Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Modificarea si stramtarea hainelor -2

+99
LRodica
kabunta
francesca33
bebelusha
Giorgi
CarmenClaudia
alexandra_bogdan
mariag
irico
elenukelenuk
Andata
ritame
filipoidana
cristi970
Danutzaaa
ghita
greieras
Celya_f40
Gabica
Decembrie
Samarineanca
dszilvike
nicole24
Ladia
alexandra221
ema
aditza27
ionela07
denisa168
danielanica
vochita
crina68
onuca28
Carmencyta
aurelia.c
barbin
Gerlinde13
georgianamatei2007
danniela
rosita
Motzu
tomari
getam
gabi1972
Tinkerbell
bogdan_alexandra
aurishta
moruna
geo
Loryath
europolis
danae
corina corina
tinap
canadianca50
SilviaDumitrescu
diada
gabriela1554
bibitu
piciul
carmenco
Alina.C
Uca
luminitza79
i.xell
zahariaelouise
ismi3ismi
AITEN
afilimonb
anc@
MihaelaT
elenaveronica
georgeta.prnic
Gabiuta
Karina33
Panea Laura
valentinadof
cory74
Larisa
kla78
alinutza_andrei08
Marry
arielas
AlyC
Cristache
ancush
EuIrinuca
Lightrose
bobitica
nicopop
zylv
vilcris
emmancita
Admina
carmencati87
clodi
Gianina4ever
geany
MagdaMarin
103 participanți

Pagina 12 din 14 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Urmatorul

In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de elenukelenuk Dum 07 Dec 2014, 12:57 pm

as  spune ca vreo 2-3 cm din fiecare parte. va trebui scurtata si maneca in conditiile astea. eu nu am experienta si cos de mana(nu am masina de cusut, dar imi ies cusarturile destul de bine manual).
elenukelenuk
elenukelenuk
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : prahova
Data de inscriere : 06/12/2014

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de tomari Lun 08 Dec 2014, 1:50 am

Daca trebuie si manecile scurtate ar fi bina sa o poti face la partea de jos a acestora, adica sa nu fie necesara modificarea capului de maneca.
Chiar si cu experienta e dificil; practic se modifica tiparul la cei 2-3 cm din linia umarului, plus captuseala.
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de elenukelenuk Mar 09 Dec 2014, 4:49 pm

tomari a scris:Daca trebuie si manecile scurtate ar fi bina sa o poti face la partea de jos a acestora, adica sa nu fie necesara modificarea capului de maneca.
Chiar si cu experienta e dificil; practic se modifica tiparul la cei 2-3 cm din linia umarului, plus captuseala.
multumesc pt raspuns. voi renunta la idee, nu am experienta in asa ceva, nu as vrea sa il stric de tot.
elenukelenuk
elenukelenuk
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : prahova
Data de inscriere : 06/12/2014

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de irico Mar 06 Ian 2015, 8:17 pm

Sa va arat un experiment .Va rog sa nu radeti Smile. Am avut un compleu de vreo 10 ani cred care zacea prin dulap si am hotarat ca e bun de aruncat sau de facut experimente. Asa ca l-am modificat si am facut ceva pentru fetita mea. Deci asa arata initial.
  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Din fusta am facut pentru fetita mea asta
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

iar din corset i-am facut un corset mai micut , adica asta si am facut si o fustita sa se potriveasca
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
irico
irico
helper
helper

Numarul mesajelor : 31
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 03/08/2012

https://coroyalhandmade.wordpress.com/despre/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de piciul Mar 06 Ian 2015, 10:34 pm

Pai de ce radem?! L-ai valorificat foarte frumos! Corsetul se potriveste de minune cu fustita si rochita pare ca a fost purtata cu brio! Sa le poarte sanatoase! Inspiratie maxima si spor in toate!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de mariag Joi 08 Ian 2015, 10:26 am

chiar asa: de ce sa radem?
mariag
mariag
helper
helper

Numarul mesajelor : 70
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/01/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de irico Joi 08 Ian 2015, 10:08 pm

Pai e practic primul proiect mai serios de care ma apuc. Abia invat sa cos la masina. Noroc cu cartea de instructiuni Smile
irico
irico
helper
helper

Numarul mesajelor : 31
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 03/08/2012

https://coroyalhandmade.wordpress.com/despre/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de mariag Vin 09 Ian 2015, 9:19 am

irico a scris:Pai e practic primul proiect mai serios de care ma apuc. Abia invat sa cos la masina. Noroc cu cartea de instructiuni Smile
ti-au iesit foarte frumoase! Smile sa le poarte printesa cu palcere!
mariag
mariag
helper
helper

Numarul mesajelor : 70
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/01/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de alexandra_bogdan Joi 22 Ian 2015, 5:04 pm

Imi cumparasem mai demult o pereche de blugi, asa mai taiati si dupa cateva spalari se facuse pe cracul drept o gaura de toata frumusetea Smile
Ma gandeam initial sa pun un petec din alt material dar parca nu dadea bine.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Stiu ca nu e mult dar atat am reusit sa fac zilele astea...
alexandra_bogdan
alexandra_bogdan
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 34
Localizare : Romania
Data de inscriere : 16/07/2012

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de tomari Joi 22 Ian 2015, 9:57 pm

alexandra_bogdan chiar daca "nu e mult" conteaza ceea ce ai reusit sa faci, adica o reparatie estetica de calitate   Smile
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de alexandra_bogdan Vin 23 Ian 2015, 6:48 pm

Multumesc Tomari hug
Fetelor, nu stiu voi cum reusiti sa faceti atatea minunatii?
Eu in ultima vreme parca nu am timp sa fac nimic, inafara de mers la lucru apoi pe acasa mancare si curatenie.
Am 3 camasi aproape noi (din perioada cand eram mai grasa, aveam 80 de kg si acum am 62kg) si as vrea sa le modific (la umeri cred ca ar merge luat din fiecare parte vreo 4-5 cm).
In conditiile astea ar trebui sa le recroiesc, nu?
Eu ma gandeam in felul urmator: sa ma duc la sh(second hand) si sa caut o camasa care imi vine foarte bine, sa o desfac si sa croiesc dupa ea....
Daca stiti voi o alta metoda mai simpla, mai usoara, orice sfat e binevenit Smile
alexandra_bogdan
alexandra_bogdan
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 34
Localizare : Romania
Data de inscriere : 16/07/2012

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de valentinadof Sam 24 Ian 2015, 2:14 pm

Iti convine sau nu,pana la urma va trebui sa rascroiesti! Smile

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de geany Sam 24 Ian 2015, 8:57 pm

Depinde de modelul camasilor si de material desigur! Daca ne arati cum vin pe tine vedem unde e problema mai mare. Daca se vede clar ca e cateva numere mai mare trebuiesc recoroite toate detaliile de baza. Iar daca e cu rever, este posibil ca si acela trebuie modificat.

Spui de 4-5 cm. alea sunt 4-5 marimi. Nu cred ca e suficient sa recroiesti doar umerii Sad

Vezi ce-ti spun si alte fete inainte sa iei masuri de remediere a problemei! Smile
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de alexandra_bogdan Lun 26 Ian 2015, 10:49 am

O sa incerc sa fac niste poze dar numai saptamana viitoare, saptamana asta lucrez toata saptamana 12 ore, iar cand ajung acasa nu-mi mai arde de facut poze Sad
alexandra_bogdan
alexandra_bogdan
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 34
Localizare : Romania
Data de inscriere : 16/07/2012

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de CarmenClaudia Lun 26 Ian 2015, 3:58 pm

Alexandra, si eu am trecutde la 88 la 67 de kg, si ca sa imi stramtez o camasa a trebuit sa o desfac complet si sa o recroiesc si sa o recos. Asa incat nu cred ca tu ai putea face altfel.A mea nu era cu guler si a fost usor. de cele cu guler nici nu m-am mai apucat de modificat, ca e mai usor sa fac una de la capat , ci le-am facut cadou .
Din experienta mea de a desface anumite articole gen camasa , pantalon ,sacou etc, si a incerca sa le modific cu 4 marimi (eu am trecut de la 46-48 la 40-42 ) iti spun ca e mai usor sa faci un articol de la inceput. Poate fetele cu mai multa experienta au sa iti dea sfaturi mai bune.
CarmenClaudia
CarmenClaudia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 304
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 10/10/2012

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de geany Lun 26 Ian 2015, 5:41 pm

CarmenClaudia, si eu spun la fel cand e diferenta de atatea marimi.
Exceptii: eu fac doar cand produsul de modificat are un material atat de deosebit incat nu se renunta la el, ori are o insemnatate sentimentala speciala. In rest, la camasi, unde sunt multe detalii lucrate separat, e cam riscant sa te-apuci de lucuru (nu stiu ce experienta ai alexandra_bogdan), dar daca lipseste experienta si timpul s-ar putea ramai doar cu materialul...

De-asta si ceream poze, pentru a vedea cum se-aseaza chiar daca diferenta de marimi e semnificativa.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de Giorgi Mier 20 Mai 2015, 8:03 pm

Mi-a placut ideea asta ,cum din vechii blugi a aparut o fusta vesela ,interesanta!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de ionela07 Dum 07 Feb 2016, 10:30 pm

Postez prima data, chiar daca nu e prima mea modificare. Intrucat nu am gasit o rochie pe masura (m-am ingrasat), am folosit una din garderoba, simpla, roz. Am inserat in fata o fasie de brocart, aceeasi nuanta, pe care apoi am incadrat-o cu doua fasii de dantela neagra. Eu am fost multumita de rezultat.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ionela07
ionela07
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 52
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 18/10/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de ionela07 Dum 07 Feb 2016, 10:36 pm

Mi-ar fi placut sa particip la concursul Karinei reciclare/transformare, dar nu am mai postat nicio realizare. De obicei doar ma uit, imi iau idei de la celelalte fete. Dar trebuia sa incep o data, nu?
ionela07
ionela07
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 52
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 18/10/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de diada Lun 08 Feb 2016, 7:54 am

Ionela, acum ai inceput sa postezi! felicitari pentru transformare, te asteptam si la concurs!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de Karina33 Lun 08 Feb 2016, 8:20 am

ionelaprocovanu a scris:Mi-ar fi placut sa particip la concursul Karinei reciclare/transformare, dar nu am mai postat nicio realizare. De obicei doar ma uit, imi iau idei de la celelalte fete. Dar trebuia sa incep o data, nu?


Concursul este al forumului! Eu am lansat provocarea cu fusta. La mine premiul e simbolic, pe forum premiul se acorda de sponsorul Brorom si-i mai consistent.
Important e sa lucrezi, postezi pe la diverse subiecte, mai postezi di ce-ai lucrat si te inscrii si la concurs.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de danniela Lun 08 Feb 2016, 11:21 am

Dragi doamne, eu am alta problema!
Imi plac camasile cambrate insa nu gasesc pe masura pentru ca cele care imi vin la umeri si de la bust in jos, crapa nasturele pe balcoane si manecile is stramte. Cele care imi vin cat de cat la sani si maneci nu mai vin cambrate in jos ci largi si stau ca si camasile fara pense fara nimic!!! Ba ma fac si mai scunda decat sunt!
M-am gandit sa cumpar si sa modific, oare se merita efortul???? Voi stiti mai bine decat mine pentru ca aveti experienta.
Sa nu ma trimiteti la croitor ca am incercat si....mi-a facut niste camasoaie cu 2 nr mai largi.....
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de ionela07 Lun 08 Feb 2016, 6:58 pm

Karina33 a scris:
ionelaprocovanu a scris:Mi-ar fi placut sa particip la concursul Karinei reciclare/transformare, dar nu am mai postat nicio realizare. De obicei doar ma uit, imi iau idei de la celelalte fete. Dar trebuia sa incep o data, nu?


Concursul este al forumului! Eu am lansat provocarea cu fusta. La mine premiul e simbolic, pe forum premiul se acorda de sponsorul Brorom si-i mai consistent.
Important e sa lucrezi, postezi pe la diverse subiecte, mai postezi di ce-ai lucrat si te inscrii si la concurs.[]

Multumesc de incurajare, Karina.
ionela07
ionela07
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 52
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 18/10/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de bebelusha Mar 16 Feb 2016, 12:07 am

danniela - si eu imi pun intrebarile astea, daca merita sa modific o haina sau mai bine o fac de la inceput. Mie personal mi se par destul de dificile modificarile astea si de multe ori nu au avut efectul dorit. De exemplu am luat de la SH un sacou care imi era bun la umeri si ca marime dar era croit clasic, drept. I-am tras niste pense in fata si in spate si l-am facut pe talie dar nu l-am purtat niciodata pentru ca mi se pare ca ceva tot nu e cum ar trebui, dar nu imi dau seama ce.
Am mai facut ceteva incercari, unele haine au iesit bine modificate altele nu...cred ca problema e in capul meu, cum cred ca va arata si cum arata de fapt Smile
bebelusha
bebelusha
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 63
Localizare : over the rainbow
Data de inscriere : 27/07/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta

Mesaj Scris de francesca33 Mier 17 Feb 2016, 10:58 pm

Buna seara ,am o intrebare catre DVS . Vreau sa transform o camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta.Sunt nelamurita cat de lunga sa-i las maneca -pana la cot,deasupra cotului sau sub cot.

Camasa barbateasca un pic deteriorata ,care vreau s-o tai e a sotului si nu stiu cat de lunga sa-i las maneca sau daca merita transformata sa nu arate penibil.

Multumesc.
francesca33
francesca33
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : tirgu mures
Data de inscriere : 17/02/2016

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 12 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 14 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB