Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

+12
Lucia.BlueFlower
darkpoke
Margelutza
emma90
firimitura
Aditza
Dragonfly
andrabijoux
camellia
mykya
Day
nana_vulpe
16 participanți

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de Aditza Sam 09 Apr 2011, 1:57 pm

Bravo, Lucia! Hai sa-ti zic ce vad eu wink
La prima bila, a doua poza vad o femeie si doi pitici in rolul de ingeri protectori.
A doua bila, a doua poza vad 2 femei cu ulcele pe cap(imi scapa acum cum se numesc)
A treia bila, prima poza vad o rama frumos impodobita cu o lumanare in mijloc.
Si tot a treia bila, poza a doua vad o fata de demon, un om rau, incruntat.
Asta vad eu rade
Aditza
Aditza
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 485
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/07/2009

http://povesticuzorzoane.blogspot.com/

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de Dragonfly Sam 09 Apr 2011, 2:08 pm

Nu stiu cum apar la voi pozele Margelutzei,la mine sunt mici mici Sad si nici nu merg marite

Setul Doinei e super,faptul ca din resturi au iesit asemenea piese e de laudat Merci . Aici intra si seturile Andrei Merci ,setul cu nr 2 e atat de frumos love

Iar Lucia are pitici din Alba ca Zapada si figuri care se uita incruntat rade
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de andrabijoux Sam 09 Apr 2011, 4:34 pm

Lucia ti-a iesit foarte bine modelul!
Dragonfly, mersi de aprecieri.
Sincer, m-ati inebunit cu tehnica asta...e dependenta rau... Am facut vreo 6 modele de margele cu ea rade Daca stii sa combini culorile iasa o nebunie de model! Eu una ador aceasta tehnica
love love love love love love love
kiss
andrabijoux
andrabijoux
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 35
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 01/08/2010

http://andrabijufimo.blogspot.com

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de firimitura Sam 09 Apr 2011, 10:55 pm

fetelor, ceea ce vad aici e nemaipomenit. tehnica aceasta scoate la iveala si cele mai ascunse modele si talente. imi place mult ceea ce ati facut si sper sa apuc si eu sa fac curand ceva in tehnica aceasta.
bravo si spor la lucru kiss
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de Margelutza Dum 10 Apr 2011, 10:34 am

Neata fetelor Smile

Lucia eu in primele 6 poze vad numai ingerashi iar in urmatoarele 4 vad numai monstruletzi Smile))Smile))

Dragonfly nu stiu de ce tu nu reusesti sa vezi pozele Sad, dar oricum nu sunt cine stie ce in comparatie cu minunatiile fetelor Smile

O duminica frumoasa va doresc :*
Margelutza
Margelutza
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 133
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/01/2011

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de nana_vulpe Dum 10 Apr 2011, 5:34 pm

Dragele mele,
Sunt trista si suparata pentru ca piesele mele facute pentru setul de premiu se cojesc de rasina, pe una nu am reusit sa o scot de pe sarma pe care am uscat-o... in fine. Nu se ridica la standarde pentru un premiu. Drept pentru care am hotarat sa dau premiu un setulet facut din sarma argintata, intr-un model care mie imi este foarte drag.
Acesta va fi premiul castigatoarei acestei provocari:
[img]PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 5606372700_2e3eabcf83
SET PREMIU PROVOCARE 12

In alta ordine de idei, va rog sa ma ajutati, care din voi puteti si aveti timp, pentru ca nu am camera si nu am posibilitatea sa filmez extragerea. Va multumesc anticipat

Va pup si va urez o seara de duminica frumoasa si o saptamana relaxata, calduroasa, insorita si cu spor la treaba kiss
nana_vulpe
nana_vulpe
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 344
Localizare : Romania
Data de inscriere : 26/08/2010

http://nanavulpe.blogspot.com/

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de Day Dum 10 Apr 2011, 6:50 pm

Nana,frumos premiu!
Lucia,si mie imi place ultima margica cel mai mult.
Dragonfly,al meu nu e din resturi,ca n-am Embarassed .
Cele care inca n-ati incercat,HAIDETI!E atat de ofertanta provocarea!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de firimitura Dum 10 Apr 2011, 8:25 pm

mmm frumos premiu. place la mine Smile
maine ma strofoc si eu sa fac tema, ca am si doua comenzi de onorat asa ca scot fimo de la "naftalina" kiss
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de Margelutza Dum 10 Apr 2011, 8:49 pm

Foarte frumos este premiul Smile:*
Margelutza
Margelutza
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 133
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/01/2011

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de Dragonfly Dum 10 Apr 2011, 10:36 pm

Nana,ma ofer eu sa te ajut cu filmarea hug
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de Day Dum 10 Apr 2011, 10:54 pm

Hi,hi,hi,Libelulo,era sa te ofer eu!Noroc ca ai apucat sa zici tu prima! rade
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de Dragonfly Lun 11 Apr 2011, 1:33 am

vaaai noi vorbim de extragere si abia o saptamana a trecut din cele 2 Smile
maine mai modelez o tura Smile
day dama
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de darkpoke Lun 11 Apr 2011, 9:44 am

am facut si eu sambata...
si mi-a iesit tehnica...chiar e rapida..
am folosit f multe resturi si culori...si din ele am facut un inel..mareeee..de cand imi doream unul lung asa pe deget...si un pandantiv
de pandantiv nu sunt asa multumita..
iese ceva impresionant..cu tehnica asta...dar mi se pare un pic cam dificil..sa transformi...acel cane..ca practic asta rezulta
sincer..o voi mai testa..cum se mai aduna resturi..si pana atunci ma gandesc si la alte moduri de transformare
piesele sunt la lacuit..si dureaza..uite ca am gasit si un defect la maimeri...e f subtire..si trebuie dat in multe straturi...si de multe ori curge..Sad..

tre sa-mi gasesc un las mai consistent
asa..ca zilele astea o sa va arat ce am facut..sa va arat piesele finale Smile
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de Dragonfly Lun 11 Apr 2011, 10:23 am

au schimbat formula darkpoke,ca de o nimereai pe cea veche ii ridicai altar Smile
eu m-am reprofilat,pe darwi .....
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de darkpoke Lun 11 Apr 2011, 11:10 am

oo..pe darwi?
eu am renuntat la darwi. primul a fost ok..dar al doilea..desi era tot vernis..era f albicios..si nu lucios

nush ce sa mai zic..dar sincer..imi cam strica piesele..pt k fiind atat de subtire..se mai si strange..aduna..nush cum sa explic..strat neuniform..chiar daca il dau cu pensula..dar mai curge.
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de nana_vulpe Lun 11 Apr 2011, 4:07 pm

Dragonfly a scris:Nana,ma ofer eu sa te ajut cu filmarea hug

kiss kiss kiss kiss
Multumesc mult de tot. Esti o scumpa.
nana_vulpe
nana_vulpe
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 344
Localizare : Romania
Data de inscriere : 26/08/2010

http://nanavulpe.blogspot.com/

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de Day Lun 11 Apr 2011, 6:22 pm

Hai sa va zic si eu ce lac folosesc,dupa ce m-am lecuit de cele "profi":lac kober pentru lemn pe baza de apa.Si asta de vreo jumatate de an.Nici un fel de probleme,nici pe termen lung,nici pe termen scurt. rade Vorbesc serios!Ca sa nu mai vorbim de pret......
Darkpoke,inainte de lac,stergi piesele cu alcool?Ca uneori raman grasimi de pe degete pe piesele de Fimo si lacul poate "fugi" din loc in loc.Zic si eu...
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de cristinica_70 Lun 11 Apr 2011, 6:57 pm

Si eu tot lac de la kober (pentru parchet si mobila) folosesc.
avatar
cristinica_70
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 123
Varsta : 53
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 25/10/2009

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de nana_vulpe Lun 11 Apr 2011, 7:19 pm

Day a scris:...
Darkpoke,inainte de lac,stergi piesele cu alcool?Ca uneori raman grasimi de pe degete pe piesele de Fimo si lacul poate "fugi" din loc in loc.Zic si eu...
Asta o fi motivul pentru care nu mi-a ramas nici mie rasina pe piesele pe care le facusem pentru premiu. Mi s-a prelins si am ramas cu unele zone lucioase si cu altele mate
zid zid zid
Data viitoare o sa le sterg cu alcool inainte de a le da cu rasina. kiss
nana_vulpe
nana_vulpe
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 344
Localizare : Romania
Data de inscriere : 26/08/2010

http://nanavulpe.blogspot.com/

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de Day Lun 11 Apr 2011, 9:35 pm

Hai sa va spun:dupa ce m-am dat planta cu Magic Gloss-ul meu,azi am dat chix.Am facut 2 seturi ce pana la urma or sa fie perfecte,si AM UITAT tocmai eu sa le sterg.Ghici?Rasina mea a curs toata si s-au format balti care s-au intarit langa fiecare din elementele de fimo suicid Poate fac si un set numit "Baltoace",doar din rasina decupata.
Normal ca le-am taiat cu atentie,dar maine trebuie sa o iau de la capat.....Of,batranetile! rade
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de darkpoke Mar 12 Apr 2011, 9:07 am

eu le slefuiesc si le sterg..cu o carpa umezita..nu cu alcool...dar nu curge lacul...din cauza asta..curge pt k e f lichid...asta e problema mea..cu vascozitatea
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de nana_vulpe Mar 12 Apr 2011, 7:57 pm

darkpoke a scris:eu le slefuiesc si le sterg..cu o carpa umezita..nu cu alcool...dar nu curge lacul...din cauza asta..curge pt k e f lichid...asta e problema mea..cu vascozitatea
Dragutza mea, poti sa-mi zici si mie cum le slefuiesti tu? Te rog mult! Eu nu stiu cat timp sa dau cu ele pe smirghel. Mi-am luat smirghel dupa cum urmeaza:400, 600, 800, 1000, 1200, 1500, 2000, dar nu am curaj sa ma apuc sa smirgheluiesc fimo. cred, totusi, ca pana la urma, o sa incerc pe o bucata oarecare de fimo copt, ca sa vad exact cam cum se comporta kiss kiss
nana_vulpe
nana_vulpe
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 344
Localizare : Romania
Data de inscriere : 26/08/2010

http://nanavulpe.blogspot.com/

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de andrabijoux Mar 12 Apr 2011, 9:33 pm

(ma bag si eu in seama) nana, daca iti permiti, investeste intr-o masina de slefuit: Dremel (ideal) sau polizor de banc(mai mare si face mult praf, dar mult mai ieftin). Sa slefuiesti cu mana e oribil Neutral parerea mea. Adica depinde si ce slefuiesti: de ex, eu pe la inceputurile mele am facut margele imitatie de piatra, si trebuia sa amestec fimo cu acrilic negru, dupa copt se slefuia si ramanea acrilicul doar firicele negre (nu stiu daca intelegi). Dar cand m-am pus sa slefuiesc cu mana am zis ca mor! L-am pus pe tata la o margea si pe prietenul meu la cealalta si asa am facut o pereche de cercei rade
andrabijoux
andrabijoux
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 35
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 01/08/2010

http://andrabijufimo.blogspot.com

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de nana_vulpe Mar 12 Apr 2011, 9:47 pm

andrabijoux a scris:(ma bag si eu in seama) nana, daca iti permiti, investeste intr-o masina de slefuit: Dremel (ideal) sau polizor de banc(mai mare si face mult praf, dar mult mai ieftin). Sa slefuiesti cu mana e oribil Neutral parerea mea. Adica depinde si ce slefuiesti: de ex, eu pe la inceputurile mele am facut margele imitatie de piatra, si trebuia sa amestec fimo cu acrilic negru, dupa copt se slefuia si ramanea acrilicul doar firicele negre (nu stiu daca intelegi). Dar cand m-am pus sa slefuiesc cu mana am zis ca mor! L-am pus pe tata la o margea si pe prietenul meu la cealalta si asa am facut o pereche de cercei rade
rade Am un dremel dar nu mi se pare, sau poate nu sunt eu invatat cu el, buna pentru slefuit. Am si truse cu sculisoarele potrivite pentru el.
Uite o sa coc o bucatica sa incerc, ca tocmai mi-a venit o idee... nu stiu daca e buna, dar...
Vreau sa decupez bucatele din glaspapirul meu fin si sa-l folosesc cu dremelul. Sa vad cum reusesc kiss kiss
nana_vulpe
nana_vulpe
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 344
Localizare : Romania
Data de inscriere : 26/08/2010

http://nanavulpe.blogspot.com/

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de Margelutza Mier 13 Apr 2011, 12:56 am

Fetelor eu am mai facut ceva prin aceasta tehnica.
Daca se poate mai pun niste poze, daca e ceva imi spuneti si le sterg sau le mut.
De data asta am facut o bratara si cateva inelushe, toatl diferit de ce am facut prima data, sper sa va placa

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Dsc1984f.th



PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Dsc2023.th



PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Dsc2027n.th



PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Dsc2028.th

Margelutza
Margelutza
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 133
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/01/2011

Sus In jos

PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS - Pagina 3 Empty Re: PROVOCARE 12 Polymer clay - NATASHA BEADS

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB