Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyAstazi la 10:14 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Poze cu noi si familiile noastre - 4

+59
fizicuta
crina68
milena
emmancita
CCristinaC
samo99ro
Gianina4ever
Anita_Cristal
mariaz_09
teisoara
pufoi
romaya
tinap
cristinadumitru1977
corina corina
diblaru maria
despina13cucli
elenaveronica
adelina24
letho
georgeta.prnic
02gaviota
amoni
anc@
elenaxx
Gabiuta
ghita
Dodo-pui
rivka
bubu85
denis21
Giobsy
iuliana72
ema
dorina64
danadea
Marry
voicu silvia
diana-s
Uca
AlinaJ.Bijoux
kitty_1973
valentinadof
andarlidia
SilviaDumitrescu
firimitura
cld
danniela
betymi72
Andata
arielas
violetas
annamaria26985
MagdaMarin
MihaelaT
carmenco
Day
Chirrox13
firicel
63 participanți

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de tinap Sam 24 Dec 2011, 10:59 pm

Multumesc la fel,Firicel! kiss
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de denis21 Dum 25 Dec 2011, 12:04 am

Tina,arati bine1Sa-ti traiasca copiii! love
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 25 Dec 2011, 12:37 am

Tina, sunt si eu incantata de cunostinta!!! pupi
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de tinap Dum 25 Dec 2011, 12:45 am

Multumesc Alina!Tu esti o fata tare draguta si educata!Mi-a placut mult cum ai decorat bradutul!
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de pufoi Dum 25 Dec 2011, 11:55 am

Tina acu te-am vazut si eu. adica de Craciun. sa fie veun semn oare? wink
Esti o frumoasa si-o finuta!
Inainte de Revelion sa mai faci o poza ,dar sa te blonda sau cu suvite blonde!
Fata e mumoasa foc,iar baiatul e inalt si serios. imi plac!!!! kiss
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de milena Lun 09 Ian 2012, 6:05 am

Pun si eu poze cu fica mea si fiul meu, sunt tare fericita ca am doi copii.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de betymi72 Lun 09 Ian 2012, 7:50 am

Sa-ti traiasca Milena!Sa fie sanatosi si sa te bucuri de ei! hug
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de teisoara Lun 09 Ian 2012, 8:00 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Pun si eu cea mai calda[i]poza cu familia din dotare de care sunt fericita si pe deplin multumita ca o posed hug
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de crina68 Lun 09 Ian 2012, 8:46 am

Ce copii reușiți!Ce tați prezentabili și protectori!Dar mai ales ,ce mame frumoase,hărnicuțe și devotate!
Fetelor, sunteți superbe!Cum vă și imaginam, dealtfel!

Tinaaaaaaaaaaaaa, de ce nu se mai văd pozele tale?????
hug

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de elenaxx Lun 09 Ian 2012, 8:48 am

Ce familii frumoase aveti. Sa va traiasca. hug
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de carmenco Lun 09 Ian 2012, 9:08 am

Milena, cred ca voi sunteti vesnic veseli. Altfel nu-mi pot explica felul in care arata copiii tai! Si pusi pe şotii. Sa-ti traiasca si fetei sa-i creasca piciorul atat cat isi doreste wink . Unde era baiatul, ce facea?

Fam. Petrea, la "inghesuiala", toti in rosu. Bravo! Chiar imi place cum ati aratat de revelion. Si voi sunteti sugubeti, se vede! Sa traiti, sa-mbatraniti!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de fizicuta Lun 09 Ian 2012, 9:46 am

Desi este "mai maricel"si al meu fiu a fost la serbarea de Craciun.. doar ca s-au tratat impreuna cu Mos Craciun cu vin sau wisky(sunt toti majori) wink
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
PS: fiu meu este cel imbracat in camasa inchisa la culoare..
PS2:imi este taaare dor de el,este plecat de 1,5 ani in USA Sad Sad
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de carmenco Lun 09 Ian 2012, 10:15 am

Sa traiasca sa fie sanatos! Ca frumos este! Smile

Ca sunt majori cred. Dar nu sunt sigura ca e si mosul major rade ca nu e in poza.

Nu iti doresc sa vina acasa ci sa te duci tu la el Smile. pupi
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de firicel Lun 09 Ian 2012, 10:24 am

Milena,sa iti traiasca sugubetii !Sa fie sanatosi si sa te bucuri de ei! kiss
Teisoara,pe voi va vad familia tipic romaneasca:doi copii frumosi,fata si baiat,doi parinti tineri si protectori si pe toti ii vad plini de viata si speranta!Sa traiti sa infloriti ca merii ca perii! kiss
Fizicuta,sa-ti traiasca americanul,frumuselu' mamii drag si sa va revedeti cu bine! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de danniela Lun 09 Ian 2012, 10:48 am

Ce copii frumosi aveti!!! Sa va traiasca si sa va bucurati de ei!
Tina nici eu nu te vad, cred ca ai sters pozele de pe site-ul de unde le-ai copiat.
Pun si eu o poza de la revelion , eu sunt cea in mov, ea e prietena mea indianca si sotul ei care e italian.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de carmenco Lun 09 Ian 2012, 11:08 am

eeeeeeeeeeeeee, nu am cuvinte! Arati traznet! pupi
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de teisoara Lun 09 Ian 2012, 11:13 am

:merci Merci Merci

multumesc din suflet de urari,dragele mele!Chiar tineri nu mai suntem,ca D-zeu a vrut mai greu sa ne dea copilasii,da cu tot greul sunt bucuroasa ca sunt 2 si ca suntem sanatosi cu totii Merci
Fizicuto,mama,oricat de greu si dor iti este mai bine sa te duci tu la el decat sa vina el sa stea pe aici.Poate nu stiu exact ce spun,dar eu imi voi creste si educa copiii numai si numai spre a pleca in zari albastrespre a scapa de umilintele la care suntem supusi in tara asta.

Danniela,nu stiu de ce mi te-am imaginit intotdeauna asa cum esti in poza asta!
Ne-omi fi stiind din alta viata?

Tuturor mamelor si familiilor voastre numai bine si spor in toate cu sanatate multa kiss
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de firicel Lun 09 Ian 2012, 11:25 am

Danniela,esti asa cum si eu mi te-am imaginat:frumoasa,finuta si cu par lung.Niciodata nu imi inchipuiam o Danniela tunsa scurt pupi Asa-s moldovencile,frumoase wink
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 09 Ian 2012, 12:24 pm

Am vazut numai poze frumoase.
Kitty, sa-ti traiasca baiatul, sa fie sanatos ca-i tare frumusel. Poate ne incuscrim. Smile
Emmancita, e totala clopotica ta cu mainile-n cana. rade
Milena, ce haioasa e fetita. rade Baiatul cred ca e dansator sau ceva de genul. Frumosi copii!
Teisoara, sunteti o familie frumoasa si veseli.
Daniela, incantata de cunostinta. Esti tare frumoasa.
Mama, Fizicuta, ce fecior mare ai si frumos! Sa-ti traiasca si sa-ti aduca multe bucurii!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de danniela Lun 09 Ian 2012, 12:42 pm

Multumesc foarte mult doamnelor love . Nu sunt chiar asa frumoasa in realitate dar ma straduiesc sa fiu placuta. Cred ca asta e mult mai important.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de cris_io_mat Lun 09 Ian 2012, 2:11 pm

Teisoara ce frumosi sunteti voi patru...nu cumva baiatul este cel mai nazdravan?caci al meu asa e...Fizicuta e greu sa nu il ai linga tine,mie mi-e dor de surioara mea ,dar decat pe aici pe la noi...sa aiba noroc si putere de a face fata acolo.Daniela esti frumoasa si zimbareata...sa aveti toate un an bun plin de bucurii. pupi
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de fizicuta Lun 09 Ian 2012, 2:12 pm

kiss hug multumesc fetelor ptr cele scrise .......fara tagata ca voi pleca eu la el,varianta inversa NU este luata in calcul.
Karina nu este gresit ce spui ptr fiecare parinte doreste ca al sau copil sa traiasca mai bine,ori la noi in tara,in acest moment........poti doar sa suferi alaturi de copilul tau ca nu poti sa-l ajuti mai miult.
Bucurati-va de momentele petrecute alaturi de copii vostrii ptr ca anii trec asa de repede si vor pleca pe drumurile lor,drumuri care pot trece si pe alte meleaguri. kiss
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de Karina33 Lun 09 Ian 2012, 2:19 pm

rade rade rade off topic teisoara sa-ti schimbi avatarul (glumesc desigur) ca se pare ca broasca strambatoare e deja eticheta mea! Si ne confunda lumea...Culmea este ca si din punctul meu de vedere mi-am crescut copila ca atunci cand se face mare sa-si croiasca propriul drum si sa exceleze in profesia aleasa. Din pacate a ales sa plece de tot dintre noi.
Asa ca va recomand celor ce aveti copii sa va bucurati clipa de clipa de ei, chiar de va mai supara iertati-i ca-i cumplit fara ei!

Sa va traiti fericiti zilele alaturi de cei dragi ca tare sunteti frumosi! prietenie kiss
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de milena Lun 09 Ian 2012, 4:37 pm

Baiatul este balerin la Ion Dacian, sunt doi copii grozavi, sa va traiasca si voua copii si sa va intelegeti asa cum ma inteleg eu cu ai mei.
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de crina68 Lun 09 Ian 2012, 5:53 pm

Danniela,frumusețea vine din interior....radiezi, efectiv!Interesantă viață ai acolo, să zicem,multiculturală...poate ne mai povestești!
Milena,felicitări pentru cei doi: și balerinul i artista(față deosebit de expresivă) hug
Karina,nu am știut....Dumnezeu cu tine!
Romaya, mi-a spus zilele acestea , că flăcăii ei(automaticieni) vor să emigreze în Australia și îi va însoți...eu am o fată și sună rău ,poate, dar o ajut și o formez tot pentru plecare...România ,acum, nu le oferă nimic, celor serioși,competitivi, educați onești....poate doar umilință....
Nu-i așa,Fizicuțo???Știam de băiatul din USA,dar habar n-aveam că mai are tupeul să fie și frumos, după ce că e deștept!!! wink
Sincer, mă simt onorată că sunt între voi, sunteți adevărate femei ,luptătoare,frumoase,inteligente,creative,familiste, realiste și tenace!
Felicitări pentru că existați și sunteți așa!ADEVĂRATE! hug


Ultima editare efectuata de catre crina68 in Lun 09 Ian 2012, 6:50 pm, editata de 1 ori
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 11 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB