Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

+43
Camy
norelif
ileana cosanzeana
adelina24
kitty_1973
letho
LYNDA
fizicuta
CCristinaC
iulia sevcenco
betymi72
diana-s
ladybird
Savu Ramona
cld
MARI_H
violeta25
Uca
Admina
Marry
Nicoleta Irimescu
ivanoiuadela9
Steluzza
bubu85
amoni
Kristina
carmenco
Andata
mihaelavama
iuliana72
danabarbu2007
Gianina4ever
micheline
elenaxx
Aghata
Lucia.BlueFlower
RamonaM
denis21
myhappyfeet
diada
mykya
Maci
cris69
47 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de danabarbu2007 Mier 16 Feb 2011, 12:09 am

cu siguranta si eu vreau sa particip!!!!abia astept!!
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de iuliana72 Mier 16 Feb 2011, 7:20 am

da,cred ca unul ajunge ca sa nu ne incurcam cu tragerea si sa nu fie multa bataie de cap si de ce nu tragerea sa nu fie surpriza sa stim cui ii trimitem ,mie asta imi place
iuliana72
iuliana72
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 804
Varsta : 52
Localizare : strehaia
Data de inscriere : 08/01/2010

http://iulianavioleta.sunphoto.ro/bijuterii_textile_de_vanzare

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de mihaelavama Mier 16 Feb 2011, 8:15 am

intru si eu in joc, daca ma primiti. croset
mihaelavama
mihaelavama
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 383
Varsta : 59
Localizare : vama
Data de inscriere : 07/04/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de cris69 Mier 16 Feb 2011, 9:27 am

noi stim la cine trimitem dar nu stim de la cine primim.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de Andata Mier 16 Feb 2011, 9:32 am

Si eu vreau. Nici eu nu am reusit sa fiu craciunita. Maine ma prezint la inscriere.
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de carmenco Mier 16 Feb 2011, 9:32 am

Fetelor, va rog frumos, vreau si eu detalii !!!!!
Cate mesaje, cum o sa decurga... nu am mai participat la asa ceva si chiar as vrea s-o fac!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de RamonaM Mier 16 Feb 2011, 9:36 am

Eventual, ca sa nu fie nici o urma de indoiala, filmam extargerea si o postam abia dupa ce toata lumea a primit cadoul, Ce ziceti?
RamonaM
RamonaM
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 510
Varsta : 41
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de cris69 Mier 16 Feb 2011, 9:39 am

mykya va pune deseara regulamentul.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de micheline Mier 16 Feb 2011, 12:33 pm

Ai dreptate, am mai postat ce am creat dar nu am aparat de fotografiat.
micheline
micheline
helper
helper

Numarul mesajelor : 79
Localizare : Romania
Data de inscriere : 02/01/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de mykya Mier 16 Feb 2011, 2:26 pm

Diseara postam regulamentul si de maine incep inscrierile. Pana atunci exprimati-va parerile vreti sa stiti de la cine primiti sau doriti sa fie o surpriza? Mie la Craciunita mi-a placut surpriza.
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de myhappyfeet Mier 16 Feb 2011, 3:35 pm

Ziua buna tuturor bee
Abia astept regulametul -astfel poate intleg mai bine cum sta treba.....ca as vrea sa particip si eu .Din cate am inteles trebuie sa trimitem 3 cadouri......dar nu stiu f sigur -cui alegem noi sau ......? Merci

spor la lucru
myhappyfeet
myhappyfeet
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 72
Varsta : 40
Localizare : gornet
Data de inscriere : 22/07/2010

http://pretexpert.ucoz.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de Kristina Mier 16 Feb 2011, 3:46 pm

O doritoare de prin partea asta de lume nu este?
as dori sa particip si eu, pot trimite in Spania si Portugal.
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de amoni Mier 16 Feb 2011, 3:51 pm

Eu am o nelamurire.... adica nu pot sa trimit cu-i vreau eu....? eu am vro 4 pe lista de 8 Martie........Crisule lamureste-ma ca nu am inteles [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de bubu85 Mier 16 Feb 2011, 3:54 pm

pai tu trebuie sa te inscri cu un nr. de cadouri, fetele for face extragerea si iti vor comunica cui ii vei trimite cadourile, si tu la radul tau vei primi cadou si nu vei sti de la cine este,
nu alegi tu cui sa trimiti
dar daca ai ceva preferinte le poti trimite kiss
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de mykya Mier 16 Feb 2011, 6:19 pm

amoni a scris:Eu am o nelamurire.... adica nu pot sa trimit cu-i vreau eu....? eu am vro 4 pe lista de 8 Martie........Crisule lamureste-ma ca nu am inteles [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Poti trimite la cele 4 preferinte, nu e o problema, in afara extragerii. Si te poti inscrie cu unul pentru extragere daca vrei sa participi la...nici nu stiu cum sa-i zic pentru ca nu e concurs, topicul asta...Sau trimiti la cele patru si atat. Nu ne putem alege singure cui sa trimitem pentru ca unele ar primi mai multe si altele deloc. O sa intelegeti mai bine cand postam regulamentul.
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de Steluzza Mier 16 Feb 2011, 6:45 pm

Ce bine e de voi fetelor, pacat ca nu sunt si eu acasa mi-ar fi placut si mie dar asta e.... Sad
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de amoni Mier 16 Feb 2011, 6:50 pm

Am inteles ca nu e concurs.....am inteles si despre ce e vorba. Am sa optez ptr optiunea mea. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ps Mari poti trimite fata si din Italia nu mai ca trebui sa pui la posta cu 1saptamina si ceva inainte [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Mier 16 Feb 2011, 8:23 pm

Bună seara fetele-abia acum pot să vă scriu după câteva săpt că tel meu a luat o razna şi nu mă mai lasă să mă conectez. Aş vrea şi eu să particip dar nu ştiu dacă mâine mai pot intra aşa că vă întreb dacă mă pot înscrie de asta seara ? Dacă mâine nu mai pot intra îi trimit Silviei mail şi va posta ea mesajul. Vă pup şi vă mulţumesc.
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 47
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Mier 16 Feb 2011, 8:33 pm

Vreau si eu!
Cred ca surpriza ar fi cel mai bine.
Astept detalii.
kiss
Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de Marry Mier 16 Feb 2011, 9:15 pm

Vreau si eu sa fiu ghiocel!
Si eu cred ca surpriza ar fi cel mai bine.
prietenie
Abia astept !
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de mykya Joi 17 Feb 2011, 12:05 am

As fi vrut sa inchidem acest topic si sa facem o parte a doua la el, astfel incat regulamentul sa fie ca prima postare. Nu este insa la aceasta ora vreun moderator care sa ma ajute sa fac asta.
Sa nu uitam ca meritele pentru aceasta initiativa frumoasa le are Cris69 pentru ca ea a venit cu aceasta propunere. Pentru asta ii multumesc. De comun acord am stabilit un regulament pentru a nu mai exista discutii.

Se apropie luna in care cea mai gingasa fiinta, FEMEIA, este sarbatorita in fiecare an. Fie ea MAMA, SORA, IUBITA sau PRIETENA in luna martie, o data cu aparitia primilor vestitori ai primaverii, ghioceii, FEMEIA primeste martisoare, dovezi de dragoste din partea celor dragi. Hai sa ne bucuram ca suntem FEMEI!!!!!! Vrei sa fiu ghiocelul tau? Vrei sa fiu cea care iti vesteste primavara, renasterea naturii? Este motivul deschiderii acestui subiect.
Fiecare din cei care se inscriu trimit si primesc la randul lor cadouri.
Perioada inscrierii: 17 februarie - 25 februarie orele 24,00.
Extragerea va avea loc in data de 26 februarie iar pana pe 27 februarie orele 24,00 fiecare va primi adresa sau adresele celei sau celor carora trebuie sa trimita cadourile. Fiecare se poate inscrie cu un numar de 1, 2 sau 3 cadouri. Cate trimite atatea va primi. Daca e cineva care doreste sa faca mai multe surprize, e liber sa o faca dar in afara extragerii.
Intre 28 februarie si 4 martie coletele vor fi expediate, in asa fel incat fiecare sa se poata bucura de 8 martie de un frumos dar.
Pot participa membrii cu minim 75 de mesaje postate inainte de inscriere pe aceasta lista, si inscrisi pe forum inainte de 16 februarie orele 24, deci inscrierea pe forum, special pentru aceasta participare este exclusa!
Cum se face inscrierea: trebuie sa postati in acest topic dorinta voastra de a participa si numarul de cadouri pe care vreti sa il trimiteti/primiti - maxim 3. Dupa ce ati postat trebuie sa imi trimiteti mie ( adica Mykya), un PM cu adresa voastra completa de corespondenta, inclusiv codul postal. ATENTIE: nu postati adresa public pe forum!!! Dupa acest pas, in maxim 12 ore veti primi un PM cu validarea inscrierii. Cris69 si RamonaM se vor ocupa de centralizarea si publicarea periodica a listei cu cei inscrisi. Dupa ce primiti adresele la care trebuie sa trimiteti va rugam nu postati sub nici o forma numele intreg sau adresa celui caruia trimiteti. Aceste date sunt confidentiale si nu trebuie facute publice tuturor utilizatorilor!
Fiecare va stii cui trimite dar nu va stii de la cine primeste! Ramane surpriza pana la primirea coletului.
Nu facem DISCRIMINARI. Sunt acceptati si BARBATII la inscrieri pentru ca si ei au mame, sotii sau prietene deci pot redistribui cadourile primite.
Deci sa ne bucuram de PRIMAVARA!
bucurie


Ultima editare efectuata de catre mykya in Joi 17 Feb 2011, 12:08 am, editata de 1 ori (Motiv : corectat repetitie cuvant)
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de Aghata Joi 17 Feb 2011, 7:23 am

ma inscriu cu 2 cadouri bucurie
Aghata
Aghata
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2010

http://topbijuterii.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de iuliana72 Joi 17 Feb 2011, 7:25 am

si eu tot 2 cadouri kiss
iuliana72
iuliana72
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 804
Varsta : 52
Localizare : strehaia
Data de inscriere : 08/01/2010

http://iulianavioleta.sunphoto.ro/bijuterii_textile_de_vanzare

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Joi 17 Feb 2011, 7:49 am

Doamne ajuta că am reuşit să întru să mă înscriu şi eu tot cu 2 cadouri. Vă pup.
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 47
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de Admina Joi 17 Feb 2011, 9:00 am

Mykya, am editat eu mesajul initial, al lui Cris si acum este regulamentul jocului, acolo. Daca nu e ok, da-ne de veste. pupi
Si eu, vreau si eu la ghiocele? Cred ca promit trei cadouri, ca data trecuta a fost numai gura de mine.
Sa inteleg ca va fi tot anonima si nu se va stii care cui trimite?

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 2 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB