarul si cordonul, acum nu avem un domn instructor, avem o doamna! Am invatat chestii noi, unele nu le pot aplica din lipsa de spatiu, dar sunt bune de stiut. Facem si poze wink

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de valentinadof Mar 25 Sept 2012, 10:46 pm

Bravo fetelor,folositi-va maxim de oportunitate!Rar gasesti un curs gratuit.
Se intreba cineva de ce nu se face acest curs si in alte zone?Cred ca e vorba de proiect si de initiator.Prin zona mea am auzit de cursuri de cosmetica,nu stiu daca e tot de Femina,dar si acesta se adresa femeilor din mediul rural si fara serviciu.

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de Andata Mier 26 Sept 2012, 1:37 am

Elluta, abia acum am vazut intrebarea ta, dar subscriu la ce a spus Magda. Pentru Constanta cel putin, NEVER. Am tot sunat la ei, m-am inscris din decembrie si m-au tot amanat. Cica ajung pana in septembrie... Prietenele pe care le-am inscris la curs m-au batut la cap cu inceperea cursului mai bine de jumatate de an, pana cand au ajuns si ele la concluzia ca asteapta degeaba. Ultima oara cand am sunat, domnul, politicos de altfel, deci nu am ce sa-i reprosez la capitolul acesta, mi-a spus razand ca daca tot stau in rural si nu am de munca pot veni 2 saptamani la Bucuresti sa fac cursul.
O fi amuzant, dar chiar perspectiva unui curs gratuit si a unei masini gratuite nu ma poate face sa dau curs invitatiei. In primul rand mezina abia a intrat la gradinita. Cui o las eu 2 saptamani? Sotul vine foarte tarziu de la munca, fiica-mea mai mare are cursuri dupa-amiaza, vine si ea tarziu, mama a avut avc si desi acum e mai bine nu are voie sa se enerveze, deci e exclus sa ii las zgubilitica in grija. Apoi e drumul pana la Bucuresti, cazarea, mancarea, transportul acolo. Cu astea ce fac? Asa ca am preferat ca de banii pe care i-as fi cheltuit acolo sa imi iau masina de la Lidl si sa platesc gradinita.
Eu o inteleg pe Rob Roy cand spune ca nu poate face cursul. Fiecare le stie pe ale lui si pune in cumpana ce poate da in schimbul a ceea ce poate primi. Daca interesul ei era pentru masina si cum o poate folosi (ca de altfel si al meu) si nu o intereseaza un curs intensiv de calificare, atunci are dreptate. Fetita ei inca nu are 8 ani, trebuie dusa si adusa de la scoala, ce faci cu ea 2 luni, cat dureaza cursul de calificare? O abandonezi sau o lasi cu cheia de gat, sa se descurce? Parca nu mai sunt aceleasi vremuri ca cele in care am crescut noi...
Sincer, va felicit din suflet pe cele care ati facut sau faceti acum cursul, numai va rog sa nu dati cu pietre in cei care nu il pot face. Cursuri am tot facut si eu in ultimul an, aproape l-am terminat pe al treilea. Am pus insa in balanta cu ce ma ajuta cursul pe viitor vs ceea ce pot da eu (in termeni de timp si bani). Cand balanta a iesit pozitiva pentru mine, am mers la curs. Simplu. Iar la invitatia atat de galanta de a veni la Bucuresti am spus pas.

Editez pentru cine vrea sa faca si alte cursuri. Toate AJOFM-urile organizeaza (singuri sau in parteneriat) cursuri gratuite. Fiecare are o persoana sau mai multe care se ocupa de aceasta. In Constanta este in primul birou, cum intri pe dreapta. Sunt cursuri gratuite organizate si de diverse firme, cu accesarea fondurilor europene, cum este Ile Trade Company, care a organizat proiectele Femina - Feminin rural. Pana acum, proiectele pe POSDRU au avut fondurile blocate, acum s-au deblocat. Urmariti ziarele locale si avizierele de la AJOFM, majoritatea isi fac reclama acolo. Si interesati-va si ce se mai ofera la curs, majoritatea cursurilor facute pe bani europeni mai ofera ceva. De ex. la femina se da masina de cusut, la cel de dezvoltare personala si antreprenoriat pe care l-am facut eu se da si o indemnizatie modica si cateva planuri de afaceri sunt selectate pentru finantare si consiliere juridica si financiar contabila, la inca unul pe care il vazusem in vara pt salvamari se ofereau aproape 800 de lei pe luna pe durata cursului. Doar la cele organizate numai de AJOFM nu se da nimic, dar iti suporta transportul.
Bafta multa tuturor si sa va vedeti dorintele realizate!
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de corina corina Mier 26 Sept 2012, 9:13 pm

Mda ! Vad ca doar eu lipseam de aici ! rade

Eu am visat la cursul asta de asta iarna si am sperat sa fie cu noroc . Asa a si fost si ca bonus drumul cu microbuzul ne-a oferit posibilitatea de a ne cunoaste mai bine si de a petrece clipe relaxante impreuna . Cred ca o sa ne para rau cand se termina pentru ca deja ne-am obisnuit sa ne vedem zilnic si sa lucram impreuna la minunata masina . A fost destul de greu pana ne-am adunat 10 fete dintr-un judet , dar a meritat efortul .

Maine terminam sortul si bineinteles ca ne pozam cu el , apoi urmeaza examenul si diploma . Imi pare rau pentru fetele care nu au reusit sa faca acest curs , dar le tin pumnii celor care merg si la cel de specializare . flower
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de elluta Mier 26 Sept 2012, 10:38 pm

Multumesc pentru sfat Andata si sunt 100%de acord cu tine in privinta copilului(eu mai am in +inca un copil de aproape 3 ani) si e un pic mai dificil
elluta
elluta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 200
Varsta : 45
Localizare : constanta
Data de inscriere : 31/10/2011

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de rob roy Joi 27 Sept 2012, 2:22 pm

Andanta multumesc pentru intelegere,chiar nu am inteles de ce s-au repezit fetele sa ma critice,de aici si pina la vointa,perseverenta sau faptul ca asteptam sa-mi bage D-zeu in sac este chiar deplasata afirmatia.Eu sint calificata ''confectioner imbracaminte''de 24ani de atunci am si masina de cusut care se deregleaza mereu ca urmare am fost sincera si am spus ca vreau masina si fiindca nu o mai dadeau dupa cele 5 zile am renuntat.Referitor la copil este strict problema familiei mele daca vreau sa-l cresc eu nu sa-l las la after school din clasa 1(si eu mi-as fi dorit sa am pe cineva apropiat sa ma ajute uneori dar...nu am).Sanatate si succes tuturor.
rob roy
rob roy
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 33
Varsta : 53
Localizare : buc
Data de inscriere : 25/11/2011

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de Andata Joi 27 Sept 2012, 2:55 pm

Elluta, nu ai pentru ce sa imi multumesti. Sfatul meu vine din experienta, atat. Bafta multa in ceea ce vrei sa faci.
rob roy, nici tu nu ai pt ce sa imi multumesti. Doar mi-am spus parerea. Viata m-a invatat ca inainte sa pui etichete si sa condamni pe cineva cu o opinie diferita, trebuie sa incerci sa te pui un pic in locul celuilalt. Asta nu inseamna insa ca nu pun si eu etichete unora sau nu ma iau de ei. rade

Ok acum, amanunte de la curs?
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de gmiki1 Joi 27 Sept 2012, 6:54 pm

rob roy imi pare rau daca te-am ofensat,nu asta a fost intentia mea,imi cer scuze...doar ca se pare ca a fost o neintelegere,adica asta ti-am si scris ai inteles gresit...nu era o clauza obligatorie sa faci cursul mare...dupa oricare curs puteai lua masina,am spus si ma repet,era doar un sfat si o parere din partea mea faptul ca ti-am spus ca ar fi trebuit sa faci acest curs de 5 zile daca tot te-au sunat si aveai un loc la cursuri si apoi decideai tu ce vroiai sa faci in continuare
Azi am terminat sorturile Smile si am inceput proiectele personale...fiecare si-a ales de facut cate ceva,o bluza,o geanta,un sort...deja ne-am lipit de masini si nu ne mai vine sa le lasam din mana...sunt superbe,finute si foarte utile
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 45
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de fulguta28 Joi 27 Sept 2012, 10:24 pm

Bravo celor care au facut cursul si celor care il fac! Nu cred ca este vorba aici doar de masina, ci de un curs care in alta parte trebuie sa platesti bani grei pe el. Eu daca nu eram in luna a 8-a de sarcina, clar m-as fi inscris si eu la curs. Bravo fetelor!
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de smihaelaviorica Joi 27 Sept 2012, 11:50 pm

Si poze de la curs ..... Sad .....ati promis ca ne aratati .
Poop kiss
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de diada Vin 28 Sept 2012, 4:55 pm

Nu am promis poze, am zis ca "facem poze". Pozele o sa le vedeti la ei pe site, pe proiect. Nu le punem pe forum. O sa editez niste poze cum se calca un buzunar cu margine rotunjita.
A fost o saptamana frumoasa, cu vreme frumoasa, cu oameni.... frumosi. Acum abia astept sa brodez cu noua masina!


_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de smihaelaviorica Vin 28 Sept 2012, 10:01 pm

sa o stapanesti sanatoasa si sa sa ai noroc de multe comenzi sa nu stea masinuta in loc kiss
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de corina corina Lun 08 Oct 2012, 11:20 am

Postez aici , ca sa-i multumesc lui Ismi kiss . Fara bunavointa ei nu as fi avut astazi o masina de cusut grozava si nici o calificare in croitorie ca sa-mi pot urma visul de a avea propria mea mica afacere . wink

Asa ca , draga Ismi , sa-ti dea Dumnezeu sanatate si , mult noroc si spor la bani , asa dupa inima ta buna . Si mie mi-au multumit fetele pe care le-am luat la curs , asa ca si eu iti multumesc . Toate meritam masinile de cusut si chiar toate le folosim , asa ca trebuia sa-ti spun ca pentru noi ai facut o fapta buna ! dama
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de diada Lun 08 Oct 2012, 3:48 pm

Daaa, chiar si eu i-am multumit personal lui Ismi! (prin telefon). M-am intalnit sambata cu o fata cu care am fost la curs, nu a avut niciodata o masina de cusut dar zicea ca saptamana trecuta chiar a cusut o gramada, scurtari de blugi, fete de perna, era foarte incantata! Eu lucrez la o geanta brodata, mai am putin, urmatoarea o sa fie si mai si!!!! Asta e de incalzire!

Multumesc si eu Ismi hug pupi

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de aurishta Lun 08 Oct 2012, 5:03 pm

Fetelor, dar la Femina 2 merge cineva? scratch
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de ismi3ismi Lun 08 Oct 2012, 7:53 pm

Ma bucur mult ca am putut sa aduc bucurie in sufletele voaste,voi face asta oricand,cu multa placere.Efortul si meritul este ,de fapt al vostru,meritati aceste cursuri si cu atat mai mult masina.Sa va aduca multe satisfactii si multi bani,sunt convinsa ca le veti avea.Va pup si tot inainte,ca ...aveti cu ce!! kiss
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de alexaaa08 Lun 08 Oct 2012, 9:35 pm

aurishta, ce e Femina 2? Se fac in continuare cursurile?
alexaaa08
alexaaa08
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/09/2009

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 08 Oct 2012, 9:55 pm

Nu e Femina 2 (asta e tratament naturist pt scurgeri vaginale)
e Feminun Rural

Feminin rural
Proiectul ”FEMININ RURAL – Dezvoltarea spiritului antreprenorial” se adresează femeilor, din mediul rural, cu vârsta cuprinsă între 18 – 60 ani, ocupate (DOAR) cu agricultura de subzistență, care vor să învețe să coasă și să brodeze, pentru a-și deschide propria afacere si inzestrarea a 1440 de femei din mediul rural cu abilităţi şi competenţe noi, necesare dezvoltării personale şi integrării pe piaţa muncii - abilităţi de a coase, broda, călca, folosind maşini mecanice sau electrice.

Detalii Feminin rural

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de alexaaa08 Lun 08 Oct 2012, 10:07 pm

Multumesc Magda. Speram sa pot sa fac si eu cursurile...dar asta e. Sad
alexaaa08
alexaaa08
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/09/2009

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de arielas Lun 08 Oct 2012, 10:28 pm

Si eu m-am inscris atunci la curs, dar nu m-a sunat nimeni. Sad
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de corina corina Mar 09 Oct 2012, 7:59 am

Ce ma bucur ! Anul viitor in vara fata mea face 18 ani ! Abia astept sa mearga si ea . Cred ca trebuie sa ma apuc de pe acum sa strang fete pentru vacanta de vara . rade Si anul asta m-am apucat din iarna si abia am reusit ... Mai ales ca de data asta e grupa de 15 .
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de aurishta Mar 09 Oct 2012, 8:40 am

alexaaa08 a scris:aurishta, ce e Femina 2? Se fac in continuare cursurile?
Eu am primit invitatie Shocked , desi sunt din Bucuresti. Astazi voi suna pentru detalii si voi reveni cu vesti proaspete Smile de la sursa Smile
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de rosita Mar 09 Oct 2012, 10:06 am

Aura, sa ne spui si noua ce si cum, ca stiu si eu pe cineva in Bucuresti care ar vrea sa se inscrie daca se poate.
Se vede ca ai facut impresie buna, daca te-au invitat si a doua oara wink
Dar practic la ce te-au invitat, la discutia de prezentare, sau la ce?
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de gmiki1 Mar 09 Oct 2012, 10:15 am

aurista cred ca e vorba de cursul mare,din cate am inteles eu,ca am pus o mie de intrebari wink Femina avea 2 categorii,proiect Femina la care am participat si noi curs de 5 zile si Femina rural cu fete numai din mediul rural curs de 10 zile...acum Femina 2 ar insemna cursul de calificare de 2 luni,teorie si practica,la care cele ce au participat la cursurile de 5 zile au intaietate si gratuitate....am uitat sa va zic fetelor-Bine v-am ragasit-gata si eu,libera pe acasa,fara musafiri,fara drumuri si alergatura...in schimb mi-au iesit puiutii de la perusi,prima data in viata mea sunt bunica Smile Va pup

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Vin 12 Oct 2012, 9:34 pm, editata de 1 ori (Motiv : Separat capitole)
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 45
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Proiect Femina Cap 1 - Pagina 12 Empty Re: Proiect Femina Cap 1

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB