Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Haideti sa slabim 3

+32
pedra
ileana cosanzeana
mykya
StMihaela
Chirrox13
danniela
Eva
tomari
Ginet
symos
norelif
annamaria26985
letho
Karina33
zahariaelouise
SilviaDumitrescu
valentinadof
corina corina
ghita
camic
Uca
mnarcisa
geany
diada
MagdaMarin
Gianina4ever
Admina
aurishta
elenaxx
Clio_Ela
anielle
cris_io_mat
36 participanți

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de corina corina Mier 11 Mai 2011, 2:28 pm

Adica , vrei sa spui , ca unul mananca cu folos , iar celalat strica mancarea degeaba !
Depinde de soi !Eu am reusit sa daram mitul cu apa . Inainte ziceam ca pe mine se pune orice , pana si apa pe care o beau . Nu e asa !Daca am grija sa beau apa cand trebuie si cat trebuie ma mentin foarte bine si in timp chiar slabesc . Acum beau doua pahare de apa dimineata pe stomacul gol si restul pe parcursul zilei si se cunoaste .Sper sa ma tin de treaba asta pana devine obisnuinta .Imi mai taie si pofta de mancare si am un ten mult mai luminos . dama
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 11 Mai 2011, 2:38 pm

aurishta a scris:
danniela a scris:
Aveam o ucrainianca aici, slaba rau, cand o intrebam ce face de se mentine asta imi zicea, ca ea nu are femeie in casa si ca slabeste spaland scarile. Hai ma lasi???
Asa e natia ei! rade Eu am o prietena care are vreo 50 kile la 1m 70, iar sotul ei vreo150! Va imaginati ca amandoi manaca la fel (de greu), dar unul slabeste si altul sa ingrasa!

Fetelor, aveti dreptate, sora mea e slaba (1,62m , 50kg) desi alapteaza, mananca la masa zdravan,.Daca as mancala fel ca ea as fi tripla (1,50m,64 kg).
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de bobitica Mier 11 Mai 2011, 3:17 pm

Buna fetele!Vin si eu la raport dupa o saptamana grea.Am slabit ceva si asta e bine dar mi-a dat o depresie saptamana asta....Nu stiu ce s-a intamplat,poate lipsa de zahar si carbohidrati sau cine stie insa am avut o stare de spirit aiurea tare.Ma apuca plansul,obosita fizic si psihic incontiunuu,nu imi placea nimic.Am fost si la innot ca pana la urma mi-am dat seama ca e singurul sport de care ma tin.Foame nu mi-a fost ptr. ca meniul e destul de satios.Mi-a fost greu sa nu gust nimic intre mese,ca ne mai placea sa gustarim cate ceva(mai ales prajiturele nor )Am reusit sa slabesc 2 kg. si am primit un punct verde.Cica la 5 puncte verzi primesc un cadou beat .Saptamana asta 1 zi am voie o portie de orez sau paste fainoase.Norocul meu e ca si iubitul meu tine aceeasi dieta si gateste mai ales el. ;))
Va doresc sa slabiti frumos si bine.O zi grozava tuturor!
bobitica
bobitica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 206
Varsta : 47
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de corina corina Mier 11 Mai 2011, 3:43 pm

Ce noroc pe tine , Bobitica !Ai unde sa innoti ! Mie asta o sa-mi lipseasca toata viata . Sunt avida dupa apa ! Sunt rac , normal ! Ador sa innot . Vara merg la strand la Buzau si in timp ce toata lumea se relaxeaza eu fac diagonale de bazin . Dar pana la vara...
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de teisoara Mier 11 Mai 2011, 3:50 pm

As avea si eu nevoie de niste kg .in minus da nu vor sa plece singure.Pana la urma la cata investitie e in ele ce sa mai zic,ma uit si sper ca in alta viata poate ma voi putea tine si eu de vreo diete sau vreun gen de exercitii.
Bravao voua si felicitari ca macar incercati si daca mai si reusiti atunci meritati si premii chiar [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nu pot sa nu comentez chiar daca sunt offtopic cat de frumos si dragalas e Leon.E super copil,sa creasca mare si sanatos!
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de corina corina Mier 11 Mai 2011, 4:08 pm

Clio _Ela , am vazut filmuletul cu tine si puiul tau . Esti o draguta , fata !Asa naturala si stralucitoare . Se vede ca esti un om implinit si fericit . Ai copii tare frumosi si sotul de asemenea . Sa-ti traiasca toti baietii si tu pe langa ei ! love
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de aurishta Mier 11 Mai 2011, 5:11 pm

Bobitica, cine iti da punctul ala verde? scratch
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de corina corina Mier 11 Mai 2011, 6:08 pm

Da , chiar ! Si eu vroiam sa intreb de punctul verde.
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de bobitica Mier 11 Mai 2011, 7:45 pm

Punctul verde....e de fapt un punct de carioca pus pe hartia unde se noteaza saptamanal greutatea mea.Il da nutritionista care ma supravegheaza(am scris ca merg la Natur House ca singura nu pot slabi).
wink nici nu ma gandeam ca straneste curiozitati punctul asta ;))
O seara buna!
bobitica
bobitica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 206
Varsta : 47
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de aurishta Mier 11 Mai 2011, 7:48 pm

Ne gandeam ca e ceva buuuun! pofta
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de bobitica Mier 11 Mai 2011, 7:59 pm

De papica nu.Deja m-a lasat sa mananc o masa cu orez sau paste saptamana asta.E bun totusi ca stimuleaza moralul ca si promisiunea de cadou.Mie mi-a facut bine,ma face sa continui cu mai mult avant.
Ai dreptate Corina,e super sa poti merge la piscina daca iti place innotul.Nu simti asa tare efortul si nici te sufoci de cald(ce mi se intampla mie dupa 5 minute de bicicleta)Clio-Ela si Aurishta ce copii superbi aveti.Si ce familii frumoase!!!!!!
bobitica
bobitica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 206
Varsta : 47
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de aurishta Mier 11 Mai 2011, 8:20 pm

Multumesc, Bobitica! si vreau sa devin si eu frumoasa,, ca sa ma asortez cu copiii! rade
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de annamaria26985 Mier 11 Mai 2011, 11:40 pm

frumoasa esti deja, aurishta draga!!! nu inseamna ca esti urata daca nu te incadrezi in 60-90-60, ci doar ca vrei sa te apropii de el rade iar eu sunt inca la kilometrii distanta rade rade rade
annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 743
Varsta : 38
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de Clio_Ela Joi 12 Mai 2011, 11:33 am

Hallo de pe Main, dragele mele viitoare slabanoage hug

Multumesc pentru complimente!
Vad ca gasca de viitoare slabanoage creste pe zi ce trece. Teisoara, bine ai venit , si sa dai jos macar 90% din kg de care vrei sa scapi ;)

Stiu ca sunt offtopic, trebuia sa merg la Balaceanca, nu sa va stresez pe voi. Dar va spun rapid, poate ma descarc.
Bobitica, daca tot ai dat startul. Si mie de luni imi merge aiurea, imi vine sa plang din senin, sunt si foarte obosita. De sambata nu am mai topait (sa fie asta motivul?), duminica nu am mers la zumba nici la sala, nu m-a tras atza...
Leutzul meu se trezeste noaptea si are chef de joaca, daca nu sunt in stare plange, apoi numai cu tzitzi in gurita mai sta linistit. Si ma dor toate, umerii, bratele, spatele... Ziua imi face niste crize de plans si nici in brate nu se linisteste.
Apoi ma necajesc si imi fac griji pt sora mea, e graviduta in sapt 30, (al treilea copilas dragalas), de 2 saptamani e numai in pat. Constiincioasa cum e nu vroia nici concediu medical, vroia sa stea la catedra pana la sf anului scolar. operatia cezariana de acum 5 ani a fost prost facuta, uterul ii e subtire ca foita de hartie in zona cusaturii. Plus ca... acum, cum au murit cei doi soldati romani in Afganistan nu mai poate nici sa doarma. Oricum nu mai dormea ea linistita de cand a plecat cumnatul meu iar la razboi. Speram sa vina cu bine luna viitoare.

Spuneti ca se vede in filmulete ca sunt implinita... Am visat la asta ani intregi, daca renuntam la lupta si ma lasam batuta acum eram probabil pe undeva pe la vreun spital de psihiatrie. Dupa gramada de ani in care am tras si am avut numai necazuri (rapirea si cautarea lui Victor, cele 56 de dosare prin judeccatorii), ne e in sfarsit bine. De 4 ani incoace (de cand am inceput iar de la zero cu toate- am schimbat tara pt a doua oara) avem liniste.
Pana acum 5 ani ziceam ca nu imi mai trebuie barbat cat traiesc.
Corina, ca tot zici ca nu e urat nici tati leutzului Smile puteam sa rezist ?? Si e si un picut mai tinerel decat subsemnata Smile Hai ca imi revine starea de spirit care trebuie Smile

Azi vreau neaparat sa reincep cu zumba, sa vad cum reusesc sa fac si ordine, ca si de la asta mi se trage usoara depresie. S-au cam adunat treburile casei de cand e Leon agitat.
Regim nu tin deloc, (acum sunt cu cafeloaia si farfuria cu praji in fatza) dau inainte cu inghetata, prajiturica si napolitane in fiecare zi, dar nu se mai pune de cand fa cmiscare. (uitam astea 4 zile de cand nu topai)- dar tot m-am miscat, plimb cate 2-3 ore caruciorul..
Apropo de praji... tai bucata normala in 5, imi iau de acolo 3 portioare, apoi imi spun ca am papat 3 bucati de praji Smile Asa mi se pare ca e muuuuuult. Si ma si satur.

O zi frumoasa si mult spor la "sportarit" va doresc!!
hug
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de aurishta Joi 12 Mai 2011, 1:28 pm

Ela, m-ai binedispus cu cafeloaia si cele trei praji rade M-am bucurat mult pentru reusita ta personala, m-am intristat pentru temerile si problemele surorii tale, stau aici, cu voi, si ma simt excelent.
Azi am fost la sala, ma simteam cam nashpa, parca as fi tras chiulul... Ma gandeam sa lucrez ceva mai usor dar, odata ajunsa acolo, am intrat repede intr-o stare de spirit excelenta. Pana la urma am facut programul obisnuit, adica ala greu wink Am intalnit o prietena acolo, am gasit si o "mecanica" rade pentru masina de cusut, ce mai ! am o zi buna! bounce
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de bobitica Joi 12 Mai 2011, 3:50 pm

Ah fetele,imi sunteti foarte dragi.Si serios e mai usor cu voi.Clio_Ela muulta,multa sanatate sorei tale.Iei am fost la piscina sa imi fac si eu programul de innot si......nu stiu ce s-a intamplat ca s-au suprapus clasele una de copii si una de scufundari si ne-au lasat la 20 de persoane doar doua culoare(ptr. platitorii doar de abonament fara profesor-care nu ii cu mult mai ieftin).M-am intors acasa cu apa in ochi,in nas in gura,in urechi...... rade .....de ma ustura si acum.Ideea e ca daca suntem prea multi nimeni nu innoata bine ca trebuie sa tii cont de cei din jur si fiecare are nivelul si ritmul lui.Dar a trecut si cu toate ca azi nu merg ca tre sa fug la munca ceva miscare o sa incerc sa fac in casa.Mi-ar place sa imi explicati cum se fac abdomenele alea eficiente,eu nu reusesc sa"le vad" cum se fac,mai grea de cap ce sa ii faci..... zid ca si la munca as avea unde sa fac cateva cand se instaleaza oboseala .Va doresc o zi buna tuturor,spor la slabit si mai ales multa,multa sanatate(ca doar de asta e chinuim cu diete,nu ptr. frumusete,ca e trecatoare wink )!!!
bobitica
bobitica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 206
Varsta : 47
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de corina corina Joi 12 Mai 2011, 4:19 pm

Imi place atmosfera la voi , fetelor ! Incepem sa ne spunem una alteia pasurile , parca am fi surori . Incepe sa se lege asa ceva... sa se infiripe... Daca ar zice cineva ca de maine imi ia forumul asta nu cred ca ar mai avea zile bune cu mine .Nimeni nu m-a facut in 4 ani sa renunt la somnul meu de dupa amiaza , dupa ce de dimineata devreme muncesc cu spor in gradina . Dar acum cand va citesc pe voi pe aici nici nu mi-e somn , muncesc cu spor pana seara , iar noaptea dorm fara ganduri , planuri , socoteli .
Despre slabit n-am prea multe sa va spun...Embarassed Nu ma prajituresc , nu mananc dulciuri , numai fructe , dar ma mentin cu incapatanare .Timp de sport , mai de vara , dar sunt sanatoasa tun . O zi buna ! dama
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de cris_io_mat Joi 12 Mai 2011, 4:37 pm

Doamne ce activitate pe aici...Clio-Ela cred ca de fapt leutul tau e pestisor dupa cum pare sa-i placa in apa,iar tu esti o frumoasa si bagde seama ca si puternica.Aurishta ai trecut la nivelul 2 cum ziceai de la JM?De parca nu-ti ajungeau nivelurile cu copii zi de zi...Nu am nimic de raportat,de aceea nici nu am mai scris nimic...nu maninc mult,dulciuri doar din cand in cand,imi fac ceai la filtrul de cafea cate 2-3 boluri/zi....si se pare ca am mai luat 1 kg Sad am o lista intreaga de diete,zic gata o s-o tin pe asta...sau pe asta...si nu tin nici una,ma pierd pe drum.Nema vointa....aveti careva ambitie de prisos? kiss
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de aurishta Joi 12 Mai 2011, 6:45 pm

cris_io_mat a scris:Aurishta ai trecut la nivelul 2 cum ziceai de la JM?
Da, am trecut la nivelul doi. Imi place la maxim JM, e ca o pantera, face exercitiile cu atata determinare si atentie incat ma molipseste! In plus, mi se par foarte inteligent structurate. Ce mai, am devenit fan JM!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de Clio_Ela Joi 12 Mai 2011, 8:17 pm

Ma bucur ca merge bine cu exercitiile, Aurishta!
Corina, spor la toate, sanatate sa fie, dar sa dansezi asa cate putin!. Of, ce-as veni eu la tine vreo 2 zile, sa gradinaresc si sa ciugulesc ceapa si rosii direct din rasad Smile
(asa faceam cand eram copii si mergeam la bunici)
Cris-io, te intaresc necazurile fara sa vrei, nu ai incotro. Lasa dietele, papa ce-ti place, cate putin din fiecare. Euu tineam regim pe vremuri, cand aveam sub 50 de kg si ziceam ca sunt grasa Smile Acum am 65 si mananc de toate, insa cu masura.
V-am spus doar ca azi am mancat... 3 bucati de praji Smile) (late de un cm si lungi de vreo 3)

Eu acum am venit dezamagita de la ortoped. (uitasem de programare, bine ca a venit sotiorul meu mai devreme de la munca sa ma duca el. El e mai constiincios, noteaza tot ce are programat) Ma gandeam ca imi da trimitere la masaj, si m-am trezit cu trimitere la gimnastica medicala... Pai gimnastica fac destula, vreau masaj acum!!
Mai cvb cu internistul, poate imi face el trimitere, ca doar platim o gramada la casa de sanatate, macar sa si beneficiez de ceva.

Azi am facut cateva abdomene, iar dupa ce imi culc leutzul ma pun pe zumbait. Am uitat sa ma laud, am reusit sa spal si doua geamuri Smile
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de Chirrox13 Joi 12 Mai 2011, 9:28 pm

Felicitari Aura ca exercitiile merg bine. Eu am facut febra musculara, am tras aseara de fiare (gantere)prea grele dintr-o data..4 kg la fiecare mana si acum ma vait ca o baba rade
Pupici fetelor. kiss si uitati de necazuri macar cateva momente pe zi.
Hai, capul sus si privirea inainte. hug
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de aurishta Joi 12 Mai 2011, 9:40 pm

Hihihi,... febra musculara....hihihi...semn bun...
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de annamaria26985 Dum 15 Mai 2011, 12:58 pm

buna fetelor n-am nimic de raportat Rolling Eyes am cam tras chiulul saptamana trecuta si n-am curaj sa ma urc pe cantar!! m-a chinuit o masea si n-am facut nimic pana nu mi-a scos nervul din ea, iar apoi am cam fost pe la maternitate ca a nascut vara mea un pui pe nume david andrei.
aurishta cand citesc ce scrii tu imi vine sa dau fuga la gimnastica, felicitari tu si ela sunteti tare constiincioase si oarecum contagioase pentru mine.
chirrox sa iti treaca repede febra musculara, iar tie ela iti doresc sa ajungi la masaj!
sa aveti o duminica minunata!!! kiss
annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 743
Varsta : 38
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 15 Mai 2011, 9:44 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Haideti sa slabim 3 - Pagina 12 Empty Re: Haideti sa slabim 3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB