Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

+57
amoni
carmenfratila
emma90
smihaelaviorica
ada85bejan
Lionqueen
dienutzababy
Ramonica
geo
vero50
casagravor
rucsy
moruna
Marry
pavady
mihaelavama
Karina33
Savu Ramona
iuliana72
ikuta
cristinica_70
margelutamea
mariaz_09
cld
carmenco
adelina24
kitty_1973
mnarcisa
zylv
RamonaM
ileana cosanzeana
cris69
norelif
diana-s
Andata
fizicuta
elenaxx
CCristinaC
diada
MARI_H
Aghata
Nicoleta Irimescu
Lucia.BlueFlower
denis21
dorinamisov
ivanoiuadela9
symos
Dodo-pui
Admina
iulia sevcenco
carolina-bubulina
firicel
Gianina4ever
betymi72
AlinaJ.Bijoux
Uca
mykya
61 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de carmenco Mier 30 Mar 2011, 9:59 pm

Ai dreptate firicel, facem schimb, asa e frumos! Abia astept! pupi
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Mier 30 Mar 2011, 10:01 pm

Mai sunteti de coma. Ce daca trimiteti ceva ce stiu sa faca vsi celelalte? De exemplu Carmen, eu stiu sa crosetez. Dar daca picai cu mine la ghiocel eram incantata sa primesc gentutele mici crosetate. Asta ca eu nu am masina de cusut sa le pun captuseala si fermoar. Si sunt si lenesa ca sa imi fac. Chiar le-am admirat. Iar eu promit ca daca pic cu Firi, ii trimit ceva innodat. Nu ma intrebati ce... rade
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de carmenco Mier 30 Mar 2011, 10:04 pm

E bine ca stii sa faci noduri. Bravo! Cat despre gentute, nu ai decat sa-mi dai adresa sau sa ne vedem in ploiesti. Iti fac cu mare placere! Chiar ma bucur ca le-ai remarcat pupi
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de margelutamea Mier 30 Mar 2011, 11:04 pm

Eu intrucat nu voi avea timp sa mai 'produc' nimic in curand, cel mai probabil voi face cadou materiale pentru margelit. Asa ca sunt cu ochii pe creatiile voastre, ca sa vad ce anume pregatesc :D
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de firicel Mier 30 Mar 2011, 11:10 pm

Mykya,o sa-mi innozi creierii si sa mi-i pui pe moate asteptand mesajul de la tine cu numele fetelor rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Mier 30 Mar 2011, 11:16 pm

Hai mai Firi ca mai e putin. Si eu de abia astept. O sa o rog pe Ramona sa faca extragerile ca ea e in afara jocului, sa nu pic cu cine stie cine si sa fiu acuzata ca mi-am ales eu iepurasii rade . Pana sambata seara toata lumea va primi numele fetelor. De abia astept si eu.
Carmen multumesc mult de oferta dar o sa ma mobilizez si eu sa-mi fac. Am in cap un proiect mai amplu sa mi-o compartimentez ca sa-mi organizez mai bine ”sculele”. Te pup oricum. pupi
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de firicel Mier 30 Mar 2011, 11:25 pm

Sambata extragerea si duminica aflam?
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Mier 30 Mar 2011, 11:38 pm

Daca am timp, si stau sa fac noapte alba, poate va trimit rezultatele sambata seara. Nu promit ca la toate...Vedem. Eu vi le trimit cat mai repede.
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de firicel Mier 30 Mar 2011, 11:45 pm

eeeeeeeeeeeei,na si cu tine!Lasa Miha ca oricum nu lucram duminica si avem timp duminica seara sa studiem destinatarele putin!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Dodo-pui Joi 31 Mar 2011, 2:00 pm

firicel a scris:eeeeeeeeeeeei,na si cu tine!Lasa Miha ca oricum nu lucram duminica si avem timp duminica seara sa studiem destinatarele putin!
Subscriu.... Flowers
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de symos Joi 31 Mar 2011, 9:31 pm

fetelor voi nu stiti ca" cizmarul nare flec la pantofi?" asa e si la noi ............sunt sigura ca ati creat ceva si l-ati daruit sau vandut si pt voi nu a-ti mai facut ..............eu ma stiu pe mine ca am lucrat sute de plovere si eu am doar 4 tricotate si3 bluze crosetate...... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] nu-i asa?
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Joi 31 Mar 2011, 9:49 pm

Abea astept sa vad pt. cine trebuie sa fiu iepurasi!!! O idee despre ce vreau sa daruiesc am deja. In orce caz ceva facut de mine. Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Joi 31 Mar 2011, 10:10 pm

Si eu am pregatit ceva deja...mai e doar putin, maine noapte la orele 00,00 terminam inscrierile. Cu toate ca eu cred ca s-au cam terminat deja, dar poate mai sare vreun iepuras intarziat. Revin cu lista aproape finala:

Dodo-pui -2
symos -2
ivanoiuadela9 -2
denis21 -2
Lucia.BlueFlower -2
betymi72 -2
Nicoleta Irimescu -2
Aghata -2
MARI_H -2
ucabesty -2
diada -2
CCristinaC -2
elenaxx -2
fizicuta -2
Andata -2
Mykya -2
firicel -2
diana-s -2
AlinaJ.Bijoux -2
carolina-bubulina -2
Gianina4ever -2
norelif-2
cris69 -2
ileana cosanzeana -2
zylv -2
mnarcisa -2
kitty_1973 -2
aglaia -2
cld -2
klavinia -2
ikuta -2
iuliana72 -2
Savu Ramona -2
carmenco -2
Karina33 -2
cristinica_70 -2
mihaelavama -2
Pavadi -2
Marry-2
moruna-2
rucsy -2
casagravor -2
Ramonica -2
geo -2

mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de letho Joi 31 Mar 2011, 10:22 pm

Vreau si eu, bine ca mai primiti intarziate Smile . De fapt am urmarit topicul de la inceput dar mi-am zis ca din lipsa de timp nu particip.... in fine, ispita e prea mare pupi .
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Joi 31 Mar 2011, 10:29 pm

Gata te-am trecut, trimite-mi te rog adresa pe PM, ca parca nu ai participat la ghiocel si nu o am. Ma duc totusi sa verific. kiss
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Uca Joi 31 Mar 2011, 11:19 pm

Mykya, daca nu o ai ti-o dau eu, caci eu am fost ghiocica ei! rade

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de letho Joi 31 Mar 2011, 11:24 pm

Da, da ... sa stii ca te pomenesc de fiecare data cand pun mana pe esarfa, imi place de nu mai pot Smile
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Joi 31 Mar 2011, 11:27 pm

Nu e nevoie fetelor, o am. Scuze am intrebat ca mi-era mai usor si apoi am cautat.
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de letho Joi 31 Mar 2011, 11:31 pm

Mykya, imi pare rau ca n-am fost pe faza sa-ti raspund imediat, ca te scuteam de cautat pupi
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Uca Vin 01 Apr 2011, 12:13 am

letho a scris:Da, da ... sa stii ca te pomenesc de fiecare data cand pun mana pe esarfa, imi place de nu mai pot Smile

De aceea sughit asa de des? Ma bucur nespus ca iti place! pupi

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de moruna Vin 01 Apr 2011, 6:57 pm

Am asa niste emotii !!! Eu sunt incepatoare in toate si sunt printre voi adevarate maiestre . Asa mi-i frica sa nu ma fac de raaaas . Va pup pe toate !
moruna
moruna
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 272
Localizare : Acum in Delta...maine cine stie?
Data de inscriere : 11/01/2010

http://www.shorichitz.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de fizicuta Vin 01 Apr 2011, 10:09 pm

scratch suntem in concurs:al cui cadou este mai frumos, mai bine realizat?
Nu cred ca este asa..............eu vreau sa ofer un strop de bucurie cuiva fara sa fiu evaluata, pur si simplu sa fac pe cineva sa zambeasca in timp ce deschide un pachet trimis de undeva,din tarisoara asta. hug love
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de ikuta Vin 01 Apr 2011, 10:12 pm

Si eu abia astept.Am emotii sa vad cum va fi.Am inceput in seara asta sa lucrez la un cadou.
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de symos Vin 01 Apr 2011, 11:41 pm

moruna.......nu cred ca este cazul..........pe mine ma impresioneaza numai gandul ca pot face o bucurie cu manutele mele si nu as critica nici daca as primi 2 ate innodate..........fiecare face ce poate .aici suntem ca o familie si nu cantarim darurile nici nu facem evaluari pt ca gestul in sine conteaza.....................am dreptate fetelor?....sper ca sunteti in asentiment cu mine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 01 Apr 2011, 11:59 pm

Symos ai mare dreptate. Mie una imi place f. mult sa fac cadouri, ma simt asa de emotiomata cand fac acest lucru si imi place ca ceea ce daruiesc sa fie cat mai deosebit (pe cat se poate). Dar, imi place sa si primesc. Ma bucur ca un copil pt. orce. bounce
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB